בוקר של חורף ממש !!!!

../images/Emo183.gifבוקר של חורף ממש !!!!

ממש מוזר לי,,בחולון יש שמש,,,חחחח נו טוב,עד שאתרגל,,,מה שלומכם?? אם המזג האוויר יאפשר לי אצא לרשום אותו ולהריח את האוויר הנקי והגשם, יש לי קטנצי'ק בבית אחרת הייתי מוציאה אותו,למעשה הקור לא מפחיד אותי,אלא הגשם שמרטיב מן הסתם,, יום טוב לכולם אילנה

frige

New member
באמת מזג אוויר מבאס ביותר

אתמול הייתי עם 3 המתוקים שלי (אלי היה בעבודה) בפארק, דווקא היה ממש נחמד בשביל הילדים. הם כל הזמן היו במתקנים ושיחקו. הראל גם עלה לבמה ושר ורקד, גרם לאמא נחת. (אם היית שם, אז אולי ראית אותו, הוא זה ששר את הופה היי בסוף, הכי קטן שם הוא היה). חזרנו הביתה בארבע, הילדים עדיין היו בשיא המרץ ואני הייתי כבר גמורה לגמרי. חיכיתי רק שאלי כבר יגיע מהעבודה ונפלתי שדודה למיטה. כל גופי עד עכשיו כואב. שיהיה יום מקסים.

אני דווקא חסידה של החורף,,,,

מאד אוהבת את החורף, אלא שזה מאד מגביל עם ילדים קטנים,הבכור שלי לובש מעיל,מטריה וזהו,עם תינוקות זה בעייתי, ובכלל בחורף יש לי השראה יותר לעשות דברים,בקיץ נורא חם לי וסובלת מחום תמידי,,בעייתית אנוכי,חחחח אתמול לא היינו בפארק כי רחוק לנו,טיילתי איתם בפארק כאן,לא היה משהו בכלל,ובקרנו אצל הרופאה,,, גם חזרתי שדודה אבל,,היה נחמד, יום מקסים גם לך אילנה

frige

New member
אני שונאתתתת

איפה זה הפארק כאן? אנחנו היינו בפארק הראשונים, זה עם הספינה, איפה שהיו הפעילויות.

LANIT1

New member
יום טוב לך ולכול חברי הפורום....

אני שלחתי את ילדי הגדול לגן.. והתקשרו שיש לו חום. נראה לי נתפס בוירוס.. מסכן קטן.. כבר חיכה לפגות את החברים.. ולא היה לו כח.. והגשם אילנה נו שיהיה.. גם טוב לכינרת שלו..

למעלה