בוחן פתע

MoNeT1

New member
../images/Emo18.gifבוחן פתע../images/Emo18.gif

*הרעיון לקוח מפורום אורלנדו בלום* זה הוא בוחן על "מה אתם יודעים על אלייז'ה ווד" זהו הבוחן הראשון השנה אז הוא קל בהצלחה
אני מציינת לא לענות על שאלה זה 5 נקודות ולענות על שאלה אבל לא נכון זה 3 נקודות 1.מהו שמו שאמצעי של אלייז'ה? א.מייקל ב.ג'יימס ג.ג'ורדן ד.לורנס 2.באיזה תאריך אלייז'ה נולד? א.28.01.1981 ב.18.4.1932 ג.28.01.1982 ד.13.11.1982 3.איך קוראים לאימו של אלייז'ה? א.מרי ב.דבורה ג.ננסי ד.קתרין 4.מה הסרט הראשון של אלייז'ה? א.צעיר לנצח ב.בחזרה לעתיד 2 3.הורים בהזמנה 4.שר הטבעות-אחוות הטבעת 5.היכן אלייז'ה גר כרגע? א.לוס אנג'לס 2.ניו יורק 3.ניו זילנד 4.הוליווד 6.מה שמו של אחיו ובן כמה הוא? א.זאק 25 ב.ג'יק 20 ג.מרטין 35 ד.זאק 28 7.מהו שמה של אחותו ובת כמה היא? א.חנה בת 20 ב.אנה בת 22 ג.לורן בת 30 ד.חנה בת 21 נכון
לא נכון
1.לאלייז'ה יש בקעקוע של מספר באלפית ברגל 2.שמו של התפקיד הראשון של אלייז'ה היה מיקי 3.ההורים שלו התגרשו שהיה בן 10 4.יש לו טבעת שכתוב עליה בעברית ונתנה לו אותה חברתו לשעבר מנדי מור 5.לאלייז'ה יש שתי כלבים 6.הסרט האהוב על אלייז'ה זה מלחמת כוכבים 7.אלייז'ה לקח את ההשראה לעשן מג'וש הרנט בסט |סיוט בחדר המורים" 8.לאלייז'ה אין רשיון 9.לאלייז'ה יש בין 1200-1500 דיסקים למוסיקה 10.לאלייז'ה יש משפקיים והוא לובש עדשות מגע. 11.הנשיקה הראשונה של אלייז'ה בסרט הייתה בפליפר 12.השחקן האהוב על אלייז'ה זה איאן מקלן 13.אלייז'ה אוכל ציפוניים *אם יש לי טעות תכתבו אותה ואני יתקן את השאלה...יש מצב שיש לי טעות :/

g a g a

New member
תשובותיי:

1.מהו שמו שאמצעי של אלייז'ה? א.מייקל ב.ג'יימס ג.ג'ורדן
ד.לורנס 2.באיזה תאריך אלייז'ה נולד? א.28.01.1981
ב.18.4.1932 ג.28.01.1982 ד.13.11.1982 3.איך קוראים לאימו של אלייז'ה? א.מרי ב.דבורה
ג.ננסי ד.קתרין מה הסרט הראשון של אלייז'ה? א.צעיר לנצח ב.בחזרה לעתיד 2
ג. הורים בהזמנה ד.שר הטבעות-אחוות הטבעת 5.היכן אלייז'ה גר כרגע? 1.לוס אנג'לס 2.ניו יורק
3.ניו זילנד 4.הוליווד מה שמו של אחיו ובן כמה הוא? א.זאק 25 ב.ג'יק 20 ג.מרטין 35 ד.זאק 28 - אם הוא נולד ב1974 הוא אמור להיות בן 30 לא?
.מהו שמה של אחותו ובת כמה היא? א.חנה בת 20
ב.אנה בת 22 ג.לורן בת 30 ד.חנה בת 21 נכון 1.לאלייז'ה יש קעקוע של מספר באלפית ברגל
2.שמו של התפקיד הראשון של אלייז'ה היה מיקי
(אין לי מושג מה היה שמו בבחזרה לעתיד). 3.ההורים שלו התגרשו שהיה בן 10
4.יש לו טבעת שכתוב עליה בעברית ונתנה לו אותה חברתו לשעבר מנדי מור
אין לי מושג אם הוא נתן אותה למישהי אבל אני זוכרת שהוא הראה בראיון לתכנית של גיא פינס את הטבעת עם כיתוב: "אם לא עכשיו אימתי" 5.לאלייז'ה יש שתי כלבים
אבל שתי כלבים??? שני כלבים!!!
6.הסרט האהוב על אלייז'ה זה מלחמת כוכבים
7.אלייז'ה לקח את ההשראה לעשן מג'וש הרטנט בסרט סיוט בחדר המורים
8.לאלייז'ה אין רשיון
9.לאלייז'ה יש בין 1200-1500 דיסקים למוסיקה
10.לאלייז'ה יש משפקיים והוא לובש עדשות מגע
11.הנשיקה הראשונה של אלייז'ה בסרט הייתה בפליפר
12.השחקן האהוב על אלייז'ה זה איאן מקלן
13.אלייז'ה אוכל ציפוניים
אבל הוא מנסה להיגמל
המורה, מתי מקבלים את הציונים?

g a g a

New member
הבהרה:

באופציה ד' של השאלה על אחות של אלייז'ה רשום בסוף "נכון" - תתעלמי. בחרתי באופציה א'. בנוגע לקעקוע - יש לו בבטן/במתניים, לא ברגל נכון?

הנה שלי.

1.מהו שמו שאמצעי של אלייז'ה? א.מייקל ב.ג'יימס ג.ג'ורדן
ב.18.4.1932 ג.28.01.1982 ד.13.11.1982 3.איך קוראים לאימו של אלייז'ה? א.מרי ב.דבורה ג.ננסי
ד.קתרין 4.מה הסרט הראשון של אלייז'ה? א.צעיר לנצח ב.בחזרה לעתיד 2
3.הורים בהזמנה 4.שר הטבעות-אחוות הטבעת 5.היכן אלייז'ה גר כרגע? א.לוס אנג'לס
2.ניו יורק 3.ניו זילנד 4.הוליווד 6.מה שמו של אחיו ובן כמה הוא? א.זאק 25
ב.ג'יק 20 ג.מרטין 35 ד.זאק 28 7.מהו שמה של אחותו ובת כמה היא? א.חנה בת 20
ב.אנה בת 22 ג.לורן בת 30 ד.חנה בת 21 נכון לא נכון 1.לאלייז'ה יש בקעקוע של מספר באלפית ברגל- לא נכון 2.שמו של התפקיד הראשון של אלייז'ה היה מיקי- נכון? 3.ההורים שלו התגרשו שהיה בן 10- לא נכון. 4.יש לו טבעת שכתוב עליה בעברית ונתנה לו אותה חברתו לשעבר מנדי מור לא נכון. 5.לאלייז'ה יש שתי כלבים- זה נכון, וכותבים "שני", ולא "שתי". 6.הסרט האהוב על אלייז'ה זה מלחמת כוכבים- נכון. 7.אלייז'ה לקח את ההשראה לעשן מג'וש הרנט בסט |סיוט בחדר המורים"- נכון. 8.לאלייז'ה אין רשיון לא נכון. 9.לאלייז'ה יש בין 1200-1500 דיסקים למוסיקה- לא יודעת. 10.לאלייז'ה יש משפקיים והוא לובש עדשות מגע- לא נכון. 11.הנשיקה הראשונה של אלייז'ה בסרט הייתה בפליפר- נכון. 12.השחקן האהוב על אלייז'ה זה איאן מקלן- לא נכון. 13.אלייז'ה אוכל ציפוניים- נכון? ואו, אני הולכת לקבל פה 50, אם לא פחות... אני מרגישה כל כך מטומטמת...

MoNeT1

New member
../images/Emo105.gif*שני סליחה ../images/Emo12.gif

והערה תכתבו את השמות שלכן כי אני לא זוכרת את של כולכן..זה יהיה יותר נוח.. והציונים יתקבלו אחרי ...ממממ אחרי שרוב הפורום יענה עליו נראה לי..

moe7

New member
נעים מאוד, אני מרים

אבל אתם יכולים לקרוא לי "השטיח המעופף", בעצם גם "כורסה ירוקה" יעשה את העבודה.

g a g a

New member
נעים מאוד ../images/Emo141.gif

יש מצב להסבר? או שזה יישאר בגדר תעלומה?

moe7

New member
הייתי שטיח, תרסקתי על כורסא שהתהפכה

על גבי הדשא. אבל פעם קראו לי מרים, למרות שאני יותר דומה לחרק מתקופת האבן שמוצג במאובן מוזיאוני.

g a g a

New member
../images/Emo12.gif לי נאמר מס' פעמים

(ע"י אחותי) שאני דומה לצב. עם השנים למדתי להבין מניין האבחנה הזו באה. מצד שני זה לא כ"כ נורא להיות דומה לצב, כי אחותי הבהירה לי שמדובר בצב נינג'ה ולא צב רגיל. היום אני שלמה עם האבחנה הזו, ורבים מידידיי קוראים לי צבּי - צב. שנפתח קבוצת/קומונת תמיכה מרים?

moe7

New member
בהחלט!

קבוצת תמיכה למעוותים\מצולקים נפשית\נפגעי החברה. בסופו של דבר יהיה לנו עיתון, ערוץ טלוויזיוני, חברת הפקות, לייבל, חנות בגדים ובושם על שמינו. אהמ סליחה, חשבתי שאנו ג'ניפר לופז.

moe7

New member
מגניב!

1.מהו שמו שאמצעי של אלייז'ה? ג. ג'ורדן 2.באיזה תאריך אלייז'ה נולד? א.28.01.1981 3.איך קוראים לאימו של אלייז'ה? ב.דבורה 4.מה הסרט הראשון של אלייז'ה? ב.בחזרה לעתיד 2 3.היכן אלייז'ה גר כרגע? סנטה מוניקה, הסמוכה ללוס אנג'לס. 6.מה שמו של אחיו ובן כמה הוא? זאק מבוגר מאליהו ב9 שנים. 7.מהו שמה של אחותו ובת כמה היא? ד. חנה בת 21 נכון לא נכון 1.לאלייז'ה יש בקעקוע של מספר באלפית ברגל (לא נכון, הקעקוע נמצא על אגן הירכיים) 2.שמו של התפקיד הראשון של אלייז'ה היה מיקי (לא נכון, זה היה שון) 3.ההורים שלו התגרשו שהיה בן 10 (לא נכון, הוא היה בן 15) 4.יש לו טבעת שכתוב עליה בעברית ונתנה לו אותה חברתו לשעבר מנדי מור (לא נכון, אליהו טוען שזו הייתה פרנקה פוטנטה) 5.לאלייז'ה יש שני כלבים (נכון, היו לו לפחות, יתכן שהם אצל אביו, או שפשוט *סליחה* התפגרו) 6.הסרט האהוב על אלייז'ה זה מלחמת כוכבים (לא בדיוק, קודם כל זו סדרה שלמה של סרטים והוא פשוט אהב לאסוף מרצ'נדייז שלה כילד) 7.אלייז'ה לקח את ההשראה לעשן מג'וש הרנט בסט "סיוט בחדר המורים" (נכון בהחלט, "THOSE DAMN CLOVES", יודעת לשנן כל בחורה שנדלקה על אליהו מתוך שינה) 8.לאלייז'ה אין רשיון (לא נכון, ויש אפילו מכונית וחצי, המיני של אמו לא ממש נחשבת למכונית
) 9.לאלייז'ה יש בין 1200-1500 דיסקים למוסיקה (נכון לעכשיו, ההימור שלי? הרבה יותר, אך לעולם אין לדעת כמה) 10.לאלייז'ה יש משפקיים והוא לובש עדשות מגע (יס, יס יס!) 11.הנשיקה הראשונה של אלייז'ה בסרט הייתה בפליפר (נכון, אם לקנות את כל מה שוא אומר) 12.השחקן האהוב על אלייז'ה זה איאן מקלן (לא נכון, הוא אמר בעבר שזה טים רות') 13.אלייז'ה אוכל ציפוניים (נכון בהחלט, מעניין איך הם מתעכלים
)

Piece of Wood

New member
טרלללהה...../images/Emo19.gif|אליהו|

כמה נחמד! 1.מהו שמו שאמצעי של אלייז'ה? א.מייקל ב.ג'יימס ג.ג'ורדן
ב.18.4.1932 ג.28.01.1982 ד.13.11.1982 3.איך קוראים לאימו של אלייז'ה? א.מרי ב.דבורה
ג.ננסי ד.קתרין 4.מה הסרט הראשון של אלייז'ה? א.צעיר לנצח ב.בחזרה לעתיד 2
3.הורים בהזמנה 4.שר הטבעות-אחוות הטבעת 5.היכן אלייז'ה גר כרגע? א.לוס אנג'לס
2.ניו יורק 3.ניו זילנד 4.הוליווד 6.מה שמו של אחיו ובן כמה הוא? א.זאק 25 ב.ג'יק 20 ג.מרטין 35 ד.זאק 28
7.מהו שמה של אחותו ובת כמה היא? א.חנה בת 20 ב.אנה בת 22 ג.לורן בת 30 ד.חנה בת 21
נכון לא נכון 1.לאלייז'ה יש בקעקוע של מספר באלפית ברגל
2.שמו של התפקיד הראשון של אלייז'ה היה מיקי
3.ההורים שלו התגרשו שהיה בן 10
גיל 15 4.יש לו טבעת שכתוב עליה בעברית ונתנה לו אותה חברתו לשעבר מנדי מור
חחח...או שלא, זו דווקא הייתה פרנקה פוטנטה 5.לאלייז'ה יש שני כלבים
לא נראה לי שהם אצלו כרגע, ויש סיכו ישהם כבר לאא בחיים ממה שהבנתי 6.הסרט האהוב על אלייז'ה זה מלחמת כוכבים
7.אלייז'ה לקח את ההשראה לעשן מג'וש הרנט בסט |סיוט בחדר המורים"
8.לאלייז'ה אין רשיון
בטח שיש 9.לאלייז'ה יש בין 1200-1500 דיסקים למוסיקה
לא יותר?
10.לאלייז'ה יש משפקיים והוא לובש עדשות מגע.
לובש גם וגם 11.הנשיקה הראשונה של אלייז'ה בסרט הייתה בפליפר
12.השחקן האהוב על אלייז'ה זה איאן מקלן
לוחושבת 13.אלייז'ה אוכל ציפוניים
אכן...

CiNdErElLa3887

New member
אבל אבל היה לי מבחן בהיסטריה

ולא היה לי זמן להתכונן 1.מהו שמו שאמצעי של אלייז'ה? ג.ג'ורדן 2.באיזה תאריך אלייז'ה נולד? א.28.01.1981 3.איך קוראים לאימו של אלייז'ה? ג.ננסי 4.מה הסרט הראשון של אלייז'ה? ב.בחזרה לעתיד 2 5.היכן אלייז'ה גר כרגע? א.לוס אנג'לס 6.מה שמו של אחיו ובן כמה הוא? ד.זאק 28 7.מהו שמה של אחותו ובת כמה היא? ד.חנה בת 21 נכון לא נכון 1.לאלייז'ה יש בקעקוע של מספר באלפית ברגל לא נכון 2.שמו של התפקיד הראשון של אלייז'ה היה מיקינגיד שלא נכון
3.ההורים שלו התגרשו שהיה בן 10 נכון 4.יש לו טבעת שכתוב עליה בעברית ונתנה לו אותה חברתו לשעבר מנדי מור נכון(?) 5.לאלייז'ה יש שתי כלבים ..אם כבר שני..
....ואממ לא נכון 6.הסרט האהוב על אלייז'ה זה מלחמת כוכבים נכון 7.אלייז'ה לקח את ההשראה לעשן מג'וש הרנט בסט |סיוט בחדר המורים"נכון 8.לאלייז'ה אין רשיון לא נכון 9.לאלייז'ה יש בין 1200-1500 דיסקים למוסיקה נכון 10.לאלייז'ה יש משפקיים והוא לובש עדשות מגע. נכון 11.הנשיקה הראשונה של אלייז'ה בסרט הייתה בפליפר נכון 12.השחקן האהוב על אלייז'ה זה איאן מקלן לא נכון 13.אלייז'ה אוכל ציפוניים נכון

MoNeT1

New member
../images/Emo105.gifיאללה לענות!!

לח'גכילחדגיכךלחשדיגכךלחדשיכךלחשדגיכלחשידךלכחישךדלכחישדלךגכ_()*&^T%R$E#

MoNeT1

New member
../images/Emo105.gifאתן לא עונות ../images/Emo7.gif

תענו!! בבקשה!! +_()*&^%$#@!~ הקפצהההההההההההה

../images/Emo105.gifת-ע-נ-ו

אהה ועוד משהו הנקודות השתנו.. תשובה לא נכונה 2 לא לענות על תשובה בכלל 4

למעלה