בית הקפה הוירטואלי של החנונים
.

../images/Emo185.gif בית הקפה הוירטואלי של החנונים ../images/Emo185.gif.

טבעתם שתאולוגיה, אני רואה
. היום בין 18:30 ל-19:30 יתקיים
מפגש המסרים המיידיים הראשון של החנונים
אחכה לכם בצ'אט הפורום
. היות שהפעם המפגש יתקיים באופן ספונטני ולא היה די זמן לבחירת נושא מכובד, נאמר שנדבר על "השפעת הגסויות בבית ה
הכחול על הטמפרמנט הנפיץ במילא של המצרים
". החל מהמפגש הבא כולל, הנושא יתוכנן מראש ע"מ להימנע ממצבים מביכים כגון זה
. כל מי שנמצא בפורום כעת מוזמן לעלות לצ'אט בעוד כ-40 דק'
.
: במידה ובא לכם להציע מפגש דומה בנושא שמעניין אתכם, הגיבו כאן עם הנושא, התעריך והשעה הרצויים.

elcool

New member
אולי זה ישמע טיפשי, אבל...

ארר... איפה הצ'אט של הפורום?

Thumpers

New member
זה נמצא בפס הכחול הדק פה למעלה.

נקרא ChatTV - אני חושבת שלזה היא התכוונה.

elcool

New member
אה, כן. ניסתי את זה

ומסתבר שזה עובד רק באינטרנט אקספלורר
מה אני לא עושה בשבילכם... אני שם עכשיו.

לחלוטין לזה ../images/Emo45.gif.

חפשו ChatTV בפס הכחול שבראש הפורום, לצד "הודעות נבחרות" ו"תקנון האתר". אל דאגה, זה לא משדר וידאו - צ'אט רגיל, אין לי מושג למה קראו לזה ChatTV
.

יהיו עוד הזדמנויות ../images/Emo24.gif.

כשאתם יודעים שמתאים לכם ביום מסוים לקשקש בצ'אט עם חברי הפורום, תודיעו מתי ונשתדל להגיע.

otk

New member
היה נחמד.

ובנימה אחרת, היות וקיימים בי אי אילו סממנים חנוניים (במקרה דנן חפרנות, וכחנות וסקרנות), אני חש צורך לכתוב: קראתי את החוק המדובר ואף שאלתי לדעתה של מישהי הקרובה לתחום, והמסקנה - את טועה. כמו כן, הטענה על כך שהיא קיבלה פיצוי הינה משוללת כל יסוד עובדתי, מה שכמובן מחליש עוד יותר את הטיעון שלך. אני בהחלט מבין את הרגשות סביב הסוגיה ולגיטימי לחלוטין להתרעם בשל הדבר, אך בכך זה מסתכם. המ, וזהו.

לך עם זה לפורום "פמיניזם" ../images/Emo24.gif.

שם יסבירו לך מה בדיוק נחשב בעיני החוק כהטרדה מינית - אני הייתי ממליצה גם להשתדל להימנע מהערות סקסיסטיות במקום עובדתך, אם נעזוב את הפן המוסרי בצד ייתכן שלא רחוק היום בו תבוא עובדת שתתלונן עליכם במשטרה. אני אגיד לך את האמת, לא נעים לי לנהל דיונים עם אדם שמעיד על עצמו ועל חבריו כעל מדברים בצורה כזאת
. עד כדי כך לא נעים לי שאנצל את זכותי לבחור לא לתקשר איתך. אנחנו לא זנחנו את הדיון כי אזלו לנו הטיעונים, זנחנו אותו כי ברגע שהצגת את עצמך כאחד שמעיר הערות כאלה, הבנו שאנחנו לא מעוניינות להקדיש את זמננו לדיון איתך. ש-In Red תחלוק עליי אם רגשותיה שונים. אני אישית ממש לא באה הנה ללמד אזרחות, אני באה הנה להכיר אנשים שכיף לי לדבר איתם. בשבוע שעבר אולי הייתי מבליגה, אולם לאחרונה למדתי משהו מאלון החנון שלנו ( עקרונות זה דבר חשוב). אזי לא מתאים לי לדון עם אדם שמעיד על עצמו כמעיר הערות כאלה בשגרת עבודתו, טוען שהיות שהרוב מעיר אותן הן מתקבלות על דעת. תירה בי, לגמרי סוף פסוק בעניין הזה
. יש עוד מישהו שחושב שכשבוס משמיע את רצונו לשחק עם ה"בולבול" שלו בין השדיים של אחת העובדות שלו בפרהסיה ( בין אם היא שומעת או לא, כאשר בסופו של דבר האמירה כן מגיעה אליה - אני מופתעת שלא אתה ולא המומחית בתחום שמעתם את המושגים "יחסי מרות" ו"יחסי עובד-מעביד", נראה שבחרת לא ליידע את המומחית בנתון הרלוונטי ואף הקובע הזה) זה מסוג ההערות שכולנו מעירים ברגיל שלנו? נא ליידע שלא אבזבז את זמני עליכם גם כן
.

otk

New member
הגישה הבריונית והמתלהמת בה את בוחרת לנקוט

לא עושה רושם של ממש, וכך גם האופן בו את מסלפת את דבריי. אנא, שתי כוס מים קרים ונסי להביט על המציאות שלא דרך הפריזמה של אמונותייך. ראשית, אין לי סיבה לדון בנושא בפורום פמיניזם, היות והוא לא גורם מוסמך בשום אופן (וגם לא אובייקטיבי, בלשון המעטה). במקומות קצת יותר מהימנים, למשל כאן, מגלים תמונה קצת שונה ("מופרך לחלוטין"). בנוסף, ההיא ששאלתי לדעתה, סיימה תואר במשפטים (אם כי לא עוסקת בתחום). כמובן שהם לא האורים והתומים בנידון, אבל לכל הפחות הם מחזיקים בהבנה מינימלית של החוק. שנית, אני מבין את רתיעתך מפני אנשים המתבטאים "בצורה כזו", וכמובן שזו זכותך המלאה להחרים את מי שבא לך, אך כוונתי היתה שאני לעתים משמיע אמירות, בשיחות סגורות, בסגנון " הייתי רוצה לשכב עם X או Y", וכך גם כל אחד ואחת שאני מכיר. כולם השמיעו, משמיעים וישמיעו אמירות ברוח דומה, מי יותר בוטה ומי פחות, והדעת מניחה שכך נוהגים רוב האנשים. כן, גם בפורום הזה. על כן, לפי הגישה שלך, אני מבין שבכוונתך לנתק הקשרים עם רוב האוכלוסיה. בהצלחה עם זה, למרות שנשמע קצת מדכא להיות כל כך לבד. "אדם שמעיד על עצמו כמעיר הערות כאלה בשגרת עבודתו, טוען שהיות שהרוב מעיר אותן הן מתקבלות על דעת." לא שזה משנה, אך לא אמרתי דבר על תדירות ההערות וגם לא היכן ובפני מי אני בוחר לומר אותן. כמו כן, לא טענתי שעצם זה שהרוב מעיר אותן הערות מעין אלה מקנה להן לגיטימציה, אלא *החוק* מקנה להן. בבקשה לא לסלף את דבריי. לסיום, את הדיון זנחתן כאשר ביקשתי מכן לספק אסמכתאות להצהרותיכן ולגבות את דבריכן. למשל, טענתן ש"הנפגעת" (אגב, לפי דבריה, היא קיבלה את ההתבטאות ברוח טובה ובהומור, אבל בסדר) פוצתה בסך מאות אלפי (!) שקלים, כהוכחה לכך שההפקה קנתה את שתיקתה בנידון. לא הבאתן כל מקור המגבה את הדברים. לאחר מכן, בהודעתי הקודמת, שוב הזכרתי את עניין הפיצויים והאם יש לכך אחיזה במציאות. את, פעם נוספת, בהודעתך הנוכחית, בחרת להתעלם ולא להתייחס לכך. כמה נוח לצאת בהצהרות שמחזקות את טיעוניך בלא היכולת או הרצון לגבותם, אה? אבל, אני אתן לך את הקרדיט שמא התבססת על ספקולציות פרועות בלהט הרגע, ולא ששיקרת ביודעין.

otk

New member
מקובל.

אם כי יש לציין שהיא זו ששאלה לדעתי בנידון, בצ'אט שאותו היא אירגנה, והפנתה אותי לחפש מידע בנושא. זו הפלטפורמה היחידה בה אני יכול להשיב לה (מנגנון המסרים אצלי לא בדיוק תקין). אבל כן, אין ספק שאת המשך הדיון, אם יהיה כזה, צריך לקחת למקום אחר.

למעלה