חידון קו
ה....

CrazyAngel1

New member
../images/Emo185.gif חידון קו../images/Emo131.gifה....

נגנב בהצלחה מפורום "הראל סקעת"... למשועממים שבינינו ולאלה שסתם בא להם לענות: שותה בד"כ דיאט או רגיל? 1. כמה כוסות קולה אתה שותה ביום בממוצע? 2. האם אתה יכול לוותר על שתיית קולה? 3. האם אתה מגדיר את עצמך כמכור לקולה? 4. מדוע אתה שותה קולה? 5. האם ניסית פעם להפסיק לשתות קולה? 6. האם אתה מודע להשפעות הקולה על הגוף? אם כן, מה הם? 7. האם השפעות אלה גורמות לך לחשוב פעמיים לפני שאתה שותה קולה? 8. מדוע אתה שותה דיאט ולא רגיל/ רגיל ולא דיאט? 9. האם לפרסומות של קוקה קולה יש השפעות על צריכת הקולה שלך? 10.האם המבצעים של קוקה קולה גורמים לך לצרוך יותר קולה? 11.איזה סוג קולה אתה מעדיף? 12.אם הייתה אפשרות שהמוצר קולה לא היה קיים, האם היית בוחר באפשרות זאת? תהנו...!
ר!תN!ש...

CrazyAngel1

New member
../images/Emo185.gif עונה...

שותה גם וגם... מה שיש! 1. כמה כוסות קולה אתה שותה ביום בממוצע? אם יש בבית אני יכולה לשתות 4-5 כוסות ביום... 2. האם אתה יכול לוותר על שתיית קולה? לא... 3. האם אתה מגדיר את עצמך כמכור לקולה?לא... 4. מדוע אתה שותה קולה? כי זה מאוד מאוד טעים!
5. האם ניסית פעם להפסיק לשתות קולה? לא ואני גם לא ינסה! 6. האם אתה מודע להשפעות הקולה על הגוף? כה... אם כן, מה הם? שיניים רקובות, חומציות ועוד... 7. האם השפעות אלה גורמות לך לחשוב פעמיים לפני שאתה שותה קולה? ממש לא! 8. מדוע אתה שותה דיאט ולא רגיל/ רגיל ולא דיאט? אני שותה את שניהם, מה שיש! 9. האם לפרסומות של קוקה קולה יש השפעות על צריכת הקולה שלך? לא! 10.האם המבצעים של קוקה קולה גורמים לך לצרוך יותר קולה? לא! 11.איזה סוג קולה אתה מעדיף? RC או קוקה קולה... שניהם פ'סדר.. זה בעקרון לא משנה לי... 12.אם הייתה אפשרות שהמוצר קולה לא היה קיים, האם היית בוחר באפשרות זאת? חס וחסהההה!

לירןןןן

New member
פנו מקום זוזו זוזו

1. כמה כוסות קולה אתה שותה ביום בממוצע?4 5 כמה שיותר 2. האם אתה יכול לוותר על שתיית קולה?אין מצב 3. האם אתה מגדיר את עצמך כמכור לקולה?אמ...כן 4. מדוע אתה שותה קולה?מוגז טעים במיוחד עם קרח
5. האם ניסית פעם להפסיק לשתות קולה? לא 6. האם אתה מודע להשפעות הקולה על הגוף? אם כן, מה הם?אמאלה!! 7. האם השפעות אלה גורמות לך לחשוב פעמיים לפני שאתה שותה קולה?אמאלה!! 8. מדוע אתה שותה דיאט ולא רגיל/ רגיל ולא דיאט?כי חיים פעם אחת צריכים להנות !! 9. האם לפרסומות של קוקה קולה יש השפעות על צריכת הקולה שלך?כה 10.האם המבצעים של קוקה קולה גורמים לך לצרוך יותר קולה?לא 11.איזה סוג קולה אתה מעדיף?קוקה קולה RC 12.אם הייתה אפשרות שהמוצר קולה לא היה קיים, האם היית בוחר באפשרות זאת?לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא!

עונהההההההההה

שותה בד"כ דיאט או רגיל? דיאט 1. כמה כוסות קולה אתה שותה ביום בממוצע? 4 2. האם אתה יכול לוותר על שתיית קולה? לא 3. האם אתה מגדיר את עצמך כמכור לקולה? כן 4. מדוע אתה שותה קולה? כי זה טעים ומממכר 5. האם ניסית פעם להפסיק לשתות קולה? לא. למה לי? 6. האם אתה מודע להשפעות הקולה על הגוף?לא אם כן, מה הם?יש לזה בכלל השפעות?? 7. האם השפעות אלה גורמות לך לחשוב פעמיים לפני שאתה שותה קולה?אם הייתי יודעת מהם 8. מדוע אתה שותה דיאט ולא רגיל/ רגיל ולא דיאט? כי לא יודעתת זה דיאט 9. האם לפרסומות של קוקה קולה יש השפעות על צריכת הקולה שלך?כןן דה 10.האם המבצעים של קוקה קולה גורמים לך לצרוך יותר קולה?לא 11.איזה סוג קולה אתה מעדיף?דיאט לימון 12.אם הייתה אפשרות שהמוצר קולה לא היה קיים, האם היית בוחר באפשרות זאת?מה פתאוםםםם

הנה שלי

1. בקבוק אבל לפעמים אין קולה 2. לא 3. כן 4. כי זה טעים 5. כן 6. כן אבל זה על זין שלי כל החראות האלה שזה לא בריא 7. לא 8. אני שותה הכל 9. לא 10. לא 11. הכל 12. לא משעמם לי....

lilo the sexit

New member
מאמי זה לא קשור לראש גדול...

והיתה הסכמה בפורום שמדברים על ראש גדול...

CrazyAngel1

New member
../images/Emo185.gif דבר ראשון- אל תקראי לי מאמי

.... דבר שני- זה משחק, מותר לשים משחקים... דבר שלישי- מאוד אוהבים חידונים... דבר רביעי- תראו מי שמדברת, את פותחת שרשורים חדשים כל פעם.... דבר חמישי- כולם הסכימו שלא מדברים פה רק על ראש גדול... זהו... ר!תN!ש...

ל-CrazyAngel1

רק רציתי להגיד שאת לא צריכה להתעצבן היא רק העירה לך והיא אמרה את זה בצורה יפה אז למה להתחיל מריבות?!

miss chupi

New member
שליייייייי

1. לא שותה 2. כן 3.לא 4.אני לא! 5.כן 6.כן קפאין והרבה סוכר 7.כן 8.כששתיתי אז בגלל שזה היה פחות מתוק 9.לא 10.לא 11.נאדה 12.כןןןןן אני נקייה מקולה כבר כמעט שנתיים ואני גאה בזה!

נענע../images/Emo85.gif../images/Emo108.gif

שותה בד"כ דיאט או רגיל?לא 'דעת 1. כמה כוסות קולה אתה שותה ביום בממוצע?כמה שיותר 2. האם אתה יכול לוותר על שתיית קולה?לא! 3. האם אתה מגדיר את עצמך כמכור לקולה?כן! 4. מדוע אתה שותה קולה?כי זה טעים! 5. האם ניסית פעם להפסיק לשתות קולה?לא! 6. האם אתה מודע להשפעות הקולה על הגוף?לא! אם כן, מה הם? 7. האם השפעות אלה גורמות לך לחשוב פעמיים לפני שאתה שותה קולה?לא! 8. מדוע אתה שותה דיאט ולא רגיל/ רגיל ולא דיאט?ככה
9. האם לפרסומות של קוקה קולה יש השפעות על צריכת הקולה שלך?לא.. 10.האם המבצעים של קוקה קולה גורמים לך לצרוך יותר קולה?לא 11.איזה סוג קולה אתה מעדיף?קוקה קולה 12.אם הייתה אפשרות שהמוצר קולה לא היה קיים, האם היית בוחר באפשרות זאת?לא!!!!!!!!!!

ANGEL213

New member
O.K שלייי../images/Emo140.gif

כמה כוסות קולה אתה שותה ביום בממוצע?1-2 או בכלל לא האם אתה יכול לוותר על שתיית קולה?כן האם אתה מגדיר את עצמך כמכור לקולה?ממש לא מדוע אתה שותה קולה? אני לא סובלת "משקאות תוססים" אז שכל הטבעינגמר אני שותה קולה או שסתם בא לי לשתות קולה. האם ניסית פעם להפסיק לשתות קולה? לא האם אתה מודע להשפעות הקולה על הגוף? כן אם כן, מה הם? הקולה ממכרת ומשפיעה על התפתחות הגוף ועל העצבים. האם השפעות אלה גורמות לך לחשוב פעמיים לפני שאתה שותה קולה?לא כי אני לא שותה הרבה מדוע אתה שותה דיאט ולא רגיל/ רגיל ולא דיאט?.האם לפרסומות של קוקה קולה יש השפעות על צריכת הקולה שלך? לא איכפת לי אם זה דיאט או רגיל .האם המבצעים של קוקה קולה גורמים לך לצרוך יותר קולה? לא איזה סוג קולה אתה מעדיף? לא איכפת לי כי אני לא חולה על קולה אם הייתה אפשרות שהמוצר קולה לא היה קיים, האם היית בוחר באפשרות זאת?לא דעת

למעלה