Summertime Weekend

XoLilMissLolaoX

New member
../images/Emo183.gif Summertime Weekend ../images/Emo183.gif

שיר השבוע של MCR: שיר השבוע בכללי: אמן/אלבום השבוע: סרט/ספר/תוכנית/וידיאו השבוע: דבר טוב/רע שקרה השבוע: יום הכי טוב השבוע: ויום הכי רע השבוע: התחדשות השבוע: האדם שעשה לי את השבוע: סיכום שבוע במילה אחת: ציטוטי השבוע: תכנונים לשבוע הבא: תמונת השבוע: שיהיה לכולנו שבוע מקסים!

XoLilMissLolaoX

New member
מסכמש"ת../images/Emo192.gif

שיר השבוע של MCR: Destroya Thank for the venom שיר השבוע בכללי: New Politics - Dignity פשוט התמכרתי לשיר הזה אין דברים כאלה
אמן/אלבום השבוע: New Politics MCR Foo Fighters Placebo סרט/ספר/תוכנית/וידיאו השבוע: סוף כל סוף סיימתי ספר שהייתי תקועה בו שנה (בלי הגזמה) ועכשיו אני אתחיל ספר חדש...הפעם בעיברית...אני אבחר מהבחר שיש לי
התחיל יומני הערפד! וthe secrret circle! ועל טבעי!! אעאעאעאע דבר טוב/רע שקרה השבוע: וואי אני כבר לא זוכרת...אהה וואי איזה מפגרת אני! היה לי יומולדת ברביעי
יום הכי טוב השבוע: רביעי ויום הכי רע השבוע: אמממ לא יודעת... התחדשות השבוע: הממ..... האדם שעשה לי את השבוע: משפחה וחברים
ובמיוחד ידיד שלי
סיכום שבוע במילה אחת: סבבה חחח ציטוטי השבוע: "יש לך יומולדת היום?? למה לא אמרת??? -היום יום הולדת היום יום הולדת!!-" מולווה במחיאות כפיים חחחח תכנונים לשבוע הבא: זה הולך להיות שבוע עמוס....איכסה!!!! תמונת השבוע: אני אחשוב על משהו חחח

Ayush Cohen

New member
חחחחחח מזל טוב XD

הצלחה אושר עושר בריאות שתזכי להיות בהופעה של MCR ותמשיכי להיות חמודה ולנהל את הפורום בחוכמה ובנדיבות כמו שאת תמיד עושה באהבה ♥ אדוה

Ayush Cohen

New member
../images/Emo3.gif

שיר השבוע של MCR: אמממ.... this is the best day ever ו -Headfirst For Halos ♥ שיר השבוע בכללי:אין אמן/אלבום השבוע:MCR סרט/ספר/תוכנית/וידיאו השבוע: אמממ ראיתי רובוטריקים בעקבות השיר של MCR אבל הוא רק בדיסק ולא בסרט אבל הסרט נחמד ויש שם עוד שירים חמודים
דבר טוב/רע שקרה השבוע:אממ לא זוכרת יום הכי טוב השבוע: חמישי ויום הכי רע השבוע: רביעי התחדשות השבוע: אין האדם שעשה לי את השבוע: אין סיכום שבוע במילה אחת: נחמד ציטוטי השבוע: אין תכנונים לשבוע הבא: אין תמונת השבוע:

shani cohen1

New member
../images/Emo26.gif../images/Emo26.gif../images/Emo26.gif

שיר השבוע של MCR: דיסטרויה... שיר השבוע בכללי:maroon 5-she will be loved חחח...זה אחד הצילצולים שלי בבצפר...אני וחברות שלי כבר חודש הולכות במסדרון ושרות את זה..חחחחחחחחח
אמן/אלבום השבוע:המממ טוב...חוץ ממי קמיכל רומנס...האא טוב זה בטח נוראה יפטיע אותכם אבל guns n roses ...
סרט/ספר/תוכנית/וידיאו השבוע: ספר-המשחק של אנדר,תוכנית-הרבה...
דבר טוב/רע שקרה השבוע:
הייתה לנו מן "הצגה"כזאת אתמול והמורה שלי להסטוריה במילואים אז יצא שלא למדנו אתמול כמעט ביכלל....יאיי!חחח
כול ה"הצגה"חברה שלי חפרה אל כמה יוחאי(המורה למטמתיקה)חתיך...ואווו הרגה אותי זאתי
חחחחחחחחחחחחחחחח יום הכי טוב השבוע:שבת...חח יום הכי רע השבוע:שני...יש לי שעת אפס...ועוד מטמתיקה!פפ..אני אומרת לכם הם מנסים להרוג אותי
התחדשות השבוע:המממ...שומדבר מיוחד... האדם שעשה לי את השבוע:הממ...חברים...ו...אממ...זהו.. סיכום שבוע במילה אחת:מעייף ציטוטי השבוע:אין... תכנונים לשבוע הבא:לא משהוא מיוחד... תמונת השבוע:סלאש ודאף OMFG!!! תהרגו אותי...
כבר אמרתי כמה אני חולה אליהם?חחחחחחחחחחחחח

shani cohen1

New member
אכן ..אני מסקימה אם כול מילה שלך../images/Emo6.gif../images/Emo45.gif../images/Emo252.gif

®NuLy®

New member
../images/Emo205.gifיאמי פיצה

שיר השבוע של MCR: Na Na שיר השבוע בכללי: Pink - Mean אמן/אלבום השבוע: Pink - Funhouse ו-Scorpions - Moment Of Glory סרט/ספר/תוכנית/וידיאו השבוע: ספר - הביוגרפיה של דיוויד בואי (הגאון) סרט - מים לפילים סדרה - המפץ הגדול! דבר טוב/רע שקרה השבוע: טוב - הייתה לי עבודה בצפון אז העבודה סידרה לי מלון מפנק רע - שיעמום יום הכי טוב השבוע: רביעי ושישי ויום הכי רע השבוע: ראשון זה תמיד יום רע התחדשות השבוע: 3 דיסקים! ביניהם Moment Of Glory של סקורפיונס, דיסק ממש קסום וחורפי שהם מנגנים עם הפילהרמונית של ברלין, ממש כשחשבתם ששמעתם שלמות, אז זאת הוכחה שמשהו יכול להיות יותר מושלם האדם שעשה לי את השבוע: חברות וידיד שלי סיכום שבוע במילה אחת: עבר... ציטוטי השבוע: "וואיי איך אני אוהב חלבה..." תכנונים לשבוע הבא: חג! ולראות אנשים שלא ראיתי הרבה זמן תמונת השבוע: הגאונות
הודגש וקומבן באמצעות מדגישומטיק 2.0

SuperUkeChan

New member
../images/Emo121.gifדיליי קל וזה~

שיר השבוע של MCR: מיאו~ שיר השבוע בכללי: A-Cha- Super Junior מלכים שלי
Oops!- Super Junior feat. Fx Beautiful Target- B1A4 אמן/אלבום השבוע: סופר ג'וניוררררררר 3333333333> וגם בי1איי4, סיסטאר, מיסאיי, טין טופ... עשיתי קצת חרישות השבוע :) אה גם קצת 2NE1~~ סרט/ספר/תוכנית/וידיאו השבוע: סרט- אמריקן ביוטי, אחד המוזרים 0.0; ספר- .... אההה... תוכנית- גלייייי 333333333> והאוס~ וכל מני שטויות של דיסני XD וידיאו- אצ'ה וביוטיפול טארגט 3: ועוד מלא קליפים שיצאו בימים האחרונים וראיתי היום~ אני חייבת במיוחד לשים את זה, כי שהמפןגכשדןםשגןםשמד זה קליפ המשך לקליפ האהוב עלי שלהם והוא סוף סוף יצא ;_; I like you the best- B2ST http://www.youtube.com/watch?v=CLWEvtlCm84 דבר טוב/רע שקרה השבוע:
שמירות וחוץ מזה לא יודעת~ היה שבוע בסדר כזה, לא מדהים אבל גם לא גרוע :) אה חוץ מזה שהייתי חצי חולה כל השבוע~ ;_; אבל היה מזג אוויר מעולה אז היה כיף
סוף סוף מתחיל להתקרר!!! יום הכי טוב השבוע: ממממממ לא יודעת~ ויום הכי רע השבוע: ממרף לא יודעת~ התחדשות השבוע: אממ כלום~ האדם שעשה לי את השבוע: ... לא יודעת?XD סיכום שבוע במילה אחת: אההה ציטוטי השבוע: אני בטוחה שהיו, פשוט לא זוכרת תכנונים לשבוע הבא: ראש השנה בבית :) תמונת השבוע: *הולכת לחפש* טוב אז ככה, השמאלי (הגבוה יותר) זה ריין, אחד הזמרים הכי פופולארים בקוריאה~ 3: הוא עומד להתגייס בקרוב ולפני שהוא מתגייס הוא עושה סיבוב הופעות אחרון~ 3: הימני (הנמוך יותר) זה אלכסנדר, לשעבר מהלהקה יוקיס. הוא הלך לראות את ההופעה שלו וחפר על זה בטוויטים והוא כזה הש'פםןכגמפןשגדןפםגשדכפמןםשגדכ פאנגירל 333333333> הוא אמר שהוא מרגיש כמו כלבלב (???) ליד ריין בגלל שהוא כלכך נמוך לידוXD הוא פשוט כזה קושקושון אעהאעהאעה אני לא עומדת בזה
אני מאוהבת בו עד עמקי נשמתי ;_;

למעלה