שאלון

Robin Sparkles

New member
../images/Emo182.gifשאלון../images/Emo3.gif../images/Emo182.gif

1. שם: 2. גיל: 3. תאריך לידה: 4. כינוי: 5. איך היית רוצה שיקראו לך? 6. שם אהוב לבנים: 7. שם אהוב לבנות: 8. אוכל אהוב: 9. צבע אהוב: 10. באיזה צבע המקלדת שלכם? 11. דמות אהובה מסרטי ילדים: 12. דמות אהובה מהתנך: 13. שמאלני/ ימני? 14. סרט אהוב: 15. ספר אהוב: 16. מה אתה לובש עכשיו? 17. מקצוע לימודים אהוב: 18. מקצוע לימודים שנוא: 19. כיתה: 20. מגמת לימוד: 21. מס' אחים: 22. שמות שלהם: 23. איך קוראים למחנך/ת שלך? 24. מה אתה הכי אוהב לשים בסנדוויץ' בבוקר? 25. כמה קיבלת במבחן האחרון? 26. באיזה מקצוע זה היה? 27. מתי בפעם האחרונה: התקלחת? נרדמת בשיעור? אכלת משהו? שרת? שמעת גלגלצ? אמרת למישהו/י שאתה אוהב אותו/ה? עשית קניות? היית חולה? נחתכת? ראית סרט? החזקת תינוק? נסעת באוטובוס? חיבקת מישוה? הכנת שיעורים? נסעת ברכבת? היית במסעדה? לא ישנת כל הלילה? זה או זה: תפוז או תפוח? מלון או אבטיח? חורף או קיץ? לריב עם אח שלך או עם חבר שלך? שבת או יום חול? יום ראשון או יום חמישי? שיעור חופשי או להתשחרר מוקדם? מבחן או עבודה? מתמטיקה או אנגלית? סוודר או מעיל? ירושלים או ת"א? הצפון או הדרום? החרמון או אילת? חו"ל או הארץ? אולמרט או עמיר פרץ? חסה או כרוב? חמוצים או זיתים? אפרסק או שזיף? מיץ פטל בטעם פטל או בטעם תפוזים? וניל או שוקו? נענע או תפוז? אייסיקיו או מסנג'ר? מעריב או ידיעות? חרדים או ערבים? מתנחלים או ערבים? חיות מחמד: רגיש לדיגדוגים: קעקועים: הדברים האחרונים שעשית: ספר שקראת: סרט מפחיד: סרט בקולנוע: שיר ששמעת: השיר שנתקע בראש: האיש שהתקשרת אליו: האיש שהתקשר אליך: תוכנית טלוויזיה שראית: אדם שחשבת עליו:

Robin Sparkles

New member
ירד גשם!../images/Emo9.gif

1. שם:כרמית 2. גיל:17 3. תאריך לידה: 7.6.91 4. כינוי:כרמיתי 5. איך היית רוצה שיקראו לך? 6. שם אהוב לבנים:דניאל,ירין 7. שם אהוב לבנות:דניאל 8. אוכל אהוב:איטלקי,סושי 9. צבע אהוב:ירוק 10. באיזה צבע המקלדת שלכם?שחור וכסף 11. דמות אהובה מסרטי ילדים:סימבה
12. דמות אהובה מהתנך:אין על חמורבי!
13. שמאלני/ ימני?ימנית 14. סרט אהוב:מלך האריות 1,אהבה בתפריט 15. ספר אהוב:יומני הנסיכה 16. מה אתה לובש עכשיו?טרנינג היינס עם גומי למטה וקפוצ'ון 17. מקצוע לימודים אהוב:ספרות 18. מקצוע לימודים שנוא:אזרחות 19. כיתה:י"ב 20. מגמת לימוד:פסיכו-סוציו 21. מס' אחים:2 22. שמות שלהם: 23. איך קוראים למחנך/ת שלך?יוסי 24. מה אתה הכי אוהב לשים בסנדוויץ' בבוקר?אני קונה אוכל 25. כמה קיבלת במבחן האחרון?92 26. באיזה מקצוע זה היה?תנ"ך 27. מתי בפעם האחרונה: התקלחת?לפני שעה בערך נרדמת בשיעור?מזמן אכלת משהו?כשהיה האח הגדול שרת? שמעת גלגלצ? אמרת למישהו/י שאתה אוהב אותו/ה? עשית קניות?אתמול היית חולה?לפני חודש ומשו נחתכת? ראית סרט?אתמול החזקת תינוק?לפני שנתיים נסעת באוטובוס? חיבקת מישוה? הכנת שיעורים? נסעת ברכבת? היית במסעדה?לפני שבוע לא ישנת כל הלילה?בחופש הגדול זה או זה: תפוז או תפוח?לא אוהבת מלון או אבטיח?לא אוהבת חורף או קיץ?חורף לריב עם אח שלך או עם חבר שלך?עם אח שלי שבת או יום חול?שבת יום ראשון או יום חמישי?חמישי. שונאת ימי ראשון! שיעור חופשי או להתשחרר מוקדם?להשתחרר מוקדם מבחן או עבודה?עבודה מתמטיקה או אנגלית? מתמטיקה סוודר או מעיל?מעיל ירושלים או ת"א?ת"א. לא אוהבת את ירושלים בכלל הצפון או הדרום?דרום החרמון או אילת?אילת חו"ל או הארץ?חו"ל אולמרט או עמיר פרץ? חסה או כרוב?חסה חמוצים או זיתים?לא אוהבת אפרסק או שזיף?לא אוהבת מיץ פטל בטעם פטל או בטעם תפוזים?לא אוהבת חח וניל או שוקו?וניל נענע או תפוז?לא אוהבת אייסיקיו או מסנג'ר?מסנ מעריב או ידיעות?ידיעות חרדים או ערבים? מתנחלים או ערבים? חיות מחמד: כלב וחתול (ששוקל 9 קילו ד"א..) רגיש לדיגדוגים: ככה ככה קעקועים:אין. אבל הייתי רוצה לעשות אחד..בטח בעתיד הדברים האחרונים שעשית: ספר שקראת: סרט מפחיד:אימה באמיטוויל
אין יותר מפחיד מזה סרט בקולנוע: שיר ששמעת: ביוטיפול דיי של יו2
השיר שנתקע בראש:כלמיני האיש שהתקשרת אליו: האיש שהתקשר אליך: חברה תוכנית טלוויזיה שראית: עקרות בית נואשות אדם שחשבת עליו:

MeItOsH

New member
בוקר ../images/Emo42.gif

1. שם:מיתר 2. גיל:16 3. תאריך לידה:20.6 4. כינוי:Meitoshka 5. איך היית רוצה שיקראו לך?אני בסבבה עם השם שלי 6. שם אהוב לבנים:דן 7. שם אהוב לבנות:סוואנה,פיית' 8. אוכל אהוב:ממ..סושי..ובלינצ'ס של אימא 9. צבע אהוב:שחור אדום ורוד 10. באיזה צבע המקלדת שלכם? שחורה 11. דמות אהובה מסרטי ילדים:סינדרלה
12. דמות אהובה מהתנך:דבורה השופטת 13. שמאלני/ ימני?ימנית 14. סרט אהוב:יש המוווווווון.אבל נלך על היומן. 15. ספר אהוב:כל ספר של דיוויד באלדאצ'י. 16. מה אתה לובש עכשיו?פיג'מה 17. מקצוע לימודים אהוב:היסטוריה 18. מקצוע לימודים שנוא:תנ"ך 19. כיתה:יא 20. מגמת לימוד:שילוב של הומאני ומדעי 21. מס' אחים:2 22. שמות שלהם:קורל ויטיב 23. איך קוראים למחנך/ת שלך?לילך
24. מה אתה הכי אוהב לשים בסנדוויץ' בבוקר?חמאת בוטנים וריבה
25. כמה קיבלת במבחן האחרון?93 בהיסטוריה!!![וזה לא מספיק לי:(] 26. באיזה מקצוע זה היה?היסטוריה..
27. מתי בפעם האחרונה: התקלחת?אתמול בערב נרדמת בשיעור?לא זכור לי אי פעם שנרדמתי בשיעור אכלת משהו?עכשיו שרת?לפני כמה דקות שמעת גלגלצ?מזמן אמרת למישהו/י שאתה אוהב אותו/ה?נראלי שאתמול עשית קניות?יותר מדי מזמן
היית חולה?כל השבוע האחרון נחתכת?שבוע שעבר בגדנ"ע ראית סרט?נראלי שביום שבת או ראשון החזקת תינוק?מזמן נסעת באוטובוס?אתמול חיבקת מישוה?אתמול הכנת שיעורים?אמממממ.....שאלה טובה. נסעת ברכבת?בחופש הגדול היית במסעדה?לפני שבועיים נראלי לא ישנת כל הלילה?לפני איזה חודשיים זה או זה: תפוז או תפוח?תפוח מלון או אבטיח?אבטיח חורף או קיץ?קיץ לריב עם אח שלך או עם חבר שלך?אח שבת או יום חול?יום חול יום ראשון או יום חמישי?חמישי שיעור חופשי או להתשחרר מוקדם?להשתחרר מוקדם מבחן או עבודה?מבחן מתמטיקה או אנגלית?אנגלית סוודר או מעיל?מעיל ירושלים או ת"א?ת"א הצפון או הדרום?צפון החרמון או אילת?אילת חו"ל או הארץ?חו"ל אולמרט או עמיר פרץ?אולמרט חסה או כרוב?חסה חמוצים או זיתים?חמוצים אפרסק או שזיף?אפרסק מיץ פטל בטעם פטל או בטעם תפוזים?פטל וניל או שוקו?וניל נענע או תפוז?תפוז אייסיקיו או מסנג'ר?אייסיקיו מעריב או ידיעות?ידיעות חרדים או ערבים?חרדים מתנחלים או ערבים?מתנחלים חיות מחמד: 5. 3 חתולים ו2 כלבות רגיש לדיגדוגים: מאוד קעקועים:2 הדברים האחרונים שעשית:ממ לאיודעת.אכלתי..כתבתי..שמעתי מוסיקה [?] ספר שקראת: אני קוראת עכשיו את simple genius של דיוויד באלדאצ'י סרט מפחיד:
סרט בקולנוע:twilight שאני מתה לראות שיר ששמעת: watcha ya think about that - pcd השיר שנתקע בראש:התעוררתי עם halo - pcd שנתקע לי בראש האיש שהתקשרת אליו:
האיש שהתקשר אליך:
תוכנית טלוויזיה שראית:האח הגדול אדם שחשבת עליו: שפרה

JAP Noa

New member
"I Need To Let Go, Need To Want To Keep.."

לטינג יו נואווווו.. 1. שם: נעה 2. גיל: 18 ושלושה חודשים
3. תאריך לידה: 3.9 4. כינוי: נעי, נושי.. 5. איך היית רוצה שיקראו לך? נעה
אני מתה על השם שלי. 6. שם אהוב לבנים: עידו
, דניאל
ויונתן
7. שם אהוב לבנות: נעה חחחח [איזה חש זה
] ודנה, ואני גם אוהבת שירה ממש. ולי. ושמות אמריקאיים
8. אוכל אהוב: ג'אנק פוד אמריקאי.
כאילו קחו אותי לג'ק איןדהבוקס או לוונדיס או לארביז או אפילו לטיג'יאיייפריידי ואני מאושרת חחח
[ווואי בTGI יש הדבר הכי גאוני ומשמין בעולם אאא..|מזילריר|] 9. צבע אהוב: ורוד חחחח נשארתי תקועה בגיל 4
10. באיזה צבע המקלדת שלכם? שחורה. 11. דמות אהובה מסרטי ילדים: בל
12. דמות אהובה מהתנך: חחחחחחחחחחחחחחחחחח
נעה, היא הייתה הבחורה הראשונה בתנך שקיבלה ירושה
היא הרול מודל שלי
13. שמאלני/ ימני? ממש לא משנה וממש לא לפה
14. סרט אהוב: דה סיסטרהוד אוף דה טרוולינג פנס 2 [הוא הגיע היום, שירגיש בבית
] 15. ספר אהוב: רעלה של ורדים
16. מה אתה לובש עכשיו? טייץ שחור, גופיית סבא לבנה של היינס, סווצ'ירט ירוק תפוח ברצלונה של היינס, אגג בז', סווצ' סקין רייבן שחורות טייסים על השיער [חשיזם
] ושרשרת מושלמת שקיבלתי אתמול מגראס.
17. מקצוע לימודים אהוב: מי לומד?
18. מקצוע לימודים שנוא: ^^ 19. כיתה: י"ג
20. מגמת לימוד: ^^ 21. מס' אחים: 2.. 22. שמות שלהם: גילי ואיתי. 23. איך קוראים למחנך/ת שלך? אין לי!
24. מה אתה הכי אוהב לשים בסנדוויץ' בבוקר? ^^ 25. כמה קיבלת במבחן האחרון? 91.
26. באיזה מקצוע זה היה? בגרות באנגלית. 27. מתי בפעם האחרונה: התקלחת? אתמול בלילה. נרדמת בשיעור? בפעם האחרונה שהיה לי שיעור חחח
אכלת משהו? לפני חצי שעה, הייתי בארוחת בוקר עם אבאמא
שרת? הרגע חחח אני שומעת שרה ברילס
שמעת גלגלצ? היום בבוקר. אמרת למישהו/י שאתה אוהב אותו/ה? לפני 10 דק'
עשית קניות? ביום שבת
היית חולה? לפני חודש ככה. נחתכת? לפני מלללא זמן. ראית סרט? אתמול. החזקת תינוק? אתמול
נסעת באוטובוס? הייתי אומרת אתמול חחחח, אבל לא חחח לפנ יומיים. חיבקת מישוה? לפני דקה
הכנת שיעורים? לפני 6 שנים?
נסעת ברכבת?ביום שני לפני שבוע וקצת
היית במסעדה? לפני חצי שעה אם ביתקפה נחשב
ואם לא אז ביום שבת חחח. לא ישנת כל הלילה? בלילה הקרב ובא אני לא אשן כל הלילה
זה או זה: תפוז או תפוח? תפוח. מלון או אבטיח? אבטיייייח
חורף או קיץ? חורף. שלג.
לריב עם אח שלך או עם חבר שלך? עם אח שלי
שבת או יום חול? שבת. יום ראשון או יום חמישי? חמישי, כי בשישי יוצאים הביתה, וראשון זה הכי שביזות. [דה, שביזות יום א'. עוד לא התגייסתי ואני כבר חושבת כמו חיילת
] שיעור חופשי או להתשחרר מוקדם? מי זוכר?
להבריז. מבחן או עבודה? עבודה. מתמטיקה או אנגלית? אאאאאנגלית. סוודר או מעיל? סריג
ירושלים או ת"א? ירושלים
הצפון או הדרום? הצפון
החרמון או אילת? אף אחד?
חו"ל או הארץ? חו"ל
אולמרט או עמיר פרץ? חחחחחחחחחחחחח זוועה או זוועה? זוועה שניהם. חסה או כרוב? חסה. חמוצים או זיתים? זיתים. אפרסק או שזיף? שזיף. מיץ פטל בטעם פטל או בטעם תפוזים? איכ מיץ תרכיז תפוזים?
ברור שפטל. וניל או שוקו? שוקו. נענע או תפוז? תפוז
[איזה נאמנות.] אייסיקיו או מסנג'ר? מסנג'ר. מעריב או ידיעות? ידיעות. חרדים או ערבים? חרדים
מתנחלים או ערבים? מתנחלים
חיות מחמד: אחותי הקטנה?
חחח בקרוב קינג צ'רלס קבלייר. [לצערי הרב.] רגיש לדיגדוגים: כן. קעקועים: חחחחחחחחחחחחחח
הדברים האחרונים שעשית: הייתי בדואר, בסופר [איזה סידורים של אישה בת 70 גאד], בבית קפה עם ההורים, ארזתי תיק לצבא. ספר שקראת: את המאחורה של הספר של גוסיפ שכתבו על הסדרה
עם בליייייק ולייייטון על הכריכה
הוא הגיע היום
סרט מפחיד: אני לא רואה. סרט בקולנוע: בולט
לקחתי את אחותי. שיר ששמעת: מורנינגסייד של שרה ברילס, בדיוק הרגע. השיר שנתקע בראש: זה כזה בין הארטלס, מורנינגסייד ווור איי סטוד
האיש שהתקשרת אליו: למי התקשרתי?
אהההה לליאתוש' שהתקשרה אלייי מהטלפון הצבאי חחח
האיש שהתקשר אליך: ליאתוש' שעבדה עלייי שדוחים לי את הגיוס
והביאפאףףףףףףף כפרוטעליייייה
שהתקשרה לעודד אותי, למרות שהיא באמצע טירונות ושמירות ואנערף מה. תוכנית טלוויזיה שראית: גילמור גירלז, או גוסיפגירל, אני לא זוכרת מה ראיתי אחרי מה
ובכללללל שכחתי שהיה פריוולדג'ד ואני צריכה לראות לפני מחר
אדם שחשבת עליו: לא יודעת
על זה שאני מתה על האנשים סביבי.
אז זה כזה כולם.

P i x i e s

New member
ענק ../images/Emo6.gif

יום ההולדת שלך (ושל עוד שני אנשים שאני מכירה) הוא התאריך שעברתי טסט! איזה יום מזליסט...

P i x i e s

New member
גם אני גם אני ../images/Emo9.gif

1. שם: יובל 2. גיל: 17 ו9 חודשים!!! עוד שנייה 18 [: 3. תאריך לידה: 25.3.91 4. כינוי: Jubie 5. איך היית רוצה שיקראו לך? מנסה להסתפק בשם שלי כרגע.. 6. שם אהוב לבנים: תום 7. שם אהוב לבנות: יעל 8. אוכל אהוב: פסטה
9. צבע אהוב: סגול 10. באיזה צבע המקלדת שלכם? שחור 11. דמות אהובה מסרטי ילדים: חח אני חלשה בסרטי ילדים... הומר סימפסון נחשב?
12. דמות אהובה מהתנך: מלאכי, רק כי הפרשה שלי (עליתי לתורה) הייתה במלאכי. 13. שמאלני/ ימני? נוטה ימינה 14. סרט אהוב: האלמנט החמישי 15. ספר אהוב: הספרים של לואיז רניסון 16. מה אתה לובש עכשיו? חולצה טורקיז חלקה ארוכה מפולאנדבר, סקיני אפור כהה משופשף מקסטרו, אולסטאר חומות כהות מדמוי-עור, שרשרת מגן דוד סוורובסקי, שעון פולאר שחור וטבעת חברות מקליירס! 17. מקצוע לימודים אהוב: כרגע אין אחד כזה, סובלת בכולם! 18. מקצוע לימודים שנוא: ^ 19. כיתה: י"ב 20. מגמת לימוד: עיונית ומגבירה קולנוע 21. מס' אחים: 1 22. שמות שלהם: איתי 23. איך קוראים למחנך/ת שלך? אסנת 24. מה אתה הכי אוהב לשים בסנדוויץ' בבוקר? גבינה לבנה 25. כמה קיבלת במבחן האחרון? 85 26. באיזה מקצוע זה היה? ספרות 27. מתי בפעם האחרונה: התקלחת? אתמול נרדמת בשיעור? היום כמעט... אבל אשכרה ללכת לישון? יום חמישי בחיבור אכלת משהו? שעה וחצי שרת? אני שרה לעצמי כל הזמן
שמעת גלגלצ? עכשיו אמרת למישהו/י שאתה אוהב אותו/ה? פייי עשית קניות? אממ לפני שבועיים ככה היית חולה? עכשיו נחתכת? קורה לי רנדומלית ראית סרט? אתמול והיה מרדים החזקת תינוק? נסעת באוטובוס? שבוע שעבר חיבקת מישוה? היום הכנת שיעורים? יום ראשון נסעת ברכבת? קיץ היית במסעדה? שלישי שעבר לא ישנת כל הלילה? לא מזמן זה או זה: תפוז או תפוח? תפוח מלון או אבטיח? אבטיח חורף או קיץ? חורף לריב עם אח שלך או עם חבר שלך? אח שבת או יום חול? שבת יום ראשון או יום חמישי? חמישי שיעור חופשי או להתשחרר מוקדם? להשתחרר מוקדם מבחן או עבודה? עבודה מתמטיקה או אנגלית? אנגלית
סוודר או מעיל? סוודר ירושלים או ת"א? אחת הבחירות הקשות...
הצפון או הדרום? צפון החרמון או אילת? אילת (כן, עומד בסתירה מול התשובה הקודמת אני יודעת חח) חו"ל או הארץ? אין כמו ישראל, אבל גיחות לחו"ל זה סבבה
אולמרט או עמיר פרץ? פייי חסה או כרוב? - חמוצים או זיתים? - אפרסק או שזיף? - מיץ פטל בטעם פטל או בטעם תפוזים? פטל וניל או שוקו? שוקו נענע או תפוז? - אייסיקיו או מסנג'ר? מסנג'ר מעריב או ידיעות? מעריב חרדים או ערבים? תכל'ס לא יודעת מתנחלים או ערבים? חיות מחמד: אין רגיש לדיגדוגים: כן קעקועים: אין הדברים האחרונים שעשית: ספר שקראת: הכל מואר של ג'ונתן ספרן פויר סרט מפחיד: אין שמץ סרט בקולנוע: הנשים שיר ששמעת: משהו של מיי כמיקל רומנס איכס השיר שנתקע בראש: האיש שהתקשרת אליו: אוריאנה האיש שהתקשר אליך: ^^ תוכנית טלוויזיה שראית: האי... אל תצחקו עליי!
אדם שחשבת עליו: לא חשוב

spinebuster

New member
עונה

1. שם: ניקיטה 2. גיל: מחר 19 3. תאריך לידה: 11.12.1989 4. כינוי: ניק 5. איך היית רוצה שיקראו לך? בשם שלי 6. שם אהוב לבנים: לא חשבתי על זה 7. שם אהוב לבנות: גם על זה לא 8. אוכל אהוב: בשר 9. צבע אהוב: ירוק 10. באיזה צבע המקלדת שלכם? שחור 11. דמות אהובה מסרטי ילדים: בארט סימפסון 12. דמות אהובה מהתנך: אין ממש 13. שמאלני/ ימני? ימני 14. סרט אהוב: אחי איפה אתה? 15. ספר אהוב: אין ממש 16. מה אתה לובש עכשיו? בגדים, חולצה ומכנסיים 17. מקצוע לימודים אהוב:
אחלה שאלה 18. מקצוע לימודים שנוא: C 19. כיתה: י"ג 20. מגמת לימוד: תוכנה 21. מס' אחים: 0 22. שמות שלהם: 0 23. איך קוראים למחנך/ת שלך? אין לי 24. מה אתה הכי אוהב לשים בסנדוויץ' בבוקר? שוקולד 25. כמה קיבלת במבחן האחרון? 73 26. באיזה מקצוע זה היה? ג'אווה 27. מתי בפעם האחרונה: התקלחת? אתמול נרדמת בשיעור? ניסיתי ולא הצלחתי אכלת משהו? היום בצהריים שרת? לפני שבועיים שמעת גלגלצ? - אמרת למישהו/י שאתה אוהב אותו/ה? אתמול עשית קניות? הרבה זמן היית חולה? גם הרבה זמן נחתכת? לא זוכר ראית סרט? היום החזקת תינוק? - נסעת באוטובוס? יום ראשון חיבקת מישוה? אתמול הכנת שיעורים?
נסעת ברכבת? לפני 3 שנים היית במסעדה? הרבה זמן לא ישנת כל הלילה? 3 שבועות זה או זה: תפוז או תפוח? תפוז סחוט מלון או אבטיח? אבטיח בלי גרעינים חורף או קיץ? חורף, יותר קל לגוף לריב עם אח שלך או עם חבר שלך? אח, עדיף לריב עם מישהו שלא קיים מאשר שמישהו קיים שבת או יום חול? שישי יום ראשון או יום חמישי? ראשון, יש לי חופש שיעור חופשי או להתשחרר מוקדם? מוקדם מבחן או עבודה? עבודה מתמטיקה או אנגלית? אנגלית סוודר או מעיל? מעיל ירושלים או ת"א? ת"א הצפון או הדרום? צפון, יותר קריר החרמון או אילת? אילת, יותר כיף שם חו"ל או הארץ? חופשה בחו"ל אולמרט או עמיר פרץ? אין אפשרות ג'? חסה או כרוב? אפשרות ג'? חמוצים או זיתים? זיתים אפרסק או שזיף? אפרסק מיץ פטל בטעם פטל או בטעם תפוזים? פטל וניל או שוקו? שוקו נענע או תפוז? תפוז סחוט אייסיקיו או מסנג'ר? לא נכנס לשניהם מעריב או ידיעות? איטרנט חרדים או ערבים? ערבים פחות פרימיטיביים (תלוי איזה ערבים) מתנחלים או ערבים? תלוי מי חיות מחמד: חתולה רגיש לדיגדוגים: כן קעקועים: אין בינתיים הדברים האחרונים שעשית: עניתי לשאלון ספר שקראת: מאדים הכחול סרט מפחיד: שאני ננעל בארון או מקום סגור וקטן סרט בקולנוע: - שיר ששמעת: RISE UP השיר שנתקע בראש: בעיקר שירים מעצבנים ברוסית האיש שהתקשרת אליו: חבר שלי האיש שהתקשר אליך: אבא תוכנית טלוויזיה שראית: ESPN אדם שחשבת עליו: עליי

../images/Emo13.gif

1. שם:רונית 2. גיל:שבוע הבא אני 18..
3. תאריך לידה:18.12 4. כינוי:כל הכינויים תפוסים. 5. איך היית רוצה שיקראו לך?כרגע אני מעדיפה שיעזבו אותי בשקט..
6. שם אהוב לבנים:בן,מייקי 7. שם אהוב לבנות:רוני,יסמין 8. אוכל אהוב:פיצה
9. צבע אהוב:אין לי צבע אהוב יש לי רק צבעים שנואים.. 10. באיזה צבע המקלדת שלכם?שחור ואפור. 11. דמות אהובה מסרטי ילדים:שאלתיאל קוואק! איזה ברווז..
12. דמות אהובה מהתנך:דבורה הנביאה..girls power! 13. שמאלני/ ימני?נייטרלית.. 14. סרט אהוב:הסרטים של הארי פטר.. 15. ספר אהוב:היומן 16. מה אתה לובש עכשיו?טרינינג.. 17. מקצוע לימודים אהוב:ספרות.. 18. מקצוע לימודים שנוא:כל השאר..! 19. כיתה:י"ב,רגל אחת מחוץ לקבר! 20. מגמת לימוד:ספרות.. 21. מס' אחים:6..
22. שמות שלהם:מהגדול לקטן:ריקי,טובה,דן,טלי,אני,זהבה,בתאל. 23. איך קוראים למחנך/ת שלך?חיה..כשמה כן היא..
24. מה אתה הכי אוהב לשים בסנדוויץ' בבוקר?שוקולד.. 25. כמה קיבלת במבחן האחרון?89 26. באיזה מקצוע זה היה?ספרות 27. מתי בפעם האחרונה: התקלחת?אתמול בערב.. נרדמת בשיעור?אתמול אכלת משהו?עכשיו..שוקולד.
שרת?עכשיו.. שמעת גלגלצ?-- אמרת למישהו/י שאתה אוהב אותו/ה?לא יודעת.. עשית קניות?לא זוכרת..
היית חולה?אני חולה כבר תקופה ארוכה מידי! נחתכת?אני נחתכת תמיד,ואף פעם לא שמה לב איך..
ראית סרט?אתמול החזקת תינוק?מקודם..האחיינית המדהימה שלי! נסעת באוטובוס?מקודם.. חיבקת מישוה?בבצפר.. הכנת שיעורים?
נסעת ברכבת?אף פעם לא נסעתי ברכבת
היית במסעדה?לפני שבועיים בערך.. לא ישנת כל הלילה?לפני שבועיים וחצי.. זה או זה: תפוז או תפוח?תפןח. מלון או אבטיח?אבטיח חורף או קיץ?קיץ!!! לריב עם אח שלך או עם חבר שלך?עם אחותי..אחרי שתי דקות משלימות.. שבת או יום חול?שבת..מנוחה. יום ראשון או יום חמישי?חמישי.. שיעור חופשי או להתשחרר מוקדם?להשתחרר מוקדם.. מבחן או עבודה?מבחן,לבוא לסיים עם זה וללכת הביתה! מתמטיקה או אנגלית?אנגלית. סוודר או מעיל?מעיל ירושלים או ת"א?ת"א הצפון או הדרום?שניהם. החרמון או אילת?אילת חו"ל או הארץ?שניהם אולמרט או עמיר פרץ?אף אחד מהם! חסה או כרוב?
חמוצים או זיתים?זה כמו לבחור בין שני ילדים.. אפרסק או שזיף?אפרסק. מיץ פטל בטעם פטל או בטעם תפוזים?
פטל.. וניל או שוקו?שוקו. נענע או תפוז?תפוז אייסיקיו או מסנג'ר? מעריב או ידיעות?ידיעות חרדים או ערבים?שאלה מפגרת..לא מאמינה בהכללות צריך לשפוט בן אדם בלי קשר לקבוצת השיוך... מתנחלים או ערבים?כנ"ל חיות מחמד:אין..מפחדת מבעלי חיים,אבל הייתי רוצה שתהיה לי אחת. רגיש לדיגדוגים:מאוד. קעקועים:עדיין לא.. הדברים האחרונים שעשית:קראתי ספר,אכלתי.לא משהו מיוחד. ספר שקראת:אחות ליבי סרט מפחיד:אני אחד האנשים הפחדנים שאי פעם נבראו. סרט בקולנוע:הסרטים של הארי פוטר שיר ששמעת:Coldplay-yellow השיר שנתקע בראש: האיש שהתקשרת אליו:זהבה.. האיש שהתקשר אליך:אור תוכנית טלוויזיה שראית:היפה והחנון של ארה"ב עונה חדשה..כל-כך מצחיק!! אדם שחשבת עליו: אושר.

lir972

New member
עונה:)

1. שם: לירן 2. גיל: 23 3. תאריך לידה: 9/12/85 4. כינוי: ליר 5. איך היית רוצה שיקראו לך? אני אוהבת את השם שלי 6. שם אהוב לבנים: עומרי 7. שם אהוב לבנות: עדן 8. אוכל אהוב: תאילנדי 9. צבע אהוב: כחול וסגול 10. באיזה צבע המקלדת שלכם? שחור 11. דמות אהובה מסרטי ילדים: יסמין (אלאדין) 12. דמות אהובה מהתנך: 13. שמאלני/ ימני? ימני 14. סרט אהוב: הג'וב האיטלקי 15. ספר אהוב: סדרת Twilight 16. מה אתה לובש עכשיו? טרנינג בצע אפור עכבר 17. מקצוע לימודים אהוב: אנגלית (זמן עבר) 18. מקצוע לימודים שנוא: מתמטיקה בעעעע (זמן עבר) 19. כיתה: --- 20. מגמת לימוד: בעבר - מגמת הנהח"ש 21. מס' אחים: 2 22. שמות שלהם: 23. איך קוראים למחנך/ת שלך? --- 24. מה אתה הכי אוהב לשים בסנדוויץ' בבוקר? חביתה 25. כמה קיבלת במבחן האחרון? אוףףף זה היה מזמן! 26. באיזה מקצוע זה היה? --- 27. מתי בפעם האחרונה: התקלחת? לפני כמה שעות נרדמת בשיעור? בכיתה ט', קטע של כל הכיתה אכלת משהו? לפני שעה שרת? עכשיו שמעת גלגלצ? בבוקר אמרת למישהו/י שאתה אוהב אותו/ה? אתמול, לחברה הכי טובה שלי עשית קניות? אתמול לכבוד השבוע-הולדת היית חולה? לפני חודשיים נחתכת? היום בצהריים ראית סרט? בשישי בערב החזקת תינוק? מזמן, כבר שכחתי מתי זה היה נסעת באוטובוס? אתמול חיבקת מישהו? אתמול הכנת שיעורים? סיימתי ללמוד לפני 5 שנים.... נסעת ברכבת? מעל שנתיים - לא זוכרת היית במסעדה? שישי שעבר לא ישנת כל הלילה? מוצ"ש, טיילתי עם חברות זה או זה: תפוז או תפוח? תפוז מלון או אבטיח? מלון חורף או קיץ? קיץ לריב עם אח שלך או עם חבר שלך? עם האח שבת או יום חול? שבת יום ראשון או יום חמישי? חמישי שיעור חופשי או להתשחרר מוקדם? להשתחרר מוקדם מבחן או עבודה? עבודה מתמטיקה או אנגלית? אנגלית סוודר או מעיל? סוודר ירושלים או ת"א? ירושלים הצפון או הדרום? הצפון פי אלף יותר יפה החרמון או אילת? אילת חו"ל או הארץ? חו"ל אולמרט או עמיר פרץ? אף אחד מהם...כולם מושחתים חסה או כרוב? חסה חמוצים או זיתים? זיתים אפרסק או שזיף? שזיף מיץ פטל בטעם פטל או בטעם תפוזים? פטל וניל או שוקו? שוקו נענע או תפוז? תפוז אייסיקיו או מסנג'ר? אייסיקיו מעריב או ידיעות? ידיעות חרדים או ערבים? לא יודעים מי יותר גרוע מתנחלים או ערבים? מתנחלים חיות מחמד: אין רגיש לדיגדוגים: כן מאוד!! קעקועים: אין הדברים האחרונים שעשית: סידרתי את החדר, שתיתי תה כי קר פה בטירוף ספר שקראת: אני אוטוטו מסיימת את הספר הראשון בסדרת Twilight סרט מפחיד: השדים של אמילי סרט בקולנוע: הפעם האחרונה שהייתי בקולנוע הייתה כשהיה הארי פוטר ומסדר עוף החול שיר ששמעת: שירים מ One tree hill השיר שנתקע בראש: Feel this של בת'אני האיש שהתקשרת אליו: החבר שלי האיש שהתקשר אליך: כנ"ל תוכנית טלוויזיה שראית: אני לא רואה טלוויזיה אדם שחשבת עליו: החבר שלי

h e n y

New member
עונההה

1. שם: חן 2. גיל:19 3. תאריך לידה: 5.7.89 4. כינוי: חנשה 5. איך היית רוצה שיקראו לך? דניאל 6. שם אהוב לבנים: גיא, תומר 7. שם אהוב לבנות: ליה, דניאל 8. אוכל אהוב: פיצה וסושי 9. צבע אהוב: תכלת 10. באיזה צבע המקלדת שלכם? שחורה 11. דמות אהובה מסרטי ילדים: סוד הממלכה הקסומה- הנסיכה אודט 12. דמות אהובה מהתנך: רחל 13. שמאלני/ ימני? ימיני 14. סרט אהוב: היומן 15. ספר אהוב: צילה של הרוח 16. מה אתה לובש עכשיו? פיג'מה 17. מקצוע לימודים אהוב: קולנוע וספרות 18. מקצוע לימודים שנוא: מתמתיקה 19. כיתה: פחחח 20. מגמת לימוד: :\ 21. מס' אחים: 4 22. שמות שלהם: 23. איך קוראים למחנך/ת שלך? 24. מה אתה הכי אוהב לשים בסנדוויץ' בבוקר? למי יש זמן 25. כמה קיבלת במבחן האחרון? מי זוכר 26. באיזה מקצוע זה היה? מי זוכר 27. מתי בפעם האחרונה: התקלחת? היום נרדמת בשיעור? וואוו אכלת משהו? עכשיו שרת? עכשיו שמעת גלגלצ? היום בבסיס אמרת למישהו/י שאתה אוהב אותו/ה? המון המון זמן עשית קניות? יום שישי היית חולה? יום ראשון נחתכת? לא זוכרת ראית סרט? המון זמן החזקת תינוק? לפני חודש בערך נסעת באוטובוס? היום חיבקת מישוה?עכשיו את אבאא הכנת שיעורים? פחח נסעת ברכבת? לפני 3 חודשים היית במסעדה? מוצ"אש לא ישנת כל הלילה? וואו זה או זה: תפוז או תפוח? תפוח מלון או אבטיח? אבטיח חורף או קיץ? קיץ לריב עם אח שלך או עם חבר שלך? אח שבת או יום חול?שבתתת יום ראשון או יום חמישי? חמישי שיעור חופשי או להתשחרר מוקדם? להשתחרר בכלל:p מבחן או עבודה? עבודה מתמטיקה או אנגלית? אנגלית סוודר או מעיל? סוודר צבאי ירושלים או ת"א? ירושלים הצפון או הדרום? צפוןןן שליטה החרמון או אילת? אילת חו"ל או הארץ? אין ארץ אחרת אולמרט או עמיר פרץ? אולמרט חסה או כרוב? דיי החלטה קשהה חמוצים או זיתים? זיתים אפרסק או שזיף? אפרסק מיץ פטל בטעם פטל או בטעם תפוזים? פטל וניל או שוקו?וניל נענע או תפוז? תפוז אייסיקיו או מסנג'ר? איסקיו מעריב או ידיעות? ידיעות חרדים או ערבים?חרדים מתנחלים או ערבים?מתנחלים חיות מחמד: כן רגיש לדיגדוגים: כן בבטן קעקועים:לא הדברים האחרונים שעשית: ספר שקראת: אשת חיל סרט מפחיד: הנהר סרט בקולנוע: וואו מי זוכר שיר ששמעת: שיר אינדאני השיר שנתקע בראש: שיר ערבי שמשמיעים בגלגל"צ האיש שהתקשרת אליו: חברה שלי האיש שהתקשר אליך: חברה שלי תוכנית טלוויזיה שראית: האי אדם שחשבת עליו: :\

Lauren Cooper

New member
נו מה שאני לא אענה על שאלון?! פליז...

1. שם: לורן 2. גיל: 21 3. תאריך לידה: 10.5 4. כינוי: לור 5. איך היית רוצה שיקראו לך? ניקול...
6. שם אהוב לבנים:דין 7. שם אהוב לבנות: ניקול 8. אוכל אהוב: כלמיני 9. צבע אהוב: הכל חוץ מכתום! 10. באיזה צבע המקלדת שלכם? שחור 11. דמות אהובה מסרטי ילדים: ארתור איי גאס 12. דמות אהובה מהתנך: לא למדתי תנ"ך... 13. שמאלני/ ימני? לא ולא 14. סרט אהוב: יאא יש המון אני שונאת את השאלה הזאת! 15. ספר אהוב: המון המון המון המון... 16. מה אתה לובש עכשיו? מכנס קצר, גרביונים, מגפיים סוודר ותכשיטים למיניהם 17. מקצוע לימודים אהוב: צרפתית 18. מקצוע לימודים שנוא: ג"ג 19. כיתה: אין 20. מגמת לימוד: בביה"ס שלי לא היה מגמות, פשוט בחרנו את המקצועות שאנחנו לוקחים ברמה גבוהה אצלי זה היה מתמטיקה, צרפתית, גרמנית, ספרות, פיזיקה ומחשבים. 21. מס' אחים: 1 22. שמות שלהם: אמילי 23. איך קוראים למחנך/ת שלך? לאחרונה קראו מיסיס לואיס 24. מה אתה הכי אוהב לשים בסנדוויץ' בבוקר? אני הכי שונאת בעולם סנדוויצ'ים 25. כמה קיבלת במבחן האחרון? לא זוכרת 26. באיזה מקצוע זה היה? 27. מתי בפעם האחרונה: התקלחת? היום בבוקר נרדמת בשיעור? חחח לא זוכרת בטח בקורס קצינים חחח אכלת משהו? לפני שעה בערך שרת? הרגע! שמעת גלגלצ? מזמןןןן אמרת למישהו/י שאתה אוהב אותו/ה? לפני 10 דק' חחח עשית קניות? אתמול היית חולה? חורף שעבר נחתכת? לא זוכרת ראית סרט? לפני שבוע ככה החזקת תינוק? טחח מזמן... והתגובות שזה גרר ("בקרוב אצלך.."\"נו מתי אתם תתחתנו ותביאו ילדים?") גרמו לי לוותר על זה לזמן הקרוב נסעת באוטובוס? פייייי לפני המון המון המון המון המון זמן..יש לי אוטו, לחבר שלי יש אוטו ויש לי גם אופנוע כזה קטן וחמוד חיבקת מישוה? ממש מקודם הכנת שיעורים? חחח לפני המון שנים נסעת ברכבת? לפני שבועיים בערך... היית במסעדה? לפני שעה... לא ישנת כל הלילה? זה קורה לעיתים תכופות זה או זה: תפוז או תפוח? תפוז מלון או אבטיח? מלון חורף או קיץ? אביב לריב עם אח שלך או עם חבר שלך? אח... שבת או יום חול? שבתתתת יום ראשון או יום חמישי? חמישי!!!! שיעור חופשי או להתשחרר מוקדם? להשתחרר מוקדם מבחן או עבודה? מבחן מתמטיקה או אנגלית? גם וגם סוודר או מעיל? מעיל ירושלים או ת"א? ת"א ביג טיים! הצפון או הדרום? צפון החרמון או אילת? אילת חו"ל או הארץ? חו"ל חחחחחח אולמרט או עמיר פרץ? אפחד חסה או כרוב? חסה חמוצים או זיתים? חמוצים אפרסק או שזיף? אפרסק מיץ פטל בטעם פטל או בטעם תפוזים? פטל וניל או שוקו? וניל נענע או תפוז? נענע אייסיקיו או מסנג'ר? מסנ' מעריב או ידיעות? ניו יורק טיימס ותתפלאו אבל אפשר להשיג את זה בארץ! חרדים או ערבים? אפחד. מתנחלים או ערבים? מתנחלים חיות מחמד: היו לי כרגע אין רגיש לדיגדוגים: כן קעקועים: אין הדברים האחרונים שעשית: ספר שקראת: אני קוראת עכשיו את יוליוס סיזר של שייקספיר ולפני זה קראתי שרלוק הולמס כי התגעגעתי לזה חחח סרט מפחיד: שונאת סרט בקולנוע: בולט שיר ששמעת: אני שומעת נו אייר של ג'ורדין ספארקס... השיר שנתקע בראש: וומנזייר של בריט האיש שהתקשרת אליו: אחותי האיש שהתקשר אליך: דניאל תוכנית טלוויזיה שראית: כלום אדם שחשבת עליו: דניאל

Lauren Cooper

New member
שייקספיר תמיד שווה.

אבל תעשי לעצמך טובה, ותשקיעי ותקראי את זה באנגלית... את קוראת שייקספיר?

RayoDeLuz

New member
עונה ../images/Emo9.gif

1. שם: קרן 2. גיל: 18+ 3. תאריך לידה: 27.4 4. כינוי:קרקר קרני קרן אור.. 5. איך היית רוצה שיקראו לך? בשם שלי
6. שם אהוב לבנים: אין 7. שם אהוב לבנות:עדי, טל 8. אוכל אהוב: פיצה, פנקייק 9. צבע אהוב: כחול וסגול 10. באיזה צבע המקלדת שלכם? שחור 11. דמות אהובה מסרטי ילדים: מרקוווו
12. דמות אהובה מהתנך: אברהם 13. שמאלני/ ימני? גם וגם
מסוגלת לעשות הכל חוץ מלכתוב בשתי הידיים! (כאילו אני יכולה גם לכתוב ביד שמאל אבל יצא לא ברור) 14. סרט אהוב: יש מלא... כמו : נ.ב אני אוהב אותך, סיפור סינדרלה, יש לה ביצים... 15. ספר אהוב: יש מלא.. 16. מה אתה לובש עכשיו? פיז'מה 17. מקצוע לימודים אהוב: צילום
וספרדית חח 18. מקצוע לימודים שנוא: גיאוגרפיה ומדעים 19. כיתה: אין 20. מגמת לימוד: אין 21. מס' אחים: 2 22. שמות שלהם: בן ונועה 23. איך קוראים למחנך/ת שלך? אין 24. מה אתה הכי אוהב לשים בסנדוויץ' בבוקר? חומוס 25. כמה קיבלת במבחן האחרון? לא זוכרת 26. באיזה מקצוע זה היה? 27. מתי בפעם האחרונה: התקלחת? אתמול נרדמת בשיעור? מעולם לא אכלת משהו? הבוקר שרת? אתמול שמעת גלגלצ? לפני חודש אמרת למישהו/י שאתה אוהב אותו/ה? לא זוכרת עשית קניות? לפני כמה ימים היית חולה? לפני 3 שבועות בערך נחתכת? לא זוכרת ראית סרט? לפני יומיים החזקת תינוק? מזמן נסעת באוטובוס? לפני כמה ימים חיבקת מישוה? לא זוכרת הכנת שיעורים? חחחחחחחחח לפני יותר מחצי שנה נסעת ברכבת? מזמן היית במסעדה? לפני כמה שבועות לא ישנת כל הלילה? לפני שבוע בערך זה או זה: תפוז או תפוח? תפוח מלון או אבטיח? מלון חורף או קיץ? קיץ לריב עם אח שלך או עם חבר שלך? אח שבת או יום חול? שבת יום ראשון או יום חמישי? ראשון (נו ראשון זה כמו שבת פה) שיעור חופשי או להתשחרר מוקדם? להשתחרר מבחן או עבודה? עבודה מתמטיקה או אנגלית? מתמטיקה סוודר או מעיל? מעיל ירושלים או ת"א? ת"א הצפון או הדרום? דרום החרמון או אילת? אילת חו"ל או הארץ? --- אולמרט או עמיר פרץ? --- חסה או כרוב?חסה חמוצים או זיתים? זיתים אפרסק או שזיף? שזיף מיץ פטל בטעם פטל או בטעם תפוזים? פטל וניל או שוקו? וניל נענע או תפוז? נענע אייסיקיו או מסנג'ר? מסנג'ר מעריב או ידיעות? --- חרדים או ערבים? --- מתנחלים או ערבים? ---- חיות מחמד: כלב רגיש לדיגדוגים: לא קעקועים: אין הדברים האחרונים שעשית: בחרתי קורסים לקולג'
ספר שקראת: לא זוכרת סרט מפחיד: לא רואה סרט בקולנוע: four Christmases עם ריס וויטרספון ווינס ואהן.. שיר ששמעת: I have a dream של ABBA השיר שנתקע בראש: WOMANIZER של בריטני האיש שהתקשרת אליו: חברה שלי האיש שהתקשר אליך: --- תוכנית טלוויזיה שראית: 7th heaven אדם שחשבת עליו: אין

vv56305

New member
עונה ../images/Emo3.gif

1. שם: נועה 2. גיל: 31 3. תאריך לידה: 16.9 4. כינוי: נועית, נועיתה 5. איך היית רוצה שיקראו לך? נועה 6. שם אהוב לבנים: ליאם, עידו, עומר 7. שם אהוב לבנות: יערה, תמר, עלמה ועוד שמות לועזים
8. אוכל אהוב: שוקולד, גלידה, סושי
, פיצות ופסטות 9. צבע אהוב: שחור, אדום, ורוד 10. באיזה צבע המקלדת שלכם? שחור 11. דמות אהובה מסרטי ילדים: הלו קיטי, פוקה 12. דמות אהובה מהתנך: נועה, ברור
13. שמאלני/ ימני? ימנית 14. סרט אהוב: יש הרבה 15. ספר אהוב: אישתו של הנוסע בזמן, זכרונותיה של גיישה, אהבה בימי כולרה 16. מה אתה לובש עכשיו? טרנינג ורוד של קדס עם גופיה ארוכה שחורה 17. מקצוע לימודים אהוב: ספרות 18. מקצוע לימודים שנוא: מתמטיקה 19. כיתה:
20. מגמת לימוד:
21. מס' אחים: 2 22. שמות שלהם: עופר וערן 23. איך קוראים למחנך/ת שלך?
24. מה אתה הכי אוהב לשים בסנדוויץ' בבוקר? חביתה, גבינה צהובה, והכי שווה גם וגם
25. כמה קיבלת במבחן האחרון?
26. באיזה מקצוע זה היה?
27. מתי בפעם האחרונה: התקלחת? בבוקר נרדמת בשיעור?
אכלת משהו? בצהריים פסטה ושניצל טבעול תרד שרת? לעצמי בשירותים או שאני מתלבשת
שמעת גלגלצ? לא מתה עליהם, אבל לפעמים באוטו אמרת למישהו/י שאתה אוהב אותו/ה? עשית קניות? המממ באמת עבר איזה שבוע, לא בסדר
היית חולה? לפני חצי שנה בערך נחתכת? לא זוכרת ראית סרט? אתמול החזקת תינוק? אוי אני אוהבת אבל לא יצא די מזמן נסעת באוטובוס? וואו מזמן
חיבקת מישוה? אתמול הכנת שיעורים?
נסעת ברכבת? בארופה בתחתית
היית במסעדה? ביום שלישי ג'פניקה
לא ישנת כל הלילה? לא זוכרת
זה או זה: תפוז או תפוח? תפוז מלון או אבטיח?מלון חורף או קיץ? גם וגם לריב עם אח שלך או עם חבר שלך? עם אח שבת או יום חול? שבת יום ראשון או יום חמישי? חמישי! שיעור חופשי או להתשחרר מוקדם? להשתחרר מוקדם מבחן או עבודה? מבחן מתמטיקה או אנגלית? אנגלית סוודר או מעיל? גם וגם ירושלים או ת"א? תל אביב הצפון או הדרום? הדרום החרמון או אילת? אילת חו"ל או הארץ? חו"ל אולמרט או עמיר פרץ?
חסה או כרוב? חסה חמוצים או זיתים? שונאת את שניהם אפרסק או שזיף? אפרסק מיץ פטל בטעם פטל או בטעם תפוזים? תפוזים וניל או שוקו? שוקו נענע או תפוז? תפוז אייסיקיו או מסנג'ר? מסנג'ר מעריב או ידיעות? ידיעות חרדים או ערבים? אם אני חייבת אז חרדים מתנחלים או ערבים? אם אני חייבת אז מתנחלים חיות מחמד: רגיש לדיגדוגים: מאד קעקועים: 2 קטנים הדברים האחרונים שעשית: לישון, צהריים בחוץ עם חברות ספר שקראת: לא יצא לי השבוע בכלל
סרט מפחיד: שתיקת הכבשים סרט בקולנוע: יש סרטים שחייבים לראות בקולנוע, טרנטינו למינהם, וגם סין סיטי, הארי פוטר
שיר ששמעת: BOYS DON'T CRY השיר שנתקע בראש: ריהאנה- דיסטרביה האיש שהתקשרת אליו: חברה האיש שהתקשר אליך: חברה תוכנית טלוויזיה שראית: עכשיו אני רואה השפנפנות של יו ב- E ומבקשת לא לצחוק עלי
אדם שחשבת עליו: ג

saline00

New member
XD

1. שם: סאלין 2. גיל: 16. 3. תאריך לידה: 20.8.92 4. כינוי: אין לי :( 5. איך היית רוצה שיקראו לך? קשה לי לחשוב את עצמי עם שיר אחר :) 6. שם אהוב לבנים: זיו 7. שם אהוב לבנות: איילה 8. אוכל אהוב: קוסקוס 9. צבע אהוב: תכלת 10. באיזה צבע המקלדת שלכם? אפור-לבן 11. דמות אהובה מסרטי ילדים: טוויטי 12. דמות אהובה מהתנך: שלמה המלך 13. שמאלני/ ימני? מרכז 14. סרט אהוב: סיפור אהבה בלתי נשכח 15. ספר אהוב: נער החידות ממומבי 16. מה אתה לובש עכשיו? פיג'מה :) 17. מקצוע לימודים אהוב: הסטוריה 18. מקצוע לימודים שנוא: מתמטיקה וספורט (אני עצלנית בטיוף XD) 19. כיתה: י"א 20. מגמת לימוד: פסיכולוגיה וכימיה 21. מס' אחים:2 22. שמות שלהם: שחר ואורון 23. איך קוראים למחנך/ת שלך? רחל 24. מה אתה הכי אוהב לשים בסנדוויץ' בבוקר? אני לא לוקחת אוכל לבצפר :) 25. כמה קיבלת במבחן האחרון? 85 26. באיזה מקצוע זה היה? כימיה 27. מתי בפעם האחרונה: התקלחת? אתמול בערב נרדמת בשיעור? יום שישי אכלת משהו? לפני שעה בערך שרת? עכשיו שמעת גלגלצ? יום שבת אמרת למישהו/י שאתה אוהב אותו/ה? לפני שעתיים בערך 3> עשית קניות? מזמן לא :( היית חולה? אתמול :( נחתכת? שבועיים משהו כזה ראית סרט? אתמול בלילה החזקת תינוק? לפני שבוע נסעת באוטובוס? לפני שעתיים חיבקת מישוה? לפני 3 \עות בערך הכנת שיעורים? חחח אני לא ממש מכינה XD נסעת ברכבת? וואי שנים היית במסעדה? מזמן לא לא ישנת כל הלילה? שישי שעבר זה או זה: תפוז או תפוח? תפוח מלון או אבטיח?אבטיח כשהוא בעונה :) חורף או קיץ? קיץ! אני פשוט שונאת את החורף לריב עם אח שלך או עם חבר שלך? מזמן שבת או יום חול? יום חול יום ראשון או יום חמישי?חמישי שיעור חופשי או להתשחרר מוקדם? להשתחרר מוקדם :) מבחן או עבודה? מבחן מתמטיקה או אנגלית? אנגלית סוודר או מעיל? סוודר ירושלים או ת"א? ת"א הצפון או הדרום? הדרום :) החרמון או אילת? אילת חו"ל או הארץ? חו"ל אולמרט או עמיר פרץ? לא מחבבת את שתיהם חסה או כרוב? חסה חמוצים או זיתים? חמוצים אפרסק או שזיף? אפרסק מיץ פטל בטעם פטל או בטעם תפוזים? פטל פטל וניל או שוקו? וניל נענע או תפוז? נענע אייסיקיו או מסנג'ר? אייסיקיו מעריב או ידיעות? ידיעות חרדים או ערבים? חרדים מתנחלים או ערבים? מתנחלים חיות מחמד: אני לא מסתדרת ממש עם חיות רגיש לדיגדוגים: מאוד! קעקועים: יפה אבל לא עלי הדברים האחרונים שעשית: ישנתי ספר שקראת: "התפסן בשדה השיפון" - מבחן בספרות :( סרט מפחיד: אני לא רואה -אני מפחדת מדי :) סרט בקולנוע: וואי שנתיים בערך שיר ששמעת: -Paramore-Crushcrushcrush. השיר שנתקע בראש: משהו ממני -הראל סקעת האיש שהתקשרת אליו: חברה שלי האיש שהתקשר אליך: אמא שלי תוכנית טלוויזיה שראית: האנטומיה של גריי-מכורה אדם שחשבת עליו: אמא שלי

למעלה