סיכום שבועי

Robin Sparkles

New member
../images/Emo182.gifסיכום שבועי../images/Emo182.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: משהו רע שקרה לך השבוע: אכזבת השבוע: שיר שלא הפסקת לשמוע: התחדשות השבוע: תוכנית השבוע: סרט השבוע: ספר השבוע: מאכל השבוע: יציאת השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: אדם שעשה לך את השבוע: ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: הודגש באמצעות מדגישומטיק

Robin Sparkles

New member
מסכמת../images/Emo9.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע:הלך ממש טוב במבחן בסוציולוגיה (כתבתי 5 עמודים). סיימנו עם ספורט לתמידדדד!!! משהו רע שקרה לך השבוע:כל השרירים שלי תפוסים מאתמול אכזבת השבוע: שיר שלא הפסקת לשמוע:Lily Allen-The Fear skins-wild world http://www.youtube.com/watch?v=3FLgfuDnHk8 התחדשות השבוע:לפטופ
ומגן סיליקון לאייפוד
תוכנית השבוע:סקניס
תכלס אין משו אחר.הפרק של סוף עונה 1 ופרק 2X02 סרט השבוע:יס מן ספר השבוע: מאכל השבוע:שוגי יציאת השבוע:בר מצווה.. משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:3 מבחנים. בראשון,שלישי ורביעי. אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: אדם שעשה לך את השבוע:בת דודה שלי ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע:המורה לתנ"ך הסבירה משו שלמדנו שקשור למאגיה.. תלמידה:"מה זה מאגיה?" תלמיד:"את לא יודעת מה זה מאגיה?! צאי החוצה תקראי מה זה בספריה!"
~~~ תלמיד (בתחילת שיעור):"רציתי להוציא משהו לא זוכר מה.זה מעצבן....." תלמיד:"ספר?מחברת?" תלמיד:"למה שאני אוציא ספר ומחברת??"
~~~ חברה:"הוא עושה רונדלים עם האוטו. צובע ובא" תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: ולסיכום איך עבר עלייך השבוע:בסדר.לפעמים יכול להיות יותר טוב..

Galuush

New member
מסכמת

משהו טוב שקרה לך השבוע: סופ"ש! משהו רע שקרה לך השבוע: סלין סיימה את הסיבוב הופעות... זה אל רע, סתם עצוב לי ואני מתגעגעת להופעה!
אכזבת השבוע: לא יודעת... שיר שלא הפסקת לשמוע: לא שמעתי יותר מדי שירים
התחדשות השבוע: אין תוכנית השבוע: אין סרט השבוע: אין ספר השבוע: "האי של סופייה" מאכל השבוע: כל מיני יציאת השבוע:אין
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: חופש!! והרבה!!! ומומולדת
אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא:
אדם שעשה לך את השבוע:
ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: וואייי הייתה לנו שתיית שחרור למישהי מהצוות ואחרי הדיבורים, כולם הלכו לאכול. אז ראיתי את הרע"ן שלי עם בורקס בכל יד ואחד בפה ואז הוא אמר לי ולעוד מישהי "שלום" עם הבורקס בפה... ואני נשפכתי מצחוק!!! סידרתי לאחי את האינטרנט!! וזה ממש מצחיק אותי כי הוא זה שמבין במחשבים בבית, ועכשיו הוא מרגיש ממש מפגר
והמצחיק הוא, שאני אפילו לא יודעת מה עשיתי
תמונת השבוע:
התוכניות שלי לשבוע הבא: יום ראשון לילה, שני בית, שלישי בסיס, רביעי חמישי בית ויומולדת בחמישי ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: סבבה

Just Freckles

New member
רציתי ללכת להופעה שלה..

הייתי בקיץ בקנדה, וממש רציתי לראות אותה, אבל איך שעזבתי את מונטריאול היא הגיעה לשם. אני והמזל שלי
מזל טוב על היומולדת

Galuush

New member
וואווו... כיף לך שהיית בקנדה!!!../images/Emo99.gif

אני הזמנתי במיוחד שנה לפני
. אני שיגעתי את ההורים שלי, וזה השתלם כ"כ|מואהב|. פשוט חוויה שאני בחיים לא אשכח! הבנתי שהיא כנראה חוזרת לווגאס ב-2010. אני בהחלט מתכננת להיות שם!! מה גם שלפי מה שהבנתי זה בסתיו, ואני בסתיו כבר אהיה אזרחית
. אם תהיה לך עוד הזדמנות כשהיא תחזור להופיע- אני בהחלט ממליצה לך

JAP Noa

New member
"I don’t know how I’m meant to feel anymore."

משהו טוב שקרה לך השבוע: וואי היה לי השבוע הכי מדהים בעולם
ביקרתי בתל השומר ופגשתי את המפקדת שלי מהקורס, שאני הכי אוהבת אותה בעולם והתגעגעתי אלייה בטירוף
ופגשתי את היפות שלי מהקורס
ובכלל, היה שבוע מצוין.
משהו רע שקרה לך השבוע: כל מיני ענייני צבא מבאסים אש.
אכזבת השבוע: מעצמי בעיקר, וגם קצת מהמערכת הזאת.
שיר שלא הפסקת לשמוע: The Fear - Lily Allen
וג'סט דאנס וכלמיני ליידי גאגא מזדמנים. וההההכי הכי הכי - שרה ברילס - One Sweet Love אקוסטי
התחדשות השבוע: טישירט מזארה
וחוצמזה כלום. אולי מחר יהיו עוד.
תוכנית השבוע: וויל וגרייס
סרט השבוע: סקסאנדדהסיטי
סתם כי לא היה לי משהו יותר מעניין לראות
ספר השבוע: לא קראתי כלום. זה לא כאילו היה לי זמן.
מאכל השבוע: פיצה
זה לא כאילו היה משהו יותר שווה. בטח היום בערב נלך לטחון משו שווה
יציאת השבוע: מי יצא? היה צבא.
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: שהשבוע הכי עמוס בעולם יעבור
אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: את כל היפות שלי, אבל זה לא ייקרה השבוע.
אדם שעשה לך את השבוע: ענבלי
באמת שאין עלייה בעולם.
ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: "מי לבחור לקצונה? אולי אני אבחר אותך?" חחחחחחחחחחחחח העברות זה הדבר הכי מצחיק בעולם
אני מתה על הטירוניות האלה.
תמונת השבוע: איןלי כוח
התוכניות שלי לשבוע הבא: חוסר חיים ארוך ומתמשך באדיבות צה"ל
ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: מושלם.
שבוע טוב לכולם

Just Freckles

New member
וויל וגרייס../images/Emo47.gif

אחת ה-סדרות
אני מזה שמחה שאת נהנית בצבא. :)

RayoDeLuz

New member
איזה יום מגניב! :)

משהו טוב שקרה לך השבוע: הכרתי לעומק אנשים חדשים משהו רע שקרה לך השבוע: היו לי מלא שיעורים אכזבת השבוע: לא הספקתי את מה שרציתי להספיק השבוע
שיר שלא הפסקת לשמוע: אם זו אהבה התחדשות השבוע: DVD של היי סקול 3 :- P [יאפ אני מכורה
] תוכנית השבוע: לא יצא לי לראות טיוי
סרט השבוע: אין ספר השבוע: חשבונאות זה נחשב?
מאכל השבוע:פיצה ב1$
יציאת השבוע: שומדבר מיוחד משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: אין ממש.. אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: חברות.. אדם שעשה לך את השבוע: כמה חברות
ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: זה לא ממש משהו אבל סתם מה שקרה לי היום בדרך הבייתה.. איזשהי ילדה קטנה בת 6-7 לא יותר עלתה על האוטובוס הלא נכון [שבמקרה אני הייתי עליו] כי חשבה שהאנשים שהלכו לפניה היו אמה ואחותה... קיצר היא אמרה לנהג שהיא לא רואה את אמא שלה על האוטובוס ומשם התחיל כל הבלאגן... הוא עצר בתחנת אוטובוס הבאה וניסה לאתר את אמא שלה... באותו זמן גם משטרה הייתה..וגם כמה מנוסעי האוטובוס ניסו לעודד אותה... ובקיצר היה שמח..
בסופו של דבר אמא שלה ואחותה אותרו והביאו אותן באוטובוס מיוחד... היה חיבוקים נשיקות וסוף טוב...
תמונת השבוע: אין התוכניות שלי לשבוע הבא: ללמוד ללמוד ונחשו מה? ללמוד! ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: מעניין חחח

Just Freckles

New member
אוי מסכנה הילדה..

קרה לי אותו דבר בסאבויי בניויורק, וזה לא ממש נעים

RayoDeLuz

New member
חח אבל מזל שהכל הסתיים בחצי שעה.. :)

לי אישית לא נראלי שקרה

MeItOsH

New member
מסכמת

משהו טוב שקרה לך השבוע:היה לי אחלה שבוע..כמעט ולא למדתי/הייתי בבצפר.הרגשתי סוף שנה..:p משהו רע שקרה לך השבוע:קיבלתי 58 בתנ"ך.וזה רק כי המורה שונאת אותי.[בלייר והמורה לספרות? קטן עליינו.] אכזבת השבוע:הציון בתנ"ך שיר שלא הפסקת לשמוע:כל השירים החדשים של קלי מ-All I Ever Wanted Kings Of Lion - Use Somebody התחדשות השבוע:שמלה מהממת לפורים,גופיה לבנה,דברים לטיול שנתי תוכנית השבוע:בטי
,דקסטר,אמריקן איידול סרט השבוע:Role Model ספר השבוע:סיימתי את The Whole Truth - David Baldacci מאכל השבוע:ממ..לא יודעת. יציאת השבוע:הברזות מהבצפר לקניון..:p משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:טיול שנתי! של שבוע! אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: אדם שעשה לך את השבוע:החברות ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא:טיול שנתי:]] ולסיכום איך עבר עלייך השבוע:זורם ++

מסכמת..

משהו טוב שקרה לך השבוע:שכחתי מה זה ללמוד לא הייתי כבר שבועיים בבצפר..חוץ מביקורים קצרים שכוללים חזרות לקדם מסיבת סיום...קיבלתי 85 ביחידה שלF שהיא בעצם היחידה בספרות אנגלית שהייתה קשה בטירוף!
ויום רביעי סוף סוף הייתה לנו את המסיבה..שיחקתי אותה בתפקיד ראשי
משהו רע שקרה לך השבוע:אני מוצאת את עצמי יותר מידי משועממת...
אכזבת השבוע:התאכזבתי מהיציאה שהייתה אחרי הקדם מסיבת סיום..
שיר שלא הפסקת לשמוע:Stop This Train - John Mayer John Mayer: Dreaming With a Broken Heart Kara's Flowers - Good At Being Gone שאלה בעצם הלהקה הראשונית של M5... ושירים של קולדפליי. התחדשות השבוע:סריגים של סוף עונה,ושתי שמלות חמודות אחת מ24/7 ושכחתי איך קוראים לחנות השנייה..
תוכנית השבוע:גוסיפ..סוף כל סוף התחלתי לראות את העונה השנייה!
,הטופ מודל ובטי... סרט השבוע:משחק של מלכים...זה מהסרטים שרואים בלי ברירה!
ספר השבוע:הספרים של ספרות.
מאכל השבוע:פיצה..זה כל מה שהשכבה שלי הזמינה בחזרות!
יציאת השבוע:קדם מסיבת הסיום!!! משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:יש לי שני טיולים עוד לא בחרתילמה מהם אני יוצאת.... אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא:הלוואי שאני אוכל לראות כמה שיותר חברות.... אדם שעשה לך את השבוע:השכבה המדהימה/חולה שלי! ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע:היום אחיות שלי רבו אז אחותי(בת15) עושה לשנייה(בת ה12) "איה נראה לי איבדתי את חוש הטעם כי נשכתי את הלשון"אז אחותי אומרת לךה "אני רואה",אז שאלתי אותה איך היא יודעת והיא עונה לי"רואים שהיא איבדה את חוש הטעם היא לובשת אדום עם טורקיז וחום" פשוט לא הפסקתי להיקרע!
תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא:או מסע ישראלי או מסע גיבוש של ש"ש. ולסיכום איך עבר עלייך השבוע:סבבה רצח!

Just Freckles

New member
מסכמת ../images/Emo13.gif

אני יוצאת מחר לטיול שנתי, ואני אחזור יום שני בערב. אנחנו הולכים לאזור הר מירון וצפת, ואמור לרדת לנו שלג! אמןאמןאמןןןןן שירד. משהו טוב שקרה לך השבוע: סגרתי סופית עם סבתא שלי שאנחנו טסות לרומא בסוף מרץ
המבחן באנגלית הלך ממש טוב, ירד גשם. משהו רע שקרה לך השבוע: המבחן במתמטיקה, לעומת זאת.. לא הלך משהו
אכזבת השבוע: חברה שלי.. שיר שלא הפסקת לשמוע: Almost lover- A fine frenzy, Near to you- A fine frenzy. שני שירים מדהימים, ובכלל כל השירים של הלהקה יפים
התחדשות השבוע: סוודר מזארה, חולצה מקסטרו, שני לקים, דברים לתחפושת תוכנית השבוע: חברים. אני יכולה לראות אותו פרק 10 פעמים ולצחוק מאותן בדיחות כל הזמן
סרט השבוע: היץ' ספר השבוע: פסיעות על רצפת הזמיר מאכל השבוע: ואפל עם שוקולד צ'יפס ונוגט במקס ברנר. יאמי
יציאת השבוע: עם אחת החברות לקניון ביום חמישי משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: הטיול השנתי
אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: אממ.. המדריך? חחח אדם שעשה לך את השבוע: סבתא, כפרעליה(יצאתי פרחה
) ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: להנות בטיול השנתי ולחרוש למבחן במדעים ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: סבבה :)

../images/Emo60.gifאיזה יופי:)

עכשיו אני רואה שאת מסתכלת על עוד סדרות שאני רואה... כמו "איך פגשתי את אמא"

למעלה