סיכום שבועי..

JAP Noa

New member
../images/Emo188.gifסיכום שבועי..

משהו טוב שקרה לך השבוע: משהו רע שקרה לך השבוע: אכזבת השבוע: שיר שלא הפסקת לשמוע: התחדשות השבוע: תוכנית השבוע: סרט השבוע: ספר השבוע: מאכל השבוע: יציאת השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: אדם שעשה לך את השבוע: ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: ולסיכום איך עבר עלייך השבוע:

JAP Noa

New member
"'Cause I Know How It Hurts.."

"When you lose the one you wanted Cause he’s taken you for granted And everything you had got destroyed"
משהו טוב שקרה לך השבוע: וווואי היה שבוע מממש כיפיייי
היייתי בת"א עם הביאפאף והיה כלכך מצחיק
משהו רע שקרה לך השבוע: נכשלתי בטסט..
אינעל העולם והטסטרים המזדייייינים האלה.
אכזבת השבוע: הכרטיסים של דה בלומן שואו עולים 600 שקל, ומממממממממממה? ממש רציתי ללכת לראות את זה. [כשהייינו בווגאס ממש רציתי לראות את זה וזה עלה איזה 400$
] ומאיפה לעזאזל הם עלו על הרעיון שמישהו ישלם על ההופעה שלהם כלכך הרבה?
וגם זה יהיה כשאני בצבא אז יש מצב שאני לא אוכל לצאת, ולשלם על זה 600 שקל בלי הבטחה שזה ייקרה בכלל זה הדבר הכי טיפשי באאאאאאאארץ.
שיר שלא הפסקת לשמוע: If I were a boy המושלם
וגם השיר פתיחה של
אנדדהסיטי
התחדשות השבוע: וואי דווקא מה זה לא הרבה. - מתנת גיוס מהביאףאף [כי היא מתגייסת שבוע לפניי ואני בטח לא אראה אותה עד הגיוס שלי
] - סווצ'ירט של היינס בירוק מושלם
וכרית ענקית שהיא ציירה עלייה את הכבשה של ניקי וזה הדבר הכי יפה בעולם
- תיק קלאץ' מאקססוריז באפור בהיר מטלי כזה.
- כריסמס דקוריישנז
חחחח היה באקססוריז ממש חמודים והייתי חייייייייבת לקנות
- מחזיק מפתחות של לאב כמו ב
אנדדהסיטי
|מכורה| - סריג מקשמיר או אנערף מה מזארה [שעלה פאקינגגגגגגגגגגג יותר מידי..ובכלל לא הסתכלתי כמה הוא עולה. מטומטמת.
] - הדיוידי היפיופיייי של
אנדדהסיטי
, לדפוק חתונה וצ'אק ולארי.
- הזמנה מבורדרז של הדיסק של גוסיפ, 2 ספרים של גוסיפ, הדיוידי של דהסיסטרהוד2, הדיסק של מיסי
ועוד כלמיני שאני לא זוכרת עכשיו. - וכל מיני שטויות כמו ארנק קטן למטבעות שהוא הדבר הכי יפה בעולם, מאקססוריז, וסבנטין
ואיזה 2 ספרים. וכרטיס מועדון של קופיבין ושל בורדרז.
תוכנית השבוע: כככככככככככלום
לא היה גוסיפ ופריוולדג'ד השבוע, ועוד לא מצאתי זמן לראות B&S. אז באמת כלום. אפילו E לא ראיתי השבוע.
סרט השבוע: זה שאלה בכלללל?
אנדדהסיטי
ספר השבוע: גוסיפגירל הראשון. הוא ממש לא דומה לסדרה, ממש הזוי וממש אני לא מבינה את ההיסטריה.
מאכל השבוע: רביולי מושלם מPASTO.
ואיייייסבלנדד מוקה מקופיבין
יציאת השבוע: ת"אאאאא דה
למרות שגם האחרות היו סופר כיפיייייות.
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: אהובתייייי מתגייייסת
אני נשארת לבד.
לפגוש את רוזו'ש
ולסייים סידורים לצבא וכאלה.
אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: רוזווווו'ש
ואת אהובתי שמתגייסת לי
אדם שעשה לך את השבוע: הביאפאףףףףףףףףףףףףףףףףףףף
ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: חחחחחחחחחחחח "אומיייייייייייייגאד נכשלתי שוב
את באה לגרנד? אני צריכה לטחון משהו משמין ולבזבז הרבה כסף.." חחחחחחחחחח
תמונת השבוע: איןלי.
התוכניות שלי לשבוע הבא: צימרים עד שבת בלילה או ראשון בבוקר, שיעורי נהיגה
, לבלות עם הביאףאף שמתגיייייייייייייייסת לי
, לפגוש את רוזו'ש
, וזהו נראהלי. אאאאאאא ואנחנו הולכות למסעדה האהובה עלייייי לכבוד הגיוס שלנו חחח
אז גםזה.
ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: היה מממממממממדהים וחבל שנגמר. עוד 13 ימים אני מתגיייייייייייייייייייייייסת
קראת?
שבוע טוב.

Just Freckles

New member
וואי, 600 שקל זה ממש לא שווה את זה../images/Emo4.gif.

ראיתי אותם בלונדון, והם טובים, אבל 600 שקל? באמת שזה לא שווה את זה. למה נראה להם שמישהו יקנה כרטיסים בכזה מחיר?

Robin Sparkles

New member
מסכמת..וואי יש מלא ציטוטים../images/Emo9.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע:הטיול השנתי!! משהו רע שקרה לך השבוע:ביום הראשון בטיול היינו באיזה נחל וכל הזמן פחדתי להחליק ומתתי מפחד וחברה שלי לפני התחילה לצחוק עלי בגלל זה חח אכזבת השבוע: שיר שלא הפסקת לשמוע:כל השירים הטיפשיים ששרנו בדרך
וגם השירים שתלמידים שמו ב-5 בבוקר שכולם ישמעו חחח התחדשות השבוע:אתמול הייתי ביריד המותגים וקניתי 2 ג'ינסים מלי קופר וקניתי גם תיק וסווצ'רט תוכנית השבוע:עוד מעט אני רואה איך פגשתי את אמא סרט השבוע: ספר השבוע: מאכל השבוע:טים טם יציאת השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:לקנות נעליים שאני רוצה אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: אדם שעשה לך את השבוע:חברות ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע:וואי מלא חחח.. המדריך-"רואים שם את המקום שנראה כמו כפר ערבי? כי זה כפר ערבי"
~~~~~ בטיול היו 2 מקומות אחד אחרי השני שהיו טובים ואני וחברות שלי תפסנו אותם (בשאר המקומות באוטובוס לא היה מקום לרגליים..) כל הטיול היינו רבות בגלל זה עם כמה בנים
אתמול מישהו תפס את המקום שלי ושל עוד חברה ואז הוא אמר לי "תתני לי לשבת פה אחר כך ואני אתן לך מחווה" אני:"גם ככה תעיפו לנו את התיקים משם" הוא:"בגלל זה אני נותן לך מחווה" וגם אחרי שאני וחברה חיכינו שעה לאוטובוס כדי לתפוס את המקום הם העיפו לנו ואחרי כמה זמן נעלמנו לשנייה וכל הבלאגן באוטובוס עם העניין של המקומות התחיל בגללי ובגלל החברות חחח ~~~~~ חברה:"אני שומרת לה כי היא חברת אמת" חח מישהו:"אני יכול להיות חברת אמת שלך?" חברה:"לא" חחחחחח ~~~~~ מישהו היה אצלנו בחדר והוא שיחק עם חברה מלחמה בקלפים וכשהוא הוריד את הסווצ'רט חברה אחרת שאלה אותו למה הוא מוריד.. הוא:"אנחנו משחקים שמי שמפסיק מתפשט" בצחוק כמובן חברה:"הא?" אני:"יענו סטריפ מלחמה" ~~~~~ חברה החליטה לאפר חברה אחרת ואמרה לה "האף שלך מפריע לי" חברה:"חכי אני אוזיז אותו"
~~~~~ חברה:"לא רוצה להיות עם בנות בחדר!אני הולכת לבנים" אני:"תלכי.הם נורא ישמחו להיות איתך בלילה" ~~~~~ אני ועוד כמה בנות דיברנו עם המאבטח והוא אמר שבתיכון הוא למד שיווק ואז הוא אמר כשהוא אכל אפרופו "אני פה בשביל האפרופו" חברה:"זה מה שעשית 3 שנים???" חחח ~~~~~ אתמול שאלתי את המורה המלווה מתי חוזרים ואז חברה אמרה לי "מה את הלחוצה לחזור הביתה" אני:"כדי שהבורגר לא יסגר..." חחח ~~~~~ מאבטח:"אין בו (בנשק) כלום" חברה:"אז אפשר להחזיק אותו רגע?" מאבטח:"לא" תמונת השבוע:תמונות שלי ושל עוד 2 חברות כשהשתגענו בחדר התוכניות שלי לשבוע הבא: ולסיכום איך עבר עלייך השבוע:מעולה!! הודגש באמצעות מדגישומטיק

Robin Sparkles

New member
נזכרתי בעוד ציטוט../images/Emo9.gif

היינו במקום שיש בו נשרים בכלוב כי הם נכחדים או משו והמדריך אמר שאם מפחידים אותם משלמים קנס של 600 שקל... אני:"אין לי 600 שקל.." מישהו:"למה,תכננת להרוג אותם?" חח אה וביום השני של הטיול היה ממש חם ועשינו עצירה בשמש.. אני:"אולי נלך לשבת בצל?" מדריך:"את רואה שיש פה צל איפשהו?" אני:"לא" חח

Robin Sparkles

New member
נזכרתי בעוד משהו../images/Emo4.gif

חח מה יש לי... הייתה מיטת קומותיים ואני ישנתי למטה ובבוקר חברה שלי שישנה למעלה התחילה להרביץ לי עם הכרית שלה חחח
ובלילה אני ועוד 2 חברות שיחקנו "ניק נאק" וכמעט הרסנו את החדר חח...

Robin Sparkles

New member
זה משחק קלפים

מבוסס על ציפור מצרית ואם נגיד יוצא שיש שני קלפים אותו דבר שביניהם יש קלף אחד צריך למצוא חפץ שמתחיל באות של הקלף.. נגיד היה לנו אס והיינו צריכות למצוא משהו שמתחיל באות א'. מסכנים אלה שישנו חדר מתחתינו

JAP Noa

New member
יאאא אני שמחה שנהנית בטיול../images/Emo24.gif

אני לטיול השנתי של י"ב לא יצאתי
ירדתי לאילת עם חברה במקום
לאן היה הטיול שלכם?

h e n y

New member
שבוע עבר..

משהו טוב שקרה לך השבוע: אחותי הגיעה מחו"ל!!! משהו רע שקרה לך השבוע: שהחליטו שאנחנו באים מוקדם יותר אכזבת השבוע: מהמפקד שלי שיר שלא הפסקת לשמוע: זה אני-אייל גולן{איכססססססס} התחדשות השבוע: שהחליטו שאנחנו מגיעים לבסיס מוקדם יותר..זה ההזדמנות שלי להגיד לכל מי שרוצה להתגייס לצבא- תחשוב טוב טוב.. תוכנית השבוע: האי סרט השבוע: לא ראיתי ספר השבוע: אין מאכל השבוע: חלות{אני אופה אותם עכשיו!} יציאת השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: שיגמר כבר הגיוס המעצבן הזה אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: אדם שעשה לך את השבוע: חברה שלי ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: אין תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: לסיים את הגיוס ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: לא משהו

JAP Noa

New member
חחחחחחחחחח לא להתגייס את אומרת?../images/Emo3.gif

לייייק איי האב אה צ'ויס.
תגידי, בבסיס שלך יש מאבחנות מדעי ההתנהגות? ושל איזה חיל הבסיס הזה בכלל?

h e n y

New member
אז קחי בחשבון שלא תישני כמעט

אהממ אני לא יודעת אם יש תקן לזה אבל אין לנו בנתיים.. חיל ירוק...זה מעורבב כזה...

Keren 104

New member
מסכמת :)

משהו טוב שקרה לך השבוע: המבחן בהיסטוריה מאחורי (עשיתי אותו היום..), הייתי בת"א עם חברות :) משהו רע שקרה לך השבוע: חברה כעסה עלי בתחילת השבוע אבל עבר לה.. ואני וחברה שלי הולכות ומתרחקות.. אכזבת השבוע: הלכתי עד לעזריאלי בשביל לקנות את המגפיים המושלמות שלי מטוונטי פור סבן אבל כשבאתי לא היה בשחור :( וגם רציתי עוד מגפיים מאיזה חנות בת"א אבל כמובן לא היה את המידה שלי :( שיר שלא הפסקת לשמוע: התחדשות השבוע: חולצה מושלמת מפול אנד בר, עוד חולצה מאיזה בוטיק בת"א תוכנית השבוע: טרו בלאד הסיסן פינאלההההה סרט השבוע: אממ אני אראה מחר טווילייט.. אז טווילייט ספר השבוע: דד אנטיל דארק.. אני מנסה למצוא אתר שאני אוכל להוריד ממנו את האודיובוק מאכל השבוע: קוסקוס יציאת השבוע: היום ליומולדת של חברה משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: שכל המבחנים יהיו מאחורי.. יש לי שבוע הבא 4 מבחנים.. אני מתההה אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: חברים אדם שעשה לך את השבוע: חברות :) ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: ללמוד למבחנים :( ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: סבבה

Just Freckles

New member
עונה../images/Emo13.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: 98 בדוברי אנגליתתתתת
משהו רע שקרה לך השבוע: חברה נסעה לחו"ל וחוזרת רק שבוע הבא
אכזבת השבוע: ששוב לא היה לי זמן לראות את הפרק של גוסיפ
שיר שלא הפסקת לשמוע: Love lockdown- Kanye West
התחדשות השבוע:שני טייצים, אחד אפור עכבר ואחד שחור מהיינץ. תוכנית השבוע: ELLEN
סרט השבוע: אין ספר השבוע: איזה ספר לא מוכר ליומן קריאה באנגלית מאכל השבוע: עוגת שוקולד חמה
יציאת השבוע: יצאנו לחגוג לאחת החברות יומולדת, ועשינו מלא רעש, כי היינו איזה 20 בנות, ובא המנהל ואמר לנו שאם לא נהיה יותר בשקט אנחנו נצטרך לצאת מהמסעדה.. זה היה די מצחיק
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: שהחברה תחזור מחו"ל אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: החברה
אדם שעשה לך את השבוע: המממ אין מישהו אחד. ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: תמיד יש כל כך הרבה ואני אף פעם לא זוכרת כלום
תמונת השבוע: אין התוכניות שלי לשבוע הבא: - ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: טוב

happy apple

New member
מסכמת ../images/Emo3.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע:התקבלתי למ"כית , יש סיכוי טוב שאני נוסעת עם חברה לחו"ל בקרוב , היציאה אתמול למסעדה , אני חולה על העבודה שלי ועל כול האנשים ששם משהו רע שקרה לך השבוע:דחו לי את הגיוס לסוף מרץ , הבנתי שהחברה הכי טובה שלי באמת מתגייסת עוד שבועים מבאס, אה ואני חולה מקיאה וזה.. אכזבת השבוע:- שיר שלא הפסקת לשמוע: Madonna - Give It 2 me
ממש חרשתי עליו אחרי הכול את שיר- שלמה ארצי אתמול היה טוב בלייב קיסריה - שלמה ארצי התחדשות השבוע:סריג מזארה בצבע סגול כזה תוכנית השבוע:א'מלה סרט השבוע:-לא ראיתי ספר השבועלא קראתי : מאכל השבוע:פסטה של אמא יציאת השבוע:אתמול משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:יש לי טסט מפחדתת, עבודה אולי לצאת נראה כבר.. אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא:מישהו מהעבודה.. אדם שעשה לך את השבוע: - ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע:חחחח האחמ"ש שלי כתב דוח עליי בסוף היום אז אני כזה "ניר אתה יודע שאתה ממש סקסי איך שאכלת את העגבנייה בצהריים אין!" חחחח הוא לא הפסיק לצחוק תמונת השבוע:חורף
התוכניות שלי לשבוע הבא:טסט איף מקווה לטוב... , עבודה לצאת ולסיכום איך עבר עלייך השבוע:סבבה

LeRanch

New member
מסכם../images/Emo3.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: ישנתי כל יום בבית
משהו רע שקרה לך השבוע: עבודות רס"ר שהיו אתמול
ורנין הודחה מהאח הגדול
אכזבת השבוע: צה"ל
שיר שלא הפסקת לשמוע: האלבומים של דיוויד קוק ובריטני ספירס התחדשות השבוע: תוכנית השבוע: גוסיפ, מגרש ביתי סרט השבוע: ספר השבוע: מאכל השבוע: יציאת השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: תחילת ההכשרה לתפקיד בצבא אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: אדם שעשה לך את השבוע: ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: בתחנת רכבת - סבתא: "מה אתה רוצה שאני אקנה לך לשתות?" נכד: "תביאי מים" סבתא: "קולה?!"
תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: צבא צבא וצבא ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: מלבד העבודות רס"ר הזוועתיות מאתמול היה די בסדר (כי הייתי כל יום בבית
)

למעלה