הודעה מאד מאד חשובה !!!

RonenM62

New member
../images/Emo186.gif הודעה מאד מאד חשובה !!!

אתמול הוסר שמו של הפורום מפורטל הפורומים של "תפוז". בדיקה שערכתי בנושא, העלתה כי מדובר בהוראה ישירה של מנכ"ל "תפוז", שהינו חבר קרוב של מנהל פורום מאד מסויים ומאד מאד ותיק ב"תפוז", אשר לא ראה בעין יפה, את הצלחתו של הקהילה המתהווה שלנו, למרות שהפורום שהוא מנהל, עמד בשיממונו חודשים רבים, מאז סבל ממתקפה קשה של "טרול" שמרביתנו מכירים היטב (וכזכור לכולם, המתקפה ההיא טופלה באדישות מצידו של אותו מנהל, ובנחרצות על ידי). במהלך מאמציו לחסל את פעילותה של הקהילה שלנו, עשה אותו מנהל שחש נפגע מפעילותנו, שימוש במידע לא מדוייק (בלשון המעטה) על מנת להחפיש את שמי ולגרור את מנכ"ל תפוז, להחלטה, מבלי שבדק את הדברים לאשורם ולגופם. מאחר ופורום זה שייך לכם ואני משמש כמנהל משק הבית בלבד, מצאתי לנכון לעדכן אתכם לגבי ההתרחשויות. הנושא מטופל כרגע על ידי הנהלת הפורומים, המעוניינת מאד בהמשך פעילותנו. מנהלת הפורומים נתבקשה לתאם פגישה משולשת בין הנוגעים בדבר, על מנת לנסות וליישב את הקונפליקט (אשר אני מצידי, אינני צד בו, אך נגררתי לתוכו). אעדכן אתכם בנוגע להתפתחויות, בהמשך. שלכם, רונן.

RonenM62

New member
תודה ד. ../images/Emo24.gif

כהכנה לאפשרות שנאלץ לפרוש מכאן (שוב???? ... אין לי כוח לזה...) הריני מבקש מכול אחד מכם באופו אישי, להעביר לי את כתובת הדוא"ל שלו, על מנת שאוכל לעדכן בהמשך, במקרה שאפשרות העידכון כאן, תחסם. כתובתי: [email protected] להשתמע.

harel100

New member
זה בגלל שנתת המלצה שלילית למניה שלו

נראה לי שהבחור נדלק עליך, כי אולי נתת המלצה שלילית למניה שהוא מחזיק... בטח אמרת שהיא נכנסה לרמת Stop Gain 2 .

yuval27

New member
לא מכיר הסטוריות

הגעתי לפה בעקבות הפנייה נשארתי כי זה פורום מעולה. לא מעניין אותי מי היה קודם ומי עשה מה למי .

r o n n i m a r

New member
הייתי רוצה להצטרף

הייתי רוצה להצטרף למחזקים את ידי רונן,ההפסד הוא שלהם ב-ג-ד-ו-ל

אתה בטח התכוונת בשיא ובמים

יענו: מאיגרא רמא לביקתא עמיקתא האמת: הגעתי לכאן די במקרה ונשארתי כי אני "מכל מלמדי השכלתי", אחלה של חברה וכמובן... ההשקעה הלא תאומן של רונן (רק התמונה רונן...) הלואי והיה לי זמן לקרוא את כל מה שהוא כותב ותאמינו לי אני קוראת מהר.

mah1

New member
לא דווקה כוונתי היתה באופן מפתיע

בדיוק כמוך "באש ובמים". בזמן שאתה כתבת גם אני כתבתי רק התמהמתי בשליחה . אבל כל זה אינו חשוב , החשוב הוא" התמיכה הגורפת". רונן אנחנו איתך .

JackBar

New member
רונן ידידי, בית תמיד אפשר להחליף

אבל לא את המשפחה

igalmistel

New member
../images/Emo23.gifכנפי צניחה לכולם.............

רונן היקר!!!!!!שלא ינסו אותנו.פגיעה בך...וכלנו צונחים מפה!!!

RonenM62

New member
עוד כמה כתובות רלוונטיות:

מנכ"ל תפוז: גיא אליאב (כינוי ב"תפוז" למשלוח מסרים: Guy@Eliahav) פורום "משוב": http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.asp?id=168

itsiky

New member
../images/Emo70.gif אני רוצה לשלוח מסר לגאי

אבל הUSER שלו לא מוכר ( Guy@Eliahav) .

RonenM62

New member
תנסה אולי בלי ה- @...הם ביטלו את

השימוש ב- @ לפני זמן מה...

למעלה