התפקדות שבועית.

אושRתי

New member
../images/Emo176.gifהתפקדות שבועית.

שם:
בילוי השבוע שלכם:
משהוא שעשה לכם את השבוע ואתם רוצים להמליץ:
משהוא שהרס לכם את השבוע:
תמונה שראיתם ברשת ותרצו לשים כאן:
משפט השבוע שלכם:
סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם:
מאכל השבוע:
השחקן האהוב עליכם מפרק הראשון הוא:
מסר כל שהוא לפורום: סופ"ש נעים לכולם

אושRתי

New member
../images/Emo176.gifעונה

שם:אושרת
מקום מגורים:ירושלים
בילוי השבוע שלכם:אירוע משפחתי
משהוא שעשה לכם את השבוע ואתם רוצים להמליץ:לא היה
משהוא שהרס לכם את השבוע:לא היה
תמונה שראיתם ברשת ותרצו לשים כאן: אין
משפט השבוע שלכם:
סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם:הבורר
מאכל השבוע:פיצה
השחקן האהוב עליכם מפרק הראשון הוא:נדב
מסר כל שהוא לפורום:סופ"ש נעים.

ronpos

New member
עונההה

שם:רון גיל:13 מקום מגורים: כפ"ש (איפשהו בצפון..) בילוי השבוע שלכם: תחרות רכיבה משהוא שעשה לכם את השבוע ואתם רוצים להמליץ: אממ.. לא היה.. משהוא שהרס לכם את השבוע: מבחן במת' תמונה שראיתם ברשת ותרצו לשים כאן: אין משפט השבוע שלכם: אין סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם: הבורר האלופה מאכל השבוע: שניצל של אמא השחקן האהוב עליכם מפרק הראשון הוא: נדב מסר כל שהוא לפורום:

עונה

שם:חן בריגה גיל:15 מקום מגורים:אשקלון בילוי השבוע שלכם:ת''א משהוא שעשה לכם את השבוע ואתם רוצים להמליץ:אין משהוא שהרס לכם את השבוע:אין תמונה שראיתם ברשת ותרצו לשים כאן:אין משפט השבוע שלכם:אין סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם:האלופה,הבורר מאכל השבוע:שווארמה השחקן האהוב עליכם מפרק הראשון הוא:משה איבגי ונטע גרטי מסר כל שהוא לפורום:סופשבוע מהנה

liaush

New member
עונה=]

שם: ליה גיל: 15 וחצי בילוי השבוע: לא היה בילוי מיוחד משהו שעשה לי את השבוע: ממ שום דבר. משהו שהרס לי את השבוע: הבגרות הקשה במתמטיקה
תמונה>>
משפט השבוע שלכם: "אם לא חורשים לא מצליחים" חח תוכנית השבוע: האלופה מאכל השבוע: ממ במבה? שחקן האהוב עליי מהפרק הראשון: נדב פלדמן
ודיי אהבתי את ניקולה D: (מתאים לשלום) חחח מסר: תהיו יפים ותשתקו D:..

עונה../images/Emo9.gif../images/Emo66.gif

שם:מאי גיל:14 וחצי מקום מגורים:דימונה בילוי השבוע שלכם:יומולדת לחברה משהוא שעשה לכם את השבוע ואתם רוצים להמליץ:אמ..לא יודעת משהוא שהרס לכם את השבוע:מבחניםם תמונה שראיתם ברשת ותרצו לשים כאן: אין לי כוח לעלות משפט השבוע שלכם:לא נפגעים מפגועים ולא נעלבים מעלובים סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם:האלופה מאכל השבוע: אמ..ספגטי השחקן האהוב עליכם מפרק הראשון הוא:יהודהההה
מסר כל שהוא לפורום:תנצלו את הסופשבוע

למעלה