שרשור אירועים ושות' לסופ"שנו

"אתמול- אתר ה"אולדיז" של ישראל"

לחברי הפורום שלום, השבוע השקתי את האתר שלי שכתובתו היא: www.yesterday.co.il . האתר עוסק במוסיקה הלועזית הפופולארית של שנות ה-50, ה-60 וה-70. ויש גם דירוג של רגאיי (אם יכ של להיטים מסחריים בלבד!!). היכנסו ותיהנו!! עופר

Ras Arbel

New member
רודבוי לא מגיעים לפצ'ולי - חשוב!

אני מצטער שאני לא שם את ההודעה בפורום אירועים - פשוט חשוב לי ליידע אנשים. רודבוי סאונד לא יגיעו לפצ'ולי ביום חמישי הקרוב כמתוכנן בגלל בעיה אירגונית.... במקום זה אנחנו מדרימים לאנונימוס באשדוד ונשתדל לשמח את אנשי צפון השרון והסביבה בהקדם האפשרי... שוב סליחה על הבלאגן (שלא ניגרם באשמתנו). יש מצב שבמקום עדיין נערכת מסיבת הרגאיי הקבועה אבל אין לי פרטים בעניין. המשך שבוע טוב. ברכות

yaarasta

New member
THE GLADIATORS בישראל ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo47.gif

כן רבותי, זה קורה בעוד פחות מחודש!!!!
THE GLADIATORS LIVE IN ISRAEL
כשאומרים The Gladiators, השם מדבר בעד עצמו; להקת הרגאיי האגדית הזו פועלת ועושה מוסיקה כבר מעל שלושה עשורים. עם אין ספור שיתופי פעולה מוסיקליים, תקליטי מופת והופעות בכל העולם, הלהקה הזו היא שם-דבר בעולם הרגאיי! תחילת הלהקה בסוף שנות השישים, בשכונות העוני של Trench Townבג'מייקה. אלברט גריפית'ס, אז בחור צעיר, החליט לנסות את מזלו בתעשיית המוסיקה. לאחר לא מעט ניסיונות כושלים, היה מי שמצא בו את הפוטנציאל וכך, בשנת 1968, הוקמה הלהקה שכללה אז 3 חברים בלבד. בתחילת שנות ה-70 היו The Gladiators הצלחה בג'מייקה – הם הוציאו להיט אחר להיט, כולם יצירות מופת של מוסיקת roots. שירים כמו "Roots Natty," "Bongo Red,", ו-"Jah Jah Go Before Us" היו ללהיטי ענק שסחפו גם את הקהל של סצנת הרגאיי המחתרתית באנגליה. באותה תקופה לי "סקראץ'" פרי, ששמע את המוסיקה של הלהקה, התרשם ולקח את הלהקה לעבוד על הפקות מוסיקליות שלו. אלבומם הראשון, שיצא תחת הלייבל של Virgin Records באנגליה, "Trenchtown Mixup", היה להצלחה יוצאת דופן ועד היום הוא אחד מהאלבומים הקלאסיים של מוסיקת רגאיי. בתחילת שנות ה-80 The Gladiators כבר הפכו למושא להערצה ברחבי ג'מייקה, ועתה היה בכוונתם לכבוש את שאר העולם. בשנים הללו הוקמו אין ספור להקות רוטס, אבל הגלדיאטורס שאפו לעקוף את כולן. לאחר שהקליטו את "Symbol of Reality" (1982), "Serious Thing" (1984) ועוד אלבומי איכות, כבר לא היה ספק שמדובר בלהקה שעולה על עמיתיה בכל הרמות. בשנים הללו הם יצאו לסיבובי הופעות בכל רחבי אירופה, ובנו לעצמם קהל גדול ונאמן. הלהקה המשיכה להקליט אלבומי איכות גם במהלך שנות ה-90, ביניהם "Valley of Decision" ו-"True Rastaman" והם פתחו את המילניום הנוכחי עם האלבום "Something a Gwaan!". בדומה ללהקת The Wailers, יכולותיהם הווקאליות של The Gladiators משתוות לכישרונם המוסיקלי, מה שעושה אותם לאחד ההרכבים הג'מייקנים הנדירים שהם להקה במלוא מובן המילה. הם הצליחו ליצור סגנון ייחודי ששיך להם בלבד- סגנון שבלט לכל אורך העשייה שלהם וממשיך לבלוט עוד היום. הטקסטים המופלאים שבשירים מלאים בקטעים תנ"כיים ומשלים והם ניחנו ביכולת מרשימה לשאוב השראה ממוסיקאים גדולים. כיום מורכבת הלהקה מ-9 נגנים שמופיעים על במה אחת ומביאים לקהל את חוויית הרגאיי במלואה. האלבום "Father and Sons" (2005), מציג את אלברט גריפית'ס עובד עם בניו, הזמר אל גריפית'ס והמתופף הווירטואוז אנתוני גריפית'ס. האלבום הוגש ע"י גריפית'ס כפרידה ממעריציו והעברת השרביט לבניו, שימשיכו לשאת את שם הלהקה בעתיד. ב- 14-15 לנובמבר, יגיעו הגלאדיאטורז לשתיי הופעות היסטוריות במועדון הזאפה בת"א. לפרטים נוספים ורכישת כרטיסים מוזלים (155 ש"ח ובקופות 170): כללי: יער 054-7667489 אזור חיפה: יונתן 050-6681012 עין חרוד והסביבה: זהר 052-8309734 עמק יזרעאל: גיא 052-6242926 כפר-סבא/רעננה: גיל שיידי 050-6931918 ת"א: קרמבו רקורדס מרכז+דרום: עידן 054-7510652 ירושלים: מתן 052-3378191 אילת והסביבה: שגיא 052-3948091 ניתן לקבל פרטים נוספים בקרוב גם ב- Reggae.co.il פורטל הרגאיי הישראלי והעצמתי שיעלה לאוויר ממש בקרוב £8£ BLESS UP -יער

איזה באסה יאלללה ../images/Emo7.gif

וכן יש משהו רגאיי בפצ'ולי מחר, בחור בשם בועז [אם אני זוכרת נכון] התקשר אליי ספציפית, דבר שהיה קצת מוזר והזמין אותי למסיבה מחר. -כשף!

S t o l a

New member
פשש תענוג !!

באמת להקה מצוינת.. יש לי כמה אלבומים שלהם... רוטס מצוין יש להם!! ריספקט למארגנים !!!!!! אחלה מחיר יש להופעה הזאת אה

yaarasta

New member
המחיר ../images/Emo130.gif

המחיר הוא הרבה פעמים מה שגורם למופעים כאלה להתקיים, או לא להתקיים. לא פעם קרה שהפקות התבטלו כאן טרם התחילו בכלל, לא על בסיס חוסר "הרווח" המשוער, אלא על בסיס אי הרצון להפסיד. היו הרבה דילמות עם בכלל לקיים את המופע הזה לאור כל העלויות (הטסתם של 11 אנשים, מחייה, הלנה ושכר הופעה כמובן), האסטרונומיות. לכן תתקיימנה שתיי הופעות, אינטימיות כ"כ שתכלו "לגעת" באל גריפין ממש.......!!!!! רכשו במכירה מוקדמת, זול יותר מהמחיר בזאפה או בקופות (אם יהיו) -יער

טובא

New member
בום!

חזק לגמריי. על הגלדיטורס שמעתי פעם ראשונה רק בצבא.אבל הם ללא ספק להקה עםחומרים ממש טובים. מחכה להופעה!

yaarasta

New member
וכמובן, איך יכלתי לשכוח:

כרטיסים מוזלים ביותר (155 ש"ח בלבד!!) באזור השרון, (עמק חפר, נתניה, תלמונד, קדימה, אור-יהודה,ויתקין) ניתן להשיג אצל האחת והיחידה: כשף יצחקי
054-4945522 (כפרה עליך!)

מדהים!

שבוע האירוע יוקדש לסיקור נרחב של ההרכב הבאמת אגדי הזה, כדי שלא יהיה אחד מחברי הפורום שלא יכיר.

annafff

New member
יש!!!!!!!! אני לא מאמינה שהם מגיעים

!!!!!!!!!!!! אני מתה ללכת להופעה!!!!!!!!!! יש אני מאושרת!!!!!!!!!

annafff

New member
רציתי לדעת משהו בקשר להזמנה...

הטלפונים הם של אנשים מקצועיים או של אנשים מהפורום?(שהם גם יכולים להיות מקצועיים כמובן...) אני פשוט לא כל כך מכירה איך זה עובד פה ואני אשמח אם יענו לי!

../images/Emo188.gifשרשור אירועים ושות' לסופ"שנו

(גם של כאלה שלא יתקיימו...
) מוזמנים לשרשר לכאן כל מה שקשור לאירועים, פירסומים ושאר ירקות. הודעות מן הסוג הזה שלא ישורשרו לכאן, ימחקו ללא אזהרה מוקדמת, לכן תשומת לבכם לכך מראש... שבת שלום וסופ"ש מפציץ לכולנו שיהיה! רא"ל הפורום שיידי ראנקס.

איאנדאי

New member
הלילה - דאנס בירושלים ../images/Emo197.gif

מ 22:00 מסיבה עם ספנסר סאונד , ג ואריות ירושלים סימו לב , הולך ליהיות ל ו ה ט ב"מעבדה" - דרך חברון 28 , ירושלים

moshe alfasi

New member
נשמע חזק...

תנו עוד קצת פרטים... יש מישהו על המקרופון? כמה עולה כניסה? עד שאני בבית, אין מצב שאני לא יוצא לאיזה דאנס.

למעלה