שרשור תמונות

../images/Emo184.gif../images/Emo70.gifשרשור תמונות../images/Emo70.gif../images/Emo184.gif

אוקיי אנשים... שמתי
שלהמון יש פה תמונות על המחשב והם רוצים לשים אותם בפורום... ורובם פשוט עושים פרסומות סמויות לעצמם
אז במקום להתפדח בגדול או לצאת מטומטם פתחתי את השרשור הגאוני הזה..
(נכון אני חכמה
) אז כל מי שרואה ולא נראה.... זה הזמן שנכיר אותכם
יאללה שרשרו בהמוניכם

../images/Emo9.gif../images/Emo9.gifאוקיי אני אתחיל ../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif

הנה אני לפניי.... משהו כמו חודשיים...

m a y a 12

New member
אממ הנהה..

אני מאיה קורן בת 12 מהרצליה ואני יספר מה עשיתי בחיי: -פרסומת לאולטרה סול בגיל שנה - פסטיגל 2002 -כתבה על הפסטיגל אצל יצפאן -פרסומת למפעל הפיס - פרסומת ל-wow -מי אמור 2 -ספיישל פורים -ספיישל בנות - השתיקה בתאטרון חיפה -כתבת אופנה1: גולף קידס, לודג'יה וסלקום. -כתבת אופנה2: הוניגמן ילדותי. -פרסומת ל-fila -תחרות ריקודים ב-ג'ונגל -תחרות ריקודים ב-ערוץ הילדים -כתבת אופנה3 -נבחרי הילדים בערוץ הילדים

שני ממן

New member
הנה שלי...בקישור הזה

http://www.pic.co.il/UserPicPopup.asp?pid=3492151&alid=53275&uid=35930F9E2B14402A9FBC71811CE8F12E אני השמאלית

שני ממן

New member
שניה אני ירשום אותו שוב

http://www.pic.co.il/UserPicPopup.asp?pid=3492151&alid=53275&uid=35930F9E2B14402A9FBC71811CE8F12E אני השמאלית!!... תעתיקו את כל הקישור... ואז תשימו אותו ברשימת אינטרנט שלכם! רק ככה יראו.. מואההה אוהבת אתכם. ואני עפהההה עם קרינוש המאמוש לחדרהה...בה ביי בפלא 0525792100

m a y a 12

New member
אני יזכיר לך..

כןן אני יזכיר לך במה הופעתי... -פרסומת לאולטרה סול בגיל שנה - פסטיגל 2002 -כתבה על הפסטיגל אצל יצפאן -פרסומת למפעל הפיס - פרסומת ל-wow -מי אמור 2 -ספיישל פורים -ספיישל בנות - השתיקה בתאטרון חיפה -כתבת אופנה1: גולף קידס, לודג'יה וסלקום. -כתבת אופנה2: הוניגמן ילדותי. -פרסומת ל-fila -תחרות ריקודים ב-ג'ונגל -תחרות ריקודים ב-ערוץ הילדים -כתבת אופנה3 -נבחרי הילדים בערוץ הילדים חחח מאיה

מעופפת בלי כנפיים!!

צדקת באמת התכוונתי לאיה קורן ששיחקה באהבה מעבר לפינה תודה שאת מזכירה לי!!!! חח...בילבול קטן

האחרונה הכי יפההה הראשונה הכי

מכוערת היית צריכה לסגור תפהה מזה השניים האלה אבל חוץ מזה את נדירההה

למעלה