לחופש הגדול....

md 11

New member
דרוש קלידן ../images/Emo41.gif

דרוש קלידן לרוק ישראלי איזור כפר סבא אחד שיודע את העבודה עם האצבעות או תגיבו להודעה זו או לשלוח אלי מסר תודה!

הערב: סטודיו למשחק!

הזדמנות אחרונה להצביע בסקר הגדול של האתר: מי הפוסטמה הראשונה של ישראל? שמונה הפיינליסטיות ממתינות לקולות שלכם: האם זו מיכל זוארץ? אודטה? הפיקיות? שרון איילון? קדימה! הכנסו לסקר והכריעו אחת ולתמיד
- המדינה מחכה!
שרון אלכסנדר, מנהל בית הספר "סטודיו למשחק" מעביר שיעור נוסף במשחק ב-blogtv הערב ב-21:00. השיעור יתקיים בחדר "סטודיו למשחק". כולם מוזמנים

שלום

רציתי להודיע לכם על קבוצה שמתארגנת לה בימים אלה שמטרתה היא לגשר בין דתיים לחילונים בקרב האוכלוסיה בדרך פתוחה, פלורליסטית וחמה! המיקום, הזמן והתוכן עוד לא נקבעו אך זה תלוי במספר האנשים המעוניינים לההצטרף וכיוון שרובינו פה מאוד רוצים שיוזמות מבורכות כאלו יצאו לפועל אנו מצפים מכם (במיוחד) להיענות גדולה. המפגשים יערכו באזור המרכז וכל המעוניין יכול לשלוח לי מסר אישי כמה שיותר מוקדם עם הפרטים שלו ואני אתן לו את שלי! יום טוב לכולם, מתן וליאור

badboy3919

New member
אנשים מה אתם הולכים לעשות בחופש???

תספרו קצת שיהיה מעניין....

eri21

New member
תקשיבו לתוכניות שלי:

לישון לעבוד בקייטנה לישון לטוס לארה"ב ולישון

badboy3919

New member
התוכנית שלי:

לישון (עוד שבוע) לטוס לארגנטנה (לחודש וחצי) לחזור ולישון..

eri21

New member
חודש וחצי??

מה כבר תעשה בארגנטינה חודש וחצי???? יאכלו אותך שמה..........

Klinger

New member
ביום שני אני נוסע למשלחת

של הצופים - שבועיים במרח אירופה אחר כך אני חוזר ויוצא לחמנה קיץ של הצופים ובסוף אני הולך לכמה ימים רצוף בכפר המוזיקה בניצנים (אני וחברים שלי אספנו איזה 400 פקקים...) ולא לשכוח - באמצע אני רוצה לארגן איחוד של השזרניקים...

eri21

New member
אוי ד"ר ד"ר

אתה מדרדר הצופים עיוותו לך תשכל מה לעזעזל תעשה שבועיים עם נוער פולני/רוסי/צ'רכסי????? וכל השטויות של הצופים ד"ר אתה נהרס לי אבל לגבי איחוד השז"רניקים אני בעד יאללה ד"ר בלאגן!

Klinger

New member
טוב אז אני לא אסע למזרח אירופה

אני אסע לנחם את זידאן, הנרי והחברים - בצרפת. דרך אגב ד"ר אתה יודע שאני וחן (נוז'יק) ראינו את סימונה ליד הצופים לפני איזה שבוע ?

6gaia9

New member
לאיזו משלחת של הצופים ?

הרי יש את המשלחת לארה"ב שכבר יצאו אליה ...

Klinger

New member
זה של יא'ניקים

אני יוצא למשלחת של י'ניקים לפולין, צ'כיה והונגריה. אני טס בשני בבוקר וחוזר אחרי שבועיים. זה משלחת של 30 ומשהו חבר'ה מהארץ ו 60 ומשהו חבר'ה יהודים אמריקאים. יהיה כיף...

למעלה