מיני תקנון הפורום

m i r u s h i

New member
../images/Emo18.gifמיני תקנון הפורום../images/Emo11.gif../images/Emo108.gif

אני יודעת שיש לכם תחושה של דז'ה וו עכשיו,אבל אתם לא טועים-זה באמת פורסם בעבר בפורום. אני מפרסמת את זה שוב לשם רענון [
] ומוסיפה סעיף אחד .
פתיחת הודעות חדשות-
קודם כל:שעת הפתיחה של ה
היא 23:00 והלאה :p ההודעה חייבת להתחיל במילים "כל מה שלא קשור לאורי לפה
" [לא חייב באותן המילים
]. הודעות שאינן קשורות לנושא הפורום,מיסטר אומנותי,יכתבו אך ורק בשרשור
של אותו היום. רק במקרים מיוחדים כמו "הידד!ילדתי!" או "שלום.אני נוסעת!" או כל נושא אחר שבאמת דורש פתיחת הודעה חדשה,ניתן לפתוח הודעות חדשות ללא קשר לנושא. ושוב,הודעות אחרות שאינן קשורות לנושא הפורום,ב
נא ללמוד ולשנן את אמנות השרשור (ותודה לאביטל על ההכנה של הקובץ
^_^)
כמה כללים שכדאי לזכור טוב טוב-
א)אסור בתכלית האיסור לדבר על הורדות לא חוקיות של שירים,סרטים,תוכניות והלאה. ב)לא לפרסם פרטים אישיים שלכם על גבי הפורום(טלפון,כתובת והלאה..רצוי גם לא למסור שם משפחה)ולכל המתחכמים-גם לא פרטים אישיים של אנשים אחרים[
] ג)סריקות של תמונות מעיתונים,העלאת קטעי וידאו שצילמתם בכרטיס מסך מן הטלוויזיה,מילות שירים-זכויות יוצרים.אסור לפרסם את הדברים האלה בפורום. ה)נא להמנע מדיונים מיותרים בעניין הזהות המינית של אורי.אם הוא אינו מגיב בנושא – סימן שהוא לא רוצה שנדסקס על זה...Think about it. (וביניינו,מישהו היה רוצה שינתחו בפומבי את המיניות שלו?|:) ו)דברי גזענות,השמצות או כל דבר שיכול לגרום למישהו להפגע-ימחקו ללא התראה מוקדמת.
מתחזים/טרולים-
לא פעם יצא לכם להתקל באיזו ילדה צווחנית [או בשמה הפופולרי-פאקצה] או באיזה ילדון חסר תחביבים [שעליו הומצא האייקון הגאוני
אהמאהמ.] שינסו את מזלם ע"י כתיבת שטויות ולראות עד כמה אנו נאמין להם. במקרה ואותו המשתמש 'יתפס' בשעת מעשה פעם אחת-הוא יוזהר וההודעה עם דבר השקר תמחק. במקרה והאדם הגאון ההוא יחזור על מעשיו [בניק אחר
] הוא יחסם ויועבר לטיפולה של הנהלת תפוז
יש לכם שאלות? רוצים להתייעץ לגבי נושא מסויים? הערות ? הארות? או שסתם בא לכם להחמיא[
] –ניתן ליצור איתי קשר במסר או במסרים המידיים (הMSN והICQ)
המשך גלישה נעימה

Lilo the fairy

New member
מה../images/Emo12.gif???../images/Emo141.gif

הוא לא היה שם כבר מההתחלה
? o_O מירי, הושיעי אותי מגאולי! האם אני צריכה לגשת לבדיקת ראייה, או שהתבלבל לך
?

למעלה