גלריות הפורום נפתחו !

Guy K

New member
../images/Emo18.gif גלריות הפורום נפתחו !

אם תלחצו למעלה על הקישור ל"גלריות" תוכלו לדפדף בין התמונות של שחקני הסדרה, כתבות, ושערי עיתונים. כמובן שאני אשמח לפתוח עוד גלריות לעוד נושאים אם תרצו - רק תאמרו לי איזה גלריה לפתוח ואני אטפל בזה. בעקרון הגלריות פתוחות לכולם - כל אחד יכול להעלות לשם תמונות. אז הנה מיני מדריך להעלאת תמונות לגלריות וגם כמה חוקי בסיס כדי שיהיה לכולנו יותר מסודר וקל להתמצא:
אנא זכרו לוודא שאתם מעלים תמונה לגלריה הנכונה לפני שאתם שולחים אותה, כדי לחסוף לי זמן על העברת תמונות מגלריה לגלריה ומחיקות.
אין צורך להעלות כל תמונה שאי פעם צולמה לכל דמות בסדרה, בואו נסתפק בתמונות המוצלחות יותר
בגלריות של הדמויות אין צורך לכתוב תיאור לכל תמונה, הרי ברור מאליו שבגלרית ברוק יופיעו תמונות של... ברוק. ולכתוב "ברוק בחולצה אדומה" זה קצת מיותר, הרי זה מופיע ממש מתחת לתמונה עם החולצה האדומה
! אז אנא השאירו את תיאורי התמונות בגלריות הדמויות ריקות. בגלריות האחרות כדאי רשום מה יש בתמונה, במיוחד בשערי העיתונים והכתבות, כדי להקל על מי שמסתכל בגלריה, וגם כדי ליצור אחידות מינימלית. ועכשיו למי שלא יודע להעלות תמונות לגלריות: המדריך! _________________________________________________________________ בלחיצה על הלינק "גלריות" בסרגל למעלה - תגיעו לגלריה הראשית של הפורום. כרגע הגלריה הראשית היא של שערי המגזינים. כדי להוסיף תמונה, לחצו על "הוספת קובץ". תגיעו למסך הוספת קובץ. יש בו 4 תיבות. הראשונה היא "קטגוריה". דפדפו בין הקטגוריות ובחרו את הגלריה שאליה תרצו להוסיף את התמונה. השניה היא "כותרת לקובץ". שם רשמו את הכותרת לתמונה שאתם מוסיפים, זכרו שלתמונות שיהיו בגלריות השחקנים אין צורך להוסיף תיאור. פשוט לחצו רווח כדי שהמערכת תזהה את הרווח בתור הכותרת. השלישית היא "הפוך קובץ ללינק". אם תרצו שהתמונה שהוספתם תוביל ללינק כלשהו, פשוט שימו את הלינק בתיבה הזו. הרביעית היא "העלאת קובץ". פשוט לחצו על Browse ומצאו את התמונה במחשב שלכם. אחרי שתמצאו אותה, לחצו "שלח קובץ". יש צורך לחכות כמה שניות שהתמונה תופיע בקטן על המסך ולידה יופיע כפתור "אישור". לחצו עליו - והתמונה בגלריה! אגב - ככל הידוע לי לגלריות ניתן להעלות תמונות בגודל של עד 500KB, בניגוד להודעות בפורום שאליהן אפשר להעלות תמונות של עד 250KB בלבד.

למעלה