תוכניות לקיץ

../images/Emo176.gifתוכניות לקיץ../images/Emo42.gif

החופש התחיל לו בלי שנרגיש והרחוות מוצפים בנערים ונערות שעושים לי רעש בלילות (מה לעשות, מזדקנים
).
מה התוכניות שלכם לקיץ?
האם יש משהו טוב בכפר סבא בקיץ הזה או בכלל?
מה הייתם רוצים שיהיה בעיר בחודשי הקיץ?
האם החופש ארוך מדי/ קצר מדי?

nofar17

New member
..

אין תוכניות. אין משהו טוב בכלל. שיהיה כיף, שיהיה עיסוקים, שימצאו מקומות עבודה. לא קצר ולא ארוך.

Double U

New member
ובכן!!!

מה התוכניות שלכם לקיץ? עבודה של כ10 ימים, סוף שבוע בצפון עם המשפחה, ים, קונצרט סוף שנה של קרן המוסיקה, השמעה לייצוגית (מחר!). האם יש משהו טוב בכפר סבא בקיץ הזה או בכלל? היולי נוער נשמע נחמד, אבל לא יודע אם אלך. מה הייתם רוצים שיהיה בעיר בחודשי הקיץ? לא יודע. אין לי הרבה צרכים. האם החופש ארוך מדי/ קצר מדי? סביר. נמצא במקום הנכון, אחרי כל הלימודים המפרכים, החופש מגיע ומסתיים בדיוק בזמן שמרגישים שמיצינו אותו.

Double U

New member
כן, טל כבר אמרה לי../images/Emo9.gif

אבן ירדה לי מהלב כי ייחסתי לזה הרבה חשיבות ועכשיו אני יודע שעברתי

ba r2 0 1 0

New member
../images/Emo49.gif תום ושי../images/Emo70.gifבלון|../images/Emo77.gif

כל הכבוד
ושיהיה לכם המון המון
תייצגו אותנו בכבוד

qtgirl

New member
תוכניות...

החופש התחיל לו בלי שנרגיש והרחוות מוצפים בנערים ונערות שעושים לי רעש בלילות (מה לעשות, מזדקנים ).- את תקומי ותצטרפי עליהם=] חח סתם... מה התוכניות שלכם לקיץ? ים, עבודה, צבא... (17.08) האם יש משהו טוב בכפר סבא בקיץ הזה או בכלל? לא מה הייתם רוצים שיהיה בעיר בחודשי הקיץ? האמת גם אם יש אני לא הולכת... האם החופש ארוך מדי/ קצר מדי? בשבילי הוא קצר, אבל בדרך כלל הוא סבבה חודשיים...

Double U

New member
גם את נולדת בתחילת השנתון שלך?

שאת מתגייסת כה מוקדם? מצד שני, התגייסות מוקדמת=שיחרור מוקדם.

qtgirl

New member
ממש לא... נולדתי ב10.05.88

שזה יחסית אמצע- סוף, ובכל זאת אני מתגייסת מוקדם

ba r2 0 1 0

New member
ממ... חופש../images/Emo70.gif../images/Emo9.gif

מה התוכניות שלכם לקיץ? לי בדר"כ אין תכניות לקיץ... אני ספונטני...
האם יש משהו טוב בכפר סבא בקיץ הזה או בכלל? אממ... יולינוער כמובן
מה הייתם רוצים שיהיה בעיר בחודשי הקיץ? יולינוער זה משהו זמני... מקום שיהיה בו תמיד תעסוקה לנוער... כמו המרתף נגיד...
*אהמ המועדון* האם החופש ארוך מדי/ קצר מדי? אני הייתי הרבה יותר שמח אם היו מחלקים אותו. חצי בקיץ וחצי באמצע השנה.

למעלה