בואו תקשיבו רגע

SiM GirL

New member
../images/Emo182.gifבואו תקשיבו רגע../images/Emo182.gif

זה סיפור עצוב בהמשכים, אני מביאה את הפרק הראשון.... *במקרה זה לקוח מבלוג שמצאתי איפשהו פה בתפוז" אני כל-כך עייפה.עייפות נפשית שלא ניגמרת.זה לא משנה כמה אשן,העייפות לא תעלם. קברנו את סבא לפני שבוע ביום חמישי.הוא סבל כל-כך.אני כבר מרגישה את חסרונו בתוכי ומנסה לנחם את עצמי שלפחות עכשיו הוא כבר לא סובל.הסרטן כירסם בכל גופו ובסוף כבר לא ניתן היה לזהות בו את הסבא הנאה שלי.אהבתי אותו בצורה שלא ניתן לתאר במילים.מאז שנולדתי הוא תמיד היה שם בשבילי,הגן,פינק וטיפח.כשהיינו ילדים וההורים עבדו,תמיד סבא היה בא לאסוף אותנו מהגן ומבית-הספר.תמיד קיבלנו ארוחה חמה, חיבוק ונשיקה.אצל סבא וסבתא מצד האבא היחס היה קר בהרבה ולכן השוני בלט עוד יותר.אני זוכרת תקופות כשהיינו ילדים ולא היה כסף לקנות אוכל וסבא היה קונה לנו מיצרכים.כשמכרנו את הבית ולא היה לנו כסף לשכירות גרנו אצלם למעלה משנה.היה צפוף וקשה,אך כשעזבנו סבא בכה.כל-כך הוא היתרגל אלינו. אני מרגישה כאילו אני בחלום רע וזה יגמר.מאז יום חמישי שעבר בלילה,עת נודע לי על מותו,אני לא מצליחה להישתחרר מהסיוט הזה.לא נותרו בי כבר דמעות.בהלוויה הייתי על כל-כך הרבה כדורים שזה הדבר היחיד שהחזיק אותי עומדת.תמכו בי משני הצדדים.אני חושבת שהייתי מתעלפת אם לא. דודה שלי איבדה שליטה לחלוטין.גם לי התחשק לאבד שליטה ולקפוץ לקבר יחד איתו.להרביץ לעצמי ולצרוח מבלי להפסיק.אבל הייתי חייבת להיות חזקה בשביל אמא שלי.אמא שלי היתה קשורה מאד כמו כולנו לסבא.אני נורא פוחדת עליה.היא אדם חלש שלא יודע להיתמודד עם הקשיים בחיים.אני מרגישה שהיום אני הרבה יותר חזקה ממה שהייתי בעבר.3 פרוזאק ליום יכולים לחלל פלאים.... יום יבוא ואני יכתוב את "דור הפרוזאק" ההמשך... אני מתה לנשנש ואין להשיג בכל האיזור.נהייתי יותר מדי תלותית בכיף וזה עצוב.אני מבינה עכשיו שנוסף לבולמיה המסריחה,ממנה אני סובלת כבר 10 שנים,אני גם תלויה בסם המסריח הזה.כשאין לי מה לעשן כולי עצבנית ומתוחה ורק חושבת מאיפה להשיג.כמה פעמים הלוותי כסף וקניתי בהקפה.נסעתי לחורים נידחים בשביל להשיג.אני יודעת שהגעתי לשפל.ולמרות זאת אני רק חושבת על הסטלה ורוצה להיתמסטל עד אובדן חושים...

1dana1

New member
אני לא במצב להיות עצובה.. :)

אני יקרא פעם אחרת טוף ?

SiM GirL

New member
המשך../images/Emo26.gif

ממש נוגע ללב, לא? הינה ההמשך: אני כל-כך מיואשת.עכשיו חזרתי מהבית של סבא וסבתא .היה לי נורא קשה להיכנס לשם אחרי למעלה מארבעה חודשים שלא הייתי.רק לפני שבוע קברנו אותו והבית כאילו עדיין מצפה לבואו.תמונות שלו על הקירות עם כל הנכדים והנינים.נידמה ועוד רגע והוא יכנס בדלת,ישב יחד איתנו לשולחן וידחק בי לאכול כמו תמיד. אבל הוא לא הופיע.במקום זה הופיעה אותה רוח רעה שניכנסה במישפחתי מאז שסבא גסס.הדודים שלי התחילו לריב .פרצו צרחות ודחיפות.סבתא בכתה וכל אחד צרח מצד .פחדתי שסבתא תחטוף התקף לב.כל-כך היתביישתי בהיתנהגות שלהם.סבא רואה את זה ומיתהפך בקיברו.... תמיד היינו משפחה כל-כך מלוכדת.אף-פעם לא ניתגלע ריב או סיכסוך.תמיד ידעתי שהמישפחה מצד אימי מלוכדת ומאוחדת.ועכשיו ניתגלעו הבקיעים וכל השחור צף למעלה. כניראה תמיד היה שם גם כשסבא היה בחיים אבל הודחק.כל מני טינות וכעסים שלא האמנתי שקיימים.לא האמנתי שיגיע הרגע בו אראה את אח של אמא דוחף את אחות אחרת של אמא שלי והם כמעט מגיעים למצב של מכות.והמילים שנאמרו.אלוהים,המילים.... הן אכזריות יותר ממכות.כל חייו היה חשוב לסבא שלי המשפחה. רק הלכת סבא וכבר הכל מתפרק.... אני לא מעשנת שישי-שבת כבר שבוע שני.החלטתי לשמור חודש מתוך כבוד לסבא ולנסות אולי אני אוכל להפסיק בכלל להדליק אש בשבת.מקודם הרגשתי שאני מתפוצצת.רציתי לעשן בטירוף. עם תלתל אני לא מדברת.מצד אחד כואב לי עליה .היא נישארה לבד עכשיו משחתכו איתה כולם.אני יודעת שהיא הביאה זאת על עצמה.כול-כך הרבה שקרים ורמאויות .הייתי מוכנה לעשות הכל עבורה לו רק העריכה.אבל היא לא העריכה.עכשיו גם ליז לא מדברת איתה ואמא שלה שגרה באילת כועסת עליה.אחים שלה מסוכסים איתה.וכמובן אני. אני מתה לנשנש,מתה להיתארגן.דווקא כשיש לי כסף אין לי ממי להשיג.כולם אומרים שיבש והמצב בקנטים.אני רוצה להיתמסטל למוות.לא להרגיש,לא לחשוב,לא לכאוב. בא לי כבר לבכות...

למעלה