התפקדות נובמבר!

nadav1232

New member
../images/Emo182.gifהתפקדות נובמבר!../images/Emo183.gif

למה בחרתי את הכינוי שלי: דרכי התקשרות (ICQ, MSN): מקום מגורים: השיר שנדבק אלי החודש: סרט טוב שראיתי החודש: ספר טוב שקראתי החודש: סדרות טלוויזיה שהתמכרתי אליהן: הזמר/ת/להקה שיש לי הכי הרבה מרצ'נדייז שלו/ה/הם: מישהו שעשה לי את החודש: משהו שרציתי להגיד ולא יצא לי: טיק-טק או מנטוס? ביסלי או במבה? שוקולד פרה או ורד הגליל? ממרח השחר או נוטלה? גשם או שמש? עם מטריה או בלי? מגפיים או נעליים? חלוק רחצה או מגבת? סוודר או סווצ'ר? תמונת החודש:

MyTaoWay

New member
עונה ../images/Emo140.gif

למה בחרתי את הכינוי שלי: דרכי התקשרות (ICQ, MSN): מקום מגורים: השיר שנדבק אלי החודש: סרט טוב שראיתי החודש: ספר טוב שקראתי החודש: סדרות טלוויזיה שהתמכרתי אליהן: הזמר/ת/להקה שיש לי הכי הרבה מרצ'נדייז שלו/ה/הם: מישהו שעשה לי את החודש: משהו שרציתי להגיד ולא יצא לי: טיק-טק או מנטוס? ביסלי או במבה? שוקולד פרה או ורד הגליל? ממרח השחר או נוטלה? גשם או שמש? עם מטריה או בלי? מגפיים או נעליים? חלוק רחצה או מגבת? סוודר או סווצ'ר? תמונת החודש:

MyTaoWay

New member
ניסיון שני X_X

לחצתי בכפתור הלא נכון ... >_> למה בחרתי את הכינוי שלי: לא בחרתי .. בא לבד
הפירוש שלו - דרך הטאו שלי ... דרכי התקשרות (ICQ, MSN): רק במסרים... מקום מגורים: אשקלון השיר שנדבק אלי החודש: יש אחד לא יודעת את שמו, אבל לא יפאני ... עוד לא מצאתי שירים יפניים ... סרט טוב שראיתי החודש: רואה עכשיו ... לא יודעת אם טוב או לא , ספר טוב שקראתי החודש: אין יותר ספרים , רק ספרי לימוד האנגלית הענקיים שלי, שכשאני רואה אותם אני נתקפת חרדה
סדרות טלוויזיה שהתמכרתי אליהן: כבר בגמילה מטלנובלות, לא מוותרת על אנימה ^_^ הזמר/ת/להקה שיש לי הכי הרבה מרצ'נדייז שלו/ה/הם: מה זה מרנדייז ? משהו שרציתי להגיד ולא יצא לי: חדשה פה !
טיק-טק או מנטוס? לא זה ולא זה ביסלי או במבה? ביסלי, בתהליכי גמילה... שוקולד פרה או ורד הגליל? רק שויצרי או גרמני, עדיף עם ליקר ... ממרח השחר או נוטלה? נוטלה, אבל גם, לא אוכלת אותו ... גשם או שמש? שלג !
עם מטריה או בלי?
מגפיים או נעליים? מגף !!! חלוק רחצה או מגבת? אני אדם פשוט...
מגבת ... סוודר או סווצ'ר? מה ההבדל ?
תמונת החודש: עיר ויסטלר מתוך הסדרה שלי - ' סודות קפואים '

somegirl123

New member
עונה ומברכת שיהיה לנו חודש פורה :p

למה בחרתי את הכינוי שלי: אמממ בעיקרון לשמור על אנונימיות אבל בתאכלס כבר לא ממש איכפת לי (קוראים לי סהר :p) דרכי התקשרות (ICQ, MSN): אמממ מסנג'ר [email protected] תוסיפו מי שרוצה 3> מקום מגורים: נתניה (נשמה תזמיני ניידת יש הרוגים) השיר שנדבק אלי החודש: לא שיר יפני דווקא קוריאני =\ ring ding dong-shinee סרט טוב שראיתי החודש:וואי אמממ התנגדות אחלה סרט :p ספר טוב שקראתי החודש:התפוררות (ספר מגניב) סדרות טלוויזיה שהתמכרתי אליהן: אמממ ואם הם לא משודרות בטלוויזיה? חחחח בעיקרון האוס וyour'e beautiful הזמר/ת/להקה שיש לי הכי הרבה מרצ'נדייז שלו/ה/הם: מה זה מרצ'נדייז? מישהו שעשה לי את החודש: חבר שלי? משהו שרציתי להגיד ולא יצא לי: konnichi wa ogenkidesuka? חחחח:p טיק-טק או מנטוס? טיק טק!! ביסלי או במבה? במבה וביסלי ביחד מחוברים כמו בכיתה א =] שוקולד פרה או ורד הגליל? פרה ממרח השחר או נוטלה? אני לא אוהבת ממרחי שוקולד גשם או שמש?גשם! עם מטריה או בלי? בלי! מגפיים או נעליים? מה שיותר נוח :p חלוק רחצה או מגבת? מגבת :p סוודר או סווצ'ר?וואי תלוי מה באלי תמונת החודש: אמממ כנראה שזה

Sowelu

New member
../images/Emo3.gif

למה בחרתי את הכינוי שלי: סתם ככה דרכי התקשרות (ICQ, MSN): שום דבר לא עובד עכשיוT^T מקום מגורים: רחובות השיר שנדבק אלי החודש: Ayu-Rainy Day סרט טוב שראיתי החודש: אמריקן קולג'? ספר טוב שקראתי החודש: ארץ האגדות של דניאל סטיל סדרות טלוויזיה שהתמכרתי אליהן: דם אמיתי הזמר/ת/להקה שיש לי הכי הרבה מרצ'נדייז שלו/ה/הם: ? מישהו שעשה לי את החודש: לא מצליחה לחשוב עם מישהו מסוים... משהו שרציתי להגיד ולא יצא לי:יאייייי עוד מעט ת.ז ^___^ טיק-טק או מנטוס?מנטוס ביסלי או במבה?ביסלי שוקולד פרה או ורד הגליל? פרה ממרח השחר או נוטלה? אם כבר אז נוטלה גשם או שמש? גשם עם מטריה או בלי? עם מגפיים או נעליים? מגפיים חלוק רחצה או מגבת? חלוק סוודר או סווצ'ר? סוודר תמונת החודש:

nadav1232

New member
מתפקד~ ../images/Emo188.gif

למה בחרתי את הכינוי שלי: חבר שלי בחר לי פעם.XD מסנג'ר: [email protected] מקום מגורים: הרצליה השיר שנדבק אלי החודש: ...Kana Nishino - Motto סרט טוב שראיתי החודש: עוד לא ראיתי אבל בא לי לראות החודש את "המסור 5"~ ספר טוב שקראתי החודש: לא קראתי ם: סדרות טלוויזיה שהתמכרתי אליהן: Gossip Girl הזמר/ת/להקה שיש לי הכי הרבה מרצ'נדייז שלו/ה/הם: BoA מישהו שעשה לי את החודש: לא יודע..@.@. משהו שרציתי להגיד ולא יצא לי: הפורום מתחיל לחיות!!! ס.ס טיק-טק או מנטוס? טיק-טאק ביסלי או במבה? במבה שוקולד פרה או ורד הגליל? פרה ממרח השחר או נוטלה? נוטלה *-* גשם או שמש? שמש. עם מטריה או בלי? עם! רק שאתמול הייתי בלי =...=". מגפיים או נעליים? נעליים חלוק רחצה או מגבת? עדיף חלוק XD סוודר או סווצ'ר? סווצ'ר תמונת החודש: Kana Nishino

Hao Asakura

New member
~~~

למה בחרתי את הכינוי שלי: כינוי יששששששששששן שלי, אני מזכירה את האו אסאקורה מ SHAMAN KING דרכי התקשרות (ICQ, MSN): מסן, מישהו רוצה שיבקש~ מקום מגורים: מודיעין השיר שנדבק אלי החודש: Mika Nakashima - ORION סרט טוב שראיתי החודש: RUSH HOUR ספר טוב שקראתי החודש: לא קראתי ספר, קראת פאנפיקס *_* סדרות טלוויזיה שהתמכרתי אליהן: SUPERNATURAL #$@#% הזמר/ת/להקה שיש לי הכי הרבה מרצ'נדייז שלו/ה/הם: Kuu-chan ! מישהו שעשה לי את החודש: חבר שלי 3> משהו שרציתי להגיד ולא יצא לי: אין כזה דבר לא יצא לי, אני אומרת הכל. טיק-טק או מנטוס? מנטוס ביסלי או במבה? אנשי ביסליבבמבה D: שוקולד פרה או ורד הגליל? שוקולד פרה ממרח השחר או נוטלה? בארור שנוטלה גשם או שמש? גשם עם מטריה או בלי? בלייייייי מגפיים או נעליים? נעליים~ חלוק רחצה או מגבת? גם וגם, מה שבא סוודר או סווצ'ר? סווצ'ר תמונת החודש: AKAME $%#$%^

למעלה