סיכום שבועי

Robin Sparkles

New member
../images/Emo187.gifסיכום שבועי../images/Emo187.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: משהו רע שקרה לך השבוע: אכזבת השבוע: שיר שלא הפסקת לשמוע: התחדשות השבוע: תוכנית השבוע: סרט השבוע: ספר השבוע: מאכל השבוע: יציאת השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: אדם שעשה לך את השבוע: ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: הודגש באמצעות מדגישומטיק

Robin Sparkles

New member
מסכמת שבוע מעולה../images/Emo9.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע:סופסוף הגשתי את כל הפרקים לעבודה בפסיכולוגיה
אתמול במבחן באזרחות כל הכיתה (!!!!) הציאה דפים מהתיקים ופשוט העתקנו הכל והעברנו פתקים והמורה שאיתנו ידעה את זה והעלימה עין (היא מלמדת חלק מהכיתה באנגלית..). חח כולם הציאו מחברות וזה חח... משהו רע שקרה לך השבוע: אכזבת השבוע: שיר שלא הפסקת לשמוע:The Corrs-Queen of Hollywood The Corrs-Hopelessly Addicted התחדשות השבוע:2 סווצ'רים מבלו בירד תוכנית השבוע:גוסיפ גירל ואיך פגשתי את אמא אבל הכיהכי מגרש ביתי!! סרט השבוע:סרטים שהקלטתי ואני צריכה לראות
ספר השבוע: מאכל השבוע:מיץ אוכמניות,KFC ואלפחורס שהכנתי
יציאת השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:ביום ראשון אני לא לומדת
סופשבוע ארוווך אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: אדם שעשה לך את השבוע: ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע:אחרי המבחן באזרחות חברה מכיתה אחרת אמרה "אם פעם אחת יתנו לכיתה הזאת מורה נורמלית כולם היו נכשלים,מקבלים 0 והיו מוציאים אותם"
~~~ תלמידה אמרה שאין לה אנגלית כי היא התבלבלה במערכת.. תלמיד:"אתמול היה אנגלית!.....וגם מחר יש!" חחח ~~~ מורה:"למה איחרת לכיתה?" תלמיד:"יצאתי לתפוס תרנגול במגרש"
חחחח היה תרנגול בבצפר לפני כמה זמן והוא חזר חחח ~~~ ברני מאיך פגשתי את אמא:"No,no,I don't,no,I don't,I don't,no" תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא:מבחן בסוציולוגיה (כי קיבלתי 20 חח לא למדתי..חברה שלי קיבלה 10 חח) ולסיכום איך עבר עלייך השבוע:טוב מאוד.

JAP Noa

New member
I know this is the part..Where the END start

משהו טוב שקרה לך השבוע: סיור מקצועי בתל השומר שהיה פשוט מ-ד-ה-י-ם. פגשנו מאבחנות בתפקיד, הן היו כאלה מתוקות ואדירות. הבנות היו מדהימות כל השבוע, היו לנו ערבים ממש מגבשים, תיקתקנו את כל הקטע של החולצות סיום קורס, של המסיבת סוף קורס, קיבלתי 97 במבחן הכנה למסכם, היה לנו מבחנים מעשיים מלחיצים רצח אבל מצחיקים בטירוף, סייימנו מבחנים מקצועיים [נשאר רק איןלי ארץ אבל מי סופר את איןלי ארץ?
] יש לי את החדר הכי מדהים שיש, הצוות הכי מדהים שיש, הקורס הכי מדהים שיש
היה ערב מור"ק מטורףףףףףף, ויש לי את המפקדת הכי מושלמת בעולם.
משהו רע שקרה לך השבוע: ביום ראשון בבוקר נפלתי בכניסה לבסיס ומאז אני צולעת ונקעתי את הרגל.
אכזבת השבוע: אין תקן בבסיס שכל כך רציתי.
שיר שלא הפסקת לשמוע: השיר של החדר שלנו
וגם "ניייי ניייי נייייי ניייי ניייי נייייי, אני יועץ ארגוני ני ני ני ני ני.."
התחדשות השבוע: שפשוף בברך, נקע ברגל, פטורים משמירות?
תוכנית השבוע: העולם הערב בערב מור"ק
סרט השבוע: לחזור הביתה
איזה סרט עצוב אמא'לה
ספר השבוע: המקראה למאבחנות מדעי ההתנהגות
מאכל השבוע: ברגר קינג בתל השומררררררר
זה בא לנו מזה בטוב.
יציאת השבוע: היום בלילה ומחר בלילה תהיה
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: לסיים את הקורס
שבירת דיסטנס
מסיבת סופקורס עם היפות שלי
שיבוצים
להיות מאבחנת מדעי ההתנהגות
אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: את המפקדת שלי
את הבנות היפות שלי, שבוע אחרון ביחד
את כל הסגל המדהים שלנו
וגם את המפקדת החדשה שלי
אדם שעשה לך את השבוע: הקוקיות
ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: "הנה המפקדת באה.." "איזה מהן?" "צוות 3.." "איייייייייייייייייייייייייפה?"
חחחחחחחחחחחח אני וקוקי מטורפות עלייה ברמות קצת מממ..מטרידות
תמונת השבוע: איןלי כוח להעלות. תמונה של כל הקורס ממשואה. כפרוטעלינו
התוכניות שלי לשבוע הבא: להפוך להיות מאבחנת מדעי ההתנהגות.
|מתרגש|
ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: מממממממממממממממדהים.
שבוע טוב לכולםםםםםםםם

MeItOsH

New member
:]

משהו טוב שקרה לך השבוע:קניתי את הנעליים שחיפשתי:]וסופסוף סידרתי את השיער שלי משהו רע שקרה לך השבוע:יש לי בחילות מיום רביעי..ואני די בבית מאז. אכזבת השבוע:שישי בערב שיר שלא הפסקת לשמוע:My Life Would Suck Without You - Kelly Clarkson
התחדשות השבוע:נעליים בניין ווסט,מסקרה,איילינר,חזרתי לחום בשיער. תוכנית השבוע:גוסיפ,דמג'ס,אמריקן איידול. סרט השבוע: ספר השבוע: מאכל השבוע:סושי יציאת השבוע:היום,נמל ת"א. משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:בגרות בלשון. אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: אדם שעשה לך את השבוע: ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: ולסיכום איך עבר עלייך השבוע:נחמד+

Just Freckles

New member
../images/Emo199.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: וואו כמה דברים. נולדה לי אחות, אמא חזרה מחו"ל עם מתנות(וכל הספרים בסדרת טווילייט
), ובדיוק חזרתי מסמינר הנהגתי בצופים שהיה הכי מושלם שיכול להיות. משהו רע שקרה לך השבוע: לא נראה לי שהיה כזה
אכזבת השבוע: היה איזה קטע בסמינר שכמה ילדים צעקו והפריעו ובגלל זה הוציאו אותנו מהמסדר ההנהגתי. מה זה התאכזבתי מהם. אבל במסדר הבא הם התאפסו על עצמם והכול חזר להיות טוב
שיר שלא הפסקת לשמוע: מורל של הצופים
התחדשות השבוע: אחות
כל הספרים בסדרת טווילייט, שני לקים, שתי חולצות ארוכות. תוכנית השבוע: סרט השבוע: אממ WILD CHILD. זה הסרט היחידי שראיתי השבוע ספר השבוע:
New Moon מאכל השבוע: קצפתתת יציאת השבוע: הסמינר
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: מבחן מד"א סופי
אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: אין מישהו מסוים.. אדם שעשה לך את השבוע: המדריכים שלי. כפרה עליהם
ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: איזה שבט שהצבעים שלו הם כחול וצהוב שר שהלב שלו צהוב והדם שלו כחול. ואז חברה שלי שואלת אותי: "דם כחול? לב צהוב? מה הם אמורים לעשות עם זה? תגידי לי את, את עברת כאן קורס מד"א. יש להם טמפונדה לבבית?" זה נשמע כל כך לא מצחיק, אבל באותו רגע נמרחתי
תמונת השבוע: יש המוןן מהסמינר, אבל אין לי כוח להעלות כרגע.. התוכניות שלי לשבוע הבא: לחרוש למבחן מד"א ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: מדהיםם.

DearPrudence

New member
וואי כמה זמן לא עניתי על אחד כזה :)

משהו טוב שקרה לך השבוע: קיבלתי ציון טוב במועד ב' במתמטיקה ואזרחות, נפגשתי הרבה עם חבר שלי
, הוא הביא לי פרחים:]] משהו רע שקרה לך השבוע: אממ ציון די מאכזב בספרות, הרבה רופאים ופריחה.. אכזבת השבוע: ספרות.. אבל שאלה יהיו הבעיות שלי שיר שלא הפסקת לשמוע: כל מיני.. בעיקר where is my mind של הפיקסיס התחדשות השבוע: נעלי בובה :] תוכנית השבוע: אחת שיודעת :), CSI, המשרד, בטי, אבודים (כל הוט3 החדש קיצר
) סרט השבוע: וול אי
ספר השבוע: מעשיות בידל הפייטן מאכל השבוע: המבורגר וטחינה טעימה שהכנתי! יציאת השבוע: אממ לפארק עם חברים משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: להיפגש עם חבר שלי, חופש קטן מהלימודים אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: אותו כמובן והרבה:] אדם שעשה לך את השבוע: הוא וחברה שלי ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: נמנמ תמונת השבוע: בעע התוכניות שלי לשבוע הבא: הוא, ביוטופ
, שיעור נהיגה ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: אחלה :)

למעלה