../images/Emo179.gif../images/Emo180.gif../images/Emo106.gif../images/Emo168.gif../images/Emo86.gif

מהי הפעילות החוץ לימודית שלכם?
מה הם תחביבים שלכם?
האם יש לכם חוגים מעניינים או דברים מעניינים שאתם אוהבים לעשות?
מה מכל זה מתרחש בכפר סבא?
האם אתם חושבים שיש מספיק ביטוי לתחביבים שלכם בעיר?
אם לא, מה ניתן לדעתכם לעשות בנוסף בנושא? אולי דוגמאות מערים אחרות?

Double U

New member
תשובות:

מהי הפעילות החוץ לימודית שלכם? שיעורי נגינה על סקסופון, תזמורת עירונית. מה הם תחביבים שלכם? נגינה על סקסופון. האם יש לכם חוגים מעניינים או דברים מעניינים שאתם אוהבים לעשות? אני חושב שכבר פירטתי מספיק
מה מכל זה מתרחש בכפר סבא? הכל. מתקיימות די פעם הופעות של התזמורת העירונית. האם אתם חושבים שיש מספיק ביטוי לתחביבים שלכם בעיר? בהחלט. אחרי חזרות קשות ומעייפות בתזמורת, "יוצאת לאור" ההופעה ובה כל היצירות שעבדנו עליהן כל כך קשה
אם לא, מה ניתן לדעתכם לעשות בנוסף בנושא? אולי דוגמאות מערים אחרות? לא מצליח לחשוב כרגע על משהו כזה...

Super Chuly

New member
עונה.. .איך אני אוהבת שאלונים!

מהי הפעילות החוץ לימודית שלכם? תיאטרון בעיקר מה הם תחביבים שלכם? תאטרון, קולנוע, מוזיקה האם יש לכם חוגים מעניינים או דברים מעניינים שאתם אוהבים לעשות? תיאטרון, זה הכל.. .די יבש ועצוב למען האמת... מה מכל זה מתרחש בכפר סבא? הכל (רק תיאטרון, כרגע), זה סוג של מועדון בבצפר. האם אתם חושבים שיש מספיק ביטוי לתחביבים שלכם בעיר? ממש לא, לפחות לא במסגרת האפשרויות הכלכליות שלי. אם לא, מה ניתן לדעתכם לעשות בנוסף בנושא? אולי דוגמאות מערים אחרות? לפתוח קבוצות תיאטורן במחירים סבירים גם לבני נוער בגילאים גדולים יותר מהגילאים שלהם יש הרבה חוגי תיאטרון בעיר. ליהי :)

D o o S h a

New member
כנסי לפורום ס

סקרים ושאלונים!! חיחי.. מפרגנת לפורום.. אבל האמת פורום ממש ממש יפה! (שלנו יותר) *סוגדת* סתםםם ואני רוצה קרדיט!

אוקיי, אני עונה../images/Emo13.gif

מהי הפעילות החוץ לימודית שלכם? אימוני כדוסל.. מה הם תחביבים שלכם? כדורסל, מוסיקה:] האם יש לכם חוגים מעניינים או דברים מעניינים שאתם אוהבים לעשות? ע"ע שני סעיפים מלמעלה. מה מכל זה מתרחש בכפר סבא? הכל . האם אתם חושבים שיש מספיק ביטוי לתחביבים שלכם בעיר? לא ממש, אני רוצה ללמוד נגינה ואין לי כל כך איפה ואני לא יודעת איפה אני אשחק כדורסל שנה הבאה, כי זה אידיוטי להמשיך בקבוצה של בן גוריון כשאני עולה לז'. אם לא, מה ניתן לדעתכם לעשות בנוסף בנושא? אולי דוגמאות מערים אחרות? לא עולה לי בראש כרגע.

inko

New member
תשובות

מהי הפעילות החוץ לימודית שלכם? DND ו-RDND מה הם תחביבים שלכם? משחקי תפקידים וכל מיני דברים במחשב האם יש לכם חוגים מעניינים או דברים מעניינים שאתם אוהבים לעשות? כן,חוג DNג והחוג RDND מה מכל זה מתרחש בכפר סבא? הכל. האם אתם חושבים שיש מספיק ביטוי לתחביבים שלכם בעיר? כן אבל תמיד אפשר יותר:) אם לא, מה ניתן לדעתכם לעשות בנוסף בנושא? אולי דוגמאות מערים אחרות?

D o o S h a

New member
נחמדדדדדד

מהי הפעילות החוץ לימודית שלכם? חוגים ונוער עובד מה הם תחביבים שלכם? ריקוד ומשחק האם יש לכם חוגים מעניינים או דברים מעניינים שאתם אוהבים לעשות? ראו- תחביבים מה מכל זה מתרחש בכפר סבא? כמעט הכל... האם אתם חושבים שיש מספיק ביטוי לתחביבים שלכם בעיר? לאא מספיק אם לא, מה ניתן לדעתכם לעשות בנוסף בנושא? אולי דוגמאות מערים אחרות? לא יודעת מה אפשר לעשות בנמושא אבל הוא בהחלט זקוק לשיפור!!

badboy3919

New member
../images/Emo26.gif

מהי הפעילות החוץ לימודית שלכם?קאנטרי (חדר כושר בעיקר),מחשב,עבודה מדי פעם וטלוויזיה. מה הם תחביבים שלכם?מחשב,לשחק כדורגל,כדורעף,כדורסל ועוד האם יש לכם חוגים מעניינים או דברים מעניינים שאתם אוהבים לעשות?כמו שכתבתי למעלה..:) מה מכל זה מתרחש בכפר סבא?כולם... האם אתם חושבים שיש מספיק ביטוי לתחביבים שלכם בעיר?בערך אם לא, מה ניתן לדעתכם לעשות בנוסף בנושא?ת'אמת,אני לא מספיק יצירתי כדי להגיד מה אפשר לעשות בנדון... אולי דוגמאות מערים אחרות?

למעלה