אירועים

afficoman

New member
הקונגוס מגיעים לארץ! מחפשים יחצנים

רכישת הכרטיסים המוקדמת מתקדמת במהירות. אני אישית ממליץ לכולם לרכוש כרטיס במוקדמות כי מספר המקומות יהיה מוגבל ביותר (הגבלנו את כמות הכניסות לבארבי כדי שלא יווצר מצב של צפיפות יתר) . אפשר לרכוש דרך האתר באשראי או במזומן דרך היחצנים ברחבי הארץ. מי שמעוניין ליחצ"ן יכול לפנות ל: 0526210010 אריאל או ל- [email protected] תפנו אלינו כמה שיותר מהר האירוע מתקיים עוד שבועיים בערך

afficoman

New member
כרטיסים מוזלים לקונגוס ב-130 ש"ח עד 11.05

מספר המקומות מוגבל !!! להשיג: אינטרנט - www.reggae.co.il כאן אזור תל אביב והמרכז: 0526210010 אריאל קרמבו רקורדס: שנקין 18 בי סייד רקורדס ויטל 4 פלורנטין בארבי תל אביב 03-5188123 לפרטים נוספים: [email protected]

or1neta

New member
חיים לרוז !חובה לכל רסטיונר! רביעי בנולימיט

ברחוב שביל המרץ 6 -מקיבוץ גלויות ימינה לשוקן ואז מיד ימינה ושוב ימינה-אחלה מקום 40 שקל

כתבה וסט מיוחד למסיבה עם בני פייג

http://www.layla.co.il/ContentView/ContentView.aspx?cimid=101172

התקוה 6

New member
התקוה 6 במבצר שוני בנימינה - 11.5.07!!!

זה קורה ביום שישי הקרוב - 11.5 בשעה 21:30 הופעה חגיגית בתיאטרון הרומי של מבצר שוני!!! לפני ואחרי ההופעה, מסיבה עם TUBBZ & SOWAH - A-MAR SOUND! מכירת הכרטיסים החלה: תומר-0546362548 שקד-0542179717 צולי-0525451636 ניצן-0524871950 מבצר שוני:04-6388760 הכינו את המגבות!!!!!!

Carcass

New member
חבריקו...

אני אוהב את לרוז,ואפילו שמעתי תדיסק מקודם באוטו בדרך חזרה מהעבודה.. אבל,באמת אין צורך לפרסם 3 פעמים באותו עמוד את ההופעה,בשביל זה בדיוק יש למטה שירשור אירועים,תודה.

DuBsYs

New member
groove refuge 3 יום שבת 12.5 קומפורט 13

נגד גירוש ילדי הפליטים והעובדים האפריקאים למדינות עם משבר הומניטרי חמור, במיני-פסטיבל ה"groove refuge" ובשיתוף הקהילה הזרה. הדג נחש, מוקי, תומר יוסף, בום-פם, לוס כאפרוס, Zvuloon Dub System (שגם הקליטו שיר למען המטרה, "No Deportation"), קולולוש וקאשי, הרכבים אפריקאים (Tam-Tam-Ma, Bangora, Gongoma), סוליקו (Rob & Wido) DJ שירי פעמוני (106FM), DJ אפיקומן, DJ’s Yogo & Hectic, ה-VJ ואמן הוידאו Livyatan (ליאור שדה מפאקוטק). כשבועיים לפני הגירוש הגדול לגורל של טיהורים אתניים, רעב ומגיפות, יתקיים ב-12.05 בקומפורט 13 בפלורנטין המיני-פסטיבל למען הילדים. הוא יכלול הופעות ודי ג'ייז בשלל סגנונות - פ'ולק ופופ אפריקאי, אפרוביט, רגאיי, דאב, דאנסהול, פ'אנק, היפ-הופ וגריים ומעגל מתופפים אפריקאים. כל ההכנסות יועברו לקמפיין ופעילות לובינג למען הילדים ביוזמת איגוד העובדים האפריקאים בישראל. האירוע יפתח ב-18:00 עם מעגל מתופפים ענק של הלהקות Tam-Tam-Ma, Bangora, Gongoma. הקומפורט 13, פלורנטין. המיני-פסטיבל Groove Refuge יבקש לקיים דיאלוג מוזיקלי, אפריקאי אפרו-מערבי, על מנת לחגוג את השפעתה הגלובלית של הציויליזציה האפריקאית על המוזיקה. מחיר 30 ש"ח עד 20:00, 40 ש"ח אחרי. אנו מודים לבעלי הקומפורט 13 שתרמו את המקום. [עוד בדף: רקע, לוקיישן וזמנים, פרטים נוספים ותמונות] רקע אנחנו מגיעים כעת לשלב הקריטי, כחודש לפני התאריך המשוער בו תתחיל מדינת ישראל לגרש את ילדי הפליטים והזרים בני ה-6 ומטה. לגבי הילדים שהוריהם ממדינות אפריקאיות נוסף לרוב היבט הומניטרי מיוחד למצב זה שכן במדינות אפריקה לא מדובר רק במשבר כלכלי, מדובר ברעב, מלחמות אזרחים, טיהורים אתניים ומעשי טבח, גיוס ילדים בני 8 למיליציות בכוח, אונס שיטתי של נשות שבטים יריבים כולל ילדות (על מנת שישאו את הגנים של בני השבט התוקף), ביזה המונית של רכוש כולל בתים, מערכת בריאות קורסת בסביבה של מגיפות, איידס ותוחלת חיים ממוצעת של 40-35 שנה. כרגע מדובר בסך הכל בכ-300 ילדים (וייתכן שהרבה פחות) שצפויים להיות מגורשים ממולדתם לארצות אפריקאיות שונות וחייהם צפויים להיות בסכנה. איגוד העובדים האפריקאים היא העמותה היחידה הנלחמת למענם. מתוכננים פעילות לובינג בכנסת וקמפיין תקשורתי למען הילדים. נותנים חסות למסיבה: הבר-מסעדה האפריקאי של יפו, הפויקה WWW.POYKE.COM לוקיישן וזמנים: יום שבת, ה-12.05.07. מתחם הופעות בקומפורט 13 (קופורט 13, פלורנטין) מ-18:00 עד 1:00 http://www.myspace.com/grooverefuge אתר הגרוב רפיוג' קצת תמונות מהמסיבה בבארבי: http://www.flickr.com/photos/grooverefuge

../images/Emo176.gifאירועים../images/Emo135.gif

זהו חברים, הקיץ כאן, וזה אומר הרבה אירועים. אבל זה לא אומר אי סדר בפורום... :) אז אירועים שרשרו בבקשה לכאן בלבד!! תודה ואחלה של המשך שבוע שיהיה! גיל.

Gouzita

New member
../images/Emo214.gif../images/Emo210.gif../images/Emo118.gifפסטיבל שנטיפי 2007../images/Emo192.gif!

השנה זאת השנה ה-11 שהפסטיבל הזה קיים ולא יודעת איך זה קרה אבל יצא שאני מיחצנת... בכל מקרה, הפסטיבל יוצא ממש אוטוטו עוד שבועיים ב 23-24-25-26 החודש (מאי). השנה הפסטיבל קצת שונה משנים קודמות, הוא על חוף הכנרת, חוף גולן מסודר מאוד והלונה גל! מה שאומר תנאים סביבתיים נוחים יותר קמפינג ענק ומוצל
+ כניסה חופשית בכל ארבעת הימים של הפסטיבל לפארק ה"לונה גל"!!! מה שבאמת מעניין אותנו זה כמובן הרגאיי שהולך להיות שמה, והולך להיות שמה!!!: הידיי ליברמן - הופעת בכורה לקראת אלבום שיוצא בקרוב: "רגאי-דאב ומעבר" בהופעה לרגל יציאת אלבום הבכורה להקת I.D.F "יזראל דאב פאונדיישן" - רגאיי רוטס מקורי: פועלת כ- 5 שנים מאזור הצפון בארץ ונוסדה בעין הוד. המופע מורכב ממעבר דרך הרבה סגנונות שונים ומגוונים של המקצבים הקאריביים האהובים כמו סקא, רגאיי, דאב ודאנסהול. הופעה אנרגטית, מקפיצה ומגוונת עם באסים לפנים ואפקטים מטורפים. בין פעילויות הלהקה נכללו סיבוב הופעות והקלטות עם זמר הרגאיי הבריטי TENASTELIN, מופע פתיחת עונה במועדון ה- TLV והופעות בכל רחבי הארץ. להקת OY_BOY רגאיי ורוק בסגנון ספרדי: שילוב של רגאיי-סקה-רוק לטיני, חומר מקורי בעברית-ספרית-אנגלית הופעה עם מלא אנרגיות משמחות בואו להיות חלק מהפיאסטה! RASTA LION SOUND SYSTEM- במסיבת רגאיי מעיפת גגות מארחים את קאשי ואת בזוקה. "ראסטה ליון" הינו לייבל - גוף העוסק בהפקה,הפצה וייצוג אומנים בתחום הרגאיי והמוסיקה "ראסטה ליון סאונד סיסטם" הינו הרכב מוסיקלי היוצא מהלייבל, ההרכב עובד משנת 2002 והופיע רבות במועדונים רבים וליינים בת"א, פאבים ברחבי הארץ, הופעות מתחת לשמיים וגם בכמה פסטיבלים כגון: "שנטיפי", "בומבמלה", "ארץ המכתשים","היללויה" "יריד הבריאות" ועוד.. להקת תלת פאזי- במופע רוק אלטרנטיבי: "תלת פאזי" הנו הרכב רוק דינאמי המשלב זרמים רבים ברוק המודרני ומסרב להגדיר את סגנונו במדויק ולו רק כדי לא להגביל את עצמו. ההרכב קיים כבר כ-4 שנים במתכונות רבות ובמספר גלגולים. zVuLoOn DuB sYsTeM חווית חושים מהפנטת מופע רגאיי ודאב מעורר: זבולון דאב סיסטם - חווית חושים מהפנטת מופע רגאיי ודאב מעורר חברי ההרכב: פאפא ג'יבלי – שירה; ינון פרץ – חצוצרה; נמרוד טלמון – טרומבון; אילן סמילן – גיטרה; אלון כרמלי – בס; אסף סמילן – תופים; ראס קלצ'ה – סאונדואפקטים. להקת איאם - ברגאיי ישראלי: להקת 'איאם' בניצוחה של איאם, מעבירה במופע מגוון, אהבה וחופש בקצב הרגאיי ו'הדאנס הול' בעברית. חברי להקת 'איאם' מתפקדים כמשפחה מלוכדת ההולכת בדרך משותפת במטרה לחשוף את הקהל הישראלי לסאונד וה'וייב' המצוינים שהרגאיי נותן. MISRIC I מוזיקת נשמה רידם&בלוז ורגאיי להקת מיסטיק איי מבצעת חומר מקורי בשפה האנגלית, המקצבים והאווירה מושפעים מסגנון הרגאיי השורשי שאפיין את המוזיקה הג'מייקנית בשנות השבעים, הליריקה מתייחסת למציאות שבה אנו חיים כיום, המסרים חדים והם מכוונים לכל סוג קהל אפשרי. בשנים האחרונות להקת מיסטיק איי הקליטה מספר שירים באולפני "אפרוקליפטוס" המנוהלים ע"י אסף (אסי) איילון שאחראי גם לההפקה המוזיקלית באולפן, איילון בעל ניסיון עשיר בתחום הרגאיי והרוק הישראלי לא מעט שנים, כאשר חלק מהשמות שאיתם הוא עבד ועדיין עובד נמנים אנשים כמו : מוש בן ארי , שורשי אפריקה, יוסי פיין, תומר יוסף, סילברדון, צ'ולו , קנגורו, איק א מאוס (ג'מייקה) ועוד... מיסטיק איי מנגנים רגאיי חיי ללא שום אלמנטים מלאכותיים ,שמונה נגנים על הבמה! להקת "טראבין" ב- רוטס ודאנסהול בועט, עם השפעות אתניות : טראבין היא להקת הרגאיי הצעירה והמבטיחה בישראל,אשר התחילה בשנת 2005 בעיר טראבין שבסיני על ידי רון ושידן. לאחר שהסתובבו תקופה ארוכה רק עם המילים והלחנים, התגבש ההרכב וכעת הוא מורכב משמונה נגנים שכולם עוד תיכוניסטים וחיילים. טראבין הספיקו להופיע בפסטיבלים ברחבי הארץ, וכן במועדונים שונים ומגוונים (ואף משונים...). חברי הרכב: שירה - רון קלינגר; שירה - גיל שיידי; גיטרות ושירה - שימי ויינטרוב; גירטות ושירה - שידן גור; באס - יובל איילר ; תופים - יוני פרי; כלי הקשה - ינון פרעם; סקספון - לירן אורפז. ועוד להקות סאונדים והפתעות!!!!!!!!!!!!( כמו שאנחנו אוהבים)........ אממ ואם זה מעניין אותכם עוד קצת אז בבמה המרכזית יופיעו בית הבובות useless id ו-ביט 69, Dj Void האחים צנחני אריק ברמן שוטי הנבואה שייגעצ אביב גפן והתעויוט ועוד הפתעה ענקית ומיוחדת ...
ועוד כל מיני שטויות חוץ מזה במת מוזיקת עולם, במת די.ג'י, מעגלי מתופפים, תהלוכות מוזיקליות, מתחם טיפולים, טיפולים הוליסטים, שיאצו, מסאז'ים, מיסטיקה, מאהל נרגילות, מתחם קרב מגע (?), מופע ג'אגלינג, פעילויות אל תוך הלילה *~# אהמ אהמ.#~*........... הרבההה אוכלללל!!! הסאטלה המתמשכת הזו של ה-4 ימים עולה רק 159ש"ח.... ויש גם הסעות ועיניינים.... לפרטים, כרטיסים וטובות הנאה: אני, שני לרשותכם----> 0528939287
ואולי הכי חשוב, המון המון המון כנרת!

אני בתור חסיד שנטיפי עד עכשיו..

כאילו מכיתה ג' אני הולך לפסטיבל הזה, ובקושי פיספסתי. אני מאוהב לגמרי בפסטיבל, ורואים שהשנה היה איזה סוויץ' במוח של המארגנים. זה התחיל להיות יותר מסחרה, יותר פונה לכללל שכבות האוכלוסיה לא משנה מי, העיקר כסף. זה איבד את כל המשמעות שהיה לזה מקודם מבחינתי, וזה סוג של קרוב לבוםבמלה. אני מאוד מאוכזב השנה, ובתור מחאה אני מתכוון לא להגיע. בכל מקרה, בהצלחה לכל הלהקות בבמת הרגאיי, תצליחו, ושנשמע דברים טובים משם!

noa08128

New member
אני מסכימה כ"כ

גם אני מגיל קטן מגיעה לפסטיבלים. הפסטיבל היחיד שהמשכתי ללכת אליו בשנים האחרונות זה שנטיפי. לצערי השנה הוא לא משו בכלל. ועוד לא החלטתי אם אני אגיע. כי אחרי הכל, כל המשפחה שלי מגיעה לשם. מאוד התאכזבתי. בהצלחה לאלו בבמות רגאיי אם אני אגיע לשנטיפי. סביר להניח שאני אהיה שם כל היום.

one blood

New member
one blood sound דאנס בת"א... ../images/Emo59.gif

אחרי ששרפנו את הארץ מי-ם עד לניצנים והפסקה של חודש one blood sound חוזרים לשרוף הפעם את ת"א בשני אירועים שונים: הראשון הוא ה -GROOVE REFUGE 3, מיני פסטיבל נגד גירוש ילדי הפליטים והעובדים האפריקאים למדינות עם משבר הומניטרי חמור, ובשיתוף הקהילה הזרה. יום שבת, ה-12.05.07. הפנניג צהריים לילדים בשכונת פלורנטין שיתקיים בהתאם למזג האוויר ויפעל בין 16:00-18:30 בגינת מהפך (דרויאנוב), ברחוב המחוגה, פלורנטין. ההפננינג יכלול הפעלות לילדים, מוסיקה חיה, להקות מתופפים, תקלוטים של Skunkride, One Blood Sound ו Spencer Sound. הסט שלנו ינוע ברגוע מהראגאמאפין עד לניו רוטס... הכניסה להפנינג חופשית! לאחר מכן מרתון הופעות בקומפורט 13 (רח' קומפורט 13, פלורנטין) מ-18:00 ועד השעות הקטנות של הלילה... http://www.myspace.com/grooverefuge אתר הגרוב רפיוג' הדאנס השני יתקיים בסלואו משה ב 18.5 בדאנס הזה אנחנו באים לשרוף אותכם עם דאנסהול מיוזיק - ליין אפ יפורסם בקרוב...

babaroots

New member
one blood ביום שבת הקרוב...

וביום שישי הבא הולכים לשרוף את פלורנטין!!! LORD HAVE MERCY

Dtiup

New member
כרטיסים לקונגוס!- חיפה והקריות!

להקת הראגיי -הקונגוס,מגיעה ל 2 הופעות בלבד! לרכישת כרטיסים בחיפה ובקריות! 0526262196

למעלה