לשרית

dafgol

New member
../images/Emo171.gif ../images/Emo49.gif לשרית ../images/Emo65.gif

המחליקה האולימפית שלנו חוגגת היום - יום הולדת
שרית, חברה יקרה שלי
ענקי ועד 120
מאחלת לך המון המון המון בריאות אהבה שמחה אושר ונחת עם הגברים של חייך
שתגשימי את כל משאלות ליבך ותמיד תהיי מאושרת בחלקך. שתמיד תהיי מי ומה שאת, חייכנית, צוחקת, חברה טובה שתמיד מוכנה להקשיב לעזור , שתמיד תשירי , שתמיד תתנגן לך מנגינה שמחה בלב ובנשמה
שרית יקרה
מכל ה
עם הרבה
ות ו
ים דפנה גולן בר ורז

לולי72

New member
../images/Emo49.gif לשרית החמודה שלנו

שרית - שיהיה לך יום הולדת נפלא, מקסים, יפה, אהוב, מזל טוב, בריאות, אושר ועושר ואהבה. תמשיכי להיות מקסימה ודואגת ותומכת ואכפתית וכמובן בשלנית דגולה כמו שאת
מזל טוב גדוללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללל מאיתנו: יובל, לירון ועדן

frige

New member
כמה שניות פה במחשב בכדי לכתוב ../images/Emo51.gif

בכדי לכתוב תודה מכל הלב, תודה גדולה, אמיתית ועמוקה על הברכות המקסימות והיפות של כל אחת מכם. תודה גם על הברכות ליום ההולדת של הפשושים המדהימים שלי, רק שלצערי באותו היום הם היו צריכים לראות אותי נופלת, אני ביליתי בבית החולים והם אצל ההורים שלי. תודה על הטלפונים, המסרים, ה- SMS. תודה לילכי על ההודעה במסנג'ר אז ככה, הרגל עדיין כואבת, כאבי תופת, עדיין קשה לי מאוד מאוד מאוד לדרוך עליה. תודה לאל העוברון המתוקון בסדר גמור וזה מה שהכי חשוב בעצם. איך אחותי אמרה לי שזה כנראה משמיים, סימן שאני צריכה קצת לנוח ושיפנקו אותי כמה זמן. אלי מקסים, מתרוצץ כל הזמן עם הילדים. הראל כזה מתוק, לקח לי המון המון זמן לשכנע אותו שזו ממש לא אשמתו. כל הזמן: "אמא, אני מצטער, זה בלי כוונה, כי לא הקשבתי שביקשת ממני להיכנס לאוטו, סליחה שנפלת" ממש בוכה כל הזמן. עד שדיברתי עם הגננת אולי היא תצליח לעזור לי להוציא ממנו את זה (היא גם ראתה אותי נופלת), אז עכשיו הוא מאשים את העירייה . חמוד כזה. אתמול בלילה אלי והראל הגיעו לחדר עם בלונים ושרו לי היום יום הולדת, קיבלתי כרטיס ברכה מקסים ואת הדיסק החדש של שלמה ארצי. את החגיגות הערב אצטרך לבלות עם ההורים שלו (אחותו הזמינה אותנו אחרי שהבינו שאני ממש לא יכולה לזוז ולעשות כלום). הראל בירך אותי: "אמא מזל טוב, תהיי בריאה, המון בריאות ושתתחתני טוב עם אבא" אמרתי לו שכבר התחתנו אז הוא לו וויתר ואמר: "אז תתחתנו עוד פעם". יש לי משפחה מקסימה, ילדים מדהימים ובעל מקסים. אמא שלי מדהימה ואבא שלי פשוט מלאך, כולם מאוד מאוד עוזרים לי. בקיצור, בורכתי. אז סובלת מאוד מאוד מכאבים אבל שורדת, כמו תמיד, אחזור בגדול. מבאס לא להכין את המאכלים המדהימים והטעימים (ואני בהחלט מכינה דברים טעימים בחג) לא אוכל להכין השנה, אבל בשבוע הבא אחותי עושה את הבריתה כך שהיא עושה אותה בסגנון שבועות, אז יהיה פיצוי. שוב
לכולכם.
שרית חוזקת להרים את הרגל, כי היא כואבתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת

dafgol

New member
אל תקחי החלטות על רגל אחת ../images/Emo6.gif

ענקי ו
שדידת אלינו
תני לאלי לצלם וגם לאבא שלך, בטוח אצלכם יהיה הרבה מה לראות

שריתוש מזל טוב יום הולדת שמח שלחתי לך במסנג'ר

החג היה פה ארוך מנשוא שלושה ימים כיאה לגולה המוענשים ביום אקסטרא מרואש שלחתי לך במסנג'ר מקווה שקיבלת נשיקות ברכות ואיחולים אוהבים מאוד מאוד אבי נורית רון-אשלי וסוזן-לי

למעלה