חורף חם צפוי לנו - סקירה

ב ז ו ק ה

New member
../images/Emo188.gif חורף חם צפוי לנו - סקירה

טוב, בחודש האחרון הוצפנו בכמות עצומה של רידימים חדשים.. סטיבן מקרגור הגאון ודלי ראנקס הם האחראיים למאסה העיקרית של האיכותיים שביניהם. אז קבלו כמה המלצות על קצה המזלג, עוד מעט בדאנסים הקרובים לביתכם: 77dgrees riddim רידים של דלי כמיטב המסורת שמביא את הוויבס של שנות ה 90 חזרה לרחבה. טוב כמו שטוב צריך להשמע. קודם כל נאמר שלום רב ל Merciless שחוזר עם הטיון הטוב ביותר על הרידים Merciless - Nuh 6 or 9 גם לא פראייר בכלל - Bling Dawg - Pum Pum Spragga Benz - Pon Di Willy - עם פזמון שהולך לתפוס חזק. Cherry Tree Riddim רידים נוסף מבית היוצר של דלי. עם באס שמכוון חזק לאזור האגן. Einstein - Bed To Floor - אינשטיין מסתמן כדיג'יי שישאר איתנו עוד הרבה זמן. תקשיבו לשיר ותבינו למה. Delly Ranx - Show Yuh Motion - דלי בכבודו לא יכול כמובן על התענוג ומתיישב טוב טוב על הרידים. Cobra - Do Dem Up - חביב, למרות שמהקוברה אפשר היה לצפות לקצת יותר. Vybz Kartel - Cherry tree - שיר הנושא, קרטל פשוט לא עוצר. adi adadi... משהו של סטיבן מקגרגור - 2007 Party time Riddim Aidonia - dats up watz up - תפס לאחרונה חזק מאד. Vybz Kartel - Wine For Me - עם פזמון שהכריח רבים לחפש האם באמת קיים אתר שכזה: www.cockituponline יציאת השנה: 2070riddim סטיבן מתעלה על עצמו ומביא רידים יצירתי באמת, באוירת דיסקו. dr evil - Stamina Man - פשוט הורג מצחוק. כולו נייסנס. כמו שצריך. Voicemail - Get Down On It - גם כן באוירת הסבנטיז, מבטיח מאד. .Movado - don't tek it fi joke - מיותר לחלוטין, מובדו נשמע כאילו הוא עשה טובה שהוא בא להקלטות בכלל. חבל. המלצה לאוהבי ה Early warm Love potion riddim המצויין. Tarrus Riley - Far away - הטוב ביותר על הרידים. אמן מעולה שפשוט מתעלה על עצמו כל פעם מחדש. מומלץ בחום. Morgan Heritage - caught up - מבטיח מאד. Pressure - Special someone - כבר עמלצנו על האומן בעבר. תקשיבו למה. Beres Hammond - Not for sale - המלך הבלתי מעורער מגיש כאן שיר מצויין כרגיל.. Alane - Sincerely Love - אלאנה היא סנסציה בעולם הרגאיי, בזכות הקול המיוחד וההגשה העדינה שלה. עושה כאן עבודה מצוינת גם כן. ולסיום: המלצה על אומן שהולך לשרוף - youth of the future for real - - Demarco תותח אמיתי שהביא את אחד הלהיטים הגדולים של השנה Demarco - Fallen soldiers שיר שהולכים לחרוש לו על הצורה, אז רגע לפני שהוא פורץ ויוצא מכל האוזניים - תקשיבו לו טוב טוב ופשוט תהנו. דמרקו מביא ליריקס חזקים עם הגשה עדינה ורגועה, דבר נדיר בעידן האליאנס שבו אנו מצויים כרגע.

eviaman

New member
על רידים 2070

אני הכי אוהב לשמוע את וויבז קרטל ואלפאנט

Nechi Nech

New member
המלצות וויקיד!!!

מחזק את דברייך לגבי Demarco ומוסיף, לא רק שהוא יודע לשיר מדהים הוא גם deejay רוצח!!!! ההיכרות הראשונה שלי עם החבובצ'יק הזה הייתה על ה-Gang War Riddim, עליו הוא יושב בדיג'יי סטייל מטורף, רוצח את הרידים. עוד המלצות לטיונים שלו: Demarco ft. Styls P - Man Murderer (על הThe Warning Riddim המעולה, שאגב דימרקו אחראי עליו) Demarco - I Wonder - שיר אהבה ענק פשוט. Demarco - Duppy Know Who Fi Frighten - טיון פסיכי שבו הוא משלב את יכולות השירה שלו עם כישורי הדיג'יי סטייל שלו. מאד טינג. Demarco & Bugle - Nuh Join Dat - יושב על הTremor Riddim קיצר... מומלץ בחום!!!! פסיכי.

MJamaicaM

New member
בזוקה

מאיפה אני מוריד את כל החומר שהמלצת עליו כתבתי כמעט את כל מה שרשמת באימיול וחוץ מאדריאנה הוא לא מצא לי שום דבר

ב ז ו ק ה

New member
../images/Emo98.gif

אני יכול להגיד לך איפה ניתן לשמוע. לגבי להוריד - אני בטוח שאחרי כמה חיפושים בגוגל אתה תסתדר מצויין. חפש את הרידימים עצמם. - חנות וותיקה עם שלל דגימות וטעימות שאפשר לדוג שם - www.oj36records.com אין אחד שלא מכיר, ובכל זאת: - www.audiomaxxx.com http://www.bbc.co.uk/1xtra/robboranx/ - תוכנית מעולה וותיקה של רובו ראנקס, שמומלץ מאד לעקוב אחרי כל מה שהולך שם. באופן עיקבי רובו ראנקס מביא את הדברים החמים באמת ומקדים בקרוב לחודש את כל השאר (וחודש זה נצח בדאנסהאל), כל בריטניה מיישרת קו אחרי מה שהולך אצלו. bless.

ב ז ו ק ה

New member
The Warning BIG BIG BIG!!

הדי ג'יי שלו על הכיפאק, מזכיר את בייבי שאם כשהיה יותר צעיר.

ריספקט על האספקט

אני רק אחזק את הדברים שכבר נאמרו, עם כל הכבוד לג'יניוס ולהרבה ממהפיקים שהביאו אותה בפריצה השנה, אין על דמרקו! הבחור הביא את יציאת השנה מבחינתי, הרידים הכי טוב שיצא עד כה, הוא THE WARNING! כבוד גדול ושבוע טוב לכולם! גיל.

למעלה