סופ"ש ב
אנשים

../images/Emo180.gif סופ"ש ב../images/Emo43.gif אנשים ../images/Emo179.gif

הקופסא השנתית מחכה לדירוגים שלכם.
עוד שנה מלאה במוזיקה עברית מגיעה לקיצה ואתם מוזמנים להחליט מה היו השירים שעשו לכם את השנה. התוצאות תיחשפנה במשדר מיוחד נושא פרסים ב-20 בספטמבר. במסגרת המשדר יבוצעו גרסאות אקוסטיות מיוחדות ללהיטי עשרת הגדולים. הצביעו והשפיעו כיצד ייראה המצעד השנתי של "תפוז אנשים". http://www.tapuz.co.il/promo/chart/hebrew.asp?SongListType=21 שבת שלום

Shiina Ringo

אממ..מישהו מכיר אותה פה? מצאתי AMV של האנימה "Bottle fairy" עם שיר שלה. אהבתי את השיר אז חיפשתי עוד קליפים של הזמרת. בהתחלה הייתי בטוחה שהיא זמרת ג'יי-פופ אבל השני שירים האחרים ששמעתי שלה נשמעו ממש כמו ג'אז. מישהו יודע איזה סוגי מוזיקה Shiina Ringo שרה? וגם יש בכלל דבר כזה ג'אז יפני? תודה מראש- נוגה

nadav1232

New member
כן, אני מכי כמו שאמרתי לך במסנג'ר

XD. לא שמעתי שום שיר שלה אבל אני אשמח לנסות ותמיד לשמוע אותה XD ^_^ וזה מוזר כל הקטע עם ה"ג'אז יפני" 0.0

SuLeRu

New member
אני מכירה אותה

טוב לא ממש... אבל סתם שמעתי עליה קראתי עליה ראיתי כמה תמונות וכמה שירים שלה. ואין לי מושג עם היא שרה ג'אז (לא ניראה לי... אני יקשיב שוב לשירים שלה.) וברור שיש ג'אז יפני. למה לא? זה גם מוזיקה אני בטוחה שביפן יש את כול סוגיי מוזיקה כולל ג'אז

sonaku

New member
היא לא ג'אז..אבל כן

אני בטוחה שיש משו בסגנון ג'אז, למה לא? יפנים אוהבים הכל. שמעתי כמה שירים שלה פעם. היה לי גם אלבום שלה במחשב והוא נמחק.. היא נורא יפה ^^~

Nurmidor

New member
וואו, היא יפה O0;

למרות שזה די נראה כמו הרבה פוטושופ וקצת Shiina

SuLeRu

New member
חח לא ניראה לי

זה לא פוטושופ בעיניי זה ביכלל דומה לבובה מחרסינה. אבל לפי דעתי זה סתם מאה טונות מייק אפ ועדשות בעיניים ועוד כמה שם...

limmay

New member
אין לה גבות..../images/Emo3.gif ככה ש....נהנודה

לא נראה לי שזה מציאותי

innocence

New member
אני ממש אוהבת אותה^^

יש לה קול מוזר ממש, אבל הוא מגניב! עם הRRRRRR המתגלגלת שלה^^;;

../images/Emo20.gif שבת שלום ושאלה:

בדקתי בלוחות של הפורום והבנתי שאפשר לרכוש דיסקים של מוסיקה יפנית באוטאקו ו-UFO. האם ישנם עוד מקומות בארץ לרכוש מהם?

sonaku

New member
אולי באוזן השלישית יש מציאות ^^;

הסיכוי קלוש

Vivi Sparrow

New member
../images/Emo31.gif

אין להם שום אלבום מוסיקה יפנית, אבל כששאלתי אותם על ג'יירוק והזכרתי אלבום של מיאבי, הם אמרו שהם יכולים לייבא אותו ב300 שקל, או משהו כזה. בשבילי, אלבומי ג'יירוק/פופ קונים רק דרך האינטרנט.

sonaku

New member
דווקא שמעתי שיש שם הופעות במחיר ס

סביר ס.ס; נדמה לי של גאקט ושל X JAPAN אני חיפשתי,לא מצאתי. אולי לאנשים אחרים יהיה יותר מזל ממני X:

innocence

New member
לא ממליצה כל כך לקנות שם..

במיוחד לא בUFO, אלא אם כן את מכירה את הדיסקים מאוד טוב, כי יש סיכוי גדול שהם בוטלגים. ואפילו באיכות די גרועה (שממש קל לראות שזה לא מקורי). אבל יש שם כמה שהם כן מקוריים, מעטים אמנם, אבל יש. גם באוטאקו מצאנו (אייל ואני) כמה כאלו (בוטלגים), אבל הם לרוב באמת מביאים מקוריים, והמוכר אמר שזה באמת משהו לא רגיל שם - אני מאמינה לו. ואממ.. צריך בכלל לבדוק את הדברים האלו טוב טוב.

sonaku

New member
עזבי זה >>

הדיסקים מתפרקים O_ס כאילו..לפחות תנסו להשקיע! -_- ולוקח להם שנים עד שמביאים משו..אז בכלל..*מגלגלת את העיניים*

Hikaru

New member
אני ממליץ לרכוש דרך האינטרנט

מה שיש בארץ, זה כמעט תמיד אחד מהשניים: 1. הוצאה טאיוואנית - לא שווה את הכסף. איכות הדפסה גרועה, הדיסק לא יוצר ביפן. 2. בוטלג (שמקורו כנראה בהונג קונג, טאיוואן. @_@) הלוואי ויכולתי להמליץ על חנות פיזית.

Hikaru

New member
מממ...

www.cdjapan.co.jp www.yesasia.com רק עם אלה יש לי נסיון. אגב, ב-yesasia.com יש הוצאות מסוגים שונים, אז לוודא שכתוב שם "Japan Release". (אם אני לא טועה~) ^_^ מאוד ממליץ על האתר הראשון. שירות חבל על הזמן ^_^

למעלה