סכמ"שוש!

../images/Emo187.gif סכמ"שוש!

היי חברים וחברות
בואו ספרו לנו על... דבר טוב שקרה לכם השבוע: דבר מבאס שקרה השבוע: משהו שאתם מצפים לו בשבוע המתחיל: איך היה הסופ"ש? משהו נחמד\מעניין\מרגש שאתם רוצים לחלוק עם האומה? והשאלה הפיקנטית שלנו להיום... לאחרונה שמתי לב שיש אפשרות לצבוע את הפורום בצבע מתוך מבחר (למעלה בצד שמאל) אז...באיזה צבע בחרתם ולמה? ואם כמוני לא ידעתי על האופציה הזו עד עכשיו, מוזמנים לצבוע ולספר בדיעבד.. גם תופס
שיהיה לכולכם שבוע נחמד! אל תשכחו מטרייה אם יורד גשם, וכובע טמבל אם השמש קופחת.
לילה טוב!

StriX Starlight

New member
מסכמת עם חיוך. ../images/Emo9.gif

דבר טוב שקרה לכם השבוע: שינוי תוכניות מופלא שאיפשר לי להגיע לירושלים ואף לגמול ליעל על פיקניק מעולה עם מסיבה מאגניבה משלי.
דבר מבאס שקרה השבוע: שגרה מעצבנת של משמרות ערב.
משהו שאתם מצפים לו בשבוע המתחיל: שומדבר מעניין.
איך היה הסופ"ש? יותר כמו 42 שעות, אבל היה ממש ממש כיף. הכרתי אנשים חדשים ומוצלחים (ביניהם יפיוף בלונדיני
), אכלתי טוב ושימחתי בחורה מדהימה שאני אוהבת המון.
משהו נחמד\מעניין\מרגש שאתם רוצים לחלוק עם האומה? ליקוקי עיניים זה ה-דבר.
והשאלה הפיקנטית שלנו להיום... אני עם ברירת המחדל, שכשמה כן היא; ברירת מחדל. ניסיתי את כל שלוש האופציות האחרות וכל אחת מהן יותר מחרידה ויזואלית מהשנייה. חבל שאין סגול או משהו בסגנון. בכל מקרה, הכחול הזה נעים בעין וזה מה שחשוב.

Thumpers

New member
מסכמש"ת

דבר טוב שקרה לכם השבוע: ראיתי המוני בני משפחה וחברים -- וגיליתי שאני בן אדם יחסית חזק נפשית. דבר מבאס שקרה השבוע: מבאס זה לא מילה, סבתא שלי נפטרה. משהו שאתם מצפים לו בשבוע המתחיל: פיקניק עם חבריי הטובים מהפורום :) (מתגעגעת, בנות!!) איך היה הסופ"ש? היה יחסית בסדר. חברים הכריחו אותי להתאוורר ולצאת מהבית,מה שהתברר כהחלטה נבונה... משהו נחמד\מעניין\מרגש שאתם רוצים לחלוק עם האומה? אני חושבת שהשבוע גיליתי עצב מהו, לצערי הרב. סבא וסבתא גרו (וסבא עדיין גר, בתקווה לשנים רבות) בקומה מעלינו, בעשר השנים האחרונות. סבתא הייתה לי לאימא שנייה -- גם לטוב וגם לרע. לא חשבתי שיכול להיפתח כזה חור בלב. הכאב הוא כל כך פיזי שזה מרתיע. סבתא, אני כבר מתגעגעת.

DDN

New member
סמכ"ש?

אני לא אהבתי את שבוע שעבר. מעדיף להשאיר אותו בעבר. משהו שאתם מצפים לו בשבוע המתחיל: היכרות עם אנשים חדשים, חידוש קשר עם ידידות ותיקות, מפגש המשלחת לפולין ביום רביעי, ומפגש משפחתי אחרי האזכרה של אבא ביום שישי. איך היה הסופ"ש: מהיר מדי, וכיפי. לא הצלחתי להגיש את הממ"ן שהייתי צריך, אבל נפגשתי עם ידידה ותיקה וטיילנו הרבה ברגל (הידד למרתון תל אביב ששיבש לה את התוכניות, אז הגיעה אליי בסוף), אכלתי גלידה טעימה, היה מפגש משפחתי נחמד, וישנתי לא מעט. משהו נחמד/מעניין שרוצה לחלוק עם האומה? כנפיים זה מלכלך! הצבע של הפורום אצלי? אפור/תכלת ה"סטנדרטי".

שבוע חביב

דבר טוב שקרה לכם השבוע: קיבלתי את הציונים האחרונים, אז הממוצע עלה קצת (אבל רק קצת). בכל מקרה- באחד מהם אני אשכרה שוקלת לעשות מועד ג', ולא בגלל שאני לא מרוצה מהציון (סיבות מטופשות, אבל מאוד הגיוניות). דבר מבאס שקרה השבוע: לא משהו מיוחד. סתם הרגשה פחות טובה בסופ"ש. כנראה שחבר שלי ואני צריכים עוד קצת חופש אחד מהשני (למרות שלא נפגשנו שבועיים וחצי לפני הסופ"ש). איך היה הסופ"ש? היה נחמד. יצאנו בחמישי ובשישי ובשבת עוד היינו בים. בישלתי להם ארוחת ערב והם ממש נהנו (קנלוני במילוי ריקוטה ובצל ירוק עם רוטב עגבניות). גיליתי מזמן לגבי החלפת הצבעים, אבל אני חייבת שיהיו צבעים משלימים, והמשלים של כתום הוא כחול. אחרת אני לא שמה לב להבהוב של המעטפה. אני זוכרת שפעם הם ניסוי להפוך את תפוז לחמוציות, אז הכל היה בורדו, וזה ממש לא היה נוח

Thumpers

New member
אם את צריכה חופש מהחבר --

את מוזמנת לבוא לכאן. :) שמחה שעלה הממוצע.

Lion_Heart

Well-known member
אז ככה

דבר טוב שקרה לכם השבוע:פגשיה עם ידידים ותיקים והקיש הצליח!!! דבר מבאס שקרה השבוע:כאבי גב משהו שאתם מצפים לו בשבוע המתחיל:פסח שבוע הבא איך היה הסופ"ש?סבבה...הקיש היה הצלחה!!! משהו נחמד\מעניין\מרגש שאתם רוצים לחלוק עם האומה? THESE...ARE NOT THE DROIDS YOUR LOOKING FOR

In Red

New member
עונה

דבר טוב שקרה לכם השבוע: פגישה עם כמה ידידים ומשחק די אנד די דבר מבאס שקרה השבוע: כמה אנשים עיצבנו אותי.. משהו שאתם מצפים לו בשבוע המתחיל משחק די אנד די עם הקבוצה השניה ^_^: איך היה הסופ"ש? ככה ככה, המון רגשות מעורבים משהו נחמד\מעניין\מרגש שאתם רוצים לחלוק עם האומה? שניצל ססויה של מגה טעים להפליא =P

למעלה