דיון - פרק האמצע של העונה ה-2

JAP Noa

New member
../images/Emo18.gifדיון - פרק האמצע של העונה ה-2../images/Emo58.gif

כפי שבטח שמעתם, העונה הסדרה נבחרה להיות בעלת 24 פרקים [פיצוי על העובדה שבעונה שעברה היו רק 18, ועונה מלאה היא בת 21 פרקים. חמודים האנשים בCW..] ולכן הפרק הבא הוא פרק האמצע.. אני מניחה שכולם ראו את הפרומו [ואם לא, למה אתם מחכים?http://www.youtube.com/watch?v=HoIyLQ5Lv9o&feature=related] ולכן כולם יודעים שהולך להיות פרק מלא אקשן.. בכל מקרה בגלל שכבר חצי עונה עברה, תכתבו מה היה טוב העונה, מה היה רע, מה אהבתם יותר ומה פחות, איזה דמויות עשו לכם את העונה, מה דעתכם על המצטרפים החדשים לעלילה, והכי חשוב - מה יהפוך את המשך העונה למושלמת..דמויות, עלילה, הכל
[ואל תייבשו אותי כהרגלכם.] ואני מבקשת ממש, כל הודעה שהתוכן שלה הוא ספוילרים [וסביר להניח שכל ההודעות יהיו כאלה אם הן ייתייחסו למה ששאלתי
] צריכה להיות מסומנת

mayovdat

New member
תגובהה

אני אסכם קצר ולעניין> עשו לי את זה.. נייט וג'ני נהרסו-בלייר וצ'אק נעלם-אריק שונאתתתתתת-וונסה חמודים-לילי ורופאס וואט דה פאק?!-סרינה נהייתה ביצ'ית לכמה פרקים חזק ואמץ-ג'ני עושה ליין.. סצינה חזקה-כשנייט ראה את ג'ני רוקדת חצי ערומה..אחר כך כשהוא נישק אותה.. ושוב שהוא נישק אותהה באירוע.. נ.ב לא רציתי לחפור בשעה הראשונה שלי אי פעם בפורום אבל נורא התעניינתי לדעת מה נייט כתב במכתב שלו כי לא קראתי הכל אז אני מרשה לעצמי לחפור פעם אחרונה(ההודעה נכתבה ב18:49:32)

h e n y

New member
פרק אמצע עונה??? לאאא!!! ../images/Emo58.gif

אז נקצר... מה היה טוב: ג'ני והעצמאות שלה הביאו אקשן לדמות, אהבתי את הפרקים עם בלייר וצ'אק..
נייט וג'ני היו טובים יחד.
מה היה רע: גאנס הזאת מגעילה, שלא לדבר על אהרון המתחנחן הזה
{מה היה הקטע הזה של הרבה בחורות בפרק אחד ובפרק השני מוכן להיות רק עם סרינה?!?!?!}, סרינה הפכה להיות קיטשית מידי
, דן משעמם
, הרסו את הקטע בין בלייר לצ'אק...
פחות זמן מסך לבלייר...והסירוס הזה מעצבן אותי. אה וונסה, מה היא חושבת לעצמה?!. וגם רופוס הפך למגעיל!!!!
הכי אהבתי: בלייר וצ'אק בפרקים שלהם.
הכי שנאתי: את כל הקטע של רופוס וג'ני{מה הקטע שלו?!}
דמויות חדשות: שני הדמויות החדשות סריוס ואהרון. שניהם מעצבנים אותי אש!!!!!!
מה אני רוצה שיקרה: חידוש הקשר בין צ'אק לבלייר, התככים הישנים שלהם יחד, המריבות הקטנות הללו. שאהרון ילך ל.... ודן וסרינה יחזרו להיות יחד. שלילי תמצא נחמה בזרועות רופוס וככה הוא יפסיק להציק לג'ני. וכמובן--- שג'ני ונייט יהיו ביחד!!!

JAP Noa

New member
נעלבתי בשם סיירוס../images/Emo7.gif

הוא הדמות הכי טובה בסדרה!!

h e n y

New member
הוא מעצבןןן

לא מובן מה היא מוצאת בו... והילד שלו עוד יותר מעצבן...זה כאילו משפחתי

JAP Noa

New member
חחחחחח../images/Emo58.gif

אאאארון הוא גיי וכולנו מחכים למותו המצער בתאונת דרכים, מה שיגרום לדן לנחם את סרינה ואז הם יחזרו.. [או שזה בעצם רק אני וליאור מחכות חחח
] אבל סיירוס הוא בנאדם טוב, כוסון וחתיך ובלעדיו לא הייתה סדרה

h e n y

New member
גם אני מחכה שהם יחזרו כבר!!

ורצוי בתאונת דרכים של אארון...
והשם הוא צ'אק לא סיירוס...{אני נגעלת מהמחשבה איך הם מתנשקים
}

Shexy Peanut

New member
../images/Emo58.gif איי אי יאיי

יש לי המוווון מה לומר
וזה לא כל כך מפרגן חחח. כל הקטע בתחילת העונה עם צ'אק ובלייר.. זה היה כל כך שווה. זה היה כל כך טוב.. אין לי מושג למה התסריטאים האהבלים האלה החליטו שלא.!! הפכו את הדמויות שלהם למשעממות. בלייר עכשיו סתם נערה בכיינית.. וצ'אק.. טוב.. לא יודעת מה איתו. אארון הזה.. מעצבן
כן כן.. למרות שאני שונאת אן דן&סרינה.. הוא פשוט מעצבן. אני מעדיפה את דן על פניו. אבל מעדיפה שיביאו מישהו אחר. דן נהייה הרבה יותר מעניין בלי סרינה
רציני! אם אתם אוהבים את זה או לא.. יש לו פתאום עוד תכונות חוץ מלרדוף כל היום אחריה
אני נורא אוהבת את ג'ני החדשה. רק שתרגיע קצת.. את כולה בת 15 כפרע
גם נייט קצת קיבל יותר אופי העונה. סרינה מעצבנת. גם רופוס. את לילי אני אוהבת D: וגם את אארון. בארט מוזר חחח לטוב ולרע. וונסה.. פשוט ונסה. נשארה כמו שהיא הייתה בעונה הראשונה.. מה צריך לשנות? קודם כל יוחזר המתח המיני וכל הסצנות בין צ'אק ובלייר לאתר!!! שיפסיקו להוציא את סרינה אהבלה. שישאירו את דן כמו שהוא. באמת אני לא חושבת שאני אוכל לסבול עוד דן של העונה הראשונה. ושיתנו יותר זמן מסך לאריק. הוא בהחלט דמות מעניינת. זהו פחות או יותר.

h e n y

New member
חח אריק חמודד

ויש לו את המשפטים הכי מצחיקים בסידרה, לדעתי..באמת צריך לפתח קצת את הדמות שלו כמו בעונה הראשונה... מסכן רק שחבר שלו בגד בו..:(

JAP Noa

New member
עונהנהנהנה../images/Emo13.gif../images/Emo58.gif

מה היה טוב? הוויט פארטי בפרק הראשון, הכי הכי טוב בעולם
כל הקטע של דן וסרינה בתחילת העונה שהם היו ביחד, כולל הפרידה המדהימה והמרגשת [לא נשארה עין יבשה בקהל
]. צ'אק ובליייר בתחילת העונה שהיו פשוט אדירים. לעזאזל אפילו צ'אק נהיה משעמם. כל הקטע של נייט - קטרין - וונסה - מרקוס - בליייר - מחומש אוהבים מחריד
אבל הקטע הכי מצחיק בתולדות הסדרה..
וכל הקטע של פופי לייפטון ובלייר וסרינה וג'ני והתצוגת אופנה!
מה היה רע? דן וסרינה נפרדו
כולם נהיו משעממים..מה נסגר איתם שאשכרה בארט בס נהיה הדמות המעניינת בפרק? סיירוס הוא פשוט אהבת חייייי
את אאארון אני מוכנה לדחוף בעצמי מהברוקלין ברידג', או לשלוח אותו לצאת עם מרקוס, הם שניהם נראו לי דיי גייייז. או שיהיה עם וונסה, הם מתאימים. המשך העונה? שיחזירו את דן וסרינה להיות ביחד כבר!!
ושאגנס תמשיך בהיעלמות שלה. ושאאארון ימות, ודן ינחם את סרינה ואז הם יחזרו. דמות כמו אאארון אסור שתישאר קבועה בסדרה. [אבל סיירוס צריך להישאר לנצח!!11
]

P i x i e s

New member
האמת? ../images/Emo58.gif

זה פשוט לא אותו הדבר. זה לא שאני לא מחכה לכל פרק בציפייה ומתה להוריד אותו, אבל בעונה הראשונה הפרקים היו הרבה יותר... פשוט הרבה יותר. מכל בחינה אפשרית. אני לא יכולה להיות ספציפית כי זה לא משהו אחד שהרס- האווירה כולה היא ממש לא כמו בעונה הראשונה. יש סדרות בהן זה לטובה אבל בגוסיפ זה לא. שימו לב איך התגובות שלנו הפכו להיות מ"ויוויויוויואואוואו איזה פרק" ל"נחמד...". כי בקושי יש אקשן זוגי כלשהו כשבעונה הראשונה תמיד היה זוג כלשהו להתעסק איתו ועכשיו אין אפילו אחד (כי בואו נודה בזה- משולש ונסה-נייט-ג'ני לא כל כך מעניין וסרינה ואארון זה בכללללל פיהוק אחד גדול). הקסם של דן וסרינה נעלם, שום חלק בסדרה לא ממש מעניין חוץ מג'ני לפעמים. אני מאוכזבת ומקווה שהפרק הבא ישפר את העניינים ויחזיר הכל לקדמותו, ואז העונה תהיה מושלמת.

P i x i e s

New member
אה ומה שממחיש את מה שאמרתי-

תשוו בין הפרק של המסיבה של בלייר עונה שעברה והמסיבה עכשיו. אין אקשן, אין מסיבות, אין אלכוהול!!!

JAP Noa

New member
מסכימה עם כל מילה../images/Emo45.gif

ויובלי יש לי כלכך הרבה מה לספר לך.. [נכשלתי שוב..
] דברי איתי כשיוצא לך..

h e n y

New member
../images/Emo12.gif

כל כך נכוןןן לאן נעלם כל הזוהר?? המסיבות, השמלות, האלכוהול, המסורות המפגרות שלהם שעשו את הסידרה, איפה הביצ'יות של בלייר והחברות המגעילות שלה?? אפילו גוסיפ גירל נעלמה{ראיתם איך היא תירצה את זה בפרק האחרון שהיא כאילו הולכת לארוחת חג..
}

אז ככה ../images/Emo58.gif

הדמות הכי מיותרת - אהרון. ללא ספק. השילוב הזה של האופי שלו עם המראה שלו והמעמד שלו ממש לא מתחברים לשרינה משום כיוון. הדמות שהכי הפתיעה אותי - צ'אק. אני מרשה לעצמי שוב להתמוגג מרגעי הרומנטיקה של צ'אק (ולא איכפת לי אם זה עם בלייר, ונסה, או כל דמות נשית שתגרום להיות רומנטיקן). דמות שאני רוצה שתפתיע אותי - ונסה. דמויות בסטנד ביי : נייט - מאז שהוא נפרד מבלייר אין לו ממש משהו מוגדר. בעצם גם קודם אבל זה לא כ"כ בלט. רופוס - היו לו כמה רגעים עם לילי, ומעבר לזה הוא צץ כל פרק עם משפט אחד שהוא אומר לדן (בד"כ על ג'ני). אריק - מעולם לא היה לו טייטל ממשי. וממש בא לי שהוא יצא מהמשבצת של "האח הקטן".

Just Freckles

New member
אוקיי.../images/Emo58.gif

קודם כל, לא ראיתי עוד את הפרק האחרון(11) אז אני לא יכולה להתייחס אליו
.
ממש אהבתי את הפרקים הראשונים. הם היו כל כך טובים, וכאילו המשיכו ישירות את העונה הקודמת. מאז פרק 7 או 8(לא זוכרת בדיוק) הם התחילו להתדרדר ולא חזרו למסלול מאז. הסיפורים משעממיםםם רצח, הזוגות ממש לא מעניינים, ואפילו הטוויסטים כבר לא מפתיעים. שהתסריטאים יחזרו לסגנון הפרקים הראשונים והכול יהיה טוב
אני חושבת שלדמות של ג'ני יש המון פוטנציאל להתפתח, ואהבתי את הכיוון שהם הלכו איתה בעונה הזאת. גם כל הקטע של צ'אק-בלייר היה נחמד.
הם לגמרילגמרי ביטלו את כל הסיפורים הטובים. את הזוגיות של דן וסרינה, את ג'ורג'ינה(שהייתה ביצ'ית אבל לפחות הוסיפה עניין!), ובכלל, נראה לי שהיה הרבה פחות גלאמר בעונה הזאת. לא יודעת להסביר, זאת פשוט התחושה שלי.
הקטע שהכי הצחיק אותי היה הזוגיות של בלייר והלורד. כל הזוגיות הזאת הייתה פשוט הזויה, במיוחד הקטע עם קת'רין והלורד.
הקטע העצוב בעונה הזאת, הולך כמובן לפרידה של סרינה ודן. לא כל הפרידה, רק הקטע שלהם במעלית. זה היה פשוט מדכא
.
הפרק שהכי אהבתי העונה הזאת היה The Dark Night. היו בו בדיחות טובות, קטעים עצובים וטוויסטים.
הבגדים היו מדהימים לאורך כל העונה, אבל בעיקר במסיבה הלבנה ובכלל בהאמפטונס. סוף חפירה

למעלה