שאלון לשבועות

Robin Sparkles

New member
../images/Emo173.gifשאלון לשבועות../images/Emo173.gif

- חוגגים את שבועות? - אם כן, איך? - מה עושים היום? - מה עושים מחר? - אם זה קשר לאוכל, מה שאתם עושים היום/מחר, איך זה קשור לאוכל? - אם כבר אוכל אז נמשיך עם אוכל - מה המאכל שמייצג לכם את שבועות? - איזה מוצרי גבינה אתם אוכלים בשבועות? - תביאו את מאכל הגבינה הכי יצירתי שיש לכם! לכאן: - מה בכללי דעתכם על מנהג אכילת מוצרי חלב בשבועות? - שבעת המינים - איזה מין משבעת המינים הכי מדבר אליכם? - מה עדיף: חיטה או שעורה? - מה עדיף: זית או גפן? - מה עדיף: רימון, תאנה או תמר? - אם הייתה לכם אפשרות, איזה פרי הייתם מכניסים לשבעת המינים? - למה? - ואיזה פרי הייתם מעיפים במקום משבעת המינים? - למה? - האם אתם קשורים באיזשהו אופן לטקס ביכורים כלשהו? - אם כן, איך? - לובשים בחג חולצה לבנה באיזשהו שלב? - סופרים את ספירת העומר? - קוראים את מגילת רות? - איזה שם הכי מדבר אליכם: שבועות, חג הקציר, חג הביכורים או חג מתן תורה? - יש לכם רעיון לשם נוסף לחג? - אם כן, מהו? - האם אתם קולטים שזה שעכשיו שבועות אומר שעברו כמעט חודשיים מפסח? - אם היה לכם את הכוח לעשות את זה - לכמה ימים הייתם משנים את חופש שבועות, אם בכלל? - האם יש שיר כלשהו שמסמל עבורכם את חג השבועות? - אם כן, מהו? - כמה פעמים יצא לכם לשמוע אותו השנה? - איזה סמיילי הכי מייצג מבחינתכם את שבועות: ברית / זר / חלב / טנא ? למה? - איזה מנהג הייתם משנים בשבועות? - איזה מנהג הייתם מוסיפים לשבועות? - אז לסיכום - מה דעתכם על חג השבועות? חג שמח

Robin Sparkles

New member
שבועות../images/Emo3.gif

- חוגגים את שבועות?כן - אם כן, איך?עם המשפחה - מה עושים היום?עם המשפחה - מה עושים מחר?לא יודעת - אם זה קשר לאוכל, מה שאתם עושים היום/מחר, איך זה קשור לאוכל?היום בערב אוכלים......... - אם כבר אוכל אז נמשיך עם אוכל - מה המאכל שמייצג לכם את שבועות?עוגת גבינה.... - איזה מוצרי גבינה אתם אוכלים בשבועות?אני לא בקטע של גבינות - תביאו את מאכל הגבינה הכי יצירתי שיש לכם! לכאן:מק אנד צ'יז! - מה בכללי דעתכם על מנהג אכילת מוצרי חלב בשבועות?לא מבינה את הקטע של זה - שבעת המינים - איזה מין משבעת המינים הכי מדבר אליכם?האמת אני לא זוכרת אותם
- מה עדיף: חיטה או שעורה?חיטה... - מה עדיף: זית או גפן?שומדבר - מה עדיף: רימון, תאנה או תמר?שומדבר - אם הייתה לכם אפשרות, איזה פרי הייתם מכניסים לשבעת המינים?אוכמניות - למה? כי זה טעים - ואיזה פרי הייתם מעיפים במקום משבעת המינים?זית,תמר,תאנה - למה? לא טעים - האם אתם קשורים באיזשהו אופן לטקס ביכורים כלשהו?לא - אם כן, איך? - לובשים בחג חולצה לבנה באיזשהו שלב?לא - סופרים את ספירת העומר?לא - קוראים את מגילת רות?לא - איזה שם הכי מדבר אליכם: שבועות, חג הקציר, חג הביכורים או חג מתן תורה?שבועות - יש לכם רעיון לשם נוסף לחג?לא - אם כן, מהו? - האם אתם קולטים שזה שעכשיו שבועות אומר שעברו כמעט חודשיים מפסח?כן........ - אם היה לכם את הכוח לעשות את זה - לכמה ימים הייתם משנים את חופש שבועות, אם בכלל?שבוע - האם יש שיר כלשהו שמסמל עבורכם את חג השבועות? - אם כן, מהו? - כמה פעמים יצא לכם לשמוע אותו השנה? - איזה סמיילי הכי מייצג מבחינתכם את שבועות: ברית / זר / חלב / טנא ?חלב למה?טעים עם אוראו חחחח - איזה מנהג הייתם משנים בשבועות? - איזה מנהג הייתם מוסיפים לשבועות? - אז לסיכום - מה דעתכם על חג השבועות?לא מבינה את הקטע של החג

Keren 104

New member
חג שמח ../images/Emo13.gif

חוגגים את שבועות? כן - אם כן, איך? ארוחה אצל דודה שלי.. - מה עושים היום? ארוחה - מה עושים מחר? ההורים שלי והאחים שלי נוסעים למושב לראות איזה תהלוכת עגלות או משהו.. אני אלמד למגן בהיסטוריה.. - אם זה קשר לאוכל, מה שאתם עושים היום/מחר, איך זה קשור לאוכל? אממ אוכלים? - אם כבר אוכל אז נמשיך עם אוכל - מה המאכל שמייצג לכם את שבועות? גבחנה - איזה מוצרי גבינה אתם אוכלים בשבועות? אני לא מתה על גבינה.. - תביאו את מאכל הגבינה הכי יצירתי שיש לכם! לכאן: חחחח אין לי מושג.. - מה בכללי דעתכם על מנהג אכילת מוצרי חלב בשבועות? אממ סבבה.. אם אנשים נהנים מזה אז בכיף
- שבעת המינים - איזה מין משבעת המינים הכי מדבר אליכם? אני זוכרת רק גפן (?) אז נגיד שזה..
- מה עדיף: חיטה או שעורה? אין לי העדפה מסויימת.. - מה עדיף: זית או גפן? גפן - מה עדיף: רימון, תאנה או תמר? תאנה - אם הייתה לכם אפשרות, איזה פרי הייתם מכניסים לשבעת המינים? אבטיח - למה? כי ממש בא לי עכשיו אבטיח.. - ואיזה פרי הייתם מעיפים במקום משבעת המינים? שעורה - למה? כי זה ממש דומה לחיטה וחיטה יותר שווה
- האם אתם קשורים באיזשהו אופן לטקס ביכורים כלשהו? לא - אם כן, איך? - - - - לובשים בחג חולצה לבנה באיזשהו שלב? לארוחת ערב - סופרים את ספירת העומר? לא - קוראים את מגילת רות? לא - איזה שם הכי מדבר אליכם: שבועות, חג הקציר, חג הביכורים או חג מתן תורה? אין לי העדפה מסויימת.. אני סבבה עם שבועות.. - יש לכם רעיון לשם נוסף לחג? לא - אם כן, מהו? - - - - האם אתם קולטים שזה שעכשיו שבועות אומר שעברו כמעט חודשיים מפסח? אמג נכון!! זה עבר כל כך מהר!!! - אם היה לכם את הכוח לעשות את זה - לכמה ימים הייתם משנים את חופש שבועות, אם בכלל? שבוע בכיף.. ממש ממש מתאין לי חופש מכל המגנים והבגרויות.. - האם יש שיר כלשהו שמסמל עבורכם את חג השבועות? היחידי שאני מכירה זה סלינו על כתפינו.. - אם כן, מהו? סלינו על כתפינו.. - כמה פעמים יצא לכם לשמוע אותו השנה? לא יצא
- איזה סמיילי הכי מייצג מבחינתכם את שבועות: ברית / זר / חלב / טנא ? למה?
כי הוא הכי צבעוני ויפה - איזה מנהג הייתם משנים בשבועות? אני לא ממש מכירה את המנהגים לעומק ואת הסיבות להם.. - איזה מנהג הייתם מוסיפים לשבועות? אין לי מושג.. - אז לסיכום - מה דעתכם על חג השבועות?
סבבה

jasika siton

New member
עונה :)

- חוגגים את שבועות? כן - אם כן, איך? ארוחה ואז יציאה עם חברים :) - מה עושים היום? יציאה עם חברים - מה עושים מחר? יציאה עם עוד חברים - אם זה קשר לאוכל, מה שאתם עושים היום/מחר, איך זה קשור לאוכל? לא קשור - אם כבר אוכל אז נמשיך עם אוכל - מה המאכל שמייצג לכם את שבועות? פיצה וטוסט - איזה מוצרי גבינה אתם אוכלים בשבועות? פיצה וטוסט - תביאו את מאכל הגבינה הכי יצירתי שיש לכם! לכאן: פיצה-טוסט - מה בכללי דעתכם על מנהג אכילת מוצרי חלב בשבועות? נחמד, לא מתה על גבינות - שבעת המינים - איזה מין משבעת המינים הכי מדבר אליכם? רימון - מה עדיף: חיטה או שעורה? אותו דבר - מה עדיף: זית או גפן? זית - מה עדיף: רימון, תאנה או תמר? רימון - אם הייתה לכם אפשרות, איזה פרי הייתם מכניסים לשבעת המינים? אננס - למה? אני אוהבת אננס - ואיזה פרי הייתם מעיפים במקום משבעת המינים? תמר - למה? לא בא לי בטוב D: - האם אתם קשורים באיזשהו אופן לטקס ביכורים כלשהו? לא - אם כן, איך? - לובשים בחג חולצה לבנה באיזשהו שלב? לא - סופרים את ספירת העומר? לא - קוראים את מגילת רות? לא - איזה שם הכי מדבר אליכם: שבועות, חג הקציר, חג הביכורים או חג מתן תורה? שבועות נראלי - יש לכם רעיון לשם נוסף לחג? חח אמ, - אם כן, מהו? חג הגבינה - האם אתם קולטים שזה שעכשיו שבועות אומר שעברו כמעט חודשיים מפסח? כן, הזמן טס ! - אם היה לכם את הכוח לעשות את זה - לכמה ימים הייתם משנים את חופש שבועות, אם בכלל? שבועיים, יותר חופש :) - האם יש שיר כלשהו שמסמל עבורכם את חג השבועות? חח השיר היחידי שיש לי בראש - אם כן, מהו? ' ארץ זבת חלב, חלב ודבש ' - כמה פעמים יצא לכם לשמוע אותו השנה? נראלי פעם אחת - איזה סמיילי הכי מייצג מבחינתכם את שבועות: ברית / זר / חלב / טנא ?
למה? אני אוהבת חלב .. - איזה מנהג הייתם משנים בשבועות? לא הייתי משנה - איזה מנהג הייתם מוסיפים לשבועות? גם לא - אז לסיכום - מה דעתכם על חג השבועות? חג נחמד :) חג שמח לכולם ! :)

עוווונה ../images/Emo204.gif

- חוגגים את שבועות? יאס . - אם כן, איך? ארוחה משפחתית
- מה עושים היום? כמו שאמרתי - ארוחה ואז הולכים לעוד משפחה וזה D : - מה עושים מחר? מטיילים בארצנו היפה
* נראה לי * - אם זה קשר לאוכל, מה שאתם עושים היום/מחר, איך זה קשור לאוכל? הארוחה המשפחתית המפורסמת עם כל האוכל הטעים של אימא שלי , יאמי
- אם כבר אוכל אז נמשיך עם אוכל - מה המאכל שמייצג לכם את שבועות? מממ , גבינה ? חחח - איזה מוצרי גבינה אתם אוכלים בשבועות? מה לא ? - תביאו את מאכל הגבינה הכי יצירתי שיש לכם! לכאן: רביולי
( לא יצירתי משו אבל אני מתה על זה ) - מה בכללי דעתכם על מנהג אכילת מוצרי חלב בשבועות? נחמד עד מאוד ( : - שבעת המינים - איזה מין משבעת המינים הכי מדבר אליכם? ההההההמ , אין מין שמדבר אליי במיוחד
- מה עדיף: חיטה או שעורה? חיטה - מה עדיף: זית או גפן? גפן - מה עדיף: רימון, תאנה או תמר? תאנה \ רימון - אם הייתה לכם אפשרות, איזה פרי הייתם מכניסים לשבעת המינים? בננה * מלון * אבטיח * תפוח חחחח D: - למה? כי זה טעים
- ואיזה פרי הייתם מעיפים במקום משבעת המינים? זית S = - למה? כי זה מגעיל ! - האם אתם קשורים באיזשהו אופן לטקס ביכורים כלשהו? נוט דאט איי נואו :D קיצור , לא שידוע לי D = - אם כן, איך? - - לובשים בחג חולצה לבנה באיזשהו שלב? רציתי ! אבל לא מצאתי ... דווקא מצאתי חולצה ירוקה עם קישוטים לבנים ומכנס לבן , נחשב ?
- סופרים את ספירת העומר? אני לא הולכת לים ולא מסתפרת כשאסור , ושמחה כשזה נגמר :) - קוראים את מגילת רות? לא - איזה שם הכי מדבר אליכם: שבועות, חג הקציר, חג הביכורים או חג מתן תורה? ביכורים \ קציר או אולי שבועות .. לא יודעת
- יש לכם רעיון לשם נוסף לחג? כן - אם כן, מהו? - החג עם השם שנותן אשליה שיש בו חופש ארוך אבל החופש בו ממש קצר -
- האם אתם קולטים שזה שעכשיו שבועות אומר שעברו כמעט חודשיים מפסח? WTF ? ! - אם היה לכם את הכוח לעשות את זה - לכמה ימים הייתם משנים את חופש שבועות, אם בכלל? שבועיים , שלושה , ארבעה , שנתיים :D כמה שיותר - יותר טוב ! - האם יש שיר כלשהו שמסמל עבורכם את חג השבועות? כן
- אם כן, מהו? " סלינו על כתיפנו ראשינו עטורים , מקצות הארץ באנו , הבאנו ביכורים ..... " - כמה פעמים יצא לכם לשמוע אותו השנה? וואי באמת שלא יודעת . - איזה סמיילי הכי מייצג מבחינתכם את שבועות: ברית / זר / חלב / טנא ? למה? חלב - בגלל כל החלבי . - איזה מנהג הייתם משנים בשבועות? כלום . - איזה מנהג הייתם מוסיפים לשבועות? - - אז לסיכום - מה דעתכם על חג השבועות? חג מגניב , אינלי בעיה איתו * וגם לא עם האוכל שבו , תאכלס *

RayoDeLuz

New member
"סלינו על כתפנו ראשנו עטורים.."../images/Emo172.gif

- חוגגים את שבועות נאופ - אם כן, איך? - מה עושים היום? טיילתי בדאון טאון ^^ - מה עושים מחר? לויודעת - אם זה קשר לאוכל, מה שאתם עושים היום/מחר, איך זה קשור לאוכל? אה? - אם כבר אוכל אז נמשיך עם אוכל - מה המאכל שמייצג לכם את שבועות? גבינה - איזה מוצרי גבינה אתם אוכלים בשבועות? שוקו מעדני חלב.. - תביאו את מאכל הגבינה הכי יצירתי שיש לכם! לכאן: עוגת גבינה ותותים! - מה בכללי דעתכם על מנהג אכילת מוצרי חלב בשבועות? נחמד - שבעת המינים - איזה מין משבעת המינים הכי מדבר אליכם? זית - מה עדיף: חיטה או שעורה? חיטה - מה עדיף: זית או גפן? זית - מה עדיף: רימון, תאנה או תמר? תמר - אם הייתה לכם אפשרות, איזה פרי הייתם מכניסים לשבעת המינים? אבטיח
- למה? כי הוא טעים ואדום
- ואיזה פרי הייתם מעיפים במקום משבעת המינים? שעורה - למה? כי חיטה יותר טובה
- האם אתם קשורים באיזשהו אופן לטקס ביכורים כלשהו? לא - אם כן, איך? - לובשים בחג חולצה לבנה באיזשהו שלב? לא - סופרים את ספירת העומר? נאופ - קוראים את מגילת רות? לא - איזה שם הכי מדבר אליכם: שבועות, חג הקציר, חג הביכורים או חג מתן תורה? שבועות - יש לכם רעיון לשם נוסף לחג? כן - אם כן, מהו? חג החלב
- האם אתם קולטים שזה שעכשיו שבועות אומר שעברו כמעט חודשיים מפסח? כן - אם היה לכם את הכוח לעשות את זה - לכמה ימים הייתם משנים את חופש שבועות, אם בכלל? 7 ימים - האם יש שיר כלשהו שמסמל עבורכם את חג השבועות? כע - אם כן, מהו?ראו כותרת
- כמה פעמים יצא לכם לשמוע אותו השנה? 0 - איזה סמיילי הכי מייצג מבחינתכם את שבועות: ברית / זר / חלב / טנא ? טנא למה? ככה - איזה מנהג הייתם משנים בשבועות? יש מנהגים? - איזה מנהג הייתם מוסיפים לשבועות? ^^ - אז לסיכום - מה דעתכם על חג השבועות?אחלה של חג

למעלה