פיות

../images/Emo189.gif פיות

לאחר שהלכו מהמקום אספתי את האבנים והתחלתי לסדר אותן בחזרה. בזווית העין ראיתי הבזק של אור, חולף מצד אל צד. הקפדתי שלא להרים את הראש, מחשש שאם אביט באור, כמו בפעמים הקודמות, הוא יתפוגג ויעלם. לפתע, בהפתעה מוחלטת, היא הופיעה מולי. לרגע קצר יכולתי לראות אותה, והיא שוב נעלמה. המשכתי לסדר את מעגל האבנים, כאילו שלא ראיתי דבר, אך הרגשתי שטף של אושר פנימי, והלב שלי חייך חיוך גדול. לאט לאט, היא התקרבה אלי שוב. ומיד כשסיימתי להשלים את המעגל, היא נעמדה בתוכו. הכניסה שתי אצבעות לפה ושרקה, שריקה שנשמעה כמו מנגינה. מכל עבר הופיעו אורות זוהרים, ועשרות פיות הגיעו ונכנסו למעגל. הן שילבו ידיים והחלו לרקוד. זה היה ריקוד מסעיר ומטריף חושים, התבוננתי בהן מוקסמת מהצלילים, מהתנועה ומהמראה המרהיב. כעבור זמן, הן התעייפו ונפלו צוחקות פנימה אל תוך המעגל, כאילו שנגמר להן הכח. ואז התרוממו, התנערו מעט, ובכל תנועת התנערות שכזו יצא מתוכן אבק זוהר, אבק פיות, וכשסיימו להסיר מעצמן את האנרגיה הקסומה, הן עפו ונעלמו.לא רציתי שזה יגמר, ולא רציתי לחזור הביתה. קיוויתי שהן תחזורנה. אבל הערב ירד, ואחי הגיע וקרא לי לחזור. למחרת הגעתי שוב אל הנחל. ישבתי שם כמה שעות, אך לא קרה דבר. מאוכזבת מעט כבר רציתי לחזור אל ביתי, שלפתע ראיתי אור חולף. בלי להסס... קישור לאתר מה דעתכם? יש דבר כזה? דיון..

Darek engel

New member
אני מאמין

שיש משהו הכח אני קורא לו אלוהים .כל אחד רואה את זה בצורה אחרת בשם אחר אבל זה אמיתי מאוד אשרי האדם שזוכה לראות את האור בעודו בחיים צריך להיות מאוד קשוב ממוקד בשביל זה .לפעמים מרגישים את זה בפנים לי זה יצא להרגיש את הנוכחות והיתה לי הרגשה דומה אבל לא לראות ממש זה עדיין לא קרה לי.ממני באהבה .

LCA

New member
אומנם לי

זה אף פעם לא קרה ואף פעם לא ראיתי פיות, לפחות לא באופן מודע אבל אני כן מאמינה שיש אפשרות שזה יקרה, במיוחד לאנשים שהם פתוחים אנרגטית ורוחנית ומוכנים לכל דבר שנקלע לדרכם...

למעלה