כלמיני לקיץ....

rastotman

New member
../images/Emo9.gif

יש למישהו במיקרה כרטיס לשוטי הנבואה בניצנים שהוא לא הולך להישתמש בו?

היי לכם ../images/Emo9.gif

קוראים לי רעות, ואני חלק מפרוייקט שבונה אתר לתיירים שבאים לאילת. האתר אמור לספק לתיירים מידע בנושאים שונים הקשורים לאילת איזה מידע, אתם כתיירים, הייתם רוצים לראות באתר ? אני אשמח מאוד אם תקדישו כמה דקת לענות על השאלה הזו - אתם מוזמנים לרשום מה שבא לכם
תודה

liataviv

New member
שאלה

מעש זה ליד פתח תקוה האם גרים שם אנשים עשירים? כמו סביון או בערך?

izikas

New member
כל מי שחדש בכ"ס אני מוכן לדבר איתו!

"ס וגם מי שלא חדש אני מוכן לדבר איתו כי גם לדבר בכיף וגם יותר מיזה האי סי קיו שלי 218606347

../images/Emo65.gif../images/Emo25.gif../images/Emo141.gif יצאנו לרקוד

היום ב-19:00 תוכלו לפגוש בפורום מוזיקה עברית חדשה וישנה את להקת הדורבנים, שהביאו לנו את הלהיט הגדול "יצאנו לרקוד" (כולם מכירים!!). הם יתארחו Live באולפן, בהנחיית רועי יחזקאל.
חושבים שרידג' שכב עם אחותו? נטליה אוריירו התחתנה עם הסבא שלה? yesZone, פורטל הצעירים של yes בשיתוף עם
אנשים מביאים לכם אותה בחידון טריוויה ע-נ-ק על אופרות סבון וטלנובלות. למה אתם מחכים? זה הזמן להתחבר באינפוזיה לערוץ 68. רק ב-yes!!! בין הפותרים נכונה יחולקו שוברי קנייה בסך מאות שקלים ברשת דיונון
ואם כבר הגעתם לערוץ - תישארו בצ'ט הכי מגניב שקיים היום בטלוויזיה
דלתה, הכוכבת האוסטרלית החדשה, כובשת השבוע את ראש מצעד הפזמונים של תפוז אנשים. כנסו עכשיו לברר מהם 20 הלהיטים הלוהטים ביותר השבוע!

תשובות+שאלה....

1) את מכ"ס? 2) הייתירוצה לראות: א. מידע על מקומות בילוי ב. מידע על בי מלון ג. מידע על מסעדות ד. מידע על דרכי הגעה (מטוס+אוטובוס) ה. מידע על אירועים מיוחדים (מצעד הגאווה ושות...)

BooboNet

New member
לכל מי שאין לו מה לעשות

ביום האהבה,גם אם יש או אין לו בן זוג: זכיתי בזוג כרטיסים לסרט "לגמור אם האהבה" עם רנה זלווגר ואוון מקגרגור, ואני לא כ"כ מעוניינת ללכת, אבל מי שרוצה שייצור איתי קשר במסרים. *ההקרנה ביום רביעי בשעה 10 בקניון רננים ברעננה

יום האהבה בפתח ../images/Emo23.gif

את אירועי יום האהבה נפתח באירוח מיוחד של הכוכב העולה בשמי הזמר העברי, הזמר הכי רומנטי בשטח- יוסי אזולאי, שמוציא אלבום חדש ומגיע לענות לשאלותיכם. תפוז LIVE בהנחיית רועי וערן, הערב ב-19:00 בפורום קופסת הלהיטים.
ועוד ברוח האהבה: עמוד אהבה מיוחד ליום האהבה עלה היום בתפוז אנשים- אתם מוזמנים להכנס ולהתאהב
.
ולסיום, קצת פרסים: ריכזנו עבורכם את מיטב התחרויות בקהילות תפוז אנשים. כל הפעילויות, כל החידונים, כל הפרסים, מעתה בעמוד מיוחד- כדאי להכנס ולהתעדכן מידי פעם במה אפשר לזכות! תפוז FUN

למעלה