סופשבוע בתפוז
אנשים

../images/Emo182.gif סופשבוע בתפוז../images/Emo43.gifאנשים

ביום שלישי הקרוב תשודר התוכנית הראשונה של "מה שלומך?" תוכנית ייעוץ חדשה לנוער בהנחיית הזמרת איריס פרחי ובשיתוף עם ארגון "דלת פתוחה"- ארגון הייעוץ המקצועי ביותר בארץ. במהלך השידור תוכלו לקבל מענה מקצועי לבעיות בתחום יחסי הורים-ילדים, יחסים חברתיים, אהבה, יחסי מין וזהות מינית או כל בעיה אחרת שתראו לנכון להציג בפני היועצת שתתארח בתוכנית. לכתיבת בעיותיכם לתוכנית (אפשר גם בכינויים בדויים) ולפרטים נוספים על התוכנית הקליקו כאן: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=1350&msgid=67799339
הזוכה השבועי בתכנית מת להיות יגיע הערב ב-21:10 להתארח בפורום ולענות על שאלות הגולשים. שרשרו לו שאלות כבר עכשיו בפורום מת להיות http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=1335&msgid=67776518
במוצ"ש ב-19:30 חבר הכנסת יגאל יאסינוב יגיע לפורום מפלגת שינוי ויענה על שאלות הגולשים. שרשרו שאלותיכם כבר עכשיו http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=232&msgid=67834667
רוצים שמדונה תפסיק לשיר? את קלי קלארקסון לא רוצים לבד להשאיר? ההצבעה למצעד השנתי של גולשי תפוז אנשים נמשכת. הצביעו עכשיו http://www.tapuz.co.il/promo/chart/voteyear.asp?SongListType=9

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gifוווווווווווווווווווווווווווו

מחשב חדש.
כאילו, אבא קנה לו מחשב חדש [והוא כה שקסי ושחור ועם מסך שטוח והכל
] אז המחשב הישן עבר אליי ^_^ ואמ |הדגשיייייייאייי!

kittycatbone

New member
אעע כיף לך!!#!@

אח שלי גם בדיוק קנה מחשב חדש.. XD זאת אומרת שאולי בקרוב המחשב הישן שלו, שיותר טוב מהמחשב הנוכחי שלי יהיה גם שלי... רק שצריך להעביר פשוט את כל הדיסקים הקשיחים ואלה למחשב שם, ככה שזה טיפונת מסובך אני מניחה..

Funky Fish1

New member
ראית ה"פ ה-4 אתמול!!../images/Emo13.gif

סרט ממש טוב!! והם היו ממש נאמנים לספר ולעלילה עצמה. שווה לראות

kittycatbone

New member
חח מצחיק

מה שכתבת בשורה השניה, כי למרות הביקורות הטובות ששמעתי מאנשים אחרים, כולם אמרו שבדיוק זה מה שפחות טוב בסרט.. שהם כל כך לא היו נאמנים לספר.. אניוואי, כיף לך!!
אני רוצה ללכת, אבל כל החברים שלי כבר הלכו לראות אז אני לא יודעת איך אני אראה
למרות שיש לי ידיד שכבר ראה והוא אמר שלא אכפת לראות שוב, אז אולי אני אלך לראות איתו

Funky Fish1

New member
חחח באמת? זה מה שאמרו?

כי לפי דעתי הסרט הזה היה הכי קרוב לספר. הסרט השלישי ממש לא היה קרוב לספר, הוריד קטעים, שמו קטעים במקומות הלא נכונים, ליהקו שחקנים (שלפי דעתי) לא מתאימים... בקיצור-לפי דעתי הסרט ה-4 היה הכי טוב מבין כולם. ותלכי לראות. סה סרט ממש טוב.

הם לא../images/Emo10.gif../images/Emo19.gif../images/Emo42.gif

דמאט, זונות. הרסו הכלללל!! ממתי הינשופייה מחוץ לבצפר?! וממתי הארי עשה מירוץ עם הזנבקרנית? מסביב כ-ל בצפר! חוצפה!! ובכלל לא הראו את הלפריקונים ואת הויליות וזה חרא. נו. ומה זה הקקה הזה של בובאטון ודורמשטרנג?! מה זה ההופעה הזאת בכניסה לבצפר? טפו! הרסו!!! [אבל סדריק דיגורי והתאומים וויזלי..
]

Funky Fish1

New member
לאלאלאלאלא!!!../images/Emo2.gif

הינשופיה הייתה מחוץ לבית ספר? כי אם כן אז לא שמתי לב...
ונכון שהארי לא עושה את כל הסצינה הזאת עם הזנבקרנית ההונגרית, אבל בכל זאת...זה הוסיף לסרט לפי דעתי. וגם אני התעצבנתי שהורידו בערך את כככללל הקטע של אליפות העולם בקווידיץ'-זה אחד הדברים שממש עצבנו אותי כי חצי מהספר הרביעי התמקד בזה... ואני דווקא אהבתי את הכניסה של דורמשטרנג ובבואטון
זה היה יפה. בעע סדריק נראה ממש ממש ממש רע!! הוא אמור ליהיות חתיך בצורה מדהימה שכל הבנות מזילות ריר סביבו!! קרום-שהוא בהחלט חתיך בסרט אמור ליהיות חד גבה עם אף גדול! והוא יותר חתיך מסדריק! אבל הקטע בבית קברות עשו ממש טוב. וולדמורט ממש תואם לתיאור של הספר וגם כל הקטע עם השרביטים שהם הצטלבו וכל זה... לפי דעתי-זה הסרט שהכי תואם את הספר מבין כל הארבעה.

Sweet 8teen

New member
אני חושבת ש..

הקטע עם הזנבקרנית היה מיותר לאללה, הם לא התמקדו בקטעים הנכונים.. הקטע עם הכניסות של בתי הספר הוסיף המון כי זה מדגיש כמה כל אחר רוצה להראות שהו טוב יותר.. קצת הפריע לי שהתקבל מן רושם שבובטאון הוא לבנות בלבד ודורמשטרנג הוא לבנים בלבד. ואני היחידה שחשבה שוולדמורט היה עלוב, לא מפחיד, ומעט עם אופי של ילד בן 3? ועוד משהו, כשדמבלדור סיפר לכל בית הספר על נסיבות מותו של סדריק, וציין את שמו של וולדמורט, זה לא הפריע לאף אחד?! כאילו אפילו אחד לא הניד עפעף!! בכל מקרה שוב, הסרט נפלא! לא תואם לספר אבל נפלא.. וסדריק.. סדריק..
מתה על הבריטים האלה!

Funky Fish1

New member
הממ...לפי דעתי...

הקטע עם הזנבקרנית לא היה מיותר! אני אהבתי
למרות שלא אמרו על שום מירוץ בספר...חחח וגם לי הפריע הקטע שבסרט התקבל הרושם שבובאטון זה בי"ס רק לבנות ודורמשטרנג זה לבנים, אבל לא נורא...חחח וולדמורט דווקא היה טוב! לפי דעתי הוא היה די מפחיד...אותי הוא לא ממש הרשים כי קראתי כבר את הספר וידעתי מה יקרה, אבל לפי חברה שלי שלא קראה את הספרים הוא היה די מפחיד כי אני הייתה זו שהיא מחצה לה את היד
ובאמת מוזר שכשדמבלדור אמר את השם וולדמורט אף אחד מהתלמידים לא הצטמרר או משהו כזה, אבל לא נורא...

לא הייתי אומרת ש...

הם היו נאמנים למקור..היו הרבה דברים שלא היו בדיוק לפי המקור... הבנים מדורמשטרנג הזכירו לי נאצים
ומה פשר הכניסות האלה של בובאטון ודורמשטרנג?חחח נראה כמו להקות מחול... סדריק דיגורי דומה לכולם עם פרצוף עקום
אפילו קרום נראה יותר טוב ממנו... אהבתי ת'קטע שמודי הופך את מאלפוי לנמייה
...דווקא מתאים לו... ואם כבר מדברים על מודי,הוא ממש לא כמו שדמיינתי אותו.ה לפרצוף שלו כמו רטייה אלא להיות בתוך שמורת העין שלו..
קיצר,צריך להכין מגילה שלמה כדי להוכיח עד כמה הנאמנות למקור שואפת ל-0..
אבל בכללי דווקא סרט די טוב..אני נהניתי

מיטל101

New member
אני בשוק ממך../images/Emo12.gif

נכון שהסרט ממש לא דומה לסרט אבל סדריק מכוער? על מה את מדברת?אני וחברות שלי הסכמנו פה אחד שהוא חתיך
ודווקא ממש אהבתי את הכניסות של בובטון ודורמשטרנג...שווה וקרום מכוער יותר מלא יודעת מה... וגם אצלי מודי היה ממש לא מה שחשבתי שהוא יהיה.. במשפט אחד-מי שלא קרא את הספר זה אחלה סרט אבל עם אתה משווה לספר-קקי

ועל זה נאמר...

"על טעם ועל ריח אין להתווכח.."
אני ממש לא חושבת שסדריק חתיך..דמיינתי אותו לגמרי אחרת...
ואם לא שמת לב אמרתי שהסרט לכשלעצמו הוא יפה,כל עוד לא משווים אותו לספר...

Sweet 8teen

New member
../images/Emo15.gif סדריק מדהים../images/Emo70.gif

בהחלט הוא היה אחד הדברים הטובים בסרט הזה =) הסרט באמת היה טוב. בהשוואה לספר יש כמה פאשלות אבל לא נורא.. מבין ארבעת הסרטים הוא בהחלט היה הטוב ביותר. סוף סוף יש במאי שמבין מהחיים שלו (חיוך של מונה ליזה, אינדיאנה ג'ונס, 4 חתונות לוויה אחת ועוד ועוד). בנוסף לזה מצאתי תמונה חביבה זה אורלנדו שלנו עם אחד השחקנים מארי פוטר. מישהי מצליחה לזהות מי זה? זה לוציוס מאלפוי. איך הוא מכיר את ארולנדו? הם שיחקו יחד בבלק הוק דאון (אני מניחה שזה הקשר לפחות). המשך סופ"ש נפלא
רק שתדעו שלא זנחתי את הפורום, אני ממשיכה לקרוא פה על בסיס קבוע רק שאין לי תמיד מה להגיד).

לא אמרתי שהסרט לא טוב../images/Emo12.gif

אמרתי שבכללי זה סרט טוב ואני נהניתי ממנו..הוא בהחלט הטוב ביותר מבין הארבעה,פשוט אמרתי שהנאמנות למקור שואפת ל-0 ועל זה אני חושבת שאין ויכוח...ובקיצור,מי שלא קרא ת'ספר לא יהיו לו טענות על הסרט
אגב,משהו ממש טוב שהיה זה הסצינה בסוף בבית הקברות..וולדמורט-בדיוק איך שדמיינתי אותו..והקטע הזה הוא הכי יפה בסרט לדעתי..
והדרקונים
..לא לא אהבתי ת'סצינה עם הזנבקרנית ההונגרית כי הארי לא נלחם איתה סביב כל הוגוורטס אלא רק בזירה,אבל הדרקונית עצמה..מהממת!!

למעלה