יחי החופש הגדול

oracle

New member
../images/Emo176.gif יחי החופש הגדול../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

הוריי לכל התלמידים [והמורים P=] שהשתחררו היום מכבלי ביה"ס! שרשרו לכאן את המשאלות שלכם לחופש הגדול [לא חייב להיות קשור ליפן ^^]

nadav1232

New member
חופש נעים לכולם!!!

משאלות שלא קשורות ליפן?.... אין לי כזאת אני חושב ^^' XDDD אבל משאלות שקשורות ליפן יש *_*.. אני מאוד מקווה שאני אסע ליפן ויהיה לי כסף לנסיעה, לאלבומים ולהופעות ^^; XD חופשה נעימה, תהנו! ^___________________^

Omer Kun

New member
אוקיי אז...

קודם כל למצוא עבודה כבר! ><' לקנות עוד מנגות! (הגיע הזמן...) לקנות עוד פוסטרים. לקנות תיק חדש! ^_^ בקיצור לקנות....ולנצל את החופש עד הסוף! ^_^ יש עוד כל כך הרבה דברים שתיכננתי לעשות אבל אני לא זוכר כרגע... -.- חופש גדול שמח לכולכם! ^_____^

kagekun

New member
איך שהזמן רץ!

אני עוד זוכר שזה היה נראֶה כאילו בעוד מיליון שנה!!! ;)

D N ANGEL GRIL

New member
DDD:: חופש נעים~

אומממ...אני רוצה לעבור את הבגרות בלשון XDD;;; ולהנות~ כמו כולם גם עבודה יכולה להיות נחמדה... הרבה מפגשים D:

sonaku

New member
משאלות:

לזכות ב50 מילון ש''ח (או דולר,אם אתם מתעקשים..D:) לטוס ליפן. לפגוש את מאנה (כן ס.ס) לקנות את המיליוני מחוכים שאני רוצה ._. לקנות עוד מגפיים (כן,עודדדדד D:<) להתעורר יום אחד כוסית על. כן כן זה הכל..XD

oracle

New member
../images/Emo45.gif אני איתך~

ב<להתעורר יום אחד כוסית על>

sonaku

New member
LOL,אני חושבת שזו משאלה

של כל בחורה ממוצעת ומטה. ואני כבר למטה למטה למטה,ממש במרתףXD

ayumi3000

New member
חופשה נעימה

אני מקווה שהעבודה שאני אמצא תהיה כיפית ושאני ארוויח טוב שאוכל לקנות כל מה שארצה ובמיוחד את דברי הקודש ולחסוך!!

מ א י י ק

New member
חופשה נעימה לכולם../images/Emo70.gif../images/Emo24.gif../images/Emo19.gif

אימל'ה..סיימתי כיתה ט'
האמת שקצת עצוב לי להיפרד מכולם,אבל המון יהיו איתי גם בתיכון :]

pRiNcEsSa 10

New member
חופש נעים ומהנה^_^

אני סיימתי ביום שלישי... היה לנו סיום של כל השכבה, עד 11 בלילה... (אני חושבת שזה היה עד אז, לא נשארתי עד הסוף, כמו הרוב...) סיימתי את כיתה ט'... הבית-ספר הוא 6 שנים, ז'-י"ב... קיבלתי קופסה עגולה, עם מלא ממתקים וברכה, מהכיתה... (כי אני עוברת...) המורה לספרות הביאה לכל אחד ברכה, המורה לתנ"ך הביאה שוקולד... ... ו... בחופש, אני רוצה בעיקר להנות... להנות ולנצל את החופש, עד כמה שאפשר.

למעלה