שבת בבוקר יום יפה

../images/Emo185.gifשבת בבוקר יום יפה

כפר סבא בשבת.. השקט הזה... אפשר לשמוע כמעט כל היום את הציפורים מצייצות, כאילו מוקדם מאוד בבוקר. לשבת בחצר עם כוס קפה. שיהיה לכולם שבת שלום!

אם יש משהו טוב בכפר סבא

זה השקט בשבת בבוקר.. רק בגלל זה אני לא עוזב את כפ"ס ניסיתי לגור קצת בתל אביב.. בשבת בבוקר מתעוררים מצפירות של מכוניות שתקועות בפקק.. אי אפשר לחיות עם זה חזרתי לבית של ההורים אחרי 3 שבועות אז את השקט של כפר סבא אני ממש מעריך.

שבת שלום.

אני רציתי לפתוח את השרשור הזה, אבל התעוררתי, ומייד נסעתי למשפחה בגוש דן, וחזרתי רק עכשיו...

Super Chuly

New member
זה באמת היה יום יפה...

חבל שלא ראיתי אותו כי כל הייתי תקועה עד עכשיו בבצפר (חדר עריכה)... שלכולם יהיה גם מחר יום יפה! ונעים! ליהי :)

Super Chuly

New member
ברור, אבל...

משעה תשע עד הערב זה קצת מעייף... אם לא הייתי אוהבת את חדר עריכה לא הייתי עורכת... ליהי :)

קצת מורכב להסביר..

מה אנחנו עושים זה מפתחים מודולים ממוחשבים לאופטמיזציה של ניתוחים פלסטיים. נניח אתה רוצה לעשות ניתוח שפה וניתוח אף , ואתה רוצה אף כמו של בראד פיט ופה של ג'וליה רוברטס אתה בא לפה.. עושים לך סריקה ממוחשבת , וע"י ניתוח ממוחשב אתה יכול לדעת איך אתה תיראה אחרי זה בדיוק של כמעט 100 אחוז. והרופא שלך מקבל דו"ח רפואי של מה בדיוק הוא צריך לשנות בכדי שהתוצאה תהיה אופטימלית. כמובן שזה גם עוזר למקרים של נפגעי תאונות של כוויה , זה עוזר לשיחור המראה המקורי. בעיקרון זאת תוכנה.. ומכיוון שעכשיו קיץ ועונת הניתוחים הפלסטיים נפתחים אנחנו עובדים פה 24 שעות כדי שהכל יהיה מוכן למכירה. המשרדים נמצאים בתל אביב , שדרות רוקח 30 ( אם מישהו מעוניין לבוא לבקר
)

Super Chuly

New member
"החייזרים" נמאסת!

מי אתה שתקרא לי מפונקת?! גם אני עובדת בחדר עריכה, וקשה מאוד אפילו במשך ימים שלמים, אבל כמובן- סליחה שאני נהנת! אם אתה עובד כל כך הרבה שעות בלי להנות זוהי לא אשמתי כי אם אשמתך המלאה! כמו כן, אני גם עובדת, בנוסף להתחייבויות לבית הספר, בעבודות שונות, אך שוב סליחה- גם זה לא בסדר איתך, כי ככל הנראה להרוויח כסף כדי לא לקחת אותו מהוריי שמתקשים לסיים את החודש זה כנראה גם לא מספיק טוב בשבילך, כי הכל בשביל הפוזה... אז יש לי חדשות בשבילך, אולי אין לי סטראט אפ, אבל אני בהחלט עושה זאת כדי לא לגרום להורים שלי להגיע למצב שבו הם נאלצים להגיד לי שאין באפשרותם הכלכלית לתת לי כסף לדברים שונים, כי הם משלמים חשמל, מים וכן הלאה... אוי, אבל שכחתי- גם זה לא בסדר, כולנו אמורים לבחור את הבחירות שאתה עושה כדי שלילדים שלנו יהיה הכל... מפתה ככל שזה נשמע, לא לכולם יש את האופציה הזאת בחיים... לא כולם גדלים בערים מפותחות ככפר סבא בעלות אפשרויות רבות... לבסוף, כל מה שנותר ממך הוא בלון נפוח שרק מבסוט מעצמו ומהאגו המפותח שלו! הייתי מציעה שתפסיק לבקר אחרים, לפחות לא בצורה המגעילה והבוטה שבה אתה נוהג, כי ישנן גם דרכים מתורבתות ואנושיות להביע דעה ואף ביקורת, שלא נדבר על ביקורת בונה. אתה לא כזה אדם דגול בשביל לפסול כאן כל אדם שרק מעז לפתוח את פיו, וזאת אפילו בלי שאני מכירה אותך באופן אישי-דאגת להבהיר לכולנו עד כמה גס רוח אדם אחד מסוגל להיות... אני יודעת שהתשובה על כך תבוא, ואז בוודאי שוב תכנה אותי בשם נוסף שכלל אינו מגיע לי, כי אני משתדלת להביע את דעתי בצורה הנאותה ביותר (וגם עם זה בטח יש משהו לא בסדר), אבל למען האמת כבר לא אכפת לי. אז אתה תגיד שאני בורחת מבעיות, שאני סנובית, שאני עובדת בשביל הפוזה- אבל בסוף יוצא שאתה סתם אדם קטן ומשועמם שרק מחפש תיגרות ושאר מיני ריגושים זולים ולא חשובים... מקווה שלך נוח עם זה... למרות שאני די בטוחה שאתה מאוד מרוצה מעצמך (אכן, כל הכבוד, הצלחת להשפיל עד אפר, להרגיז ולפגוע בכל אדם שרק העז לפרסם קטע בפורום זה, ומי יודע? אולי אף בפורמים אחרים?)

xyxyxy

New member
../images/Emo6.gif היית יכולה לחסוך לך את כל

ההודעה הזאת , אם הייתה מבינה שמה שרשמתי היה בצחוק

אה וחדשות טובות בשבילכם

אני נוסע לאיטליה.. אז יש לכם אחלה חופש ממני
3 שבועות.. אם אני יחזור או לא.. לא יודע.

למעלה