שאלון סופ"ש~

nadav1232

New member
../images/Emo176.gifשאלון סופ"ש~../images/Emo70.gif../images/Emo175.gif

הרבה זמן לא היה.. ^^~ הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע: משהו שהרס לי את השבוע: בן אדם שעשה לי את השבוע: אמן/להקת/אמנית השבוע שלי הוא/היא: שיר השבוע: אלבום השבוע: פאדיחת השבוע: קניתי השבוע: ציטוט השבוע: תמונת השבוע:

nadav1232

New member
~עונה ../images/Emo13.gif

הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע: לא השבוע, אבל בשבוע הבא האלבום miss)understood) של איומי צריך להגיע!!! משהו שהרס לי את השבוע: השעמום XD בן אדם שעשה לי את השבוע: - אמן/להקת/אמנית השבוע שלי הוא/היא: BoA שיר השבוע: RSP - M ~Mou Hitotsu no Love Story~‎ אלבום השבוע: ayaka - Sing to the Sky‎ פאדיחת השבוע: - קניתי השבוע: - ציטוט השבוע: - תמונת השבוע: בואה השולטת!!!! ^0^

fluttering

New member
:)

הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע: tmth :) משהו שהרס לי את השבוע: אין! בן אדם שעשה לי את השבוע: לירו-- אונו! D: אמן/להקת/אמנית השבוע שלי הוא/היא: YUI! חמודה D: שיר השבוע: Arashi - Truth אלבום השבוע: ARASHIC פאדיחת השבוע: לא פדיחה שלי, אבל כן הייתה לי שיחה שהלכה ככה "מה, לא הגעתי לפלאפון?" דכףדלשד אנשים סתומים :X קניתי השבוע: חולצות! שרשרת! פוטובוק של אראשי! XD ציטוט השבוע: from ohno to nino: "in fukuoka dome, where we exchanged a hot kiss, i thought, 'as i thought, its still gotta be your lips'. there are no lips that can rival yours." ממ D: תמונת השבוע: ->

Yubaru chan

New member
עונה ^.^

הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע: 2 שירים חדשים של מיאבי! DDDDDDD:
משהו שהרס לי את השבוע: נממ כלום.:) בן אדם שעשה לי את השבוע: הרבה.. אמן/להקת/אמנית השבוע שלי הוא/היא: מיאבי P: שיר השבוע: hell no -kat-tun אלבום השבוע: KAT-TUN - QUEEN OF PIRATES פאדיחת השבוע: - קניתי השבוע: בגדים~ ציטוט השבוע:~ תמונת השבוע:

oracle

New member
למה לוסט חוזרת רק בפברואר? TT_TT

הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע: נולד לי אחיין חדש, חמוד להפליא, ובנוסף, הבן שלי סיים י"ב והיה טקס סיום מעולה ^^ משהו שהרס לי את השבוע: זה היה שבוע בלתי הריס P: בן אדם שעשה לי את השבוע: כמו תמיד, האנשים הקרובים אלי שאני אוהבת :} אמן/להקת/אמנית השבוע שלי הוא/היא: קשה לי להגיד כי כל השבוע הייתי עסוקה בהרכבת הפלייליסט למסיבת Jrock/Jpop ושמעתי המון אמנים שונים ומשונים. זה מה שקורה מין הסתם כשמדובר בפלייליסט באורך של 9 שעות O_O שיר השבוע: ראה סעיף קודם. אלבום השבוע: ראה סעיף לפני הקודם. פאדיחת השבוע: לא זוכרת אחת כזו P: קניתי השבוע: זוג תוכונים אוסטרליים במתנה לאחיינים שלי. תוכונים זה דבר כל כך חמוד *__* ציטוט השבוע: If you book them, they will come מעולמו של ווין 2 XD תמונת השבוע: שעון צ'י הדי חדש שלי שקניתי באיביי ^_^

למעלה