הפרק השבועי: קייל XY

../images/Emo176.gif../images/Emo41.gifהפרק השבועי: קייל XY../images/Emo41.gif../images/Emo176.gif

שם הפרק- שמע במקרה.
תקציר הפרק- קייל מגלה שיש לו יכולת לשמוע אנשים ממרחקים. הוא ודקלן מצליחים לפרוץ לעמדת ההאזנה של טום פוס ומגלים שיש מעקב על כל הבית; הילרי שוכבת עם צ'רלי ללא ידיעתה של אמנדה.
הפרק מתחיל בשעה 21:15, שידור חוזר ביום שישי בשעה 20:20. צפייה נעימה!

always be me mc

New member
מה זה פה סופרמן XY?../images/Emo2.gif../images/Emo12.gif

סורי לא יכולתי לשתוק יותר. אתם יודעים אני מתה על הסדרה הזאת אבל הם נסחפים יותר מדי עם היכולות של קייל אבל באמת! נראה לי מישהו צריך להחזיר את הכותבים למציאות ולהזכיר לנו שמדובר בבן אדם ולא בחייזר(עד שלא יוכח אחרת לפחות
), ומכאן שצריכים להיות לו מגבלות. הוא לא יכול לקבל כל דבר שבעולם בתור מתנה, עם עטיפה והכל
והכי מציק בכל זה, זה שזו לא שמיעה שניתנת לו בגלל מטרה נעלה. זו שמיעה כדי לעשות לו חיים קלים יותר, זו שמיעה כדי לפתור בעיות בפרק שכנראה לא מצאו דרך אחרת לפתור אותן ואני מצטערת חברים אבל זה נראה לי מגוחך. חוץ מזה שהוא גאון אז לא יכלו לתת לו לחשוב על תוכנית מבלי לצוטט ככה? תודו שיש בזה משהו
וכעת משאני יוצאת מתחושת המרמור/פקפוק/תסכול/אכזבה שלי אני שואלת אתכם: מה דעתכם? שני האנשים שבאו בסוף הם באמת ההורים של קייל? ואני שואלת אתכם לא רק כי זה מעניין אלא גם כי אני האמת כבר לא יודעת מה לחשוב
אבל היו בטוחים שברגע שאני אדע אז אני אגיב על זה בעצמי
בכל מקרה מה שלא יהיה תודה רבה על השירשור
היה נחמד מאוד
יפה לראות איך דקלן לא רק נפתח לקייל עם הזמן אלא למעשה נהיה איש סודו
הריקוד של ג'וש היה מצחיק וכיף לראות
ואני מקווה מאוד שיוצרי הסדרה יחזרו להשקיע ברגשות של קייל
ולא רק בכוחות המיוחדים

חחחחחח בדיוק!!!הגזימו עם השמיעה.

לא נראה לי שבאמת אפשר לגרום למוח לחדד את שאר החושים כדי להשתמש בחוש אחר טוב יותר,רק אלא אם אתה עיוור/אילם/חירש וכו' אבל זה היה פרק גדול,ניקולס לי הזה פשוט לאכול אותו

always be me mc

New member
יותר נכון ->אלא אם כן אתה עיוור/חירש/סופרמן!!

סורי זה דרש
ועדיין בא לך לאכול אותו?

YaEl 15

New member
הא? מי זה? בפרופיל הוא ניראה כמו גריסום מCSI

לאס וגאס

mordillogirl

New member
../images/Emo71.gifהתגובה שלי על הפרק מפורום קייל XY:

אני מחבבת את דקלן יותר ויותר
בהתחלה הוא היה סתם אחד ועכשיו הוא עוזר לקייל, חמוד.. גם בפוס אני מתחילה להתאהב, כשאני קצת יותר מבינה מה הוא רוצה מקייל. כשהאנשים האלה נכנסו לחדר של קייל ואמרו שהם ההורים שלו ואז הפרק נגמר, רציתי להרביץ למשהו! אוף זה היה כזה מעצבן! אה, וגם חשבתי על משהו.. הם קראו לקייל נוח ולכפיל שלו (
) קוראים אדם, ולסולן של מארון 5 קוראים אדם נוח לוין.. סתם, זה לא קשור

למעלה