סיכום שבועי

Robin Sparkles

New member
../images/Emo182.gifסיכום שבועי../images/Emo182.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: משהו רע שקרה לך השבוע: שיר שלא הפסקת לשמוע/שיר השבוע: התחדשות השבוע: תוכנית השבוע: סרט השבוע: ספר השבוע: מאכל השבוע: יציאת השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: משהו שאתה לא מצפה לו בשבוע הבא: אדם שעשה לך את השבוע: אדם שהרס לך את השבוע: אדם שאתה רוצה/לא רוצה לפגוש בשבוע הבא: ציטוט/יציאת/מילת השבוע: תמונת השבוע: התוכניות לשבוע החדש: מסקנת/ות השבוע: משהו להוסיף: סופ"ש מהנה לכולם!!
ולמי שצם (או מי שמנסה כמוני
) אז שיהיה צום קל.ומי שלא צם-בתאבון!

Robin Sparkles

New member
החלפתי חתימה../images/Emo9.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע:איןאיןאין משהו רע שקרה לך השבוע:חזרה לי האלרגיה תוך יום,הלכתי לאישפוז,התעפלתי שם,היה לי לחץ דם נמוך (91/62),נשארתי בבית חולים עד 2 בלילה,חזרתי הביתה,הקאתי (no more vomit-clean since 01'-מי שרואה איך פגשתי את אמא יבין
).העיקר שעבר,למרות שהראש שלי כואב מכל הסיפור הזההזה
שיר שלא הפסקת לשמוע/שיר השבוע:Esmée Denters - Outta Here cheap trick-voices מHIMYM
The Last Goodnight-Pictures of you The Verve - Bittersweet Symphony התחדשות השבוע: תוכנית השבוע:איך פגשתי את אמא! ורק בגלל זאת הסדרה הראשונה שהתחלתי לראות מהפרק הראשון ששודר ולא מהאמצע.ריספקט לעונה הדשה!!
סרט השבוע: ספר השבוע: מאכל השבוע:אין לי תאבון בכלל...אבל אכלתי אוראו עם חלב שזה תמיד כיף
יציאת השבוע:בית חולים? היה כיף בטירוף!!! NOT משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:עונה חדשה של עקרות בית נואשות שמתחילה בערב כיפור
וחג. וסושי עם בת דודה שלי (שאין עליה) שבדיוק השתחררה מהצבא אז קבענו שנלך לאכול סושי
משהו שאתה לא מצפה לו בשבוע הבא: אדם שעשה לך את השבוע:דוקטור אוהד שהיה נחמד וטיפל בי יפה
חח אדם שהרס לך את השבוע: אדם שאתה רוצה/לא רוצה לפגוש בשבוע הבא: ציטוט/יציאת/מילת השבוע:מאיך פגשתי את אמא: http://www.youtube.com/watch?v=syp6d8qpscQ&NR=1 תמונת השבוע:perfection.גם איימי וגם יו 2
התוכניות לשבוע החדש:הרבההרבה סדרות יפות
מסקנת/ות השבוע:עליך לשים את אחוריך בעבר משהו להוסיף:

Born To Try1

New member
עונה../images/Emo9.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: לא זכור לי משהו כזה
משהו רע שקרה לך השבוע:
שיר שלא הפסקת לשמוע/שיר השבוע: the way I loved you-Taylor swift התחדשות השבוע: חולצה חדשה
תוכנית השבוע: אחת שיודעת, האלופה. סרט השבוע: הסרט היחיד שראיתי השבוע-"הברית" ספר השבוע: רומן רוסי-מאיר שלו. מאכל השבוע: נקניקיות
יציאת השבוע: "לפני שהוא יצא מהמכונית הוא נראה מזה טוב"
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: סוף הצום
משהו שאתה לא מצפה לו בשבוע הבא: אממ...הצום? אדם שעשה לך את השבוע: אין כזה. לפחות לא השבוע
אדם שהרס לך את השבוע: אחמ...אין תגובה
אדם שאתה רוצה/לא רוצה לפגוש בשבוע הבא: ....... ציטוט/יציאת/מילת השבוע: "I dare you to move" תמונת השבוע: as always
התוכניות לשבוע החדש: יש כמה אבל אני לא יודעת אם כדאי לדחות
מסקנת/ות השבוע: אם אין אני לי, מי לי?
משהו להוסיף: סוף שבוע נעים ורגוע
XOXO

JAP Noa

New member
"It Could Be A Sweet Dream Or A Beautiful.."

Nightmare..
משהו טוב שקרה לך השבוע: הייתי בדיוק יומיים בצבא, ואני פשוט מתתתתתה על זה
היה לנו טיול טייסת מצחיק ממממש, ואתמול הייתי בחופש, נחתי מלללללללא וגם נסעתי לת"א עם חברות. קיצר היה שבוע כמעט מושלם.
משהו רע שקרה לך השבוע: אחרי שיחה טעונה עם המפקדת שלי, אני שוב לא יודעת מה אני רוצה לעשות. פתאום יש לי ספקות אם אני רוצה להישאר או לעזוב. דיי נמאס לי מכל העסק הזה האמת.
שיר שלא הפסקת לשמוע/שיר השבוע: סווווווווויט דרימז - ביונסה.
אני ח-י-י-ב-ת להיות בהופעה שלה בינואר.
התחדשות השבוע: 2 סווצ'רטים מהיינס [נסחפתי איתם בשבועיים האחרונים], מחזיק מפתחות מהמם, שרשרת ממגנוליה שקיבלתי מהבנות ליומולדת, מלאמלא קראפטס [2 קופסאות עץ, שלט לדלת, מדבקות מים, אקריליק, עפרונות..קיצר הרבה אמנות שלא ישעמם לי ביום כיפור.
] והדיוידי של עונה 2 של גוסיפגירל, ככה שבטוח לא ישעמם לי.
תוכנית השבוע: בטיייייייייייייייייייייייייייייייי.
וגם גוסיפ ו-90210.
סרט השבוע: ווואי אתמול ראיתי התחלות של איזה 70000 סרטים עד שהחלטתי מה בא לי. בסוף החלטתי שבא לי קונפיישנז אוף שופוהוליק ועוד לא התחלתי לראות. [גרועה
] אבל בטוח הוא.
ספר השבוע: חוט של חסד. מדהיםםםםםםםםםםםםםםםם. מומלץ בחום.
מאכל השבוע: צ'וקלטצ'יפס קוקיזזזז שהכנתי בעצמי
יציאת השבוע: אתמול.
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: חופפפפפפפפש ראשון - שני. קצת בסיס ואז הדממת סוכות.
נשארו לי רק 3 ימים בצה"ל בלי דרגה!
משהו שאתה לא מצפה לו בשבוע הבא: כלום..דווקא בא לי בטוב שבוע הבא.
אדם שעשה לך את השבוע: החברות המדהימות שליייייייייי.
אדם שהרס לך את השבוע: מי שבדר"כ אוחזת בתואר הזה.
אדם שאתה רוצה/לא רוצה לפגוש בשבוע הבא: את כולםםםםםםםם.
ציטוט/יציאת/מילת השבוע: "אבבבבבבבבבבבבל למה יש להם טלוויזיות בשירותים?" "זה מממממממממש נראה כמו הטייסת שלי."
תמונת השבוע:
התוכניות לשבוע החדש: ראשון - שני חופפפפפפפפפפפש..ומאחר ואני לא צמה וכל הדברים האלה אז יש לי הרבה תוכניות, שלישי רביעי חמישי צבא ואזזזזזזז הדממת סוכות המבורכת
מסקנת/ות השבוע: Don't Look Back With Anger..
משהו להוסיף: שיהיה לכולם סופ"ש מדהים
וגמר חתימה טובה וצום קל למי שצם.
הודגש באמצעות מדגישומטיק

RayoDeLuz

New member
תתחדשי על החתימה :)

משהו טוב שקרה לך השבוע: התקבלתי להתנדב בגן ילדים והתחלתי להתנדב בבית ספר של אחותי משהו רע שקרה לך השבוע: סתם אחותי מעצבנת גררר שיר שלא הפסקת לשמוע/שיר השבוע:happy של ליאונה לואיס וfor good של wicked בביצוע של abbey umali... התחדשות השבוע: גופיות ו2 סווצ'רים.. תוכנית השבוע: 90210, גוסיפ גירל, DWTS, SYTYCD סרט השבוע:love happens עם ג'ניפר אניסטון ואארון אקהרט..
ספר השבוע:piece of work מאכל השבוע: פלפלים ממולאים יציאת השבוע: אתמול עם אמא משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: להמשיך את ההתנדבות משהו שאתה לא מצפה לו בשבוע הבא: נאדה אדם שעשה לך את השבוע: הילדים בכיתה אדם שהרס לך את השבוע: אחותי אדם שאתה רוצה/לא רוצה לפגוש בשבוע הבא: אין ציטוט/יציאת/מילת השבוע: "'forever' is something that we all scare of" מתוך מגרש ביתי.. תמונת השבוע: מתוך הסרט love happens התוכניות לשבוע החדש: אין ממש מסקנת/ות השבוע: the future belongs to those who believe in the beauty of their dreams.. משהו להוסיף: נאופ

Shexy Peanut

New member
יאללה

משהו טוב שקרה לך השבוע: אני וחברה שלי מצאנו עבודה מוכנה של אחותה הגדולה בספרות שאנחנו צריכות D: משהו רע שקרה לך השבוע: אני חולה שיר שלא הפסקת לשמוע/שיר השבוע: וואו יש המון: Kid Cudi - Make Her Say (feat. Kanye West and Common) Pin Me Down - Pretty in Pink Santogold - Say Aha Jay-Z Feat Santogold - Brooklyn (Go Hard) Santogold - L.E.S. Artistes Santogold - My Superman התחדשות השבוע: - תוכנית השבוע: גיבורים, דם אמיתי, 90210 סרט השבוע: לא ראיתי משהו מעניין ממש אולי ההנגובר ספר השבוע: משהו שאני קוראת לבצפר 'כל החיים לפניו' וNew Moon באנגלית מאכל השבוע: פיצה ותה ועוגת דבש עם גלידת וניל ומייפל. לגמרי
יציאת השבוע: יום כיפור? משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: סוכות, ווליום ערד אולי. משהו שאתה לא מצפה לו בשבוע הבא: - אדם שעשה לך את השבוע: - אדם שהרס לך את השבוע: - אדם שאתה רוצה/לא רוצה לפגוש בשבוע הבא: - ציטוט/יציאת/מילת השבוע: הייה יומולדת לחברה שלי עם כמה חברות וידידים במסעדה כזאת. בכל מקרה לקחתי מלח בשביל לשים על הצ'יפס כשלפתע ידיד טוב שלי שישב לידי צעק ממש בקול רם "דיי עם הנתרן כלורי!!!"
תמונת השבוע: - התוכניות לשבוע החדש: אממ לנסוע לים כל הליילה כזה, ווליום ערד ועוד כל מיני לא יודעת. מסקנת/ות השבוע: לתחזק את הפייסבוק זה הרבה עבודה
(יש לי שתי חוות, שתי מסעדות, אקווריום, חיית מחמד חחח
) משהו להוסיף: שיהיה לכולם חג שמח וחופש מהנה :)

למעלה