~אז איך עבר השבוע? D:

nadav1232

New member
../images/Emo176.gif ~אז איך עבר השבוע? D: ../images/Emo180.gif

שם:
להקת השבוע:
שיר השבוע:
אנימת השבוע:
משהו טוב שקרה השבוע:
משהו רע שקרה השבוע:
תוכנית השבוע:
מה דעתכם על הפרק השבועי:
תמונת השבוע:

nadav1232

New member
עונה! ^_^

שם: נדב
להקת השבוע: AAA
שיר השבוע: Nami Tamaki - You
אנימת השבוע: Death Note
משהו טוב שקרה השבוע: חופש!
משהו רע שקרה השבוע: לא משנה ~_~.
תוכנית השבוע: J-MELO
מה דעתכם על הפרק השבועי: לא הבנתי את השאלה ^^; XD
תמונת השבוע:

sonaku

New member
מה זאת אומרת

לא הבנת את השאלה? O_ס אתה שאלת אותה! O___ס

sonaku

New member
מוחה! (זה המוח שלה ^^)

שם:ים השמנהD: להקת השבוע:M10M~ שיר השבוע:האמת? התחלתי לשמוע ג'ייפופ שוב,אז היקארי של אוטדה. אנימת השבוע:pGE ^^ משהו טוב שקרה השבוע: מגפיים!!!!!!!!11111111111 3333333333> משהו רע שקרה השבוע:לחץלחץלחץ ;; תוכנית השבוע:מסיבת אולטרה היום בערב ויומולדת לקסואי צ'אן~ 3> מה דעתכם על הפרק השבועי:לאדעת. מה דעתך? תמונת השבוע:האא..אוקייD:

הא! תמונה של אימאי!!

(או איך שלא קוראים לו, זה שמצייר לאנג'ליק פריטי~) לא סתם מגפיים, מגפיים ב500 שקל>> האהאהאהאהאאהא!!! מתי יומולדת לקסואי?O____O לא ידעתי;;

sonaku

New member
D:

אבל מגפיים ששוות כל אגורה >.< אתמול היא היתה..ואני לא הייתי ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

nadav1232

New member
אהה אופס. ><'

תתעלמו מהשאלה: "מה דעתכם על הפרק השבועי:", כי לקחתי את השאלון מאיזו מקומונה של אנימה XD

ayumi3000

New member
^_^

שם: טל להקת השבוע: X שיר השבוע: ayumi hamasaki - fated אנימת השבוע: X משהו טוב שקרה השבוע: סיימתי בית ספר לצמיתות? P: משהו רע שקרה השבוע: כלום תוכנית השבוע: X מה דעתכם על הפרק השבועי: משהו מטורף!!! תמונת השבוע: איו מההופעה האחרונה של ה - ASIA TOUR 2007! תלבושת יפה וגם איו ^_^.

יאללה...

שם: מיכאל (מיכי) להקת השבוע: לא ממש בקטע של להקות, אז אני אלך על אנג'לה אקי הנשמונת שיר השבוע: Angela Aki - Kodoku no Kakera אנימת השבוע: גם לא בקטע של זה משהו טוב שקרה השבוע: כיוונו לי את הפסנתר, ועכשיו הוא נשמע סוף הדרך משהו רע שקרה השבוע: אותו אחד שכיוון לי את הפסנתר הודיע לי שאין לו עוד הרבה זמן לחיות (לפסנתר, כאילו =) ) תוכנית השבוע: הטופ מודל הבאה 3 (שהשגתי איכשהו... אהמ-אהמ) מה דעתכם על הפרק השבועי: אני מחלק את החיים שלי לאלה שלפני הפרק, ואלה שאחריו תמונת השבוע: לא ממש מהשבוע, אבל רציתי להשוויץ בה.... קופסה של אפרסקים משומרים שהיקי פתחה עם מספריים, לאחר מאבקים רבים...

עונהD:

שם: נוגה להקת השבוע: Morning musume שיר השבוע: Hare hare yukai (הסיום של הארוהיXD התלבטתי בינו לבין PEACH של Otsuka Ai) אנימת השבוע: Lucky star משהו טוב שקרה השבוע: התחלתי לראות לאקי סטאר, התחלתי לראות קאנון, הייתי בתל אביב במפגש של האראג'וקו פרוג'קט, הכרתי את ליאד, פגשתי כמה שהצטלמו לאיילוק, צילמו אותי (שוב) לאיילוק, הייתי בחג המוזיקה, מאיה-צ'אן ישנה אצלי, היה שיעור יפנית ועוד המון~~~ משהו רע שקרה השבוע: ים לא באה למפגש של הארג'וקו פרוג'קטT____T תוכנית השבוע: אממ...לאדעתO: מה דעתכם על הפרק השבועי: מזל טוב? תמונת השבוע:

Omer Kun

New member
W ליפגלוס? XD

ראיתי את הפרסומת הזאת ביוטיוב והיא שיגעה אותי XD

Nurmidor

New member
He tickles in my tummy, he's so yummy yummy!

Hey, you should get a best friend too! שם: שירלי להקת השבוע: D'espairsRay שיר השבוע: Toy Box - Best friends. האהאהאהא חמודדד~~~ אנימת השבוע: Pet Shop of Horrors. האנימה היחידה שראיתי השבוע, או באופן כללי בזמן האחרון PX משהו טוב שקרה השבוע: קנינו פלייסטיישן2 חדש!!!!! אויש, קאירי כל כך הרבה יותר חמודה ב KH1 משהו רע שקרה השבוע: סף אלכוהול נמוך... << תוכנית השבוע: נה לודת מה דעתכם על הפרק השבועי: יואו! איך שהוא מת! אוף איך בכיתי... תמונת השבוע: כל-כך... תמוה... ולא צפוי Oם Hit me with laser gun!

sonaku

New member
אבל זה השיר של אקווה O:

בחיים לא שמעתי על הTOY BOX ם:

Nurmidor

New member
לא, זה של TOY BOX ../images/Emo13.gif

אבל באמת מתבלבלים ביניהם הרבה, הם נשמעים כמעט אותו הדבר

למעלה