שאלון

Robin Sparkles

New member
../images/Emo183.gifשאלון../images/Emo183.gif

יש לכם משקפיים? היו לכם פעם? מאיזה גיל? עד איזה גיל? כמה זוגות בערך היו לכם? מתי פעם אחרונה השתמשתם בהן? ומשפקי שמש,יש לכם? כמה זוגות בערך היו לכם? מתי פעם אחרונה השתמשתם בהן? יש לכם איימל? של איזה אתר? באנגלית או בעברית? נכנסים אליו כל יום? כמה פעמיים ביום? יש לכם הרבה ספאם? נכנסים אליו או ישר זורקים אותו? מעבירים הודעות שרשרת? למה??? כותבים הרבה מיילים? כמה ביום/שבוע בערך? מקבלים הרבה מיילים? מעבירים מיילים מגניבים של מצגות וכו'? יש לכם חתימה קבועה בסוף המכתב? יש לכם הרבה אנשים/איימלים שמורים? כמה בערך? שומרים את האיימלים? בתיקיות או מבולגן בדואר הנכנס? אם הייתם צריכים לצאת למסע סביב העולם, אילו 4 אנשים הייתם לוקחים איתכם למסע? מה דעתכם על בדיחות על השואה? מתי לאחרונה ביקרו אתכם אורחים? וחברים? אוהבים שבאים אורחים? למה? ואתם אוהבים שבאים חברים? מעדיפים להפגש עם כל אחד בנפרד או בקבוצה גדולה? למה? מתנחלים הרבה אצלכם? מה ההכנות שאתם עורכים לפני שבאים אורחים? אתם מסדרים את הבית? אכפת לכם אם החדר שלכם מסודר כשיש אצלכם חברים? דואגים שיהיה אוכל? אולי חושבים על תעסוקה? טוחנים הרבה? או גוועים ברעב? אכפת לכם אם הבית/חדר של המארח מסודר או מבולגן? אם זה מפריע לכם,אתם מסדרים לו אותו? או מעירים לו ? כשאתם מבקרים אצל אחרים,אתם מציקים להם בנוגע למזון ושתיה או מתאפקים עד שהם שואלים? ואחרי שאתם אוכלים אצל המארח,אתם עוזרים לנקות? כשאתם אורחים, אתם ביישנים? מבקרים הרבה אצל אחרים? באיזו תדירות? הולכים ברגל אל חברים, או אוטובוס? או הורים? בחגים,איפה חוגגים? אצלכם בבית או אצל סבים/סבתות/דודים/דודות? מה אתם אוכלים בחגים? אוהבים בד"כ אוכל של חגים? מה אתם הכי שונאים בחגים? מה אתם הכי אוהבים בחגים? אל איזה 'חלק' אתם יותר מתחברים במשפחה- הילדים או המבוגרים? (לי אישית, כל הילדים צעירים ממני והמבוגרים מבוגרים ממני אז משעמם.) אוהבים ביקורים של המשפחה? או שזה משעמם אתכם? יש לכם משפחה בחו"ל? כל כמה זמן אתם מבקרים אותם? כל כמה זמן הם מבקרים אתכם? מה הסוג פלאפון שיש לך? במה אימא שלך עובדת? איך ניראים המבכנסיים שיש לך עכשיו? כמה קיבלת במבחן האחרון באנגלית? מה המשאלה הגדולה ביותר שלך? מתי הפעם האחרונה שהשתעלת? איזה שם אתה הכי אוהב בעולם? איזה איקון אתה הכי אוהב מהאירקונים של תפוז? אוהב טונה? איזה שוקולד אתה הכי אוהב? הלכת היום לעבודה/ביתספר? משהו מיוחד שקרה שם? מה היה הדבר האחרון ששחקת בו? במה בא לך לשחק עכשיו? אוהב לשחק משחקים לבד או עם המון אנשים? איזה שפות אתה יודע? בחטיבה מה למדת? ערבית או צרפתית? או בכלל יש לך פתור? עם מי אתה הכי אוהב לדבר? מתי לאחרונה נפגשת עם מישהו? מה בא לך לאכול עכשיו? מה עשית אתמול? מה אתה עושה היום? מה תעשה מחר? יש לך חיים? אוהב לצייר? אוהב לצלם? אוהב להצטלם? יש איזה מקש במקלדת שלך שנתקע כל הזמן? אצלי זה 8. נכון זה מעצבן? התקלחת כבר היום? אוהבים עוגיות גרנולה? אוהבים צימוקים? חגגתם את ט"ו בשבט השנה (זה היום אבל עד שנענה זה כבר יהיה לפני כמה ימים)? איך? חושבים שט"ו בשבט זה מיותר? למה? שותים קפה? מתי? איזה סוג? מה דעתך על טבעונות? ממצב? מקורה? הכל טוב? יצא לכם פעם לדרוך על חילזון? אוהבים קרואסון? אוהבים טיול שנתי? כבר היה לכם השנה? מה החלום הכי גדול שלכם? ראיתם פעם מישהו מחליק על בננה? החלקתם פעם על בננה? למה? אתם חושבים שזה מצחיק לראות מישהו מחליק על בננה (ובלי שקורה לו משהו אחר כך)? אוהבים שיעור ספרות? מה אתם מעדיפים- שירים/סיפורים קצרים/רומנים ? מה אתם חושבים על המורה שלכם לספרות?(לאלה שסיימו בצפר, מה חשבתם על המורה שלכם לספרות?) אוהבים ספרות יותר ממתמטיקה? מה אתם מעדיפים- מבחן בספרות או מבחן בהסטוריה? אוהבים טיולי סטלה, או מעדיפים טיולים אתגריים וקשים? ביקרתם פעם בחוף פלמחים? מתי לאחרונה ישנתם על חוף ים? האם איי פעם ביקרתם בסל"ת? או אולי ארגנתם סל"ת? האם אכפת לכם מהטבע ומאיכות הסביבה? אם כן, מה אתם עושים בקשר לזה? אוהבים טופו? על הציפורניים שלכם כרגע מרוח לק? במה היה המבחן האחרון שלכם? עונים על השאלון הזה במקום לעשות משהו חשוב שאתם צריכים לעשות [ש.ב וכו']? מה הצבע השולט שלכם בחדר? אוהבים יותר מתמטיקה או היסטוריה? שונאים את המורה ללשון שלכם? בגדול מסתדרים עם ההורים? אם הייתם יכולים לבקש כל מה שתרצו, אבל הכל גם את הדברים הכי הזוים ולא הגיוניים בעולם, מה הייתם מבקשים? מה הדבר הורוד הכי קרוב אלייך?

Robin Sparkles

New member
אוי השאלון הזה כבר היה פה..../images/Emo4.gif

יש לכם משקפיים?לא היו לכם פעם?לא מאיזה גיל? עד איזה גיל? כמה זוגות בערך היו לכם? מתי פעם אחרונה השתמשתם בהן? ומשפקי שמש,יש לכם?כן כמה זוגות בערך היו לכם?קצת מתי פעם אחרונה השתמשתם בהן?מזמן יש לכם איימל?כן של איזה אתר?ג'ימייל באנגלית או בעברית?אנגלית נכנסים אליו כל יום?כן כמה פעמיים ביום?המון יש לכם הרבה ספאם?לא נכנסים אליו או ישר זורקים אותו?זורקת מעבירים הודעות שרשרת?לא למה???זה טיפשי לדעתי כותבים הרבה מיילים?לא כמה ביום/שבוע בערך? מקבלים הרבה מיילים?כן מעבירים מיילים מגניבים של מצגות וכו'?לא יש לכם חתימה קבועה בסוף המכתב?לא יש לכם הרבה אנשים/איימלים שמורים? כמה בערך?20 שומרים את האיימלים?רק חשובים בתיקיות או מבולגן בדואר הנכנס?בדואר הנכנס אם הייתם צריכים לצאת למסע סביב העולם, אילו 4 אנשים הייתם לוקחים איתכם למסע?לא יודעת מה דעתכם על בדיחות על השואה? מתי לאחרונה ביקרו אתכם אורחים?בנדוד שלי פה עכשיו וחברים?לפני כמה ימים אוהבים שבאים אורחים?תלוי מי למה? ואתם אוהבים שבאים חברים?כן מעדיפים להפגש עם כל אחד בנפרד או בקבוצה גדולה?קבוצות קטנות למה? מתנחלים הרבה אצלכם?לא מה ההכנות שאתם עורכים לפני שבאים אורחים?מסדרת את החדר אתם מסדרים את הבית? אכפת לכם אם החדר שלכם מסודר כשיש אצלכם חברים?כן דואגים שיהיה אוכל?תמיד יש אולי חושבים על תעסוקה?לא טוחנים הרבה? או גוועים ברעב?טוחנים אכפת לכם אם הבית/חדר של המארח מסודר או מבולגן?לא אם זה מפריע לכם,אתם מסדרים לו אותו? או מעירים לו ?לא זה ולא זה כשאתם מבקרים אצל אחרים,אתם מציקים להם בנוגע למזון ושתיה או מתאפקים עד שהם שואלים?לא זה ולא זה ואחרי שאתם אוכלים אצל המארח,אתם עוזרים לנקות?כשהייתי אצל חברה אפילו היא לא ניקתה
כשאתם אורחים, אתם ביישנים?לא מבקרים הרבה אצל אחרים?ככה ככה באיזו תדירות? הולכים ברגל אל חברים, או אוטובוס? או הורים?הורים בחגים,איפה חוגגים? אצלכם בבית או אצל סבים/סבתות/דודים/דודות?סבא וסבתא מה אתם אוכלים בחגים?מה שיש אוהבים בד"כ אוכל של חגים?לא מה אתם הכי שונאים בחגים?שאמא מסנג'רת אותי מה אתם הכי אוהבים בחגים?את הצחוקים
אל איזה 'חלק' אתם יותר מתחברים במשפחה- הילדים או המבוגרים?מהגיל שלי ומעלה אוהבים ביקורים של המשפחה? או שזה משעמם אתכם?תלוי מי יש לכם משפחה בחו"ל?אהא כל כמה זמן אתם מבקרים אותם?לא יצא לי לבקר אותם כל כמה זמן הם מבקרים אתכם?הדוד ממיאמי בא פעם או פעמיים מה הסוג פלאפון שיש לך?דור 3 במה אימא שלך עובדת? איך ניראים המבכנסיים שיש לך עכשיו?סקיני שחור כמה קיבלת במבחן האחרון באנגלית?96 מה המשאלה הגדולה ביותר שלך? מתי הפעם האחרונה שהשתעלת?לא זוכרת חח איזה שם אתה הכי אוהב בעולם?דניאל איזה איקון אתה הכי אוהב מהאירקונים של תפוז? אוהב טונה?כן איזה שוקולד אתה הכי אוהב?נוטלה,לינדט GuyLian הלכת היום לעבודה/ביתספר?כן.. משהו מיוחד שקרה שם?רוב שיעור תנך דיברנו על האח הגדול ובשיעור הבעה היה כ"כ מצחיק..."נולדה לי בת דודה חדשה" -"בת כמה היא?"
כיתה מטופשת
מה היה הדבר האחרון ששחקת בו?אני וחברות שיחקנו משו מפגר בספריה שלא היה שיעור..זה משו עם הפלאפונים.. במה בא לך לשחק עכשיו?^^ אוהב לשחק משחקים לבד או עם המון אנשים?עם אנשים איזה שפות אתה יודע?ג'יבריש בחטיבה מה למדת? ערבית או צרפתית? או בכלל יש לך פתור?ערבית למדתי ב-ח' ו-ט' אבל ב-ט' כבר לא היה לי אכפת מהמקצוע אז הפסקתי עם מי אתה הכי אוהב לדבר? מתי לאחרונה נפגשת עם מישהו? מה בא לך לאכול עכשיו?בדיוק סיימתי לאכול מולר אז לא בא לי כלום מה עשית אתמול?הכנתי שליפים למבחן בסוציולוגיה
מה אתה עושה היום?עשיתי את מה שהייתי צריכה מה תעשה מחר?שיעור נהיגה יש לך חיים?כן אוהב לצייר?כן אוהב לצלם?כן אוהב להצטלם?לא!! יש איזה מקש במקלדת שלך שנתקע כל הזמן?לא אצלי זה 8. נכון זה מעצבן? התקלחת כבר היום?לא אוהבים עוגיות גרנולה?כן
ואני לא טיפוס של כל השטויות האלה אוהבים צימוקים?לא חגגתם את ט"ו בשבט השנה (זה היום אבל עד שנענה זה כבר יהיה לפני כמה ימים)? איך? חושבים שט"ו בשבט זה מיותר?כן למה? שותים קפה? אייס קפה מתי? כשבא לי חח..בדר"כ כשהולכים לקניון באמצע היום איזה סוג? מה דעתך על טבעונות?מוזר ממצב? מקורה? הכל טוב?הכל טוב יצא לכם פעם לדרוך על חילזון?לא אוהבים קרואסון?כן אוהבים טיול שנתי?ככה ככה כבר היה לכם השנה?יש לי עוד שבועיים מה החלום הכי גדול שלכם? ראיתם פעם מישהו מחליק על בננה?לא החלקתם פעם על בננה?לא למה? אתם חושבים שזה מצחיק לראות מישהו מחליק על בננה (ובלי שקורה לו משהו אחר כך)? אוהבים שיעור ספרות?כןןןן עם ליאתי
אבל נגמר מה אתם מעדיפים- שירים/סיפורים קצרים/רומנים ? סיפורים קצרים..עם סקוטי מה אתם חושבים על המורה שלכם לספרות?(לאלה שסיימו בצפר, מה חשבתם על המורה שלכם לספרות?)השיעורים היחידם שנהניתי בהם
אוהבים ספרות יותר ממתמטיקה?כן מה אתם מעדיפים- מבחן בספרות או מבחן בהסטוריה?ספרות אוהבים טיולי סטלה, או מעדיפים טיולים אתגריים וקשים?סטלה ביקרתם פעם בחוף פלמחים?לא מתי לאחרונה ישנתם על חוף ים?מזמן האם איי פעם ביקרתם בסל"ת? או אולי ארגנתם סל"ת?מה??? האם אכפת לכם מהטבע ומאיכות הסביבה?לא ממש אם כן, מה אתם עושים בקשר לזה? אוהבים טופו?לא על הציפורניים שלכם כרגע מרוח לק?לא במה היה המבחן האחרון שלכם?היום היה לי בסוציולוגיה עונים על השאלון הזה במקום לעשות משהו חשוב שאתם צריכים לעשות [ש.ב וכו']?לא מה הצבע השולט שלכם בחדר?לא יודעת אוהבים יותר מתמטיקה או היסטוריה?מתמטיקה שונאים את המורה ללשון שלכם?שנאתי בגדול מסתדרים עם ההורים?כן אם הייתם יכולים לבקש כל מה שתרצו, אבל הכל גם את הדברים הכי הזוים ולא הגיוניים בעולם, מה הייתם מבקשים?המון דברים מה הדבר הורוד הכי קרוב אלייך?ספר של יומני הנסיכה. והוא די רחוק..

MeItOsH

New member
פאק זה ארוך.

יש לכם משקפיים?כן היו לכם פעם?
מאיזה גיל?11 וחצי עד איזה גיל?עד שיימאס לי כמה זוגות בערך היו לכם?יש לי 6 נוכחים מתי פעם אחרונה השתמשתם בהן?אני עכשיו איתן ומשפקי שמש,יש לכם?יאפ כמה זוגות בערך היו לכם?מאה מתי פעם אחרונה השתמשתם בהן?היום בבצפר יש לכם איימל?כן של איזה אתר?וואלה וAOL באנגלית או בעברית?גם וגם נכנסים אליו כל יום?לא כמה פעמיים ביום?
יש לכם הרבה ספאם?יותר מדי נכנסים אליו או ישר זורקים אותו?זורקים מעבירים הודעות שרשרת?לא למה???כובע כותבים הרבה מיילים?לא כמה ביום/שבוע בערך?חחח אולי 1 מקבלים הרבה מיילים?יאפ מעבירים מיילים מגניבים של מצגות וכו'?לא יש לכם חתימה קבועה בסוף המכתב?חח כן יש לכם הרבה אנשים/איימלים שמורים?לא כמה בערך?10-15 שומרים את האיימלים?רק מסויימים בתיקיות או מבולגן בדואר הנכנס?מבולגן אם הייתם צריכים לצאת למסע סביב העולם, אילו 4 אנשים הייתם לוקחים איתכם למסע?חגית,חן,חן,דן מה דעתכם על בדיחות על השואה?כואבות מתי לאחרונה ביקרו אתכם אורחים?ממ לא יודעת וחברים?כנ"ל אוהבים שבאים אורחים?תלוי איזה אורחים למה?כי יש מגניבים ויש מעצבנים ואתם אוהבים שבאים חברים?יאפ מעדיפים להפגש עם כל אחד בנפרד או בקבוצה גדולה?תלוי למה?כי יש אנשים שכיף איתם אחד על אחד..ויש כאלה שהם פשוט חברה מתנחלים הרבה אצלכם?בערך מה ההכנות שאתם עורכים לפני שבאים אורחים?כלום אתם מסדרים את הבית? אכפת לכם אם החדר שלכם מסודר כשיש אצלכם חברים?ממש לא דואגים שיהיה אוכל?לפעמים אולי חושבים על תעסוקה?לא טוחנים הרבה? או גוועים ברעב?באמצע אכפת לכם אם הבית/חדר של המארח מסודר או מבולגן?קצת אם זה מפריע לכם,אתם מסדרים לו אותו? או מעירים לו ?כן כשאתם מבקרים אצל אחרים,אתם מציקים להם בנוגע למזון ושתיה או מתאפקים עד שהם שואלים?תלוי במצב רוח ואחרי שאתם אוכלים אצל המארח,אתם עוזרים לנקות?כן כשאתם אורחים, אתם ביישנים?לא מבקרים הרבה אצל אחרים?לא ממש באיזו תדירות?תלוי הולכים ברגל אל חברים, או אוטובוס? או הורים?גם גם וגם בחגים,איפה חוגגים? אצלכם בבית או אצל סבים/סבתות/דודים/דודות?בבית מה אתם אוכלים בחגים?כל מה שהוא לא בשר /דגים/ביצים אוהבים בד"כ אוכל של חגים?יאפ מה אתם הכי שונאים בחגים?נשיקות ומשפחה מעצבנת מה אתם הכי אוהבים בחגים?מתנות אל איזה 'חלק' אתם יותר מתחברים במשפחה- הילדים או המבוגרים? (לי אישית, כל הילדים צעירים ממני והמבוגרים מבוגרים ממני אז משעמם.)האלה שבאמצע אוהבים ביקורים של המשפחה? או שזה משעמם אתכם?משעמם יש לכם משפחה בחו"ל?כן כל כמה זמן אתם מבקרים אותם?אני לא כל כמה זמן הם מבקרים אתכם?פעם בשנה שנתיים מה הסוג פלאפון שיש לך?סמסונג 770 במה אימא שלך עובדת?מזכירה של ראש העיר [איזה כיף לכתוב אתזה
] איך ניראים המבכנסיים שיש לך עכשיו?טיץ סקיני אפור כמה קיבלת במבחן האחרון באנגלית?84 מה המשאלה הגדולה ביותר שלך?למצוא אהבה מתי הפעם האחרונה שהשתעלת?היום איזה שם אתה הכי אוהב בעולם?לבת פיית' ולבן דן/דניאל איזה איקון אתה הכי אוהב מהאירקונים של תפוז?
אוהב טונה?לא איזה שוקולד אתה הכי אוהב?לבן עם עוגיות הלכת היום לעבודה/ביתספר?יאפ משהו מיוחד שקרה שם?לא מה היה הדבר האחרון ששחקת בו?חח לא יודעת במה בא לך לשחק עכשיו?בכלום אוהב לשחק משחקים לבד או עם המון אנשים?תלוי איזה משחקים איזה שפות אתה יודע?אנגלית ועברית בחטיבה מה למדת? ערבית או צרפתית? או בכלל יש לך פתור?במערכת היה כתוב ערבית..אני אבל הייתי בבית בשעות האלה
עם מי אתה הכי אוהב לדבר?חברות קרובות מתי לאחרונה נפגשת עם מישהו?לפני כשעה וחצי מה בא לך לאכול עכשיו?צ'יפס וקטשופ מה עשית אתמול?עבדתי בקלפי מה אתה עושה היום?משלימה שעות שינה מה תעשה מחר?מבחן בתנ"ך יש לך חיים?כנראה אוהב לצייר?כן אוהב לצלם?כן אוהב להצטלם?הממון יש איזה מקש במקלדת שלך שנתקע כל הזמן?טפו טפו לא אצלי זה 8.באסה נכון זה מעצבן? אכן התקלחת כבר היום?עוד לא אוהבים עוגיות גרנולה?יאפ אוהבים צימוקים?לא ממש חגגתם את ט"ו בשבט השנה (זה היום אבל עד שנענה זה כבר יהיה לפני כמה ימים)?חחח עוד לא
איך? חושבים שט"ו בשבט זה מיותר?לא למה?ככה שותים קפה?כן מתי? בוקר ולילה איזה סוג?הפשוט של עלית מה דעתך על טבעונות?אני בעד,ואני גם סוג של כזאת ממצב? מקורה? הכל טוב?מעווולה יצא לכם פעם לדרוך על חילזון?איככס לא אוהבים קרואסון?כן אוהבים טיול שנתי?תלוי כבר היה לכם השנה?עוד לא מה החלום הכי גדול שלכם?לגור באוסטרליה ולהיות פתולוגית ראיתם פעם מישהו מחליק על בננה?לא החלקתם פעם על בננה?לא למה?כובע אתם חושבים שזה מצחיק לראות מישהו מחליק על בננה (ובלי שקורה לו משהו אחר כך)?כן אוהבים שיעור ספרות?לא מה אתם מעדיפים- שירים/סיפורים קצרים/רומנים ?שירים מה אתם חושבים על המורה שלכם לספרות?(לאלה שסיימו בצפר, מה חשבתם על המורה שלכם לספרות?)שהיא שונאת אותי ובקשר טלפוני מעולה עם אמא אוהבים ספרות יותר ממתמטיקה?לא מה אתם מעדיפים- מבחן בספרות או מבחן בהסטוריה?היסטוריה אוהבים טיולי סטלה, או מעדיפים טיולים אתגריים וקשים?סטלה ביקרתם פעם בחוף פלמחים?לא מתי לאחרונה ישנתם על חוף ים?בבומבלה האם איי פעם ביקרתם בסל"ת? או אולי ארגנתם סל"ת?מזה? האם אכפת לכם מהטבע ומאיכות הסביבה?כן אם כן, מה אתם עושים בקשר לזה?מנקה ושומרת על סביבה נקייה אוהבים טופו?יאפ על הציפורניים שלכם כרגע מרוח לק?יאפ במה היה המבחן האחרון שלכם?היסטוריה עונים על השאלון הזה במקום לעשות משהו חשוב שאתם צריכים לעשות [ש.ב וכו']?חח כן! מה הצבע השולט שלכם בחדר?ורוד ואפור אוהבים יותר מתמטיקה או היסטוריה?היסטוריה שונאים את המורה ללשון שלכם?חח כןןןן בגדול מסתדרים עם ההורים?יאפ אם הייתם יכולים לבקש כל מה שתרצו, אבל הכל גם את הדברים הכי הזוים ולא הגיוניים בעולם, מה הייתם מבקשים?ממ לא יודעת מה הדבר הורוד הכי קרוב אלייך?הציפורניים שלי

h e n y

New member
בכיף..

יש לכם משקפיים? כן היו לכם פעם? לא מאיזה גיל? 9 עד איזה גיל? עכשיו כמה זוגות בערך היו לכם? המון מתי פעם אחרונה השתמשתם בהן? לפני 5 דקות ומשפקי שמש,יש לכם? יש כמה כמה זוגות בערך היו לכם? חחח מתי פעם אחרונה השתמשתם בהן? המוןןן זמן יש לכם איימל? יאפ של איזה אתר? GMAIL באנגלית או בעברית? עיברית נכנסים אליו כל יום?כן כמה פעמיים ביום? המוןן יש לכם הרבה ספאם? יש נכנסים אליו או ישר זורקים אותו? ישר זורקים מעבירים הודעות שרשרת? לא למה??? ככה כותבים הרבה מיילים? ככה ככה כמה ביום/שבוע בערך? לא יודעת מקבלים הרבה מיילים? כן מעבירים מיילים מגניבים של מצגות וכו'? כן יש לכם חתימה קבועה בסוף המכתב? כן יש לכם הרבה אנשים/איימלים שמורים? כן כמה בערך? 100 שומרים את האיימלים? הטובים שבהם בתיקיות או מבולגן בדואר הנכנס? מבולגן אם הייתם צריכים לצאת למסע סביב העולם, אילו 4 אנשים הייתם לוקחים איתכם למסע? מאמי שלי, אחותי, חברה ממש טובה שלי, ואמא שלי מה דעתכם על בדיחות על השואה? בסדר מתי לאחרונה ביקרו אתכם אורחים? היום וחברים? שבועיים אוהבים שבאים אורחים? כן מאוד למה? כי אני אוהבת לארח ואתם אוהבים שבאים חברים? כן מעדיפים להפגש עם כל אחד בנפרד או בקבוצה גדולה? בקבוצה גדולה למה? כי זה הכי כיף שיש רעש מתנחלים הרבה אצלכם? היו בעבר...:( מה ההכנות שאתם עורכים לפני שבאים אורחים? קצת עושה סדר אתם מסדרים את הבית? אכפת לכם אם החדר שלכם מסודר כשיש אצלכם חברים? בטח דואגים שיהיה אוכל? כן אולי חושבים על תעסוקה? מה? טוחנים הרבה? או גוועים ברעב? טוחנים הרבה אכפת לכם אם הבית/חדר של המארח מסודר או מבולגן? לא אם זה מפריע לכם,אתם מסדרים לו אותו? או מעירים לו ? לא כשאתם מבקרים אצל אחרים,אתם מציקים להם בנוגע למזון ושתיה או מתאפקים עד שהם שואלים? מתאפקים עד שהם שואלים.. ואחרי שאתם אוכלים אצל המארח,אתם עוזרים לנקות? לפעמים כשאתם אורחים, אתם ביישנים? תלוי אצל מי מבקרים הרבה אצל אחרים? לא ממש באיזו תדירות? לא הרבה הולכים ברגל אל חברים, או אוטובוס? או הורים? מכונית יש רשיון בחגים,איפה חוגגים? אצלכם בבית או אצל סבים/סבתות/דודים/דודות? בבית בדר"כ מה אתם אוכלים בחגים? אוכל של אמא אוהבים בד"כ אוכל של חגים? כןןןן מה אתם הכי שונאים בחגים?שהם נגמרים מה אתם הכי אוהבים בחגים? שכולם ביחד אל איזה 'חלק' אתם יותר מתחברים במשפחה- הילדים או המבוגרים? (לי אישית, כל הילדים צעירים ממני והמבוגרים מבוגרים ממני אז משעמם.): שניהם אוהבים ביקורים של המשפחה? או שזה משעמם אתכם? כןן כיףףף יש לכם משפחה בחו"ל? אחותי גרה שם כל כמה זמן אתם מבקרים אותם?לא יצא לי כל כמה זמן הם מבקרים אתכם? פעם בחודש מה הסוג פלאפון שיש לך? מוטורולה במה אימא שלך עובדת? מזכירה בביה"ס איך ניראים המבכנסיים שיש לך עכשיו? יפות כמה קיבלת במבחן האחרון באנגלית? פחחחחח מי זוכר מה המשאלה הגדולה ביותר שלך? להיות סופרת מצליחה מתי הפעם האחרונה שהשתעלת? היום איזה שם אתה הכי אוהב בעולם? יש שנים- גיא וליה איזה איקון אתה הכי אוהב מהאירקונים של תפוז?
אוהב טונה? לא איכס איזה שוקולד אתה הכי אוהב? טובלרון לבן הלכת היום לעבודה/ביתספר? לצבא..כן... משהו מיוחד שקרה שם? שנתנו לי חופש ב"ה מה היה הדבר האחרון ששחקת בו? שיחקתי? במה בא לך לשחק עכשיו? לא יודעת אוהב לשחק משחקים לבד או עם המון אנשים? המון אנשים איזה שפות אתה יודע? אנגלית עיברית ופרסית קצת בחטיבה מה למדת? ערבית או צרפתית? או בכלל יש לך פתור? פתור עם מי אתה הכי אוהב לדבר? עם אחותי מתי לאחרונה נפגשת עם מישהו? חח היום... מה בא לך לאכול עכשיו? סושי מה עשית אתמול? בחרתי מה אתה עושה היום? נפגשתי עם מאמי מה תעשה מחר? מקווה לישון אצלו יש לך חיים? נראה לי אוהב לצייר? לא אוהב לצלם? כן אוהב להצטלם? לא יש איזה מקש במקלדת שלך שנתקע כל הזמן? לא אצלי זה 8. נכון זה מעצבן? מאוד התקלחת כבר היום? כן אוהבים עוגיות גרנולה? לא אוהבים צימוקים? ככה ככה חגגתם את ט"ו בשבט השנה (זה היום אבל עד שנענה זה כבר יהיה לפני כמה ימים)?: לא איך? חושבים שט"ו בשבט זה מיותר? לא למה? כי זה חג לאילנות שותים קפה? כן מתי? בבוקר איזה סוג? נס קפה מה דעתך על טבעונות? אהממ זה מוגזם מידי ממצב? מקורה? הכל טוב? כן טוב תודה מה איתך? יצא לכם פעם לדרוך על חילזון? לא אוהבים קרואסון? כן אוהבים טיול שנתי? לא כבר היה לכם השנה? חחחחחחחחחחחחחח מה החלום הכי גדול שלכם? להיות תסריטאית וסופרת ראיתם פעם מישהו מחליק על בננה?לא החלקתם פעם על בננה? לא למה?מה למה אתם חושבים שזה מצחיק לראות מישהו מחליק על בננה (ובלי שקורה לו משהו אחר כך)? לא אוהבים שיעור ספרות? כן מה אתם מעדיפים- שירים/סיפורים קצרים/רומנים ? רומנים מה אתם חושבים על המורה שלכם לספרות?(לאלה שסיימו בצפר, מה חשבתם על המורה שלכם לספרות?): אני מתה עליה אוהבים ספרות יותר ממתמטיקה? בטחחחחח מה אתם מעדיפים- מבחן בספרות או מבחן בהסטוריה? בספרות אוהבים טיולי סטלה, או מעדיפים טיולים אתגריים וקשים? סטלה ביקרתם פעם בחוף פלמחים? לא מתי לאחרונה ישנתם על חוף ים? מזמןןן האם איי פעם ביקרתם בסל"ת? או אולי ארגנתם סל"ת? מה זה האם אכפת לכם מהטבע ומאיכות הסביבה? כן אם כן, מה אתם עושים בקשר לזה? אני מנסה כמה שיותר להדריך אנשים על זה אוהבים טופו? כן על הציפורניים שלכם כרגע מרוח לק? לא במה היה המבחן האחרון שלכם? מי זוכר עונים על השאלון הזה במקום לעשות משהו חשוב שאתם צריכים לעשות [ש.ב וכו']? כן, לישון מה הצבע השולט שלכם בחדר? תכלת אוהבים יותר מתמטיקה או היסטוריה? היסטוריה שונאים את המורה ללשון שלכם? כן בגדול מסתדרים עם ההורים?כן הם מקסימים אם הייתם יכולים לבקש כל מה שתרצו, אבל הכל גם את הדברים הכי הזוים ולא הגיוניים בעולם, מה הייתם מבקשים? להיות תסריטאית וסופרת מצליחה מה הדבר הורוד הכי קרוב אלייך? איכס שום דבר

JAP Noa

New member
Don't Count On It..../images/Emo186.gif

To Be Reasonable..כי אני חולה, ככה ש.. יש לכם משקפיים? כן. היו לכם פעם? ^^ מאיזה גיל? מאיזה אמצע כיתה ז', שפשוט הפסקתי לראות מהלוח. או שזה היה סופשנה לא זוכרת כבר. עד איזה גיל? היום? חחח. כמה זוגות בערך היו לכם? מלא, אני מחליפה כל חצי שנה בערך. מתי פעם אחרונה השתמשתם בהן? אתמול. [לא עשיתי שומדבר שמצריך משקפיים היום. בקושי זזתי מהמיטה] ומשפקי שמש,יש לכם? כן. כמה זוגות בערך היו לכם? מלא. מתי פעם אחרונה השתמשתם בהן? אתמול. יש לכם איימל? כן. של איזה אתר? ג'מייל. באנגלית או בעברית? חצי חצי?
זה מסובך. נכנסים אליו כל יום? כל פעם שאני פותחת את האינטרנט הוא נפתח לי, כי יש לי אייגוגל. כמה פעמיים ביום? ^^ יש לכם הרבה ספאם? לא, זה מייל רק לדברים חשובים, לאתרים כמו תפוז וכאלה, ולכל הממברשיפס שיש לי [בערך בכל חנות אמריקאית קיימת, והם כל דקה מודיעים לי על מבצע..אז אולי כן ספאם
] נכנסים אליו או ישר זורקים אותו? תלוי איזה הודעה. בדר"כ ישר מוחקת. מעבירים הודעות שרשרת? לא. למה??? כי אני שונאת שמעבירים לי. כותבים הרבה מיילים? לא. כמה ביום/שבוע בערך? 0? מקבלים הרבה מיילים? כן, בערך 20 ביום. מעבירים מיילים מגניבים של מצגות וכו'? לא. יש לכם חתימה קבועה בסוף המכתב? כן חחח עם השם שלי
יש לכם הרבה אנשים/איימלים שמורים? אנשים נגיד 30, אימיילים אני שומרת רק את החשובים והם מתוייגים אז בערך 800. כמה בערך? ^^ שומרים את האיימלים? את החשובים, ואת כל ההודעות של פייסבוק [אני באמת לא יודעת למה]. בתיקיות או מבולגן בדואר הנכנס? בדר"כ מבולגן, ופעם ב-1000 שנה שיש לי כוח אני מסדרת בתיקיות. אם הייתם צריכים לצאת למסע סביב העולם, אילו 4 אנשים הייתם לוקחים איתכם למסע? וואי, אני לא יכולה לבחור רק 4. מה דעתכם על בדיחות על השואה? כל עוד הן לא פוגעות ספציפית באף אחד אז בכיף. ואם הן מצחיקות אז ספרו לי גם
מתי לאחרונה ביקרו אתכם אורחים? לא יודעת
לפני איזה 4 ימים משו כזה. וחברים? ווואי איןלי מושג. שבוע ככה? אוהבים שבאים אורחים? לא. למה? ככה? ואתם אוהבים שבאים חברים? ברור. מעדיפים להפגש עם כל אחד בנפרד או בקבוצה גדולה? תלוי במצברוח. למה? ^^ מתנחלים הרבה אצלכם? פעם הרבה יותר. מה ההכנות שאתם עורכים לפני שבאים אורחים? תלוי מי בא. אתם מסדרים את הבית? אכפת לכם אם החדר שלכם מסודר כשיש אצלכם חברים? החברות הקרובות? בחייים לא. הן ראו את החדר שלי במצבים הכי נוראים שלו
דואגים שיהיה אוכל? תמיד יש אוכל חחח. אולי חושבים על תעסוקה? לא, אני לא צוות הווי ובידור. טוחנים הרבה? או גוועים ברעב? תלוי מתי. אכפת לכם אם הבית/חדר של המארח מסודר או מבולגן? אם החברות הקרובות אז הכי לא, ואם אנשים שאני פחות קרובה אליהם אז כן. אם זה מפריע לכם,אתם מסדרים לו אותו? או מעירים לו ?
כשאתם מבקרים אצל אחרים,אתם מציקים להם בנוגע למזון ושתיה או מתאפקים עד שהם שואלים? חחחחחחחח בדר"כ אני לא מציקה ובדר"כ גם שמציעים לי לא רוצה חח. ואחרי שאתם אוכלים אצל המארח,אתם עוזרים לנקות? ברור. כשאתם אורחים, אתם ביישנים? לא. מבקרים הרבה אצל אחרים? כן. באיזו תדירות? איןלי כוח לחשוב על זה אפילו חח. הולכים ברגל אל חברים, או אוטובוס? או הורים? תלוי ממש באיזה חברה ואיפה היא גרה. בחגים,איפה חוגגים? אצלכם בבית או אצל סבים/סבתות/דודים/דודות? בדר"כ סבאסבתא, אבל משתנה לפעמים. השנה היה אצלנו. מה אתם אוכלים בחגים? חלה?
אוהבים בד"כ אוכל של חגים? לא. חוץ מהאוכל של שבועות. מה אתם הכי שונאים בחגים? כל מיני דברים, לא משהו ספציפי. מה אתם הכי אוהבים בחגים? ^^ אל איזה 'חלק' אתם יותר מתחברים במשפחה- הילדים או המבוגרים? (לי אישית, כל הילדים צעירים ממני והמבוגרים מבוגרים ממני אז משעמם.) ה"ילדים" הבנידודים שלי חח. אוהבים ביקורים של המשפחה? או שזה משעמם אתכם? ברור שכן! יש לכם משפחה בחו"ל? כן, אבל לא קרבה ממש גדולה. למרות שהם חברים הכי טובים של סבא וסבתא שלי אז
כל כמה זמן אתם מבקרים אותם? השנה פעם ראשונה שביקרנו אותם כשהיינו בארה"ב
כל כמה זמן הם מבקרים אתכם? פעם בשנתיים. מה הסוג פלאפון שיש לך? סוני אריקסון ורוד גייייייייייייייי. במה אימא שלך עובדת? בחיים אתם לא תבינו חחח. זה הסבר של שלוש שעות. מנהלת אדמינסטרטיבית ותוכנית [אם יש מילה כזאת..קיצר מתוכן
] של איזה מרכז בטכניון. איך ניראים המבכנסיים שיש לך עכשיו? מכנסי פוטר שחורות מהיינס, הפיל. שארוכות עליי במלא מלא. כמה קיבלת במבחן האחרון באנגלית? באמת יש תוצאות של המועדי ב' ולא בא לי לבדוק. מה המשאלה הגדולה ביותר שלך? בריאות ואושר וכל הדברים האלה. מתי הפעם האחרונה שהשתעלת? השניייה חח אני חולה. איזה שם אתה הכי אוהב בעולם? שמות אמריקאים מלוקקים כאלה, וחוץמזה אז לבנים עידו ולבנות עמר.
בכלל שמות של "בנים" אני פי 1000 יותר אוהבת משמות של בנות. [אני הייתי בעד כשרייצ'ל הציעה לקרוא לאמה ג'יימס
] איזה איקון אתה הכי אוהב מהאירקונים של תפוז?
אוהב טונה? איכ. איזה שוקולד אתה הכי אוהב? מריר
רק של מרסי, וחלב רק של מילקה
[יש לי דרישות, מה
] הלכת היום לעבודה/ביתספר? אין לי עבודה, אין לי ביצפר והמקום הכי רחוק שהלכתי אליו היום היה למגרש כי היה לי אימון בבוקר. [טעות חייי אגב
] משהו מיוחד שקרה שם? כמעט מתתי?
מה היה הדבר האחרון ששחקת בו? באייפוד טאצ' שלי קודם, כשלא יכולתי לקום מהמיטה ושיעמם לי. במה בא לך לשחק עכשיו? בכלום?
אוהב לשחק משחקים לבד או עם המון אנשים? אה?
איזה שפות אתה יודע? עברית, אנגלית, וממש קצת ספרדית. בחטיבה מה למדת? ערבית או צרפתית? או בכלל יש לך פתור? ערבית. עם מי אתה הכי אוהב לדבר? עם החברות שלי?
ועם יוצור שלי

JAP Noa

New member
Keeeeps Gettin' Bettter..../images/Emo3.gif

מתי לאחרונה נפגשת עם מישהו? לפני דקה עם אחותי? חחח סתם. מממ היום בבוקר עם המאמנת שלי ואתמול בלילה עם חברה אם זה לא נחשב. מה בא לך לאכול עכשיו? כלום. בא לי תה אבל. [רואים שאני חולה חח] מה עשית אתמול? קמתי בבוקר [מפתיע
], הלכתי להביא את אחותי מביצפר, היה לי שיעור נהיגה, כמעט טבעתי בגשם [ואז המורה התותח שלי חזר והסיע אותי עד הפתח של הבית.
] ואז הלכתי לקניון עם הביאפאף:) מה אתה עושה היום? הוווו מממ היה לי אימון בבוקר, שאחריו נפלתי למיטה חצי מתה, ומידי פעם זחלתי החוצה בשביל להתקלח או לקחת אקמול. ועכשיו אני אשכרה מסוגלת לשבת מול המחשב! מדהים. מה תעשה מחר? אם אני ארגיש טוב אז קניון עם אמאבא בבוקר, תיכננו פשיטה על קסטרו
אהה וגם להמשיך לקנות דברים לצבא. ואז ללכת לראות את הפיצי שלי שיוצאת שבת. ואני מתגעגעת אלייה מלאמלאמלא. ואז אם אני ארגיש טוב אז גם לצאת בערב, למרות שאני לא בונה על זה. יש לך חיים? אני מקווה שכן
אוהב לצייר? כן. בעיקר לשרבט. אוהב לצלם? כן. אוהב להצטלם? לאאאאאאא. יש איזה מקש במקלדת שלך שנתקע כל הזמן? לא חחחח. אצלי זה 8. נכון זה מעצבן? כן. התקלחת כבר היום? כן, פעמיים. [ותיכף פעם שלישית. הכנרת לא תאהב את זה.] אוהבים עוגיות גרנולה? כן. בעיקר אנרג'י תפוח. אוהבים צימוקים? לא. חגגתם את ט"ו בשבט השנה (זה היום אבל עד שנענה זה כבר יהיה לפני כמה ימים)? לא. איך? ^ חושבים שט"ו בשבט זה מיותר? כן. למה? סתם חחח ממ זה עיקרון חשוב, אבל זה לא חג אמיתי. שיעשו חופש ויש על מה לדבר. שותים קפה? כן. מתי? בבקרים בקיץ (בחורף אני שותה תה) ואייסקפה כל שעות היממה מצידי. איזה סוג? טייסטרזצ'ויס, קפה קר. ולפעמים שממש בא לי להתפנק אז עם גלידת וניל
[זה לא קרה שנים] מה דעתך על טבעונות? בכיף? ממצב? מקורה? הכל טוב? לללללללא. אני חולה וזה. יצא לכם פעם לדרוך על חילזון? אתמול
אוהבים קרואסון? רק חמאה, ורק שהוא טרי.
אוהבים טיול שנתי? לא ממש. סמינר איז בטר
כבר היה לכם השנה? השנה הטיול השנתי שלי זה לבקו"ם
מה החלום הכי גדול שלכם? הרבה. ראיתם פעם מישהו מחליק על בננה? לא חח. החלקתם פעם על בננה? ^^ למה? כי אני מסתכלת לאן שאני הולכת? אתם חושבים שזה מצחיק לראות מישהו מחליק על בננה (ובלי שקורה לו משהו אחר כך)? כן חחח ברור. אוהבים שיעור ספרות?
מה אתם מעדיפים- שירים/סיפורים קצרים/רומנים ? כלום? ספרים שאני קוראת מרצוני החופשי. מה אתם חושבים על המורה שלכם לספרות?(לאלה שסיימו בצפר, מה חשבתם על המורה שלכם לספרות?) שהיא מעצבנת. ואני עדיין חושבת את זה. ולא, גם אחרי שמסיימים ביצפר לא מתגעגעים אליהם. אוהבים ספרות יותר ממתמטיקה? ברור. מה אתם מעדיפים- מבחן בספרות או מבחן בהסטוריה? היסטוריה. אוהבים טיולי סטלה, או מעדיפים טיולים אתגריים וקשים? סטלה. ביקרתם פעם בחוף פלמחים? לא. אבל יש שם בסיס וכל העולם משרת שם. מתי לאחרונה ישנתם על חוף ים? בחייייים. האם איי פעם ביקרתם בסל"ת? או אולי ארגנתם סל"ת? גיליתי מה זה! [אח שלי הוא קמפר ידוע] ולא בחיים לא. האם אכפת לכם מהטבע ומאיכות הסביבה? יחסית כן. אם כן, מה אתם עושים בקשר לזה? מנסה למחזר כמה שאפשר, לא משתמשת בשקיות כשלא חייבת! אוהבים טופו? איכ. על הציפורניים שלכם כרגע מרוח לק? כן חחח כסוף יפיוף. במה היה המבחן האחרון שלכם? אנגלית מועד ב'. עונים על השאלון הזה במקום לעשות משהו חשוב שאתם צריכים לעשות [ש.ב וכו']? לישון? המממ זה דיי חשוב כי אני רוצה מחר ללכת לקניון וזה אז כדאי שאני אקום בשעה נורמלית. רק חבל שאני לא מרגישה משהו. מה הצבע השולט שלכם בחדר? לבן. אוהבים יותר מתמטיקה או היסטוריה? היסטוריה, דה. שונאים את המורה ללשון שלכם? אין לי אחת כזאת. בגדול מסתדרים עם ההורים? כן. אם הייתם יכולים לבקש כל מה שתרצו, אבל הכל גם את הדברים הכי הזוים ולא הגיוניים בעולם, מה הייתם מבקשים? אושר בלתי נגמר לי ולמי שמסביבי. And World Peace. חחחחחחחחח
מה הדבר הורוד הכי קרוב אלייך? הרמקול חתול הורוד זוהר שלי.

Lauren Cooper

New member
עונה..../images/Emo9.gif

יש לכם משקפיים? לא היו לכם פעם? לא מאיזה גיל? עד איזה גיל? כמה זוגות בערך היו לכם? מתי פעם אחרונה השתמשתם בהן? ומשפקי שמש,יש לכם? בטח! כמה זוגות בערך היו לכם? חחח יותר מידי.. מתי פעם אחרונה השתמשתם בהן? היום כשהיה עוד אור בחוץ...
יש לכם איימל? בטח של איזה אתר? ואו, יש לי של הוטמייל בשביל המסנ', יש לי של המשרד, ויש לי של ג'ימייל באנגלית או בעברית? אנגלית נכנסים אליו כל יום? כן כמה פעמיים ביום? לא סופרת חחח יש לכם הרבה ספאם? בחלק כן בחלק לא נכנסים אליו או ישר זורקים אותו? זורקת אותו ישרררר מעבירים הודעות שרשרת? לא למה??? כי אין לי כוח לשטויות כותבים הרבה מיילים? מממ לפעמים כמה ביום/שבוע בערך? מאיפה לי? מקבלים הרבה מיילים? כן מעבירים מיילים מגניבים של מצגות וכו'? האמת שלא. יש לכם חתימה קבועה בסוף המכתב? באימייל של המשרד כן יש לכם הרבה אנשים/איימלים שמורים? כן כמה בערך? הרבה שומרים את האיימלים? חלק בתיקיות או מבולגן בדואר הנכנס? בתיקיות אם הייתם צריכים לצאת למסע סביב העולם, אילו 4 אנשים הייתם לוקחים איתכם למסע? ואו, שאלה טובה. בטח את אחותי ואת חבר שלי...אין לי עוד שניים מה דעתכם על בדיחות על השואה? גאד הלפ מי. מתי לאחרונה ביקרו אתכם אורחים? לא מזמן האמת...משפחה של חבר שלי וחברים? תמידדדד אוהבים שבאים אורחים? כן! למה? כי זה כיף אני נורא אוהבת לארח ואתם אוהבים שבאים חברים? כן מעדיפים להפגש עם כל אחד בנפרד או בקבוצה גדולה? לפעמים ככה לפעמים ככה למה? כי ככה בא לי. מתנחלים הרבה אצלכם? כן מה ההכנות שאתם עורכים לפני שבאים אורחים? אוכל שתייה מסדרת ת'בית אתם מסדרים את הבית? אכפת לכם אם החדר שלכם מסודר כשיש אצלכם חברים? כן וכן דואגים שיהיה אוכל? בטח אולי חושבים על תעסוקה? לא טוחנים הרבה? או גוועים ברעב? גוועת..חח אכפת לכם אם הבית/חדר של המארח מסודר או מבולגן? כן אם זה מפריע לכם,אתם מסדרים לו אותו? או מעירים לו ? לא וכן כשאתם מבקרים אצל אחרים,אתם מציקים להם בנוגע למזון ושתיה או מתאפקים עד שהם שואלים? מתאפקת... ואחרי שאתם אוכלים אצל המארח,אתם עוזרים לנקות? בד"כ, אבל לא תמיד. זה מאד תלוי. כשאתם אורחים, אתם ביישנים? לא. אני מנומסת אבל, שזה שונה! מבקרים הרבה אצל אחרים? כן באיזו תדירות? מזה החקירה הזאת?! הולכים ברגל אל חברים, או אוטובוס? או הורים? אוטו. בחגים,איפה חוגגים? אצלכם בבית או אצל סבים/סבתות/דודים/דודות? בד"כ אצל סבתא. מה אתם אוכלים בחגים? אוכל של חג כל מיני דברים אוהבים בד"כ אוכל של חגים? ככה ככה מה אתם הכי שונאים בחגים? את כל הפוליטקלי קורקט הזה. מה אתם הכי אוהבים בחגים? שפוגשים את כל כל כל המשפחה. שלא יוצא לי לפגוש בד"כ. אל איזה 'חלק' אתם יותר מתחברים במשפחה- הילדים או המבוגרים? (לי אישית, כל הילדים צעירים ממני והמבוגרים מבוגרים ממני אז משעמם.) מממ יש לי לא מעט בני דודים שהם בגילי, שזה כזה מקום טוב באמצע. אז איתם בעיקר. אוהבים ביקורים של המשפחה? או שזה משעמם אתכם? תלוי מי. יש לכם משפחה בחו"ל?חחחח ההורים שלי ואחותי בחו"ל...
כל כמה זמן אתם מבקרים אותם? מתי שיוצא, הייתי בצבא עד לא מזמן אז לא ממש יכולתי לצאת מהארץ כדי לפגוש אותם...יצאתי פעם בשנה. ועכשיו בטח אני אסע יותר. והם גם עודמעט חוזרים לארץ אז זה גם טוב...
כל כמה זמן הם מבקרים אתכם? אמא באה אלי הרבה, ואחותי באה כשהיא יכולה...אבא שלי עובד כל הזמן, ואין לו זמן לבוא לארץ.. מה הסוג פלאפון שיש לך? מוטורלה רייזר נראה לי שקוראים לזה.. במה אימא שלך עובדת? בשגרירות איך ניראים המבכנסיים שיש לך עכשיו? חחח טייץ כמה קיבלת במבחן האחרון באנגלית? אני רחוקה מיליון שנות אור ממבחנים. תודה. מה המשאלה הגדולה ביותר שלך? להיות מאושרת? גאד. איזה קלישאה. מתי הפעם האחרונה שהשתעלת? חחחח לא יודעת איזה שם אתה הכי אוהב בעולם? אמה. איזה איקון אתה הכי אוהב מהאירקונים של תפוז? את זה:
אוהב טונה? לא!!!!!!!!! איזה שוקולד אתה הכי אוהב? לא יודעת..כל מיני הלכת היום לעבודה/ביתספר? לא. זה יום שישי. משהו מיוחד שקרה שם? מה היה הדבר האחרון ששחקת בו? סוליטר במה בא לך לשחק עכשיו? כלום אוהב לשחק משחקים לבד או עם המון אנשים? חחחחח איזה שאלות מוזרות איזה שפות אתה יודע? אנגלית, עברית, צרפתית, גרמנית וספרדית. בחטיבה מה למדת? ערבית או צרפתית? או בכלל יש לך פתור? לא למדתי בארץ, ולמדתי צרפתית, ספרדית וגרמנית. עם מי אתה הכי אוהב לדבר? חבר שלי..
מתי לאחרונה נפגשת עם מישהו? אני יוצאת יותר מאוחר היום.... מה בא לך לאכול עכשיו? ממש לא בא לי לאכול עכשיו מה עשית אתמול? עבדתי, עשיתי קניות, באתי הביתה, עבדתי עוד קצת, יצאתי. הלכתי לישון. מה אתה עושה היום? לא יודעתף בטח נצא לאנשו... מה תעשה מחר? ה' יודע מה יהיה מחר יש לך חיים? כן אוהב לצייר? לא אוהב לצלם? לא אוהב להצטלם? כן יש איזה מקש במקלדת שלך שנתקע כל הזמן? חחחח לא זה מחשב חדש...
אצלי זה 8. נכון זה מעצבן? אני מניחה התקלחת כבר היום? הרגע! אוהבים עוגיות גרנולה? מממאאאדדדדדדד אוהבים צימוקים? ממש לא. חגגתם את ט"ו בשבט השנה (זה היום אבל עד שנענה זה כבר יהיה לפני כמה ימים)? לא. אני לא מבינה מה חוגגים בחג הזה...:-\ איך? חושבים שט"ו בשבט זה מיותר? קצת האמת. למה? שותים קפה? כן מתי? תמיד איזה סוג? קניתי מכונת קפה, אז או אספרסו או קפוצ'ינו...
מה דעתך על טבעונות? אוי גאד. מוזר. ממצב? מקורה? הכל טוב? הכל פרפקט! יצא לכם פעם לדרוך על חילזון? איכס. כן. אוהבים קרואסון? כככןןן!!!! אוהבים טיול שנתי? אהבתי כן. כבר היה לכם השנה? אני לא בבצפר מה החלום הכי גדול שלכם? שאלה טובה. ראיתם פעם מישהו מחליק על בננה? לא החלקתם פעם על בננה? לא למה? לא יצא לי. אתם חושבים שזה מצחיק לראות מישהו מחליק על בננה (ובלי שקורה לו משהו אחר כך)? בטח! אוהבים שיעור ספרות? כן מה אתם מעדיפים- שירים/סיפורים קצרים/רומנים ? הכל מה אתם חושבים על המורה שלכם לספרות?(לאלה שסיימו בצפר, מה חשבתם על המורה שלכם לספרות?) היא הייתה אישה מיוחדת! אוהבים ספרות יותר ממתמטיקה? כמובן. מה אתם מעדיפים- מבחן בספרות או מבחן בהסטוריה? ספרות! אוהבים טיולי סטלה, או מעדיפים טיולים אתגריים וקשים? גם וגם. ביקרתם פעם בחוף פלמחים? לא מתי לאחרונה ישנתם על חוף ים? מזמן האם איי פעם ביקרתם בסל"ת? או אולי ארגנתם סל"ת? אין לי מושג מזה. האם אכפת לכם מהטבע ומאיכות הסביבה? כן אם כן, מה אתם עושים בקשר לזה? ממחזרת! אוהבים טופו? כן על הציפורניים שלכם כרגע מרוח לק? לא במה היה המבחן האחרון שלכם? לא היה לי מבחן כבר הרבה זמן עונים על השאלון הזה במקום לעשות משהו חשוב שאתם צריכים לעשות [ש.ב וכו']? לא מה הצבע השולט שלכם בחדר? הא הא! חבר שלי צבע את הבית, אז סגול לילך בהיר בהיר בהיר בהיר בהיר אוהבים יותר מתמטיקה או היסטוריה? שונאת את שניהם! שונאים את המורה ללשון שלכם? לא הייתה לי מורה ללשון לא למדתי בארץ בגדול מסתדרים עם ההורים? בגדול. אם הייתם יכולים לבקש כל מה שתרצו, אבל הכל גם את הדברים הכי הזוים ולא הגיוניים בעולם, מה הייתם מבקשים? לא יודעת מה הדבר הורוד הכי קרוב אלייך?נייר טואלט.. חחח
לא חשבתי שאני באמת אסיים לענות על השאלון. כפיים לי!

vv56305

New member
עונה ../images/Emo9.gif

יש לכם משקפיים? לא היו לכם פעם? לא מאיזה גיל? עד איזה גיל? כמה זוגות בערך היו לכם? מתי פעם אחרונה השתמשתם בהן? ומשפקי שמש,יש לכם? כן כמה זוגות בערך היו לכם? הרבה, כרגע 3 מתי פעם אחרונה השתמשתם בהן? היום יש לכם איימל? כן של איזה אתר? וואלה וג'ימייל ואאוטלוק באנגלית או בעברית? גם וגם נכנסים אליו כל יום? כן כמה פעמיים ביום? הרבה יש לכם הרבה ספאם? לא נכנסים אליו או ישר זורקים אותו? זורקת מעבירים הודעות שרשרת? לא למה??? מעצבן כותבים הרבה מיילים? כן כמה ביום/שבוע בערך? הרבה מקבלים הרבה מיילים? כן מעבירים מיילים מגניבים של מצגות וכו'? לפעמים, לא הרבה יש לכם חתימה קבועה בסוף המכתב? כן יש לכם הרבה אנשים/איימלים שמורים? יש כמה בערך? בינוני, לא המון שומרים את האיימלים? קצת בתיקיות או מבולגן בדואר הנכנס? תיקיות אם הייתם צריכים לצאת למסע סביב העולם, אילו 4 אנשים הייתם לוקחים איתכם למסע? זה קשה, 4 חברות טובות בטח... מה דעתכם על בדיחות על השואה? תלוי אם זה בטוב טעם ולמי מתי לאחרונה ביקרו אתכם אורחים? ביום חמישי וחברים? חמישי אוהבים שבאים אורחים? כן למה? זה נחמד לשוחח ולצחוק יחד
ואתם אוהבים שבאים חברים? כן מעדיפים להפגש עם כל אחד בנפרד או בקבוצה גדולה? בנפרד למה? יותר תשומת לב לחבר/ה מתנחלים הרבה אצלכם? הממ לא ממש מה ההכנות שאתם עורכים לפני שבאים אורחים? מסדרת קצת, מוודאת שיש אוכל, קפה, תה...
אתם מסדרים את הבית? אכפת לכם אם החדר שלכם מסודר כשיש אצלכם חברים? כן דואגים שיהיה אוכל? כן אולי חושבים על תעסוקה? לפעמים סרט DVD טוחנים הרבה? או גוועים ברעב? טוחנים
אכפת לכם אם הבית/חדר של המארח מסודר או מבולגן? כן אם זה מפריע לכם,אתם מסדרים לו אותו? או מעירים לו ? לא כשאתם מבקרים אצל אחרים,אתם מציקים להם בנוגע למזון ושתיה או מתאפקים עד שהם שואלים? מתאפקים, לא נעים ואחרי שאתם אוכלים אצל המארח,אתם עוזרים לנקות? בדרך כלל לא
כשאתם אורחים, אתם ביישנים? תלוי אצל מי מבקרים הרבה אצל אחרים? כן באיזו תדירות? פעם-פעמיים בשבוע הולכים ברגל אל חברים, או אוטובוס? או הורים? אוטו בחגים,איפה חוגגים? אצלכם בבית או אצל סבים/סבתות/דודים/דודות? גם וגם, זה די מתחלק מה אתם אוכלים בחגים? בכל חג את האוכל שלו אוהבים בד"כ אוכל של חגים? תלוי בחג, לא אוהבת אוכל של פסח בכלל
מה אתם הכי שונאים בחגים? שאלות אישיות של קרוב משפחה מה אתם הכי אוהבים בחגים? תחושה של יחד אל איזה 'חלק' אתם יותר מתחברים במשפחה- הילדים או המבוגרים? המממ תלוי, בדרך כלל הילדים אוהבים ביקורים של המשפחה? או שזה משעמם אתכם? משעמם יש לכם משפחה בחו"ל? כן כל כמה זמן אתם מבקרים אותם? לא הרבה כל כמה זמן הם מבקרים אתכם? פעם בשנה- שנתיים מה הסוג פלאפון שיש לך? נוקיה במה אימא שלך עובדת? בבנק איך ניראים המבכנסיים שיש לך עכשיו? טרנינג שחור כמה קיבלת במבחן האחרון באנגלית? זה היה מזמן מדי.... מה המשאלה הגדולה ביותר שלך? להיות מאושרת מתי הפעם האחרונה שהשתעלת? לפני 3 שבועות שהייתי חולה איזה שם אתה הכי אוהב בעולם? זואי, עלמה/אלמה, יערה איזה איקון אתה הכי אוהב מהאירקונים של תפוז?
ו-
אוהב טונה? כן איזה שוקולד אתה הכי אוהב? חלב עם נוגט, לבן עם עוגיות הלכת היום לעבודה/ביתספר? לא, היום שבת משהו מיוחד שקרה שם? מה היה הדבר האחרון ששחקת בו? במה בא לך לשחק עכשיו? אוהב לשחק משחקים לבד או עם המון אנשים? גם וגם איזה שפות אתה יודע? עיברית ואנגלית בחטיבה מה למדת? ערבית או צרפתית? או בכלל יש לך פתור? ערבית, לא זוכרת כלום עם מי אתה הכי אוהב לדבר? חברה מתי לאחרונה נפגשת עם מישהו? אתמול מה בא לך לאכול עכשיו? שוקולד, השאלה הקודמת עשתה לי חשק
מה עשית אתמול? יצאתי עם חברים מה אתה עושה היום? מתנחלת בבית על הספה עם סרט וספר מה תעשה מחר? עבודה ולימודים יש לך חיים? נראה לי
אוהב לצייר? לא אוהב לצלם? כן אוהב להצטלם? תלוי במצב רוח יש איזה מקש במקלדת שלך שנתקע כל הזמן? לא אצלי זה 8. נכון זה מעצבן? מאד התקלחת כבר היום? כן אוהבים עוגיות גרנולה? כן אוהבים צימוקים? כן חגגתם את ט"ו בשבט השנה (זה היום אבל עד שנענה זה כבר יהיה לפני כמה ימים)? איך? יש עוד זמן חושבים שט"ו בשבט זה מיותר? לא למה? חג לאילנות שותים קפה? רק אייס קפה חלש מתי? לפעמים, עם חברות איזה סוג? אייס קפה ברד רצוי עם גלידה מה דעתך על טבעונות? למי שזה מתאים שיבושם לו ממצב? מקורה? הכל טוב? כן יצא לכם פעם לדרוך על חילזון? כ אוהבים קרואסון? מאד אוהבים טיול שנתי? זכור לי שלא תמיד כבר היה לכם השנה? מה החלום הכי גדול שלכם? אושר, אהבה, משפחה וקריירה ראיתם פעם מישהו מחליק על בננה? לא החלקתם פעם על בננה? לא אתם חושבים שזה מצחיק לראות מישהו מחליק על בננה (ובלי שקורה לו משהו אחר כך)? כן אוהבים שיעור ספרות? כן מה אתם מעדיפים- שירים/סיפורים קצרים/רומנים ? רומנים מה אתם חושבים על המורה שלכם לספרות?(לאלה שסיימו בצפר, מה חשבתם על המורה שלכם לספרות?) לא אהבתי אותו אוהבים ספרות יותר ממתמטיקה? כן מה אתם מעדיפים- מבחן בספרות או מבחן בהסטוריה? לא זה ולא זה אוהבים טיולי סטלה, או מעדיפים טיולים אתגריים וקשים? סטלה
ביקרתם פעם בחוף פלמחים? כן מתי לאחרונה ישנתם על חוף ים? עשיתי פיקניק לילי לפני שנה ומשהו האם איי פעם ביקרתם בסל"ת? או אולי ארגנתם סל"ת? האם אכפת לכם מהטבע ומאיכות הסביבה? כן אבל לא מספיק
אם כן, מה אתם עושים בקשר לזה? שום דבר מיוחד, זורקת אשפה רק בפח
אוהבים טופו? המממ אולי מטוגן עם אורז או איטריות, לא לבד על הציפורניים שלכם כרגע מרוח לק? כן במה היה המבחן האחרון שלכם? לומדת בדיקת תוכנה, היה מבחן ביום ראשון עונים על השאלון הזה במקום לעשות משהו חשוב שאתם צריכים לעשות [ש.ב וכו']? לא מה הצבע השולט שלכם בחדר? צבע עץ בהיר אוהבים יותר מתמטיקה או היסטוריה? היסטוריה שונאים את המורה ללשון שלכם? לא זוכרת בגדול מסתדרים עם ההורים? כן אם הייתם יכולים לבקש כל מה שתרצו, אבל הכל גם את הדברים הכי הזוים ולא הגיוניים בעולם, מה הייתם מבקשים? דירות במקומות שונים בעולם, מטוס פרטי, לעבוד רק 4 שעות ביום
מה הדבר הורוד הכי קרוב אלייך? אגרטל של איקיאה בשולחן של הסלון שלי

למעלה