חברים
,

../images/Emo187.gif../images/Emo113.gifחברים../images/Emo88.gif,

כמו שאתם בטח שמים לב, הפורום עובר תקופת יובש רצינית בזמן האחרון. אני יודעת שזה בגלל פערי הזמן הגדולים שיש בין סרט לסרט, וזה לגיטימי. אבל נכון לעכשיו, לפחות עד התקופה שבה יחזרו החדשות, ההתרגשות וההיסטריה לקראת "אוצרות המוות", הפורום נאלץ להיסגר. שוב אני מדגישה- הפורום נסגר רק לתקופה זמנית
הוא ייפתח מחדש לקראת חודש נובמבר, בו אמור לצאת החלק הראשון של "אוצרות המוות"
ככה שאל תעלמו לגמרי, תישארו בסביבה, ואני מקווה שנחזור בגדול לכבוד הסרט האחרון בסדרה
בינתים, יש לכם עוד יומיים לדיונים עד שהפורום נסגר.
רוני

adi dion

New member
הוו ../images/Emo10.gif

עצוב לי שכבר לא פעיל פה כמו פעם אבל זה מובן.. אין שום דבר חדש על הסרטים ובקושי נשארו פה כבר אנשים
מקווה שנחזור להיות קצת יותר פעילים לקראת אוצרות המוות (אני בטוחה שזה ייקרה ^^) אם יש דברים חדשים לעדכן על הסרט אתם בהחלט מוזמנים להמשיך לעדכן בקומונה של הלנה
ובגלל שלירונת לא בבית כל השבוע וגם רוצה להגיב, אני מוסרת בשמה: ממש חבל לי שזה הגיע למצב הזה אבל כנראה שזה בלתי נמנע ואני מקווה לראות את כולם כשהפורום ייפתח בשנית!
רוני
גם בשם לירונת, תודה על הניהול המצויין ועל ההשקעה בפורום!
אוהבות אתכם
ונתראה בקרוב הא?

../images/Emo187.gif../images/Emo113.gifהעונג כולו שלי../images/Emo70.gif../images/Emo23.gif../images/Emo24.gif

נתראה בקרוב בהחלט.

jnus1

New member
שלום,לא מובנת לי ההחלטה של תפוז

שלום לכם מעולם לא כתבתי פה,אבל בתור אחד שגדל על הספרים,וראה את כל הסרטים,יש לי בהחלט כמה נושאים לדיון שחשבתי לעלות לדיון פה בהמשך,בנוגע לסרטים/ספרים. חבל לי שהפורום נסגר,ולטעמי זו טעות-כיוון שיש כל כך הרבה על מה לדבר... ולדון... אבל מי אני שאחליט,זו רק דעתי. עד עכשיו הייתי קורא סמוי,חיכיתי לשעת כושר להגיב,ואז ראיתי את ההודעה שלך... חבל! מחכה בקוצר רוח,לסרטים של השביעי ומצפה ליותר כבוד מצד הבמאי והתסריטאים לספר.

0o Sivan o0

New member
לאאאא!!!

עצוב לי
אני נכנסת לפה כל יום ומחכה לראות דברים חדשים, זה כל כך כיף שיש אנשים שאפשר לדבר איתם על הארי פוטר בעברית
זה מובן אבל בכל זאת, כשיש חדשות וכאלה, לדוגמא השרשור שלירון פתחה על בוני, כולם מגיבים וזה ממש כיף... אין מה לעשות לא תמיד יש חדשות חדשות

../images/Emo43.gif סגירת הפורום ../images/Emo43.gif

גולשים יקרים, עקב פעילות נמוכה, הפורום ייסגר לעת עתה. עם יציאת הסרט החדש בסדרה, נשמח לשקול אפשרות של פתיחתו מחדש. אנו מודים לThe £unky §tar על ניהולה המוצלח והמסור ועל ההשקעה המרובה בפורום, ולכם, הגולשים, על שהפכתם את הפורום לקהילה נעימה ומזמינה. דיונים בנוגע לספר, אתם מוזמנים לקיים בפורום "הארי פוטר - הספר" בקישור: http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?forumId=160 מקווים לראותכם שוב בפורום הזה בנובמבר

למעלה