../images/Emo178.gif

טוב לאור העובדה שהמייספייס של בעז במצב לא תקין (אין הופעות באופק
) אז אנחנו נאלץ לדבר קצת על אנשים אחרים, אולי זה יגרום לבעז לקנא והוא יחזור להופיע
אז קחו משהו חביב להעביר את הזמן:
ההופעה הכי טובה שהיית בה ולמה דווקא זו? האלבום הכי טוב שקנית [ישראלי] - האלבום הכי טוב שקנית [לועזי] - שיר/ אלבום לימים שמחים- שיר/ אלבום לימים עצובים- שיר שמזכיר לך אדם אהוב- שיר שמזכיר לך אדם שאתה לא רוצה לזכור- השיר הכי רומנטי- השיר שהיית רוצה שיושמע בלוויה שלך- השיר שהיית רוצה שיושמע בחתונה שלך- אם היית יכול לעשות דואט עם מישהו, מי זה היה? ומה הייתם שרים? מילים או לחן? את/ה אוהב/ת לשיר? את/ה כותב/ת/מלחינ/ה/מנגנ/ת? תנ/י קישור לדפיוצר/ מייספייס שאת/ה אוהב/ת (יש כאן כבר קישור לשל בעז, תשקיעו..
): לסיום: שיר היום שלך- המשך שבוע מוצלח

bזוהר

New member
../images/Emo79.gif

זה כואב מאוד כשעונים על הכל והכל נחמק :( ההופעה הכי טובה שהיית בה ולמה דווקא זו?שאלה קשה... נראה לי שאהוד בנאי בכינרת בקיץ האחרון האלבום הכי טוב שקנית [ישראלי] - אני בדרך כלל לא קונה אלא לוקחת מאחותי או מהבית, אבל מאלה שקניתי , לנשום בספירה לאחור של רונה קינן האלבום הכי טוב שקנית [לועזי] - הפעם היחידה שזכורה לי שקניתי אלבום לועזי זה פיונה אפל אבל אפעם לא שמעתי אותו שיר/ אלבום לימים שמחים-האלבום של פסטיגל 97 שיר/ אלבום לימים עצובים-shivers בביצוע ענבל פרלמוטר/ציפור שיר שמזכיר לך אדם אהוב-אבל אנלא אוהב אף אחד שיר שמזכיר לך אדם שאתה לא רוצה לזכור-קשה לי לחשוב על אדם שאני לא רוצה לזכור חוץ מהמורות שלי אבל שום שיר לא מזכיר לי אותן השיר הכי רומנטי-a thousand kisses deep השיר שהיית רוצה שיושמע בלוויה שלך-שום שיר השיר שהיית רוצה שיושמע בחתונה שלך-shivers בסלואו אם היית יכול לעשות דואט עם מישהו, מי זה היה? ומה הייתם שרים?shivers,עם ענבל פרלמוטר מילים או לחן?נראה לי שמילים את/ה אוהב/ת לשיר?כן את/ה כותב/ת/מלחינ/ה/מנגנ/ת?מנגנת תנ/י קישור לדפיוצר/ מייספייס שאת/ה אוהב/ת (יש כאן כבר קישור לשל בעז, תשקיעו.. ): http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewprofile&friendid=148872275 לסיום: שיר היום שלך-נסיעה מהירה

ady18

Well-known member
עונה

ההופעה הכי טובה שהיית בה ולמה דווקא זו? ניצנים 2007 קרן פלס+אריק ברמן שני האומנים הכי אהובים עלי וזה היה פשוט הופעה מרגשת ושילוב חזק האלבום הכי טוב שקנית [ישראלי] - אריק ברמן\קרן פלס האלבום הכי טוב שקנית [לועזי] - לא אוהבת לועזי סורי שיר/ אלבום לימים שמחים- שיר/ אלבום לימים עצובים- שיר שמזכיר לך אדם אהוב-יש הרבה שיר שמזכיר לך אדם שאתה לא רוצה לזכור- השיר הכי רומנטי- השיר שהיית רוצה שיושמע בלוויה שלך-בקרקס הזה השיר שהיית רוצה שיושמע בחתונה שלך-נצחת איתי הכול אם היית יכול לעשות דואט עם מישהו, מי זה היה? ומה הייתם שרים?מירי מסיקה שיר תקווה מילים או לחן? את/ה אוהב/ת לשיר? את/ה כותב/ת/מלחינ/ה/מנגנ/ת? תנ/י קישור לדפיוצר/ מייספייס שאת/ה אוהב/ת (יש כאן כבר קישור לשל בעז, תשקיעו.. ): לסיום: שיר היום שלך-אדם אין מצוא

ZoHaRoT

New member
אני :]

ההופעה הכי טובה שהיית בה ולמה דווקא זו? הופעה של סינרגיה- הם פשוט טובים האלבום הכי טוב שקנית [ישראלי] - אממ.. אני לא קניתי אותם אבל אני חורשת עליהם (של אחותי) האלבומים של סינרגיה :] האלבום הכי טוב שקנית [לועזי] - אין
שיר/ אלבום לימים שמחים- יום יפה- סינרגיה שיר/ אלבום לימים עצובים- אור הירח- תמיא חיטמן שיר שמזכיר לך אדם אהוב- לא יודעת
שיר שמזכיר לך אדם שאתה לא רוצה לזכור- אין
השיר הכי רומנטי- לא יודעת השיר שהיית רוצה שיושמע בלוויה שלך- לא יודעת השיר שהיית רוצה שיושמע בחתונה שלך- המממ... הרבה... אם היית יכול לעשות דואט עם מישהו, מי זה היה? ומה הייתם שרים? פיטר רוט... את שיער קצר או צחוק הגורל... מילים או לחן? גם וגם את/ה אוהב/ת לשיר? כן את/ה כותב/ת/מלחינ/ה/מנגנ/ת? לא לצערי... אולי אני עוד אלמד לנגן... תנ/י קישור לדפיוצר/ מייספייס שאת/ה אוהב/ת (יש כאן כבר קישור לשל בעז, תשקיעו.. ): http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewprofile&friendid=173711772 לסיום: סיום? אה... יום נעים
שיר היום שלך- שיער קצר- פיטר רוט

אני אחרי "יום כיף" באיכילוב ../images/Emo7.gif../images/Emo5.gif

אתם מוזמנים לדלג על השלב הזה, אני חייבת לפרוק: כואבות לי הצלעות ברמות שלא יתוארו כי יש אנשים טיפשים שחושבים שלעצור את הרכב באופן מוחלט ופתאומי באמצע איילון זה הגיוני וחכם גם
ארבעת הרכבים שבאו אח"כ חשבו אחרת.. או במילים אחרות- הייתי מעורבת בתאונת שרשרת היום וממש אבל ממש קשה לי לנשום/ ללכת!
ואם זה לא מספיק- איבדתי בתאונה את משקפי השמש (אולי הם עוד באוטו, זה ייבדק מחר..) והנייד שלי הפסיק לתפקד בדיוק כשהגעתי לאיכילוב
באמבולנס..
איכס. בכל אופן, כן, שאלון.. אני אנסה, בערך
ההופעה הכי טובה שהיית בה ולמה דווקא זו? אני חושבת שבעז בביאליק ב-29.6, בגלל הנסיבות הטראגיות משהו, הציפייה של שנים, האנשים, האווירה והכישרון האינסופי
וגם בעז ומאיר ומיכה במופע זריחה כי זו הופעה שסימלה מבחינתי לא מעט.. האלבום הכי טוב שקנית [ישראלי] - יש לי יותר מדי אלבומים בשביל לענות על זה באופן כללי אבל לאחרונה- נעם רותם/ עזרה בדרך האלבום הכי טוב שקנית [לועזי] - גם כאן יש יותר מדי ואני אלך על אלבום שקיבלתי וכבר.. הממ.. כמעט 5 חודשים לא יצא לי מהמערכת- picaresque/ the decemberists שיר/ אלבום לימים שמחים- מדפים/ בית הבובות (
) וכל מני אוספים כייפיים.. ולאונרד כהן באופן כללי
זה תמיד מרים מצב רוח לא משנה באיזה אלבום.. שיר/ אלבום לימים עצובים- האמת ש-99.9% מהאלבומים שלי מתאימים לקטגוריה כי אני לא באמת אוהבת שירים שמחים.. אני מוצאת ב"עצובים" הרבה יותר הממ.. תוכן. ובאופן ביזארי לגמרי דווקא השירים שנחשבים "עצובים" תמיד עושים אותי שמחה
אבל שיר באמת באמת עצוב זה don't give up ומהעברית זה.. בשורות רעות או חרב דמוקלס (שזה בעצם אנגלית של לו ריד אבל אני אתן לנעם את הספק
) שיר שמזכיר לך אדם אהוב- לא אוהב אף אחד של בעז (גם לזה יש מקור אבל התרגום יותר טוב
), שיר שמזכיר לך אדם שאתה לא רוצה לזכור- תפוחים ותמרים/ רמי קליינשטיין. השיר הכי רומנטי- יש המון.. אבל בתחום הרומנטי יש לי נטייה לחבב יותר שירים של מאיר אריאל.. סתם כי הוא לא מדביק אותם במסטיק מתוק עד לכדי בחילה שהופכת אותו לממש ממש מר.. השיר שהיית רוצה שיושמע בלוויה שלך- המסיבה שנגמרה של מאיר בנאי?
השיר שהיית רוצה שיושמע בחתונה שלך- לא יכול להוריד ממך את העיניים של מאיר אריאל, בגרסא של מאיר בנאי
אם היית יכול לעשות דואט עם מישהו, מי זה היה? ומה הייתם שרים? אני ובעז את קצב ברגליים?
מילים או לחן? אני טיפוס של מילים
הלחן חשוב בעיניי אבל.. כשאני לא מתחברת למילים הלחן כבר לא יוכל לעזור.. את/ה אוהב/ת לשיר? מאוד
(סיפור ארוך, עזבו מראש
) את/ה כותב/ת/מלחינ/ה/מנגנ/ת? כן/ לא/ רק על העצבים של כולם.. תנ/י קישור לדפיוצר/ מייספייס שאת/ה אוהב/ת (יש כאן כבר קישור לשל בעז, תשקיעו.. ): טוב אין מצב שאני נכנסת למייספייס עכשיו אבל רגינה ספקטור מלכה
נסו את המייספייס שלה
לסיום: שיר היום שלך- בשורות רעות/ נעם רותם?
אוף! ובכלל הייתי אמורה להיות בהופעה שלו (של נעם) עכשיו.. איזה יום מזעזע!

GalitLondon

New member
תרגישי טוב../images/Emo140.gif

יש הרבה טיפשים על הכביש.. במיוחד אלה שסתם עוצרים פתאום! והפלאפון או המשקפיים אלו סתם שטויות, תרגישי טוב

TEENAGER1

New member
יאללה

ההופעה הכי טובה שהיית בה ולמה דווקא זו? על ההתחלה שאלה כזאת קשה? נראה לי שאהוד בנאי "ממשיך לנסוע" בבית גוברין ב-16.9.06. לא יודעת אם הכי טובה, אבל זו הייתה הופעה ממש טובה האלבום הכי טוב שקנית [ישראלי] - עדי מה נסגר עם השאלות?
יש כל כך כל כך הרבה שזה באמת בלתי אפשרי לענות האלבום הכי טוב שקנית [לועזי] - טוב פה זה קל כי בקושי יש לי דיסקים לא ישראליים
אז האוסף של ג'ף באקלי שיר/ אלבום לימים שמחים- שיר: תמיד תאמין/אריאל הורוביץ ואלבום: האהבה נשארת/גלעד שגב (שוב, יש עוד המון אבל השתדלתי מכאן והלאה לתת רק דוגמא אחת
) שיר/ אלבום לימים עצובים- שיר: דברים מסוכנים/אביתר בנאי ואלבום: האקוסטי של מאיר בנאי שיר שמזכיר לך אדם אהוב- אצלך בעולם/מאיר בנאי שיר שמזכיר לך אדם שאתה לא רוצה לזכור- לא יודעת השיר הכי רומנטי- צליל מכוון השיר שהיית רוצה שיושמע בלוויה שלך-
מלאך/אריאל הורוביץ (השם של השיר מטעה אבל זה ממש לא משהו בסגנון "את מלאך, חבל שמתת" למקרה שתהיתם
) השיר שהיית רוצה שיושמע בחתונה שלך- את ואני והרוח בביצוע של להקת "כחול" אם היית יכול לעשות דואט עם מישהו, מי זה היה? ומה הייתם שרים? וואו.. נראה לי שעם אהוד בנאי והיינו שרים את "ילדי הלילה" מילים או לחן? שניהם, והשילוב ביניהם בעיקר. אבל אם ממש לוחץ לבחור אחד, אז מילים את/ה אוהב/ת לשיר? כן את/ה כותב/ת/מלחינ/ה/מנגנ/ת? כן כן וכן תנ/י קישור לדפיוצר/ מייספייס שאת/ה אוהב/ת (יש כאן כבר קישור לשל בעז, תשקיעו.. ): http://www.myspace.com/noamrotem לסיום: שיר היום שלך- כמו אגם רוגע/מאיר בנאי

להתחיל לעבוד זה קשה ../images/Emo178.gif

ההופעה הכי טובה שהיית בה ולמה דווקא זו? אהוד בנאי בשוני בספטמבר של לפני שנה וקצת. האלבום הכי טוב שקנית [ישראלי] - "קרוב" האלבום הכי טוב שקנית [לועזי] - אני לא שומעת הרבה לועזי אז קשה לענות שיר/ אלבום לימים שמחים- "אוטוביוגרפיה"/כנסיית השכל שיר/ אלבום לימים עצובים- "עזרה בדרך"/נעם רותם שיר שמזכיר לך אדם אהוב- שיר שמזכיר לך אדם שאתה לא רוצה לזכור- השיר הכי רומנטי- "כולם יודעים" השיר שהיית רוצה שיושמע בלוויה שלך- "אל תלכי מכאן" השיר שהיית רוצה שיושמע בחתונה שלך- היסתכלו שתי שאלות קודם. אם היית יכול לעשות דואט עם מישהו, מי זה היה? ומה הייתם שרים? יהודית רביץ, ואת "עיר קטנה" מילים או לחן? בעיקר מילים. למרות שלחן זה הדבר הראשון שתופס אותי בשיר, אבל אח"כ המילים חשובות יותר. גם הלחן. טוב, לא יודעת. את/ה אוהב/ת לשיר? כן את/ה כותב/ת/מלחינ/ה/מנגנ/ת? מנגנת. קצת. תנ/י קישור לדפיוצר/ מייספייס שאת/ה אוהב/ת (יש כאן כבר קישור לשל בעז, תשקיעו.. ): www.myspace.com/gevaalon לסיום: שיר היום שלך- אני חוזר הביתה

למעלה