משחק היכרות

JAP Noa

New member
../images/Emo176.gif../images/Emo103.gifמשחק היכרות../images/Emo13.gif../images/Emo22.gif

טוב לפני שאתם תוהים מה המוזרה הזאת רוצה מכם הפעם, וחושבים לעצמכם שהפורום הזה בכלל לא חדש, ותוהים מה עובר לי בראש, אז הגעתי למסקנה שאני לא מכירה אותכם, בטח לא טוב כמו שהייתי רוצה להכיר. ובגלל שאני מניחה שאני לא האאוטסיידרית היחידה, אז החלטתי ששרשור היכרות זה בדיוק מה שאנחנו צריכים
אז שם וגיל זה בנאלי אבל זה יכול מאוד להועיל לי, דרך ליצירת קשר
[כדי שאני אוכל להטריד את כולכם במסנג'ר
] וסיפור אחד שקרה לכם וסיפור אחד לא. אנחנו כמובן נצטרך לנחש איזה קרה ואיזה לא
עדיף שהם יהיו כמה שיותר מופרכים, מטורפים ופסיכיים
אני ממש מקווה שתשתפו פעולה, כי אמנם גוסיפ זה אחלה נושא להמון שיחות אבל הייתי שמחה להכיר אותכם

Nunatak

New member
וזאת הדוגמה שאת נותנת? איפה שלך?

שם: ספיר גיל: חודשיים ל18 דרך ליצירת קשר: מסרים, אימייל מי שרוצה יקבל בפרטי אין לי כח עכשיו לחשוב על סיפור שקרה לי ובטח שלא להמציא אחד, אולי אחר כך.

ליאור XX

New member
מנסה ..

שם : ליאור גיל : 14 + דריכים ליצירת קשר : מסנג'ר - [email protected] סיפור שקרה לי ממ הלכתי לבית ספר ויש כל פעם תילדים הערסים המופרעים האלה אז הם כל שיעור טורקים את הדלתות של הכיתות היינו בדיוק בשיעור חשבון והעבירו את חברה שלי הקבצות והיא שברה תאף \= שונאת ערסים .
סיפור שלא קרה לי לא פגשתי את הקאסט של גוסיפ גירל
חח סתם אין לי

Robin Sparkles

New member
אניאני

שם:כרמית גיל:17 דרכים ליצירת קשר: [email protected] (מסנג'ר) טוב אני אזרום עם זה... היום בשיעור אנגלית מישהי מ-י' קרא למורה וכשהיא הלכה כולם התחילו לדפוק על השולחנות וכשהיא היא הסתובבה פתאום הפסיקו חחח
סיפור שלא קרה לי- לא הייתי בסקוטלנד (תמיד רציתי להיות שם אוווף
)

JAP Noa

New member
הייתי אמורה לעבור לגור בסקוטלנד../images/Emo12.gif

ל-3 חודשים בגלל העבודה של אמא, ובסוף זה התבטל חחחח

Robin Sparkles

New member
אוי איזה באסה...

אני עכשיו בשלבים לשכנע את ההורים שלי לטוס לשם בחופש הגדול (וזה לא ממש מצליח נראה לי אבל תמיד אפשר לחכות לאחרי הצבא
)

חח אהבתי...

שם:רונית,17 אין לי מסנג'ר...
הסיפור הראשון הוא שנדרסתי פעמיים. והסיפור השני הוא שהקפיצו אותי כיתה פעמיים. נחשו לבד מה נכון ומה לא..
(אני מוכנה לקחת הימורים!)

Just Freckles

New member
אממ..

הקפיצו אותך כיתה פעמיים. לטובתך אני מקווה שלא נדרסת פעמיים, זה נשמע לי נורא

../images/Emo5.gifאני חולה!

הסיפור שהיה נכון הוא שנדרסתי פעמיים..
אך אל דאגה יצאתי מהן בלי פגיעה חמורה.. ולפחות למדתי לחצות עכשיו את הכביש(בערך)

Just Freckles

New member
אוי.../images/Emo2.gif

גם על זה שאת חולה(תרגישי טוב!) וגם על זה שנדרסת פעמיים.

JAP Noa

New member
אני מקווה שקפצת כיתה פעמיים../images/Emo13.gif

כי להידרס פעמיים נשמע לי מסוכן משהו

Just Freckles

New member
נמנמנמ.

שם: נויה גיל: 13 וחצי מסנג'ר: בפרטי, אם מישהו רוצה. סיפורים: 1. כשהייתי בניו יורק לפני שנתיים נאבדתי ברכבת התחתית. 2. עברתי 2 בתי ספר מאז כתה א'. יאללה ניחושים

JAP Noa

New member
אני מקווה בשבילך ש2 נכון../images/Emo12.gif

הסאבוואי גם ככה מלחיצה, בטח שללכת לאיבוד שם
ואני רוצה את המסנג'ר שלך, ברור

JAP Noa

New member
יאלללה אז גם אני../images/Emo13.gif

נעה, בת 18 בדיוק היום
עכשיו שני סיפורים
טוב מממ הראשון זה שלמרות שאני בת 18 {חדשה בזה אבל עדיין} כולם חושבים שאני בת 13-14 גג. כל הזמן שואלים אותי איך בכיתה י' וכאלה
והשיא זה שנגיד הולכים עם חברות לסרט ל-16 ומעלה אז כולן נכנסות ורק ממני מבקשים ת.ז
והשני הוא שהייתי בסט של גוסיפ גירל ועקרות בית נואשות והירו'ז כשהייתי בארה"ב
מה נכון?

RayoDeLuz

New member
מזל טווב! ../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif../images/Emo77.gif../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif

למעלה