הקורבן

נסטי XD

New member
../images/Emo190.gifהקורבן../images/Emo190.gif

אחרי שאיריס ענתה על כל השאלות בהצלחה.....הגיע הזמן של הקורבן הבא... והקורבן הוא......... היא.......... אני!!!! XDDDD איריס, אחלה בחירה...XD

Johnni456

New member
אצטון!D:../images/Emo79.gif

1. איזה אסוציאציות צבע ירוק עושה לך? 2. אדום? 3. סגול? 4. כחול? 5. שחור? 6. לבן? 7. כתום? 8. חום? 9. צהוב? 10. תכלת? 11. טורקיז? 12. אפור? 13. אוהבת סוכריות גומי? 14. הידעת? סוכריות גומי נקראות גם סוכריות ליקריץ! 15. נכון ליקריץ זה דומה לחתולה של השרת בסרט "הארי פוטר"? 16. את אוהבת את הארי פוטר? 17. ואת רון וויזלי? זה או זה: 18. טוש או עט? 19. עט-עיפרון או עיפרון רגיל? 20. אוטובוס או מכונית? 21. אופנוע או קטנוע? 22. גרביים תואמות או לא תואמות? 23. גרביים עם חורים או בלי? תמצאי 3 חרוזים למילים: 24. פסקזמן: 25. אטב כביסה: 26. סוכריות ליקריץ: 27. שלום אסייג: 28. הכוח הוורוד שמנצח את הכתמים: 29. רוצה עוד שאלות? 30. אם כן - תמציאי לעצמך עוד 3 שאלות ותעני עליהן, אם לא - תמציאי לעצמך 4 שאלות ותעני עליהן

נסטי XD

New member
טוב...

. איזה אסוציאציות צבע ירוק עושה לך? הגנים הבאהיים, נו, האלה שבחיפה. 2. אדום? דם 3. סגול? שקט 4. כחול? מתמטיקה ~הקלסר הכחול שלי פה~ 5. שחור? מוזיקה 6. לבן? מלאך 7. כתום? וודקה XD 8. חום? נעליים 9. צהוב? ממוטה 10. תכלת? שמיים 11. טורקיז? שיעור אומנות..XD אפעם לא יצא לי טורקיז יפה.. 12. אפור? תקשורת...אינלי מושג למה.. 13. אוהבת סוכריות גומי? בארור 14. הידעת? סוכריות גומי נקראות גם סוכריות ליקריץ! באמת?? :000 15. נכון ליקריץ זה דומה לחתולה של השרת בסרט "הארי פוטר"? חחח בדיוק חשבתי על זה XD 16. את אוהבת את הארי פוטר? בהכחשה
17. ואת רון וויזלי? בארור
OMG כזה חתיך !!#$@$# שיואו אני מתה !!#% זה או זה: 18. טוש או עט? עט 19. עט-עיפרון או עיפרון רגיל? עט-עפרון, העפרונות הרגילים מעצבנים אותי 20. אוטובוס או מכונית? מכונית, תגידי לי מישו שלא עובד באגד ומעדיף אוטובוסים 21. אופנוע או קטנוע? אופנוע 22. גרביים תואמות או לא תואמות? לא תואמות! 23. גרביים עם חורים או בלי? עם תמצאי 3 חרוזים למילים: 24. פסקזמן: פאנן,מולאן, שניצל 25. אטב כביסה: כבשה, שביתה, אזמרלדה 26. סוכריות ליקריץ: אה..ציציץ? קיציס? 27. שלום אסייג: דייג, חייט, אה...עוד משו 28. הכוח הוורוד שמנצח את הכתמים: חחחחחחח פוקהונטס! 29. רוצה עוד שאלות? אה...האמת שלא XD 30. אם כן - תמציאי לעצמך עוד 3 שאלות ותעני עליהן, אם לא - תמציאי לעצמך 4 שאלות ותעני עליהן טוב נו, משעמם לי... 31.כמה זה 1+45= שיט, אני לא מוצאת את המחשבון ~נלחצת~ 32.מה עשיתי היום: חחחח עדיף שלא נפתח את זה פה XD 33.מוכנה מחר לפרזנטציה באנגלית? ממש ממש ממש לא, אבל יהיה בסדר XD 34.מה הדבר הראשון שעולה לי למוח כשאני אומרת גכעיןיןי כירחיכחיכלנחכעלדרחח : חחחחחחחחחחח זהו? אני משוחררת?

PerfectSP

New member
DDDDDDDDDDD: ../images/Emo190.gif

את חולה?>< יופי.טוב לך!@ נכון זה מעצבן שכואב לך הגרון?>< נכון זה עצוב שהמורה להיסטוריה חזר ואני שוב מתחילה ב10 בימי ראשון ולא באחת??
נכון זה מבאס להשלים שיעורי ספורט??? ונכון שיש בכיתה תלמידים מפגרים??? מהסוג הזה שמזכירים למורה לספרות שמהה-זה לא זכר את המבחן שיש מבחן???!?!?!?!?! ונכון שהתפללת שהוא לא יזכור??!?! אבל יבוא תלמיד אידיוט ויזכיר לו????!?!?! ואם הוא לא היה מזכיר לו נשבעת לך שהוא לא היה זוכר??????!?! אז מה נשמע?D: מה קורה?D: מה המצב?D: איך העניינים?! מה חל??? איך הולך?! דימדיגידםם!@טרללה פאם! וואט אפ?D: ווא' 'אפ?D: האו'ס איט גוינג?? האו דו יו דו?D: את אוהבת מרק עוף?^_^ אני כןD: ייתרון אחד בלהיות חולהXD את אוהבת..ברוקולי? ודלעת? ובטטה? ואיטריות למרק?D: ושקדי מרק?? וניירות טואלט?XD ואורז?D: ושניצל? ובשר? וגולש? ופירה? ושניצל עוף טוב? ופיג'מות?D: ונעלי בית? פלאון או טלפון? מקרר או פריזר?XD מיקרו או תנור?D:: שמת לב שאין לי מה לשאול אותך כן?XDDD אני מנזה בכל זאת אבלD: שלא ייווצרו לך רגשי קיפוח ונטישה שייגמרו לדיכאון מורבידי קשה וסכיזופרניה
אז יופיD: את שמחה שאני שואלת אותך?D: למה?
את יושעת שקיבלתי פאקינג 99 במתמטיקה???!?!
ואת גאה בי?
D: מה התאריך יומולדת שלך?XD איזה כיתה את?D: ~י'3 שליטה!~ את גם אוהבת שעות חופשיות? אני כןXD את בדוברים?
אני כןXD את יודעת שקיבלתי 83 ?D: שזה יפה ביחס לזה שהתקשתי במבחן ושאני לא באמת דוברת מהבית כמו כולם שםXD אז את גאה בי?DDD: חברה שלי תמיד שולחת אותי לפורום גאווה כשאני אומרת משפטים כאלהXD נכון אנחנו צריכות להיפגש?D: נכון גם לך בא ת"א????? למה את מתחפשת?D: למה כדאי לי להתחפש??? אין לי מושג!!@#$%תעזרי לי
את מבטיחה שתעזרי לי?DD: יופי! אז אה.. באה לפה הרבה?
טוב דיXD חפרתיXDDDD שיהיה לך יום טובDD: וסופשבוע מאאאגניבבבבבבבבב

PerfectSP

New member
את יודעת איך להשתמש בזה?XD ../images/Emo190.gif

~לא בושה להודות,גם אני הייתי טירונית פעםXD~ כאילו צריך להכניס את הטקסט,ללחוץ על הדגש כזה למטה,ואז להעתיק חזרה D:

נסטי XD

New member
וואי, יש! D:

את חולה?>< לא יופי.טוב לך!@ האמת ממש בא לי XD נכון זה מעצבן שכואב לך הגרון?>< תלוי ממה XD נכון זה עצוב שהמורה להיסטוריה חזר ואני שוב מתחילה ב10 בימי ראשון ולא באחת?? תכלס, תגידי תודה שתא לא מתחילה בשבע טמסיימת בארבע נכון זה מבאס להשלים שיעורי ספורט??? כה..חחח ונכון שיש בכיתה תלמידים מפגרים?? למה את ישר מעליבה אותי ~בוכה בצד~ מהסוג הזה שמזכירים למורה לספרות שמהה-זה לא זכרה את המבחן שיש מחר? ממש לא ונכון שהתפללת שהיא לא תזכור??!?! אבל היא כמו עיט, אין מצב שהיא לא תזכור אבל יבוא תלמיד אידיוט ויזכיר לו????!?!?! נבעט בו. מה הבעיה? ואם הוא לא היה מזכיר לו נשבעת לך שהוא לא היה זוכר??????!?! לללאאאאא אז מה נשמע?D: טוב מה קורה?D: מצוין מה המצב?D: נהדר איך העניינים?! משו משו מה חל??? חל? XD הכל דבש אצלי, תודה איך הולך?! לא הולך, רץ ~סטגדיש~ דימדיגידםם!@טרללה פאם! בום! הפאווריינג'רס מגיעים! וואט אפ? פיין דוד ווא' 'אפ?D: סטיל פיין דוד האו'ס איט גוינג?? כאילו ממש אין לך מה לשאול? XD האו דו יו דו?D: יואו זה עושה לי אוסיאציות שפרסומת של היוגורט הזה "האו דו יו דו...טנהנהנ" את אוהבת מרק עוף?^_^ לא אני כןD: ~כיף~ ייתרון אחד בלהיות חולהXD, נשארים בבית את אוהבת..ברוקולי? לא טעמתי בחיים שלי ודלעת? כה ובטטה?כה ואיטריות למרק?D: כה ושקדי מרק?? לא אחרי שגיליתי שהם זבל וניירות טואלט?XD בארור ואורז?D: חחח ישלנו בדיחות פרטיות פה בישוב... ושניצל?כה ובשר? מאוד וגולש? לא טעמתי. ננסה בהזדמנות ופירה? מאוד ושניצל עוף טוב? למה לא? ופיג'מות?D: חחח נורא קשור XD האמת שלא ממש XS ונעלי בית? כה פלאון או טלפון? פלאפון מקרר או פריזר?XD מקרר כאילו דה!~ מיקרו או תנור?D:: מיקרו, הוא יותר חתיך מהתנור XD שמת לב שאין לי מה לשאול אותך כן?XDDD כה, עוד בהתחלה XDDD אני מנסה בכל זאת אבלD: קבלי ח"ח על המאמץ..XD שלא ייווצרו לך רגשי קיפוח ונטישה שייגמרו לדיכאון מורבידי קשה וסכיזופרניה אז יופיD: כה, הא? את שמחה שאני שואלת אותך?D: בארררררררררוווווווררר כאילו אומיגאד ^%#24 כ"כ.. למה? כי כאילו שיואו ^%&^$%^$&*^#& ...אינלי מושג XDDD את יושעת שקיבלתי פאקינג 99 במתמטיקה???!?! ואני 99 בכימיה ו83 ב5 יחידות!! כמה טוב לחרוש!!!! אבל כל הכבוד לך!! באמת %##4 ואת גאה בי? אינלך שמץ &&^^$ D: מה התאריך יומולדת שלך?XD 23.8 תרשמי ביומן
איזה כיתה את?D: ~י'3 שליטה!~ אני י' אחת, אינלי מספיק תלמידים לי' 3... את גם אוהבת שעות חופשיות? תמצאי לי תלמיד אחד שלא XD אני כןXD את בדוברים? במה??? אני כןXD את יודעת שקיבלתי 83 ?D: במה? שזה יפה ביחס לזה שהתקשתי במבחן ושאני לא באמת דוברת מהבית כמו כולם שםXD הבנתי שערבית...נכון?? ח"ח אז את גאה בי?DDD: אה...אולי חברה שלי תמיד שולחת אותי לפורום גאווה כשאני אומרת משפטים כאלהXD חחח האמת פורום גאווה זה לא בדיוק גאווה כזאת XD נכון אנחנו צריכות להיפגש?D: כ""""ככככככככ אוף....ממש בא לי לראות את כולם!!!!! נכון גם לך בא ת"א????? אינלי מושג כאילו ^^&^%%%$$% למה את מתחפשת?D: לעצמי עם איפור XD למה כדאי לי להתחפש??? לכנאפה.. אין לי מושג!!@#$%תעזרי לי או לשניצל תירס!! את מבטיחה שתעזרי לי?DD: אה..הצעתי כבר 2 תחפושות יופי! אז אה.. באה לפה הרבה? כה טוב דיXD למה, מגניב...יש לי גם "את יושבת על קצפת??" "לא" "כי את הדובדבן שבקצפת.." חפרתיXDDDD שיהיה לך יום טובDD: כנ"ל נשששששששששששמה
וסופשבוע מאאאגניבבבבבבבבב חחח תודה כפרע..

PerfectSP

New member
הי!אני 5 יחידות! ../images/Emo190.gif

קיבלתי 99 ב5 יחידות!!!!@#$%^D:: ובכימיה..לא עשיתי מבחןD: ממוצע בחנים שלי הוא 97 XD "ונכון שיש בכיתה תלמידים מפגרים?? למה את ישר מעליבה אותי ~בוכה בצד~" XDDDDDDDDDDDDDD אה..התכוונתי 83 באנגליתXD כאילו אני בדובריםD: [דוברי אנגלית...~XD]

נסטי XD

New member
אה.....בואנה את טובה...99 במבחן???

אני 83 DDD: ואנגלית קיבלתי 86...רגע, את דוברת אנגלית?? ~מבולבלת~

PerfectSP

New member
XDDDDD ../images/Emo190.gif

כן 99 במבחןDDDD:: מזל טוב!D: במבחן הקודם קיבלתי 84 XD אה..אני בדוברי אנגליתD: מסתבר שאני מספיק טובה בשביל להיות יחדיו עם דוברי האנגלית האמיתיים
כאילו כולם עושים מבחן וכמה שמתאימים מתקבליםD:

למעלה