שעת הוידוי,,לפעמים נמאס לי להיות רק ,,,

../images/Emo178.gifשעת הוידוי,,לפעמים נמאס לי להיות רק ,,,

אימא של,,,,,,,,,,,,,,,,,, אולי עכשיו אני לפני הימים הנוראים,,לא יודעת,תשושה פשוט, חשה תסכול גדול שאני לא עושה שום דבר חוץ מלהיות אימא של,,,ולדאוג כל הזמן,,, זאת אחת הסיבות הגדולות שאני משוועת לצאת לעבוד,,לעשות עם עצמי משהו,,ריק לי בפנים מאד,,, זהוווווווווו,,,הוצאתי החוצה,, עכשיו,,יאאלה,,,,תגובות,,,

dafgol

New member
שונה אבל דומה

מבינה ומזדהה מאוד. הננהנ ברי חולה מאתמול והיום הוא כבר ממש על הפנים, רזי עם שלשולים, אני כל הזמן בחיפושי עבודה בשביל הכסף אבל גם בשביל המיצוי העצמי. כל פעם שהם חולים אני איתם, לו הייתי עובדת כבר מזמן היו מפטרים אותי...לכי תמצאי פה משרת אם נאותה.... אומנם המצב קצת שונה ביניינו, כי אחרי הכל יש עוד מישהו פה בתמונה. התסכול כמו גם הפחד הכלכלי קיים גם קיים.

האם כדאי שילך לגן/בהנחה שאמצא עבודה או,,,

כבר לרשום אותו לגן עיריה,,וואלה,,,,,,,,,,,,,טס הזמן,,גן עיריה זה נשמע ממש גדול כזה,,,,, רזי וליאם כמעט בני אותם גילאים,,מה דעתך? למרות שאני ממש חייבת לעבוד,,,,לא יהיה לו קשה לעזוב גן ולהכנס אחרי חודשיים ופחות לגן אחר?? תגובות בנות,,

לולי72

New member
אני לא יודעת אם שמעתן או לא

ואם זה מתאים למשרת אם או לא, אבל בעיריה מחפשים פקידה, אם זה מתאים לשתיכן, לכו תבררו.

עדן יקירתי,,שלחתי לשם פקס לפני 4 חודשים,,

מהיכן שמעת על המשרה? בכל אופן מחר אתקשר למרות שנראה לי שניתאי הדביק אותי "קצת" בחולי שלו,,, תודה

אבדוק גם עם מזכירת בה"ס/היא מעודכנת גם לגביי

היא מכירה שם את הנפשות הפועלות,,, דפנה מחפשת רק חצי משרה..???

לולי72

New member
נדמה לי שראיתי באיזה מקומון

אצל ההורים שלי, לא זוכרת בדיוק איפה

frige

New member
אילנה, יקירתי../images/Emo24.gif

כן, נכון, לפעמים רוצים להיות יותר מאמא של... אצלי זה דווקא בא בביטוי יותר מבחינת האשה שבי שרוצה לצאת החוצה. יותר בקטע עם הבעל. פחות בדברים אחרים. כי בכללי אם אני רוצה אני עושה מה שאני רוצה. אני יוצאת, גם אם זה עם הילדים, נפגשת עם חברות, נוסעת לאן שאני רוצה, נכון שתמיד תלוי לי עוד מישהו על הידיים, אבל בכיף. היום אני עושה בהחלט את מה שתמיד רציתי לעשות, להיות אמא. כבר 5 שנים אני אמא ללא ספק, אמא במשרה מלאה. א-מ-א. מה שתמיד חלמתי ורציתי להיות. אבל לפעמים בהחלט ועל זה יש לי המון דיבורים מעמיקים עם בעלי, אני רוצה להיות גם אשה, לא רק אמא, לא רק להניק כל הזמן ולהחליף טיטולים, להיות עם הילדים, אני רוצה גם להיות עם הבעל המקסים שלי. בכל השאר, עבודה וכאלה, עדיין מרגישה את הצורך לממש את אימהותי.
המון כח ובריאות. שרית

למעלה