סופ"ש ב-
אנשים

meianeko

New member
הממ... שאלה חוקתית?

לא הייתי פה הרבה זמן, ואני לא מכירה את הנהלים של הפורום אז רציתי לדעת.. היעליתי בשביל מישהי בLJ חלקים נכבדים מהדיסקוגרפיה של נייטמר [3>] ורציתי לדעת האם מותר לי להעלות את זה כאן, כי אני חושבת שזאת הייתה הסיבה שבגללה נשארנו בזמנו כקומונה. טוב, אם מותר אני אעלה בכייף, ואם לא, אז תפנו אליי בפרטי ^^". וכמובן שאחרי שאני אקבל תשובה אפשר למחוק את האשכול המיותר הזה..>>

Keitarou

New member
ממממ... הקומונה עדיין קיימת

במיוחד לדברים כאלה.. =)

oracle

New member
קודם כל ברוך שובך ^_^ ../images/Emo24.gif

ובקשר לשאלתך, אסור לתת מקורות הורדה בפורום, כפי שכתוב בכללים.. אבל כמו שאור אמר, בשביל זה תמיד תהיה לנו הקומונה P=

../images/Emo175.gif סופ"ש ב-../images/Emo43.gif אנשים ../images/Emo199.gif

94.7 - "הגל השקט" של רדיו אמצע הדרך רדיו אמצע הדרך מפעיל בתדר 94.7 "גל שקט" לטובת תושבי האיזור. "הגל השקט" נותן התרעה על אזעקה ומופעל מדרום לחיפה, בין עתלית לחדרה וכולל את זכרון יעקב, בנימינה, חוף הכרמל, מועצה אזורית מנשה, פרדס חנה, אור עקיבא וישובי הסביבה. ה"גל השקט" יופעל משעה 22:00 בלילה ועד 07:00 בבוקר, וכך התושבים באזור שמדרום לחיפה יוכלו לישון עם מקלט רדיו פתוח על ה"גל השקט" ויקבלו בזמן אמת את ההתרעה על צפירת אזעקה שמגיעה לאולפן הרדיו ישר מפיקוד העורף. http://90fm.tapuz.co.il/NewsArticle.asp
לבקשת גורמים בצה"ל ולמען ביטחון כולנו, אנו שבים ומבקשים מן הגולשים להמנע מלפרסם באופן פומבי נתונים מדוייקים אודות מיקומי נפילת טילים. סופ"ש נעים ושקט לכולם...

pusher

New member
עוד פעם עזרה../images/Emo2.gif

לא לצחוק אם אני טועה
super junior הם להקה יפנית או קוריאנית?

pusher

New member
ילד../images/Emo11.gif

אני בת
מה זה לא ברור?
כל שניה?
פעם אחרונה שפתחתי זה אתמול?

מ א י י ק

New member
אוקיי אז..../images/Emo19.gif

תשרשרי,לא צריך לפתוח על כל פיפס עוד הודעה ועוד הודעה...

oracle

New member
מאייק צודק...

שאלות קטנות כמו זו יש לשרשר לשרשורים לא פעילים או להודעות "תפוז אנשים" וכאלה, אחרת זה סתם מבלגן את הפורום.

Nora Shu

New member
יפנים, מותק. ../images/Emo3.gif

הם עוד אחת מהלהקות של JE [כמו KAT-TUN, T&T, K8 וכו']. ^_^

Nora Shu

New member
פפפט, אני כזו חכמה XD XD

בילבלתי בין SM לבין JE. יופי ענת XD XD בכל מקרה, הם קוראינים. XD אני צריכה להפסיק להגיב לפני שאני לחלוטין מבינה מה כתוב *חופרת לעצמה בור*

pusher

New member
מטורפת../images/Emo2.gif

קוריאנים מה? והשפה שלהם דומה ליפנים?

למעלה