סקר חדש ותוצאות הסקר הישן!

אני לא מבין למה.

מה כל כך ברור פה? איפה זה מתבקש כל כך? איזו סיבה יש לך להיות כל כך בטוח בעצמך? מתי הם כבר היו מספיקים? ישנים אחד ליד השני זה אומר סקס? תאמין לי שאם תגיד את זה לפולמן עצמו הוא יסתכל עליך כשהוא חושב לעצמו "מי זה החרמן הזה"?

אני לא הייתי רוצה לחיות בשום עולם

מהטרילוגיה. זו אחת הפעמים הבודדות שסיימתי ספר פנטזיה, ולא רציתי לגור בו. היתה לי הקלה עצומה כשגמרתי לקרוא, שאני בבית שלי השקט, ולא בעולמות המלחיצים ההם. מצד שני, אם אני כבר צריכה לבחור, אז אכן העולם של ליירה הוא הרע במיעוטו.

האבק

New member
דעתי

אני חושב שזה פשוט מציאותי יותר מרוב ספרי הפנטסיה, לא? בדר"כ בספרי פנטסיה, העולם שלהם הרבה יותר טוב וכיפי, והכל ירוק, ואולי יש איזה רשע אחד. בחומריו האפלים זה שונה. בחומריו האפלים זה מציאותי לחלוטין, עד דמה שזה ספר פנטסיה.

Beetle Juice

New member
הצבעתי לעולם של ליירה../images/Emo15.gif

אבל בהחלט לקחתי בחשבון את העולם של המולפה. אמנם משעמם, אבל מקסים ושקט (אתם יודעים שרעש יכול ממש לעצבן?)

האבק

New member
הוא העולם שלנו

אנחנו כבר נמצאים בו. אני מדבר על אפשרות לגור בעולם אחר יא חכמולוגית

Fairywitch

New member
בחרתי בעולם של ליירה, כי הוא הכי

דומה לעולם שלנו. זה הכל. אפשר לבחור "הוגוורטס"?

Beetle Juice

New member
הו, כן!../images/Emo15.gif

אני זוכרת שקראתי את הספר הראשון, עדיין לא הייתי בת 11, וכל כך רציתי לקבל מכתב!(אבל לא קיבלתי, מן הסתם)

Fairywitch

New member
אני התחלתי לקרוא בגיל 24, כך שאני

עד היום פשוט מתעקשת שאני בוגרת הוגוורטס

אני בחרתי במולפה.

יהיה נחמד לחיות שם בתור זאליף. זה גם נחמד ההתמזגות שלהם עם הטבע. כמה קולות היו על כל אחת מהתוצאות מהסקר (בעל הרעיון המפלצתי) הקודם?

למעלה