ענייני מוסיקה

yarden28

New member
../images/Emo42.gifהתמונהXD

השיר השבועי של פאראמור: קראשקראשקראש
השיר השבועי לא של פאראמור: אממ.. the kill - 30stm
ליריקס יפה של אחד מהם: thx for the rest of my life - the kill
שיר שהתחברתם אליו מאוד השבוע: the kill
שיר ששמעתם השבוע ואתם לא רוצים לשמוע אותו יותר לעולם: do it של נלי פורטדו
קליפ השבוע: קראשקראשקראש
משהו שקשור למוסיקה, ושעצבן אתכם מאוד: קליפים מזעזעים
משהו שקשור למוסיקה, ועשה לכם טוב על הלב: החיקו של ונילה סקיי לשיר של ריהאנה
משהו שקשור למוסיקה, ואתם מחכים לו: שפארמור יגיעו לארץ..^.^
האלבום השבועי: riot
להוסיף את תמונת השבוע של אחד מלהקת פאראמור:
ותשלימו: הקליפ החדש [ קראשקראשקראש ] ממש ______ : ממכר!

D;

השיר השבועי של פאראמור: Fences השיר השבועי לא של פאראמור: Epica - Blank Infinity ליריקס יפה של אחד מהם: High in the sky, all of the clouds are passing by Wait for the storm, wait for the rain Wait for the tears to fall down on me שיר שהתחברתם אליו מאוד השבוע: Epica - Solitary Ground שיר ששמעתם השבוע ואתם לא רוצים לשמוע אותו יותר לעולם:
קליפ השבוע: Vanilla Sky - Umbrella
משהו שקשור למוסיקה, ושעצבן אתכם מאוד: O_O משהו שקשור למוסיקה, ועשה לכם טוב על הלב: שירים של 30, פארמור ואפיקה. משהו שקשור למוסיקה, ואתם מחכים לו: אין |: האלבום השבועי: Epica - The Phantom Agoncy להוסיף את תמונת השבוע של אחד מלהקת פאראמור: P: ותשלימו: הקליפ החדש [ קראשקראשקראש ] ממש ______ מאכזב

Rotemmit3

New member
שלי:

השיר השבועי של פאראמור: My Heart השיר השבועי לא של פאראמור: Grim Goodbye- The Red Jumpsuit Apparatus ליריקס יפה של אחד מהם: Tell me why I feel so alone Cause I need to know To whom do I owe שיר שהתחברתם אליו מאוד השבוע: לא יודעת שיר ששמעתם השבוע ואתם לא רוצים לשמוע אותו יותר לעולם: יש איזה שיר, אבל אני לא יודעת איך קוראים לו...
קליפ השבוע: Umbrella- Vanilla Sky
משהו שקשור למוסיקה, ושעצבן אתכם מאוד: ההצעת חוק החדשה על הזכויות יוצרים
משהו שקשור למוסיקה, ועשה לכם טוב על הלב: סוף סוף הצלחתי להעביר שירים נורמלים לMp4 הדפוק שלי משהו שקשור למוסיקה, ואתם מחכים לו: אלבום חדש של paramore? האלבום השבועי: The Red Jumpsuit Apparatus- Don't you fake it להוסיף את תמונת השבוע של אחד מלהקת פאראמור: ותשלימו: הקליפ החדש [ קראשקראשקראש ] ממש מושקע, ויפה. יכלו לעשות יותר טוב, אבל אני מרוצה =}

עונה (חורף. הידד.)../images/Emo28.gif

השיר השבועי של פאראמור: קראשקראשקראש השיר השבועי לא של פאראמור: Last Man On The Moon - SR-71 Hello Shitty - Bayside Bulimic - The Used ליריקס יפה של אחד מהם: הלו שיטי, למרות שזה לא ממש שיר LOL שיר שהתחברתם אליו מאוד השבוע: הלו שיטי - בייסייד. שיר ששמעתם השבוע ואתם לא רוצים לשמוע אותו יותר לעולם: לאבסטונד - ג'סטין טימברלייק. (שיר חופר) קליפ השבוע: False Pretense - The Red Jumpsuit Apparatus [סגיד בהחלט.] משהו שקשור למוסיקה, ושעצבן אתכם מאוד: לא עולה לי בראש. משהו שקשור למוסיקה, ועשה לכם טוב על הלב: אני מתקדמת יפה עם סונטת אור ירח של בטוהבן. אני מייחלת למותו (לא חשוב שהוא מת), אבל אני מסתדרת יפה. משהו שקשור למוסיקה, ואתם מחכים לו: לסיים עם הסונטה. האלבום השבועי:
להוסיף את תמונת השבוע של אחד מלהקת פאראמור: בא לי של כולם
ותשלימו: הקליפ החדש [ קראשקראשקראש ] ממש ______ לא מובן.

FullyAlive

New member
../images/Emo29.gif~

השיר השבועי של פאראמור: For A Pessimist, I'm Pretty Optimic השיר השבועי לא של פאראמור: I Miss You של בלינק
ליריקס יפה של אחד מהם: הפזמון של IMY נו אין לי כוחX: שיר שהתחברתם אליו מאוד השבוע: IMY שיר ששמעתם השבוע ואתם לא רוצים לשמוע אותו יותר לעולם: לאזוכרת קליפ השבוע: קראש ו- IMY משהו שקשור למוסיקה, ושעצבן אתכם מאוד: חלמתי שאני בהופעה של פוב ואז באמצע צלצלו בטלפון והתעורתיT_________________T משהו שקשור למוסיקה, ועשה לכם טוב על הלב: הקאבר של ונילה סקיי חחחחח
משהו שקשור למוסיקה, ואתם מחכים לו: לנסוע לת"א ולקנות סופסוף את ריוט? כוסאמאשלהם אם הם לא הביאו עוד$# האלבום השבועי: ריוט
להוסיף את תמונת השבוע של אחד מלהקת פאראמור: קייD: ותשלימו: הקליפ החדש [ קראשקראשקראש ] ממש __חמדמד____

HagarStar

New member
חחח לא, רואים כמה היא יפה../images/Emo109.gif../images/Emo101.gif

כמה היופי שלה טבעי וזה פאקינג נדיר, כמו כוכבות אחרות שלא ננקוב בשמן כדי שלא יתנפלו עליי שעם איפור הן מדהימות אבל בלי.. פשוט לא

לא, התכוונתי למה שהיא שמה פה XD

היילי באמת מהממת, והעיניים שלה...פשוט....וואו!
ושוב, את צודקת...לא לכל אחת מתאים טבעי D: (בלשון המעטה, כן?) פאק. אני ירוקה מקנאה

HagarStar

New member
אוה ../images/Emo6.gif סילי מי../images/Emo109.gif../images/Emo101.gif

אני לא מקנאה, כי היא אשתי 3>

May Music

New member
עונה

השיר השבועי של פאראמור: אממ קראשקראשקראש השיר השבועי לא של פאראמור: לויודעP: ליריקס יפה של אחד מהם: i got alot to say to you שיר שהתחברתם אליו מאוד השבוע: הממ.. שיר ששמעתם השבוע ואתם לא רוצים לשמוע אותו יותר לעולם: איןXD קליפ השבוע: קראשקראשקראש משהו שקשור למוסיקה, ושעצבן אתכם מאוד: אין משהו שקשור למוסיקה, ועשה לכם טוב על הלב: שיר?XD משהו שקשור למוסיקה, ואתם מחכים לו: דיסק שני של פאניק האלבום השבועי: ריוט להוסיף את תמונת השבוע של אחד מלהקת פאראמור: אינלי כוח זו תגובה מהירהXD ותשלימו: הקליפ החדש [ קראשקראשקראש ] ממש חביב.XD

עונה 3:../images/Emo219.gif

השיר השבועי של פאראמור: we are broken השיר השבועי לא של פאראמור: my chemical romance-honey this mirror.. muse-כל שואוביז family force 5-drama queen the used-hospital the used-the ripper [נראה לי שטעיתי באיות,אבל לא משנה] ליריקס יפה של אחד מהם: אמ. שיר שהתחברתם אליו מאוד השבוע: -- שיר ששמעתם השבוע ואתם לא רוצים לשמוע אותו יותר לעולם: hot של אבריל לאבין. בוהו,היא בלתי נסבלת. קליפ השבוע: טינאייג'רס,של אמסיאר. מלא זמן לא ראיתי אותו
. מזל שהתעוררתי ב3:30 וראיתי
. משהו שקשור למוסיקה, ושעצבן אתכם מאוד: אבריל לאבין? משהו שקשור למוסיקה, ועשה לכם טוב על הלב: טינאייג'רס? משהו שקשור למוסיקה, ואתם מחכים לו: שיהיה לי שוב מספיק כסף לדיסקים? >> האלבום השבועי: ריוט! להוסיף את תמונת השבוע של אחד מלהקת פאראמור: אין לי תמונות,נמחקו לי הכל מאז שהמחשב שלי פורמט,אני אוספת מחדש. ותשלימו: הקליפ החדש [ קראשקראשקראש ] ממש ______ המ. לא ראיתי עוד,אפשר לינק? X_X

למעלה