הודעה חשובה-נא לקרא

Ben LeVi 232

New member
../images/Emo18.gifהודעה חשובה-נא לקרא../images/Emo18.gif

כמה הודעות כדי להבהיר היטב את חוקי הפורום
: 1. אין לכתוב הודעות פרטיות לשחקנים או לשאר משתמשי הפורום על גבי דפי הפורום. לשם כך יש את המסרים של תפוז ותוכניות מסרים מידיים כמו אייסיקיו, מסנג'ר וכד'. הודעות מסוג זה ימחקו ואם אותו משתמש יעשה זאת מספר פעמים הוא יחסם
. 2. הודעות
- בכל יום יהיה שרשור אוף טופיק (שרשור שלא קשור באופן ישיר או עקיף לסדרה) אחד וכל הודעות האוף טופיק ישורשרו אליו. הודעות שלא ישורשרו לשרשור הקיים ימחקו
. 3. לפני שכותבים הודעה יש לחפש אם כבר נכתבה הודעה על אותו נושא באותו פרק זמן ובעמוד הראשון. הודעה שלא תשורשר להודעה מאותו נושא תמחק. בכל יום יפתח רק שרשור אחד על הפרק היומי ואליו ישורשרו כל התגובות לפרק. 4. אסור לקלל, להעליב או להתשמש במילים שיכולות לפגוע באחרים שכותבים בפורום. משתמשים שיקללו יחסמו
!
מקווה שעכשיו החוקים ברורים יותר ויהיה קצת יותר סדר בפורום. ********* הסבר על שרשור: הוספת תגובה להודעה מסוימת שנכתבה נקראת שרשור- יצירת תגובת שרשרת. כדי להגיב להודעה מסויימת, יש לפתוח אותה ולבחרו ב-"הוספת תגובה". ככה תוכלו להגיב להודעה הספציפית הזו. אם כבר הגיבו לאותה הודעה קודם, ההודעה שלכם תופיעה אחריהן בסדר כרונולוגי.

Ben LeVi 232

New member
בגלל שזה לא מצליח בינתיים

נכתבה ההודעה הזו. שתי משתמשות כבר נחסמו. אני מקווה שכל חברי הפורום מבינים את החוקים ומבינים שהם חשובים ולא מקיימים אותם רק מפחד לחסימה או משהו
. אני מקווה גם שכולם יתרמו להפוך את הפורום לאחלה מקום שיהיה נעים להיות בו
.

Aviad1987

New member
מאוד מקווה שאנשים יפנימו ../images/Emo45.gif

סך הכל הפורום בשבילכם

Ben LeVi 232

New member
תאמיני לי שהייתי מעדיף לא לחסום

אבל יש חוקים- וכשעוברים עליהם צריך לשאת באחריות.

השיר של התוכניתתת../images/Emo15.gif

מישהו יודע מאיפה אני משיגה את השיר של התוכניתת?! לא הצלחתי למצוא אותו.. בבקשהה מי שיודעעעע שיגיד לי
אוהבת אותכםם מואההה

ואללה צודק... אבל שאלה....

כמה הודעות פרטיות אפשר לשלוח לתיבה???? כי שלא יקרה מצב שהתיבה שלהם תיהיה מלאה והם לא יכולו לקבל את ההודעות.....

למעלה