שאלות, נצל"שים ואוףטופיק

Kiroro

New member
היי לכולם..ברצוני לדעת. . .

לאיזה זמר/זמרת יש קליפים יפים,כמו היפ הופ וכדומה. . .קליפים שרוקדים בהם. . .

Vivi Sparrow

New member
אני טסה הלילה לאנגליה

כמו שהכותרת אומרת, אני טסה הלילה לאנגליה. מה, לא מגיע לזה טופיק D: ? מכירים מקומות בלונדון עם דיסקים של מוסיקה יפנית? תכתבו לי, אני אקרא את התגובות כשאגיע.

קודה קומי&נאמיה אמורו

היי! אני ראיתי קליפ של נאמיה ביוטיוב...והיתה תגובה שם "אם הם חושבים שנאמיה היא יצאנית אז מה הם חושבים על קודה קומי?" (באנגלית כמובן) אז רציתי לשאול אתכם הם מתכוונים ליפנים בדרך כלל?? ושהן יצאניות זה שהן לא עומדות ב"תנאים" והמנהגים של יפן כאילו???? אבל לפי מה שאני יודעת הם מאוד אוהבים את נאמיה אמורו וקודה קומי ויש להן הרבה מעריצים ומעריצות.......
~+איומי לנצח~+

HAL

מישהו מכיר?? היא זמרת יפנית ששרה את השיר I'LL BE THE ONE בהיקארו נו גו זה השיר שאני הכי אוהבת משם!!!! אפשר קצת מידע??(אגב נכנסתי לאתר מומו וחיפשתי היא כבר לא הוציאה אלבומים חדשים........הכי חדש זה משנת2002
(תמונה שלה)----> (אותו דבר עם KATASE NANAׂ ששרהFANTASY +~אין על איומי.איומי לנצח
~+

sonaku

New member
דבר ראשון,שלום שלום לך!

דבר שני,היפ הופ? יפני? יש לי רשימה בשבילך מויקיפדיה.^^ תקח אחת מהלהקות,כנס ליוטיוב וחפש קליפים. אגב,היפ הופ סיני זה הכי ^^ יותר מיפניXD,לדעתי . . . מה אומרים? D:

מ א י י ק

New member
ויוייי../images/Emo24.gif../images/Emo23.gif../images/Emo194.gif../images/Emo19.gif

תהני לך בלונדון
וגם אני חושב שסמדר יודעת משהו על חנות אחת שם ^__^ תנצלי את זה ותקני דברים יפים,יש שדרה אחת במרכז לונדון שאני מת לבקר שם, יש שם מוצרי אופנה,ביגוד,הכל
יש שם חנות שזו החנות הרישמית של נעלי אולסטאר
יש שם את כל הסוגים
יאייי תהני

nadav1232

New member
מכיר את השיר אבל לא אותה O:

כנראה שאולי היא הפסיקה לשיר.. \: אבל בכל מקרה אני אשמח לשמוע אותה שוב DD: את KATASE NANAׂ אני מכיר ^_^ זמרת ממש טובה D: ומעניין באמת למה גם היא הפסיקה להוציא אלבומים וסינגלים...

טוב אריגאטו נדב

אריגאטו גוזאימאס ! לשתיהן יש קולות מצוינים! תגיד אולי יש לך מושג מי זו ששרה עם איומי בוידאו הזה??(הקול שלה לא משהו) http://www.youtube.com/watch?v=qDWbFNz70g8 ~+איומי לנצח~+

nadav1232

New member
אין לי מושג... 0.0 ואגב ^^'

אל תפתחי יותר מדי הודעות בבקשה, אבל את יכולה לנצל"ש ^_^

sonaku

New member
ויוי~~~ ;;

אני אתעגע אלייך TםT
אני חושבת שיש בכל מקום ;~; כמה זמן תיהי שם? T.T

alice123

New member
יאא כיף לך !!1 *.*

תהני !! אני בטוחה שיש בלונדון ..מקסימום תשאלי שם D:

last day

New member
מגניף לך ^____^

תמיד בתחנות רכבת יש איזשהוא חנות אנימה קטנה כזאת תנסי את מזל שם ^_^

shui chan

New member
איזה כיף לך!!1 D:

תהני מיליון!!1 ומצאת את התקופה הכי טובה לנסוע בה ^__^ חג המולד *__*~

Omer Kun

New member
איזה כיף לך!! *___*

תהני! תנצלי כל רגע! ותקני 30000000000000000000 דברים!!! ^___^

oracle

New member
בטח מגיע~~ ^_~

כשהייתי בלונדון מצאתי דיסקים מקוריים מיובאים מיפן, במחירים מטורפים (25-28 פאונדס) ב-Japan Center שנמצא בעאלק "צ'יינה טאון" של לונדון. אחלה מקום.. יש גם מנגות, אנימות ומלא מרצ'נדייז בלוסט פלאנט - חנות מדהימה *__ * ואם תחטטי בשוק בקאמדן טאון בטח תמצאי דברים מגניבים... תהני ותזהרי לא לקפוא שם.. XD

למעלה