סיכום שבועי

Robin Sparkles

New member
../images/Emo182.gifסיכום שבועי../images/Emo182.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: משהו רע שקרה לך השבוע: שיר שלא הפסקת לשמוע/שיר השבוע: התחדשות השבוע: תוכנית השבוע: סרט השבוע: ספר השבוע: מאכל השבוע: יציאת השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: משהו שאתה לא מצפה לו בשבוע הבא: אדם שעשה לך את השבוע: אדם שהרס לך את השבוע: אדם שאתה רוצה/לא רוצה לפגוש בשבוע הבא: ציטוט/יציאת/מילת השבוע: תמונת השבוע: התוכניות לשבוע החדש: מסקנת/ות השבוע: משהו להוסיף:

Robin Sparkles

New member
"if only a heart could be as white as snow.."

משהו טוב שקרה לך השבוע:אין משהו מיוחד. אולי זה שדואגים להביא לי חמת חלילים
בן דוד של אמא שלי שהבת שלו התחתנה עם סקוטי
אמר שהוא ינסה לארגן לי
וככה הוא יחסוך לי כמה אלפים בעתיד..תמיד אמרתי שצריך לנצל קשרים משפחתיים
משהו רע שקרה לך השבוע:אבא שלי דיבר עם הוט בטלפון על הצטרפות והרגשתי שחרב עולמי..אבל כנראה מהשיחת טלפון איתם הוא הבין שלא כדאי שיר שלא הפסקת לשמוע/שיר השבוע:U2-Unknown Caller U2-Breathe U2-I'll Go Crazy If I Don't Go Crazy Tonight במיוחד בהתחלה כשהקול של בונו נהייה גבוה
U2-Magnificent U2-White As Snow
שיבואו כבר לארץ!!!!!!
התחדשות השבוע: תוכנית השבוע:גוסיפ גירל והעשב של השכן סרט השבוע:טראנסאמריקה.וגם האמת המכוערת
ספר השבוע: מאכל השבוע:עוגיות שיבולת שועל
מי היה מאמין שאני יאכל את זה...במיוחד כשיש בזה קמח מלא יציאת השבוע:טיול עם המשפוחה
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:משהו שאני מחכה לו אמור להגיע
משהו שאתה לא מצפה לו בשבוע הבא: אדם שעשה לך את השבוע:אחותי אדם שהרס לך את השבוע: אדם שאתה רוצה/לא רוצה לפגוש בשבוע הבא: ציטוט/יציאת/מילת השבוע:היינו אצל דודים שלי בסוכה... דודה שלי:"יש פה מקום ריק של מי זה?" אני:"של אליהו הנביא"
אני וחגים זה שני דברים שונים
תמונת השבוע:הדבר הכי מצחיק שראיתי חחחחחחח
התוכניות לשבוע החדש: מסקנת/ות השבוע: משהו להוסיף:

JAP Noa

New member
"It Could Be A Sweeeeeet Dream.."

משהו טוב שקרה לך השבוע: הההההההההדמממה. הייתי בת"א, פגשתי אנשים שאני מממש אוהבת
והיייתי בחופפפפפפפפפפפפש. וגם צייירתי הרבה, סיימתי כלמיני דברים שרציתי להכין.
משהו רע שקרה לך השבוע: כלוםכלוםכלום.
שיר שלא הפסקת לשמוע/שיר השבוע: הפלייליסט של גלגל"צ שממש חסר לי כשאני לא בצבא
והדיסק המדהים של אביתר בנאי. מלך.
התחדשות השבוע: ווווווואי יש מלא והן כיפיות!! אקריליקים במלאמלא צבעים, לוחות קנבס, מכחולים, גליטרז, מפל, טפטים, 2 ספרים מממש אדירים, בובה חמודה לפלאפון [מושפעת], סלסלה קלועה בטורקיז לחדר [היא פשוט מקסימה], ג'ינס מקסטרו וסריג.
תוכנית השבוע: XOXO Gossssssip Girl..ראיתי עונה 1 מהתחלה וזה כזה נוסטלגי ומושלם.
סרט השבוע: לקחתי את אחותי לראות סרט עם אוגרים שמצילים את העולם בקולנוע, דווקא היה חביב. חחחחח.
ספר השבוע: ווווווואי סיימתי את ראש העיר של שדרות לקסינגטון - מדהים. מעולה. מרגש מממש ומכניס לפרופורציות [כמו כל הספרים שאני קוראת בזמן האחרון] ובעיקר גורם לך לרצות לקום ולשנות משהו.
מאכל השבוע: עוגת מנגו שאני ואמא הכנו. יצא מדהייייייייייייייייים. מומלץ בחום.
יציאת השבוע: כל השבוע היה יציאה אחת גדולה
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: המוווווווווווווווון דברים נפלאים
משהו שאתה לא מצפה לו בשבוע הבא: לחזור לצבא? למרות שזה לא ממש נכון כי אפילו על זה בא לי.
אדם שעשה לך את השבוע: פוצקייייי שלי. כפרוטעלייה.
אדם שהרס לך את השבוע: לא היה כזה.
אדם שאתה רוצה/לא רוצה לפגוש בשבוע הבא: רוצה לפגוש את אהובותיייי בתקווה שזה יילך.
ציטוט/יציאת/מילת השבוע: תמיד יש לי בראש דברים מצחיקים אבל אף אחד לא יבין אותם.
תמונת השבוע:
התוכניות לשבוע החדש: מחר יש פמילי גדרינג עם אנשים שלא ראיתי מלא זמן, וזה אצל בנידודים שלי
, בערב להתכונן נפשית ופיזית להליכה לצבא [חחחחחחחחח זה נשמע ממש רע. אני צריכה להכין עוגיות למשרד, להכין לי אוכל לא.צהריים, לסדר את המדים..כל הדברים שלא עשיתי כמעט שבועיים.
], ביום ראשון לקבל רב"טטטטטטטט טנקיו ווורי מאצ'!!!11
ושאר השבוע נראהלי רגיל..נסיעות במסגרת התפקיד, בסיס וכאלה. דודים שלי מארה"ב באים ביום שלישי בערב לבקר. חוצמזה הכל יוז'ואל
מסקנת/ות השבוע: לייייייייייייייייייף איז פרפקט כשאתה בחופש
משהו להוסיף: הקבוע שלי, תנו חיוך, ה-כ-ל לטובה!
הודגש באמצעות מדגישומטיק

אחלה של סיום של השבוע =]]] [זהירות חפירה]

משהו טוב שקרה לך השבוע: אין היה שבוע מהסרטייםםם! קודם כל התפלשתי לדייט של אמא ושל אבא [עם רשותם] ביום ראשון, יום שני הייתי בבית ספר של אחותי בהתנדבות-היה משעשע, יום שלישי התחלתי להתנדב בגני ילדים (שעה וחצי בכל גן... בגן אחד הם בני שנתיים בערך ובגן השני בני 3-4)- היה כיף ברמוותת כי היה באחד הגנים שיעור מדעים הראשון ובגן השני הם מתוקים לאללה+ אני והאחים שלי הכנו סרטון לסבא שלנו ליום הולדת שחל ביום רביעי, יום רביעי שוב הייתי בבית ספר אבל הפעם הייתה לי שיחה מעניינת עם אחד הילדים על אוגרים (XD)+ הגעתי להסכם עם המורה שאני אקרא סיפור לפני כל הכיתה בשבוע הבא, אתמול (יום חמישי) הייתי שוב בגנים- היה מדהיםם ולאט לאט הילדים מתחילים לסמוך עליי + הם למדו הרבה על שמחת תורה (אלו גנים יהודים), והיום הזמנתי כרטיס למופע של So You Think You Can Dance Canada בעיר הסמוכה ואני בשורה 12(!!!) בFLR+ פגשתי את המנהלת לשעבר שלי (היא המנהלת של אחותי בבית ספר) ודיברתי איתה קצת+ קבעתי לעצמי ראיון להתקבל לעבוד בקייטנת חורף באותו מקום שאני מתנדבת בגנים..
משהו רע שקרה לך השבוע: עניינים משפחתיים
שיר שלא הפסקת לשמוע/שיר השבוע: NENA של כמעט מלאכים ושירים בגן.. זה נתקעעע ליייי XD התחדשות השבוע: מטען לסללות של AA שמחברים למחשב XD תוכנית השבוע: גוסיפ גירל(עוד לא ראיתי עדיין אבל אני בטוחה שאני אוהב), 90210, מגרש ביתי, DWTS סרט השבוע: the invention of lying (הסרט שאמא ואבא הלכו בתור דייט ופלשתי) ספר השבוע: על גורילות XD מאכל השבוע: קציצות גזר ובשר של אמא יציאת השבוע: כל השבוע היה יציאות XD משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: גנים, ראיון, והתנדבות בבית ספר משהו שאתה לא מצפה לו בשבוע הבא: אין אדם שעשה לך את השבוע: הילדים
אדם שהרס לך את השבוע: אין אדם שאתה רוצה/לא רוצה לפגוש בשבוע הבא: אין ציטוט/יציאת/מילת השבוע: מתוך השיר FIFTEEN של טיילור סוויפט שיצא לו הקליפ השבוע : "Cuz when you're fifteen, somebody tells you they love you You're gonna believe them And when you're fifteen Feelin' like there's nothin to figure out" תמונת השבוע: יש תמונות של הכלב אבל הן לא על המחשב שלי התוכניות לשבוע החדש: בית ספר של אחותי, גנים, ראיון... לא חסר... מסקנת/ות השבוע: בחיים יש עליות וירידות =] משהו להוסיף: שבוע מדהים שיהיה לכםםם =]]

jasika siton

New member
מסכמת :]

משהו טוב שקרה לך השבוע: אממ כל היציאות של השבוע :] משהו רע שקרה לך השבוע: לא משהו מיוחד. שיר שלא הפסקת לשמוע/שיר השבוע: אמ, אין כזה התחדשות השבוע: אין תוכנית השבוע: גוסיפ וגיבורים סרט השבוע: " קיץ של סוטול " לא סיימתי אותו D: ספר השבוע: מאכל השבוע: שניייצל יציאת השבוע: כל השבוע נראלי .. משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: ממ תאוריה :] משהו שאתה לא מצפה לו בשבוע הבא: בציפר .. אדם שעשה לך את השבוע: ג'ף אדם שהרס לך את השבוע: לא היה. אדם שאתה רוצה/לא רוצה לפגוש בשבוע הבא: רוצה את רןןןן ציטוט/יציאת/מילת השבוע: נסעתי לבן שמן, עכשיו כדי להגיע לשם היינו צריכים לקחת אוטובוס וירדנו בתחנה המרכזית של לוד. חיפשנו שם מונית וזה.. פתאום אחד נראה כמו ילד בן 15 ניגש לידיד שלי עושה לו " את רוצה את זה ? 300 שקל אצבע " מראה לו אצבע של חשיש.. הידיד שלי כולו כזה " מה זה ? שוקולד קינדר ? " זה היה מצחיק S: - ידיד שלי סיפר לי סיפורים על ידיד אחר שלי שהוא חבר שלו : פעם אחת הוא ישב בכיתה שהיינו בכיתה ב' או ג'.. והוא היה ילד שאף לא מצביע בשיעור בחיים הוא לא היה מרים אצבע. אז המורה לחשבון שאלה כמה זה 1+1.. כולם הצביעו וגם חן הצביע, אז המורה התלהבה, בחרה בו כי זאת הפעם הראשונה שהוא מצביע, והוא כזה " אפשר לצאת לשירותים ? " - עוד סיפור עליו שהוא סיפר לי : שהיינו בכיתה ב' אז הוא תמיד היה בא מבולגן, בלי קלמר בלי תיק בלי כלום.. תמיד אבא שלו היה צריך לבוא באמצע השיעור להביא לו דברים. יום לפניי זה היינו בסרט כל השכבה והשחקן הראשי היה עורך דין. אז למחרת בביצפר חן התיישב עם ספרים, מזוודה קטנה שחורה כזאת, סידר את השיער את הבגדים.. שם מחברת מסודרת ועט על השולחן וישב עם ידיים על השולחן כמו איש בוגר. המורה באה אליו עושה לו " ואו חן.. איזה שינוי, מה, תפסת את עצמך בידיים ? " והוא ענה לה בשיא הרצינות " לא, אני עורך דין. " תמונת השבוע: התוכניות לשבוע החדש: לעבור תאוריה סופסופפפפפ מסקנת/ות השבוע: אין .. משהו להוסיף: שבת שלום :)

GossipKid

New member
אתם יודעים, צריך פחות שרשורים כאלה..

של סיכום שבוע והתפקדות בפורום ויותר אשכולות פעילות כדי שהפורום יהיה מלא חיים! יאללה בלאגן.

למעלה