חזרתי מהסמינר+חוויות!

קודם כל אני חייבת לציין שהיה מדהים, חשבתי שאני הולכת להירקב שם מרוב שיעמום וזה ממש לא קרה! אני לא יחפור אני רק אספר חוויה שהכי הכי עשתה לי תסמינר. ביום שישי בערב הלכנו לבית כנסת הגדול בירושליים. הגענו לשם ואז הבנתי למה קוראים לזה בית הכנסת הגדול הוא היה פשוט עצום, נכנסו פנים אני לעזרת נשים וזה היה מקום כל כך גדול המון אור משהו טהור כזה שאי אפשר להסביר. הייתה מקלה וזה היה ממש יפה וכולם עמדו והתפללו והיה לי מאוד מוזר לעמוד שם ולא להתפלל (כי ל ידעתי את התפילה) אז אמרתי כאילו תפילה שלי וזה היה מאוד מיוחד! שיצאתי משם הרגשתי הכי טוב בעולם, האמונה שלי התחזקה כל כך קיוויתי שאני אחווה את זה יותר! זהו להפעם מי שרוצה עוד פרטים מוזמן לשאול בפרטי או במסן שלי (למי שיש)

avitano

New member
שבוע נפלא לכולם וד"ש ממני :)

שיהיה לכם שבוע מדהים חזרתי משבועיים קשים ביותר, ומחר.. שוב צבא אני מתגעגע אליכם :( (אורן שלח SMS כשתראה את ההודעה הזו) אני די מנותק מהעולם אינטרנט אין בבסיס, פלאפון - אסור להסתובב איתו, טלויזיה אין מקווה שכולם בסדר ואני שמח לראות שנפתח פורום רשמי לאורי :) שמרו על עצמכם! אוהב, אופיר.

KiShKooSh

New member
אופיר../images/Emo99.gif

ואיי מה שלומך? שיהיה לך גם שבוע מדהים וקל בצבא
ביקי

m i r u s h i

New member
אופיר!../images/Emo23.gif../images/Emo24.gif../images/Emo99.gif../images/Emo108.gif

שיהיה גם לך שבוע נהדר יקירי

sHiReLuSh

New member
הייתי בבית - הכנסת הגדול בירושלים !

מדהים להיות שם !! גם אני זוכרת את המנורות הגדולות שיש בו , שמפיצות פשוט המון אור

יש לאור המון השפעה

זה הרגיש חמימי למרות שהמום עצוב היה חום מיוחד כזה! בחיים לא הרגשתי הרגשה כזאת!

שיוושש ../images/Emo24.gif אני שמחה

שנהנת.... הייתי בכותל לפני כמה חודשים ושמה באמת מוזר שלא להתפלל.. כולם שם ליד הכותל עומדים עם ספרים ומתפללים. חחח אבל לי היה מיוחד שם ושמתי איזה 6 פתקים מראש, חח. שמחה שנהנת שייוש, אוהבת'ך

סמינר יהדות

זה מהבצפר שלי! אנחנו טסים לבלגיה והם דתיים שם אז כאילו להעביר אותנו שישבת כמו שצריך. וגם לחבר אותנו יותר לדת

למעלה