הודעה חשובה

Ben LeVi 232

New member
../images/Emo18.gifהודעה חשובה../images/Emo18.gif

אני לא יודע מה קורה כאן בימים האחרונים אבל המצב הזה בלתי נסבל. החוקים והכללים של הפורום נכתבו כאן לפחות שלושה פעמים, הם מופיעים שחור על גבי לבן בהודעת המנהל, ולמרות שאני משתדל לבקש מכל אחד חדש שמצטרף לקרא את הודעה המנהל המצב עדיין נוראי. למה לא לשרשר? משתמשים פותחים הודעות, חסרות תכלית, ללא קשר, או הודעות פרטיות לאחד השחקנים או לחברי הפורום האחרים- ל ש ר ש ר. מהיום- הודעות שלא ישורשרו לשרשור מתאים (
, שרשור הודעות לשחקנים, או שרשור שקיים בנושא) יימחקו! הפורום חייב לחזור למצב שהוא היה בו לפני שבוע ומשם נמשיך לארגן אותו ולהפוך אותו לפורום. לא צ'אט. ולכל אלו שמגיעים לכאן רק כדי לסכסך, להשמיץ, להעליב ולצור בלאגנים- המנוע מכתיבת הודעות מהסוג הזה. הפורום קיים בשבילכם- אז בבקשה קצת סדר.

LuLiLoPiLaTo1

New member
../images/Emo45.gif

חשבת אולי לנסות "לנעוץ"(ככה קוראים לזה גם בתפוז?) את ההודעה של כללי הפורום לפחות בזמן הקרוב,שהרבה חדשים מצטרפים? כלומר שההודעה תופיע קבוע למעלה

F U C K ALL

New member
../images/Emo45.gif

תבינו פורום זה לא איסיקיו/מסנג'ר. לפורום יש כללים. ולא צריך לפתוח הודעה חדשה בשביל לשאול מה קורה או להגיד שאתם אוהבים מישו. אפשר לנצל"ש, או שפשוט תשמרו את זה לאיסיקיו/מסנג'ר! מקווה שתבינו את זה...

תמיר1991

New member
../images/Emo45.gif

אני, ושמתי לב שגם אחרים, הורדתי את מינון הכתיבה שלי בפורום, כי זה פשוט כבר לא נעים - הודעות מועילות ובעלות תכלית יורדות לעמוד השני אחרי כמה שעות. אני ממליץ שתנעץ את הודעת המנהל בעמוד הראשון, וככה כולם יקראו אותה, ובוודאי יפעלו לפיה. כנראה שחסימה היא הפיתרון היחיד. תמיר.

dannyshadow

New member
מסכים ../images/Emo45.gif

ועוד הצעה.. בן, אתה מנהל מעולה, אבל אני חושב שהגיע הזמן לעוד מנהל. יהיה פשוט פחות לחץ עליך ותוכלו להתחלף בשעות שכול אחד יכול. (אני לא בהכרח מרמז עלי למי שחשב)

אתה כל כך צודק!!

והם האווירה בצא'ט נהיית מיום ליום יותר מגעילה.. כבר לא כייף להיכנס לצא'ט.. מעליבים,מסכסכים,צבועים,משקרים.. מה לא!!.. וזה עוד נקרא צא'ט..!?

Ben LeVi 232

New member
העתקתי חלק מהודעת המנהל לכאן

כדי שיהיה יותר נוח
1. בכל דף של הפורום יהיו שרשור מיוחד "הודעות לשחקנים"- הודעות לשחקנים כמו "מה המצב" "תביא את האיי סי קיו שלך" "אני חולה על כך וכך.." ישורשרו אך ורק לשרשור הזה. הודעות שלא ישורשרו לשרשורים המיועדים לכך יימחקו. דרך נוספת היא ע"י המסרים של תפוז ותוכניות מסרים מידיים כמו אייסיקיו, מסנג'ר וכד'. הודעות מסוג זה ימחקו ואם אותו משתמש יעשה זאת מספר פעמים הוא יחסם. 2. הודעות - בכל יום יהיה שרשור אוף טופיק (שרשור שלא קשור באופן ישיר או עקיף לסדרה) אחד וכל הודעות האוף טופיק ישורשרו אליו. הודעות שלא ישורשרו לשרשור הקיים ימחקו. 3. לפני שכותבים הודעה יש לחפש אם נא להקפיד על כך כדי לשמור על סדר בפורום. בכל יום יפתח רק שרשור אחד על הפרק היומי ואליו ישורשרו כל התגובות לפרק. 4. אסור לקלל, להעליב או להתשמש במילים שיכולות לפגוע באחרים שכותבים בפורום. משתמשים שיקללו יחסמו! נא להקפיד על החוקים כדי שנוכל להנות מהפורום שלנו ולשמור עליו מסודר ואיכותי! גלישה נעימה... בן, מנהל הפורום.

Ben LeVi 232

New member
לא יודע, אבל אני חושב

שהוא לא כאן בגלל לחץ של מבחנים ולימודים, בסך הכל הוא והשחקנים האחרים הם תלמידים.

רחלי 23

New member
אני חדשה.

שלום! אני חדשה פו ואני לא יודעת איך לרשום בפרום אתה יכול להגיד לי איך נכנסים כדי לרשום פרומים או לשאול שאלות תודה לך ואם תוכל לענות לי תודה רחלי. תשובה מהירה בבקשה תודה רחלי.

למעלה